Холодницький Назар Іванович, Олійник Володимир Ситенков Максим Присяжнюк Анатолій в корупційних схемах села Софіївська Борщагівка. Або чому ми такі довірливі?!

Holodnitsky Nazar Ivanovich Oleynik Vladimir Titenkov Maxim Prysyazhnyuk Anatoly in corruption schemes of the village of Sofiyivska borshchahivka. Or why are we so gullible?!

Холодницкий Назар Иванович, Олейник Владимир Ситенков Максим Присяжнюк Анатолий в коррупционных схемах села Софиевская Борщаговка. Или почему мы такие доверчивые?!

Holodnitsky نزار إيفانوفيتش Oleynik فلاديمير Titenkov مكسيم Prysyazhnyuk اناتولي في مخططات الفساد من قرية Sofiyivska borshchahivka. أو لماذا نحن بهذه السذاجه؟!

Holodnitsky尔纳扎尔*伊万诺维奇Oleynik弗拉基米尔*Titenkov马克西姆Prysyazhnyuk阿纳托利在腐败方案的村Sofiyivska borshchahivka的。 或者为什么我们这么好骗吗?

Холодницький Назар Іванович, Олійник Володимир Ситенков Максим Присяжнюк Анатолій в корупційних схемах села Софіївська Борщагівка. Або чому ми такі довірливі?!

Холодницький Назар Іванович, Олійник Володимир Ситенков Максим Присяжнюк Анатолій в корупційних схемах села Софіївська Борщагівка. Або чому ми такі довірливі?!

 

Ніщо у світі не виникає з нічого.

Ця істина давня, як світ. Тож коли скаржимося на низьку якість товарів і послуг у своїй державі, або у сільській раді нариваємося на хамство, чи не можливість отримати довідку, варто було б подумати над тим, що стало цьому причиною.

Як на мене, то відповідь на це запитання варто шукати у власній свідомості українця у нашій з вами свідомості шановні земляки. Ми звикли скаржитися на все: на країну, в якій живемо, на її керівників, зрештою — .якийсь наш абстрактний український менталітет. Ми скаржимося на всіх окрім самих себе. Про останнє говоримо так, неначе не ми створюємо той менталітет, а він сам собою твориться або кимось іншим, лише не нами. Чи ж може оця негативістська позиція стати підґрунтям добрих справ і діянь? Напевно, що ні. Бо все у цьому світі взаємопов’язане і розвивається за законами свого роду: як з маленького зернятка яблуні ніколи не виросте тополя, так само із негативних оцінок не з’явиться щось красиве…

Невдоволення життям і людьми не зміниться на радість буття. Так і в нашому сільському житті: воно ж розвивається не за якими-небудь хитрими законами, а неодмінно за людськими, бо це життя творить не хто інший, а саме – люди, ми з вами.

Однак ми дивні люди: говоримо про те, що не стало власних підприємств у державі таким тоном, неначе відбулося стихійне лихо (нехай Бог відводить!) на кшталт землетрусу. Не було таких сейсмічних аномалій, а вітчизняне виробництво згорнулося. І сталося це не колись, а саме під час відомої всім «прихватизації» яка в останні три роки відбувається шаленими темпами. Надзвичайно точний останній термін, що не викликає жодних питань, бо відповідає назві явища.

Так, посеред білого дня тоді відбулося пограбування народу. А наш народ, як бачимо, дозволив вчинити таке з собою. Можливо тому, що можновладці для нього — неначе істоти іншого виміру, такі собі боги, розмовляти з якими, а тим більше намагатись захиститись від яких, є справою наперед програшною: бо ж сили неспіврозмірні, і таку думку нам намагаються нав’язати на кожному кроці нашого життя.

Багато підприємств, що працювали «на Союз» закрилися в зв язку з непотрібністю, частину закрила галопуюча інфляція 90-тих років, рекет, та інші негаразди.

Тож у цій ситуації доводиться дивуватися, що не всі підприємства на зорі української незалежності були викуплені можновладцями, частина з них ліквідувалася, а частина продовжує функціонувати. Але в яких умовах? Звісно, найперше українська економіка потерпає від неймовірних податків, які доводиться платити цим підприємствам, і не зрозуміло куди ці податки діваються?

Світова промисловість настільки розвинулась в останні десятиліття, що жителі планети не встигають і неспроможні купувати все те, що нею виробляється. Нашу державу, яка в радянські часи мала розвинену економіку, неначе поставлено перед фактом: ділкам можна обійтися без власного товаровиробника. Ця політика диктується всім малорозвиненим, другосортним і другорядним країнам. Проте — це справа честі кожної з них…

Перша позиція для слабких. Вона неякісний товар…

Яку ж позицію займає Україна? Ми дожилися до того, що всерйоз перестали вирощувати картоплю, помідори, яблука й багато інших традиційних для України рослин. Зокрема перші два овочі з недавніх пір Україна почала завозити з восьми країн світу. Так, у нормального, тверезо мислячого українця завжди викликатиме спротив те, що на прилавках магазинів лежить імпортний, наприклад, турецький, часник, молдавські яблука, ізраїльська суниця, перуанський виноград тощо… А чому ж не наший? Тому що він не приносить надприбутків певним кланам, що вгніздилися в нашій економіці, як той іноземний…

До лозунгів можновладців не підкопатися. Вони правильні і навіть патріотичні. Так на всіх рівнях державні мужі не перестають говорити про підтримку вітчизняного виробника. От лише одна цитата прем’єр-міністра з його виступу, виголоше­на під час відвідування Запорізького автомобільного заводу. «Та лінія, яку ми проводимо для підтримки власного виробника, для імпортозаміщення, — це наша головна мета. А розвиток економіки — це найголовніше завдання. Адже тільки на базі розвитку економіки можна підвищувати і заробітну плату, і пенсії, і будувати житло».

І благі наміри прем’єра на місцях активно втілює керівництво обласних, районних адміністрацій та місцевих рад і тільки під пильним оком партії регіонів.

Чомусь керівництво Київської області, Києво-Святошинського району та села Софіївська Борщагівка не почула заклики прем’єр-міністра про «підтримку власного виробництва». Натомість керівництву Київської області, Києво-Святошинського району та села Софіївська Борщагівка прийняло тактику та більше їм до вподоби «будувати житло» при цьому не сплачуючи податки до бюджету. Але для будівництва багатоповерхових будівель необхідні великі площі, їх треба десь брати. В києві немає, а що залишилось то за те необхідно сплатити значну суму, зато в Києво-Святошинському районі можна взяти задарма.

Далеко ходити не потрібно погляньте як в селі Софіївська Борщагівка знищували «Совки».

Спочатку після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради яке відбулося 05.07.2011 року, в липні місяці 2011 року ні з того ні з цього всіх корів вивезли – казали до Музич, брехня всіх навіть племінних, вагітних та молодняк списали як лейкозних та здали на м’ясокомбінат.

Під чутким керівництвом масонсько жидівської земельно будівельної мафії Бісюк Іван Юрійович k.wikipedia.org/wik ( народився 3 січня 1962, Малий Рожин, Івано-Франківська область) — український політик, Голова Аграрної партії України, колишній міністр аграрної політики та продовольства, який деякий час працював разом з Кудриком О.Т. в радгоспі «Совки» видає наказ про те що вся велика рогата худоба в селі Софіївська Борщагівка лейкозна, і її необхідно ліквідувати (здати на м’ясокомбінат). Згодом Бісюка І.Ю оголосили в розшук, але його ніхто і не шукав, адже покровителем його став Холодницький Назар Іванович, який був тоді тільки простим прокурором в Києво-Святошинській прокуратурі Київської області. http://podrobnosti.ua/criminal/2014/07/08/983868.htm

http://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=141087

іван бісюк

іван бісюк

Ивана Бисюка подозревают в незаконном отчуждении у госпредприятия Пуща-Водица. Фото kmu.gov.ua

Первый замминистр агрополитики Бисюк объявлен в розыск за злоупотребление властью

08 июля 2014 | 14:24

Прокуратура Киевской области 7 июля объявила в розыск первого заместителя министра аграрной политики и продовольствия Ивана Бисюка, сообщает прокуратура области.

Прокуратура установила, что чиновник незаконно согласовал отчуждение 350 гектаров земли в селе Софиевская Борщаговка Киево-Святошинского района.

Установлено, что Бисюк в обход установленной законом процедуры подписал документ, которым прекращено право постоянного пользования земельным участком государственным предприятием «Пуща-Водица».

В дальнейшем земли стоимостью более 370 миллиона гривен в декабре 2012 года были бесплатно переданы в частную собственность физическим лицам.

Действия Бисюка прокуратура квалифицирует согласно статье Уголовного кодекса умышленное в интересах третьих лиц использование служебным лицом власти и положение вопреки интересам службы, что повлекло тяжкие последствия государственным интересам.

Подозреваемый объявлен в розыск, а досудебное расследование продолжается.

«Иван Бисюк был уволен с должности распоряжением Кабинета Министров 2 июля на основании закона о центральных органах исполнительной власти. Вчера я получил документ из прокуратуры, датируемый 7 июля, об объявлении в подозрении», — сообщил журналистам министр аграрной политики и продовольствия Игорь Швайка.

Он также отметил, что с 18 июня Бисюк находился на больничном.

52-летний Бисюк занимает должность первого замминистра агрополитики с сентября 2012 года.

Холодницький Назар Іванович гарно справився із завданням, Звіт тимчасової комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради у 2011 році поховав намертво, жодної слідчої дії не було зроблено.

Згодом закривав кримінальні провадження які були відкриті проти Кудрика О.Т. за привласнення владних повноважень, за незакону роздачу землі на мисі верхнього ставу № 10 в археологічній зоні (тепер вулиця Васнєцова де отримав земельну ділянку і теперішній заступник Головко Олександр Якович який був наглядачем за рейдерський захопленням з 05.07.2011 року і все докладував безпосередньо Холодницькому Назару Івановичу)

Так у 2011 році була знищена ферма, а в.о. обов’язки Державного підприємства НДВА «Пуща водиця» Усаченко Лариса вже почала добровільно відмовлятися від земель державного підприємства науково-дослідного виробничого агрокомбінату «Пуща Водиця» і землю, цю Олійник Володимир, Сітенков Максим, Присяжнюк Анатолій та Присяжнюк Микола, Шкаврон, Заєць, Кудрик Олесь, Перегінець вже почали активно ділити нужним людям. Не забули звісно і про Холодницького Н.І. якій вірно як пес лизав руку Партії Регіонів (і не тільки партії) лаяв і виконував команду фас на неугодних.

Усаченко Лариса Михайлівна

Усаченко Лариса Михайлівна

Усаченко Лариса Михайлівна

Усаченко Лариса Михайлівна

Усаченко Лариса Михайлівна

Усаченко Лариса Михайлівна

по селу ходив вірш

До чого ми дожилися у «Пущі Водиці»

Налетіли до нас жадні, страшні, хижі птиці

На державне підприємство, яке мало славу

Утворили з агропрому рейдерську справу

 

Нам і так жилося не легко в ринкових штормах

Та з приходом Усаченко настав повний крах

За хижацькі витребеньки «жінки з головою» —

Народ влучно назвав її «чорною вдовою»

 

Бо вона, як смерч в природі, так пройшла всюди

Що, найбільше постраждали робочі люди

Все добро, що наживалося роками

Зруйнувала, сплюндрувала брудними руками

 

Продуктивну ферму в «Совках» знищила дощенту

А на землю, що залишилася, чекає моменту

Бур’янами заростають теплиці і поле

Сади буйні, порубала на горе

 

Куди ж дивився наш уряд і наші обранці

При таких керівниках – ми всі голодранці

Протистояння між працівниками АК « Пуща-Водиця» та директором Усаченко Л.М. розпочалося практично з перших днів її роботи. Приступивши до роботи Лариса Михайлівна почала методично руйнувати Агрокомбінат. Почалося скорочення штатів працівників, простих робітників, та розширення кількості наближених осіб. На землях які знаходяться в місті Києві та належать Агрокомбінату, почалася тотальна вирубка садів та нищення теплиць. Не була поза увагою і Софіївська Борщагівка, де знаходилося поголів’я великої рогатої худоби у кількості 1200 голів, сучасне тепличне господарство та 300 працівників. Спочатку почали розсиляти працівників, які проживали на території комбінату, та та продавати овочі на оптовому базарі за готівку у двічі дешевше. За місяць вивезли худобу начебто у с. Музичі, і запропонувала робітникам переходити туда на роботу, але люди звісно не погоджувалися з такою постановкою, і тоді Лариса Михайлівна прийняла «Соломонове рішення» звільнити людей, нема людей немає проблем і майно совхозне легше продати. У хід пішли різні методи, шантаж, залякування, тиск, багато хто попрацював більше 40 років, а їх почали викидати на вулицю як непотріб. Коли працівники почали задавати питання, про отримання паю чи земельної ділянки (радгосп «Совки» під розпаювання землі не підпадав), директора Усаченко Л.М. ці питання виводили з рівноваги, і збори часто перетворювали на з’ясування стосунків та особистих образ. І люди обурилися, почали проводити свої збори та міркувати як жити далі. Два тижні тому, було прийняте рішення пікетувати Міністерство «Аграрної політики, та продовольства». Результат нульовий, тоді працівники вирішили у середу 12.10.2011 року пікетувати Кабінет міністрів України, вимога одна, звільнити Усаченко Л.М. та припинити розкрадання совхозу «Совки». І чудо сталося 13.10.2011 року був призначений новий директор АК «Пуща Водиця» Суолівський Федір, а на комбінаті почала працювати аудиторська перевірка та міліція. Все таки, що не кажіть, а громада – це сила, і в Софіївсько-Борщагівській сільській раді почне працювати перевірка з КРУ, а з рейдерами-загарбниками, почне працювати міліція, тільки у іншому місті?

Після рейдерського захвату 05.07.2011 року представляти інтереси рейдерів Софіївсько-Борщагівської сільської ради доручили Ситенкову Максиму якого звісно порадив і призначив особисто Присяжнюк А.Й. та Олійник В.

Ситенков Максим Довіреність Кудрик Перегінець Софіївська Борщагівка

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСитенков Максим Довіреність Кудрик Перегінець Софіївська Борщагівка

Тепер Олійник Володимир та Ситенков Максим є експертами на російському телебаченні та вчать як жити, і ніхто їх не трогає. ЧОМУ? Та тому що вони всі пов’язані в селі Софіївська Борщагівка і Партія Регіонів, і Радикальна Партія Ляшка, і Свобода, І Партію БЮТ Тимошенко, і Самопоміч, і БПП Порошенка і Аграрна Партія, і Кличка і так далі куди не плють СКРІЗЬ НУЖНІЄ ЛЮДІ.

депутатське звернення до держкомзему, від 22.03.2011 року за № 189/8

депутатське звернення до держкомзему, від 22.03.2011 року за № 189/8

ОЛійник Володимир на російському телебачені

ОЛійник Володимир на російському телебачені

Ситенков Максимм на російському телебачені

Ситенков Максимм на російському телебачені

Олійник та Порошенко суд залишив сина на посаді

Олійник та Порошенко суд залишив сина на посаді

https://www.youtube.com/watch?v=7r-s2Iz6IiM

http://earth-chronicles.ru/news/2017-02-04-101135

 

Адже саме Олійник Володимир для того щоб не працювала тимчасова земельна комісія у 2010-2011 роках та не перевіряла Законність роздачі земельних ділянок за 2006-2010 роки написав депутатське звернення до держкомзему, від 22.03.2011 року за № 189/8 начебто по законності перевірки ДП НДВА «Пуща Водиця» ..депутатське звернення до держкомзему, від 22.03.2011 року за № 189/8 депутатське звернення до держкомзему, від 22.03.2011 року за № 189/8

ЗВІСНО ЦИМ ЗВЕРЕННЯМ ПРАЦЮВАВ ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ який успішно розвалив та не розглянув Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік. Холодницький Н.І. був особисто присутнім на сесії Софіївсько-Борщагівської сільської ради 29.07.2011 року і ПРОКОНТРОЛЮВАВ ЩОБ КОМІСІЮ РОЗФОРМУВАЛИ А ЗВІТ НЕ ЗАСЛУХАЛИ, іще притяг за собою всю Києво-Святошинську міліцію та зрадника Дудку Руслана Петровича який тепер є секретарем Софіївсько-Борщагівської сільської ради при Кудрику О.Т.

Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік

Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік

Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік

Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік

Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік

Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради за 2011 рік

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Назар Іванович

Холодницький Н.І. виносит навіть протест проти рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради щодо створення комісії та розгляду законності виділення земельних ділянок за 2006-2010 роки. Правду і тут ХАЛАТНІСТЬ ХОЛОДНИЦЬКОГО ЗІГРАЛА АДЖЕ ФАКТИЧНО ПРОТЕСТ БУВ 07 ЛЮТОГО 2011 РОКУ на рішення від 14 грудня 2010 року. Але як властиво Холодницькому аби як і авось він ставить дату 07.02.2010 року

"Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 2.jpg" "Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 07.02. 2011 рік

«Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 2.jpg» «Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 07.02. 2011 рік

"Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 2.jpg" "Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 07.02. 2011 рік

«Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 2.jpg» «Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 07.02. 2011 рік

Після цього керівництво Київської області добре вивчивши ментальність простого українця звернуло увагу на такого собі Дробікова О.О., який не один рік обіцяє працівникам золоті гори тільки гроші здавайте і все буде у вас гаразд і земля буде. Обіцяв землю то в серпні 2011 року, потім казав на позачергових виборах – виберіть тільки Кудрика О.Т. бо інакше землі не побачите, а так зразу в червні 2012 року і отримаєте. Потім в село особисто приїхав губернатор Присяжнюк А.Й., в жовтні 2012 року перед самими виборами до Верховної Ради України, та покликавши в приміщення Дробікова О.О. після часових перемовин вивів і сказав Дробіков моя довірена особа слухайте його. І працівники послухали здали Дробікову по 4000 тисячі гривень за приватизацію (де хто і як робив ніхто не знає). Дробіков О.О. взамін на заяви працівників «Совки» про звільнення за власним бажанням, віддавав державні акти, при цьому він додатково для себе з кожного витребував і по 1000 гривень. Звісно ніхто з людей не спитав де Дробіков О.О. дістав ці акти, хто йому доручив цю справу.

Люди написали заяви та звільнилися і в переважній більшості отримали не більше 0,10 га (10 соток) біля військової частини під Петрівським і то слава богу. Але питання чи захотів би сам Дробіков купити там земельну ділянку?

Хоча за свою нелегку працю Дробікоа О.О. від адміністрації отримав свої 2 (два) гектари, біля самої дороги як їхати на Білогородку ближче до села.

Загальна ж кількість землі яку роздали для працівників «Совки», пенсіонерів, працівників соціальної сфери, сільським депутатам, членам виконкому сільської ради, працівникам сільської ради (за останніх трьох особисто піклувався Кудрик О.Т.) налічує не більше 50 гектарів. Кому ж тоді дісталося 300 гектарів?

Питання цікаве, але в селі Софіївська Борщагівка з’явилися земельні королі які мають на одну особу по 68 (шістдесят вісім) гектарів, 25 (двадцять п’ять) гектарів, 25 (двадцять п’ять) гектарів, по 5 (п’ять) гектарів та безліч біля 2 (двох) гектарів – дивіться карту.

Але це питання мало кого хвилює, може спрацьовує наша ментальність? Я отримав, а далі хоч трава не рости, а хто не отримав – проти влади не попреш, і все що влада каже, то є правда і так правильно.

То чи дійсно правильно думати і чи варто вірити усьому що каже нам влада і такій довіреним особам як «Дробіков»!?

Моя мама не один рік попрацювала в радгоспі «Совки» ходила на збори, платила гроші, як і всі, а от земельної ділянки як пенсіонерці їй не вистачило, хоча в жовтні 2012 року, перед виборами, голова Київської обласної державної адміністрації всіх завіряв всі отримають земельні ділянки. Не вийшло усім, тільки видно для своїх вистачило.

У 2010 році я отримала рішення на земельну ділянку на славнозвісному полі 62 гектара, що за теплицями. Києво-Святошинська прокуратура наклала на них арешт, і врешті в решт 25.06.2013 року був останній касаційний суд, який землю людям не повернув. Наші інтереси у суді від сільської ради представляв Братчук, з вулиці Щорса. Який до речі стверджував, що землю забрав минулий голова Денисенко Ю.М., і я в це тоді вірила як і всі хто ходив зі мною по судам. Знову спрацював наш менталітет винен хтось, а не ми самі. Хоч ми і вірили але брав сумнів і ми звернулися до прокуратури чи це правда?

«Хто ж землю забрав по чиїй ініціативі».

І нам прийшла відповідь, яка нас шокувала, виявляється, що по цьому полю за теплицями площею 62 га звернувся до прокуратури народний депутат Володимир Олійник, який командував разом з Петром Мельником вірними гончими псами керманичами Софіївсько-Борщагівської сільської ради   Кремцем Сергієм Володимировичем та Кудриком Олесем Тимофійовичем

Ще під час роботи Кремця С.В. та Кудрика О.Т.. Виходить однією рукою Кремець С.В. та Кудрик О.Т. давали а другою забирали, цікаво для кого, кому і за що?

Про Злочині корупційні махінації викрили Стоп Корупція № 57 «Стоп Корупції» | ВИПУСК №57 — YouTube youtube.com/watch?v=tU9wq4pQRVw

Кудрик О.Т. Кремець С.В. корупціонери стоп корупція

Кудрик О.Т. Кремець С.В. корупціонери стоп корупція

Кудрик О.Т. Кремець С.В. корупціонери стоп корупція

Кудрик О.Т. Кремець С.В. корупціонери стоп корупція

За таких обставин стає сумно і бридко, що таких дурнів земельно-будівельна мафія і використовує…

  1. Як це було під час рейдерського захвату сільської ради 05.07.2011 року, розповідаючи що депутати і Кудрик захопили сільську раду для того щоб швиденько видати державні акти на 62 гектарах та зняти арешт на землю (видно для тих в кого по пів гектара то швидко все зробив).
  2. як це було 02 травня 2012 року коли Кудрик О.Т. зібрав людей на полі за теплицями і Рома землевпорядник (який нічого не тямить в цій справі) бігав по полю наче навіжений та забивав кілки де йому здумалося. А зараз Кудрик О.Т. клеїть дурня і стверджує що справа по цьому полі іще в суді. Шановний не вводьте людей в оману це поле в же в державній власності, я особисто була на останньому суді.

Чи дійсно влада каже правду?

А як же! У другому номері газети Софіївська Борщагівка багато приділено уваги культурному та духовному розвитку молоді, спорту і у нашому селі це звісно необхідно робити. Але роблять де – на майданчиках багатоповерхових будівель , за кошти нашого сільського бюджету. При цьому забудовники багатоповерхівок жодної копійки не заплатили за здані будинки. При цьому не треба забувати що живим людям окрім духовних речей необхідні і матеріальні речі.

05 липня 2013 року виповнилася друга річниця рейдерського захоплення сільської ради та узаконення беззаконня в селі Софіївська Борщагівка. А може дійсно необхідно було вчинити так як це зробили в липні 2013 року в м. Врадіївка.

З недавніх подій які відбулися в Миколаївській області Врадіївського району, м. Врадіївці де міліціонери залякали все село, та зґвалтували дівчину у людей терпець увірвався і повстало все містечко, взяли штурмом а потім спалили врадіївський райвідділ міліції.

Але чомусь ні президент, ні прем’єр-міністр, ні генеральний прокурор України, ні міністр МВС особисто не прихали на місце повстання людей, навпаки вони дають вказівки наказати людей за напад на врадіївський райвідділ. А міністр МВС говорить що Врадіївка не є причиною для його звільнення.

Та в Європейській країні за такі діяння Під суд пішли би всі співробітники врадіївського райвідділу, все керівництво врадіївської прокуратури. Все Керівники обласної міліції і прокуратури, які втратили контроль та фальсифікували інформацію про справу, які допустили необ’єктивне розслідування попередніх убивств. Всі Керівники кадрових служб, главку карного розшуку, міністр та генеральний прокурор пішли б у відставку, але то європейській країні, а не внас…

Подібні злочини відбуваються по всій Україні в тому числі і в нашому селі Софіївська Борщагівка.

05 липня 2011 року в селі зґвалтували все село Софіївська Борщагівка і більшість промовчали, я в томі числі, вся моя сім’я і таких як я було чимало, бо нам обіцяли, а ми вірили і на злочин закривали очі. І все рівно моїй мамі землі не вистачило, а мою земельну ділянку забрала прокуратура з легкої руки народного депутата України та за допомогою Кудрика О.Т.

Якби менше тоді слухали брехливих обіцянок Дробікова, Кудрика, Присяжнюка то і відділення «Совки» б працювало і все рівно землю дали, але не купці олігархів, а жителям села, і не менше ніж по 15 соток, і не 300 чоловікам а 3000… Але то якби…

Може пора думати не лише за себе, за свою шкуру, а подумати і про сусіда, громаду села, та про всю Україну?

 

Вже при Порошенко Петру і при Холодницькому Назару вже до кінця добили село Софіївська Борщагівка жодного клаптику вільної землі не лишили. Ось кадастрові номера перевіряйте, деякі з них вже переоформлювалися, ділилися на більш дрібні ділянки, за допомогою Кудрика О.Т. декілька разів змінювалося цільове призначення, переоформлювалося на інших осіб щоб кінці у воду:

 

3222486200:02:002:5190

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5135 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5191

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4759 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5189

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.306 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5176

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3121 га

3222486200:02:002:5175

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2728 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5174

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2013 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5188

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3047 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5187

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3703 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5181

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5394 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5182

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4872 га

3222486200:02:002:5185

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2602 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5183

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2852 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5186

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.19 га

3222486200:02:002:5184

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2083 га

3222486200:02:002:5172

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.6183 га

3222486200:02:002:5173

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5657 га

3222486200:02:002:5170

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.33 га

3222486200:02:002:5169

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1605 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5171

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

1.0674 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5168

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4125 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5180

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5447 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5179

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.6575 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5177

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5836 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5178

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1846 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5166

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1645 га

3222486200:02:001:5164

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3844 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5167

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3119 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:001:5163

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1683 га

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5158

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3754 га

3222486200:02:002:5159

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.7647 га

3222486200:02:002:5149

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

1.126 га

3222486200:02:002:5156

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4928 га

3222486200:02:002:5155

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4003 га

3222486200:02:002:5165

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4232 га

3222486200:02:002:5164

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3193 га

3222486200:02:002:5162

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3794 га

3222486200:02:002:5160

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2178 га

3222486200:02:002:5161

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3665 га

3222486200:02:002:5163

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.26 га

3222486200:02:002:5153

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.277 га

3222486200:02:002:5151

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

3222486200:02:002:5150

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1839 га

3222486200:02:002:5152

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.349 га

3222486200:02:002:5148

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.462 га

3222486200:02:001:5050

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3781 га

3222486200:02:001:5156

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1957 га

 тровий номер:

3222486200:02:001:5157

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3735 га

3222486200:02:001:5156

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1957 га

 ий номер:

3222486200:02:001:5160

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2571 га

 стровий номер:

3222486200:02:001:5162

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4242 га

3222486200:02:001:5161

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5124 га

3222486200:02:002:0082

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.02 Для колективного житлового будівництва

 Площа:

0.2005 га

3222486200:02:002:0083

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.02 Для колективного житлового будівництва

 Площа:

0.2005 га

3222486200:02:002:0081

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.02 Для колективного житлового будівництва

 Площа:

0.2 га

3222486200:02:001:5007

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3501 га

3222486200:02:001:5018

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.0706 га

3222486200:02:001:5021

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1885 га

3222486200:02:001:5008

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2038 га

3222486200:02:001:5020

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3552 га

3222486200:02:001:5019

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5162 га

3222486200:02:001:5009

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.241 га

3222486200:02:001:5022

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3566 га

3222486200:02:001:5024

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.5053 га

3222486200:02:001:5026

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2085 га

3222486200:02:001:5023

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3823 га

3222486200:02:001:5025

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4021 га

3222486200:02:002:5144

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.1975 га

3222486200:02:001:5147

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.7971 га

3222486200:02:001:5145

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4124 га

3222486200:02:001:5146

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4478 га

3222486200:02:001:5150

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.512 га

3222486200:02:001:5148

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4347 га

 

3222486200:02:002:5147

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.322 га

 

3222486200:02:002:5146

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2868 га

 

3222486200:02:001:5149

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.3896 га

 

3222486200:02:002:5145

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.4219 га

 

3222486200:02:002:5154

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2947 га

 

3222486200:02:001:5155

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2849 га

 

3222486200:02:001:5151

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.342 га

 

3222486200:02:001:5152

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2033 га

 

3222486200:02:002:5154

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2947 га

 

3222486200:02:001:5153

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03

 Площа:

0.2179 га

 

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5138

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.8454 га

 

 Кадастровий номер:

3222486200:02:002:5198

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.8364 га

 

 ровий номер:

3222486200:02:002:5200

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.7062 га

 

3222486200:02:002:5194

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.8249 га

 

3222486200:02:002:5142

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

 :

3222486200:02:002:5143

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5101

 Тип власності:

Державна власність

 Цільове призначення:

01.03

 Площа:

2 га

 

3222486200:02:002:5207

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1.9531 га

 

3222486200:02:002:5252

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5253

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5228

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5227

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5229

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5230

 Тип власності:Приватна власність Цільове призначення:для ведення особистого селянського господарства Площа:1 га

3222486200:02:002:5232

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5231

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5233

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.8863 га

 

3222486200:02:002:5234

 Тип власності:Приватна власність Цільове призначення:для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.8863 га

 

3222486200:02:002:5236

 Тип власності:

Приватна власність Цільове призначення:для ведення особистого селянського господарства Площа:1 га

3222486200:02:002:5235

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5237

 Тип власності:Приватна власність Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства Площа:0.8644 га

 

3222486200:02:002:5238

 Тип власності:

Приватна власність Цільове призначення:для ведення особистого селянського господарства Площа:0.8644 га

 

3222486200:02:002:5104

 Тип власності:Приватна власність Цільове призначення:01.03 Для ведення особистого селянського господарства Площа:

0.5 га

 

3222486200:02:002:5239

 Тип власності:Приватна власність Цільове призначення:для ведення особистого селянського господарства Площа:1 га

 

3222486200:02:002:5240

 Тип власності:Приватна власність Цільове призначення:для ведення особистого селянського господарства Площа:1 га

3222486200:02:002:5244

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:1 га

 3222486200:02:002:5247

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5248

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5250

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.718 га

 

3222486200:02:002:5249

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.718 га

 

3222486200:02:002:5357

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

03.16 Для цілей підрозділів 03.01 — 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 Площа:

0.5534 га

 

3222486200:02:002:5536

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

03.16 Для цілей підрозділів 03.01 — 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 Площа:

1.1064 га

 

3222486200:02:002:5537

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

 Площа:

0.8936 га

 

3222486200:02:002:5356

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

02.07 Для іншої житлової забудови

 Площа:

1.4466 га

 

3222486200:02:002:5243

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

3222486200:02:002:5242

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

 

3222486200:02:002:5241

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1 га

3222486200:04:001:5131

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1.6498 га

3222486200:04:001:5133

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

1.6498 га

 

3222486200:04:001:5035

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 Площа:

1.6559 га

 

3222486200:04:001:5036

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 Площа:

1.6557 га

 

3222486200:04:001:5037

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 Площа:

1.6558 га

 

3222486200:04:001:5034

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 Площа:

1.6558 га

 

3222486200:04:001:5033

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 Площа:

1.6558 га

 

 Кадастровий номер:

3222486200:04:001:5039

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

12.08

 Площа:

0.8331 га

 

 Кадастровий номер:

3222486200:04:001:5040

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

 Площа:

0.8332 га

 

3222486200:04:001:5031

 Тип власності:

Приватна власність

 Цільове призначення:

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

1.6663 га

САМА ЦІКАВА АФЕРА ХОЛОДНИЦЬКОГО Н.І. це земля 12 гектарів які були виділені в селі Софіївська Борщагівка для учасників АТО.

Кадастрові номера

3222486200:03:002:5107

3222486200:03:002:5106

3222486201:01:036:5009

3222486200:03:002:5105

3222486201:01:036:5008

3222486200:03:002:5104

Які дивним чином майже межують із землею родини Кривобоків. · Слідчий ГПУ задекларував 154 мільйони доходу…

http://nashigroshi.org/2016/06/01/slidchyj-hpu-zadeklaruvav-154-miljony-dohodu-svojeji-druzhyny-yaka-prodala-militsiji-kvartyry-na-okolytsi-kyjeva/

Слідчий ГПУ задекларував 154 мільйони доходу своєї дружини, яка продала міліції квартири на околиці Києва

Дружина старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури Юрія Кривобока отримала 153,75 млн грн. доходу від відчуження нерухомого майна. Про це свідчить декларація Юрія Кривобока за 2015 рік, отримана в Генпрокуратурі на запит «Наших грошей».

Слідчий ГПУ задекларував 154 мільйони доходу своєї дружини, яка продала міліції квартири на околиці Києва

01 Червня 2016

Зліва на право: Оксана Кривобок (мати слідчого), Юрій Кривобок (слідчий ГПУ), Тетяна Кривобок (дружина слідчого), Василь Кривобок (батько слідчого)

Дружина старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури Юрія Кривобока отримала 153,75 млн грн. доходу від відчуження нерухомого майна. Про це свідчить декларація Юрія Кривобока за 2015 рік, отримана в Генпрокуратурі на запит «Наших грошей».

Сам слідчий ГПУ за минулий рік заробив 248 тис грн. і зареєстрував численні земельні ділянки та нерухомість. Він має три житлових будинки площею 1014 кв.м., 224 кв.м., 173 кв.м., один садовий – 151 кв.м., квартиру на 221 кв.м., а також інше нерухоме майно площею 420 кв.м.

Його дружина Тетяна Кривобок не задекларувала ніякого житла, а тільки гараж, ділянку 0,6 га та інше нерухоме майно на 103 кв.м.

 

Для порівняння: у 2014 році пані Кривобок задекларувала 3,80 млн грн. доходу від відчуження нерухомого майна.

Ані у 2014 році, ані у 2013 році Тетяна Кривобок не задекларувала жодної іншої нерухомості, яку вона могла б продати окрім тої, що зазначена у декларації 2015 р. – гараж, ділянка, 0,6 га та інше нерухоме майно на 103 кв.м.

 

Відтак незрозуміло відчуження якого нерухомого майна принесло дружині працівника Генпрокуратури 153,75 млн грн. доходу.

У реєстрі нерухомості є дані, що Тетяна Кривобок є власницею трьох квартир у Софіївській Борщагівці загальною площею 147 кв.м., а також має ¼ квартири на Оболоні площею 44 кв.м. (решта власників в реєстрі не вказані, але відомо, що тут була прописана родина Кривобоків).

Слідчий ГПУ  Юрій Кривобок вищезгадане майно дружини у декларації не зазначив. Щодо іншого нерухомого майна площею 103 кв.м., про яке сказано в декларації, то це нежиле приміщення у смт Гаспра в Криму.

А ось у декларації 2013 р. у власності слідчого Кривобока, крім будинків, значилось інше нерухоме майно площею 8,5 тис кв.м., у 2014 р. – інше нерухоме майно площею понад 10 тис кв.м. У декларації 2015 р. ця нерухомість зникла, але на доходах Кривобока це не відобразилось.

Юрій Кривобок почав працювати у Генпрокуратурі у 2014 році, а до того був прокурором Оболонського району м.Києва. У Генпрокуратурі Кривобок є старшим слідчим групи прокурорів у кримінальному провадженні, де підозрюваною є екс-міністр юстиції Олена Лукаш. Їй інкримінується службове підроблення у групі осіб і заволодіння коштами держбюджету на 2,5 млн грн. Це гроші заплачені за дослідження законодавства. Згодом з’ясувалося, що ці дослідження були сумнівної якості.

Раніше «Наші гроші» повідомляли, що Тетяна Кривобок, дружина слідчого ГПУ продала більше 100 квартир Міноборони і Міністерству внутрішніх справ на суму понад 80 млн грн.

Усі придбані квартири знаходяться у Софіївській Борщагівці, в будинках на вул. Горького і Чубинського в ЖК «Софія Київська». Забудовником є ТОВ «Укрполіскорм» Людмили Скуратовської, дружини народного депутата Сергія Скуратовського від Радикальної партії, який очолює Комітет Верховної Ради з питань будівництва.

«Наші гроші» з’ясували, що Тетяна Кривобок володіла 6,7 га землі, які віддала під забудову ТОВ «Укрполіскорм». Ймовірно, саме в обмін на землю жінка отримала квартири у новобудові.

У 2009-2010 рр., коли Юрій Кривобок працював прокурором Оболонського району м.Києва, його батьки і дружина приватизували 16,64 га землі у селі Софіївська Борщагівка.

Ця колишні землі державного агрокомбінату «Пуща Водиця», який відмовився від землі без погодження з Мінагрополітики. Спочатку сільрада планувала передати цю землю під забудову інвестору, але пізніше скасувала своє рішення і роздала землю безкоштовно у власність громадянам. Серед цих громадян були рідні слідчого ГПУ. У подальшому вони скупили ділянки в інших осіб. Серед тих, хто отримав безплатно землю і потім продав її, була Ганна Свириденко. Це дружина судді Господарського суду Київської області Павла Горбасенка. Саме Господарський суд Київської області, де суддею є чоловік Свириденко, згодом прийняв рішення на користь Софіївської сільраді у спорі з інвестором, який оскаржував роздачу землі.

Детальніше читайте у матеріалі – «Земельна магія дружини слідчого ГПУ».

http://nashigroshi.org/2016/06/01/slidchyj-hpu-zadeklaruvav-154-miljony-dohodu-svojeji-druzhyny-yaka-prodala-militsiji-kvartyry-na-okolytsi-kyjeva/

 Яценюк та Софія Київська Мартинов Кривобок Конихов село Софіївська Борщагівка

Яценюк та Софія Київська Мартинов Кривобок Конихов село Софіївська Борщагівка

родина Кривобок

родина Кривобок

Цей Кривобок є ліпшим другом Холодницького Н.І. та Кудрика О.Т. ось чому ці корупційні схеми ніхто не буде розслідувати

Адже Холодницькій довів земельно будівельній мафії масонів що може закривати всі неугодні справи

Новый антикоррупционный прокурор Холодницкий фальсифицировал дело против журналиста Радио Свобода http://roadcontrol.org.ua/node/2888

30 ноября 2015 года, генеральный прокурор Украины Виктор Шокин назначали главным антикоррупционным прокурором Назара Холодницкого. Вместе с тем, именно Назар Холодницкий, два года тому назад, защищал инспекторов ГАИ «КОБРА», которые избили журналиста Радио Свобода и канала ТВi Виктора Миняйло. По этому поводу, публиковались статьи и выходили сюжеты на телевидении.

Так, как писал «Дорожный контроль», 31 августа 2013 г. в 8 утра, в селе Круглик Киево-Святошинского района инспекторы ГАИ КОБРА Бакай О.В. и Полищук остановили журналиста Виктора Миняйло, который ехал в больницу чтобы забрать собаку после операции. При себе имел 2000 гривен, которые нужно была заплатить за услуги клиники. Миняйло дал ГАИшникам свои документы, а те приказали следовать в патруль.

«Я вышел и сказал: ребята — давайте вы представитесь и назовете причину остановки. Они сказали — «мы уже представились, в машине все узнаешь». Я достал телефон и снял машину спереди и пошел снимать ее сзади. Когда я шел, инспектор Полищук забрал у меня телефон и схватил меня за руки, а Бакай меня бил в живот, по голове и в грудь. Потом они меня затащили в машину», — рассказал тогда Виктор.

Уже в патруле, работники КОБРЫ начали запугивать водителя. В итоге, у Миняйло забрали 2000 гривен и отпустили. По данному факту, было открыто уголовное производство, которое вел прокурор Назар Холодницкий. В интервью журналистам «ИНТЕРА», прокурор заявил, что «будем разбираться». Однако, в последующем, Холодницкий не только замял дело против инспекторов КОБРЫ, но и начал фабриковать дело против самого журналиста за «передачу взятки».

НАЗАР ХОЛОДНИЦКИЙ В СЮЖЕТЕ ИНТЕРА 05.09.2013:

«Оцей чувак НАЗАР ХОЛОДНИЦЬКИЙ два роки тому вів мою справу, коли мене побили і забрали гроші спіівробітники ДАІ Бакай і Поліщук, див. Гугл. Він тоді чесно відробив свої гроші і не помітив у діях співробітниках ДАІ «Кобра» складу злочину. Не дивно що тоді, маючи зарплату 4 тис. він їздив на шикарному дорогому Джипі. Ви зараз співаєте йому діферамби, а він звичайне ЛАЙНО!!!!!», — прокомментировал назначение Виктор Миняйло

КОММЕНТАРИЙ ВИКТОРА МИНЯЙЛО:

Назар Холодницкий считается человеком Николая Голомши. Ни о какой борьбе с коррупцией речи быть не может. Назар всегда был составляющей карательной системы под названием «прокуратура» и занимался тем, что «решал вопросы», прикрывал сотрудников милиции, которые брали взятки и избивали людей. И, как пример, Назар Холодницкий «похоронил» дело коррупционеров-ГАИшников Бакая и Полищука, которые и до избиения Миняйло неоднократно были «героями» сюжетов «Дорожного контроля».

Человек, который сознательно защищал милицейских преступников, не может быть главным анттикоррупционным прокурором поскольку сам является источником коррупции. В очередной раз, власть Украины, во главе с Петром Порошенко, назначает на высокие должности негодяев и подлецов. Естественно, что назначение Холодницкого еще больше приведет к дестабилизации государства, разочарованию общества с последующими массовыми волнениями и новой революции.

СЮЖЕТ НА ИНТЕРЕ ПО ДЕЛУ МИНЯЙЛО:

 

ТОМУ ХОЛОДНИЦЬКИЙ Н.І. БУДЕ ЇЗДИТИ ДО США НА СНІДАНКИ ОБІДИ ВЕЧЕРІ ДО МАСОНІВ

Холодницький розповів про причини тривалого візиту до США

http://ukranews.com/ua/news/476905-kholodnyckyy-rozpoviv-pro-prychyny-tryvalogo-vizytu-do-ssha

Голова Спеціалізованої атикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, чому вже два тижні перебуває в США. Про це йдеться в сюжеті «Дорожнього контролю«.

Холодницкого зустріли в барі готелю Hilton в компанії народного депутата від «Народного Фронту» Георгія Логвинського та інших осіб, яких впізнати не вдалося.

Активісти поставили питання Холодницькому, чому і як довго він перебуває в США.

«У Сполучених Штатах я перебуваю з 20 січня. З них лише кілька днів це відрядження, інші дні це була відпустка, що підтверджується офіційним наказом», — повідомив Холодницький.

«Це не означає, що я буду тільки на молитовному сніданку. І все. У нас запланована низка зустрічей, організованих МЗС, в тому числі в держдепартаменті, який надає ключову допомогу, в тому числі політичну, антикорупційним органам, Генінспекції США, Міністерстві юстиції США», — сказав Холодницький.

Раніше Українські Новини писали про українських чиновників, які будуть на молитовному сніданку в США. Серед них був і Холодницький.

Разборки Смалия и Холодницкого в баре Хилтона Вашингтон

 

Реклама