За які заслуги Холодницький Н.І. отримав від Джуринського Toyota Corolla Multidrive S 2016 року виробництва

For what services Holodnitsky N. And. received from Dzhurinsky Multidrive S Toyota Corolla 2016 production

За какие заслуги Холодницкий Н.И. получил от Джуринского Toyota Corolla Multidrive S 2016 года производства

لماذا الخدمات Holodnitsky ن. و. الواردة من Dzhurinsky Multidrive S تويوتا كورولا 2016 الإنتاج

为什么服务Holodnitsky N.和。 收到从Dzhurinsky S多传动的丰田花冠2016年生产

Por qué mérito Holodnitsky N.Y. recibido de Dzhurinsky Toyota Corolla Multidrive S de 2016 la producción de

По перше всім відомо що спочатку Холодницький Назар Іванович був собі непримітним помічником прокурора Києво-Святошинської районної прокуратури, про це свідчать сайти http://ua1.com.ua/publications/kim-e-pershiy-antikorupciyniy-prokuror-vse-pro-nazara-holodnickogo-13550.html

Первый антикоррупционный прокурор. Досье на Назара — Главком

glavcom.ua/publications/132836-pervyj-antikorruptsionnyj-p…

Делал свой выбор Шокин на основании рекомендаций конкурсной комиссии по …. Назар Холодницький — щойнопризначений антикорупційний прокурор.

Назар Холодницький: Я розумію, що я для всіх – темна конячка …

http://www.pravda.com.ua/articles/2015/12/23/7093450/

24 груд. 2015 хвалиться Холодницький. Він радіє красивому офісу, бо не розраховував на такі, майже царські, умови роботи. Та й журналісти тут ще …

Глава антикорупційної прокуратури — хто він? | Україна | DW.COM …

http://www.dw.com/uk/глава-антикорупційної-прокуратури-хто-він/a-…

1 груд. 2015 Непублічний Назар Холодницький обійняв посаду, яка напряму впливатиме на протидію корупції у вищих ешелонах влади в Україні. Чи …

Назар Иванович Холодницкий — биография, компромат …

politrada.com/dossier/Nazar-Ivanovich-KHolodnitskiy/…

С 30.11.2015 — Глава специализированной антикоррупционной прокуратуры Биография и компромат. Полное досье и фотографии. Обещания и …

Холодницький не міг отримати генерала, навіть якби кидався на …

newsradio.com.ua/2016_02_01/Antikorupc-jnij-prokuror-otrim…

1 лют. 2016 Петро Порошенко присвоїв Назару Холодницькому чин, відповідний генеральському званню. Як заявив в ефірі радіостанції Голос …

Ми приховали деякі результати, які дуже схожі на вже показані вище Показати приховані результати

та багато інших.

І так з простого лейтенанта 2011 року він вже у 2015 році вже генерал майор — дивина та годі. за які заслуги перед Укарїною? Мабуть за те що лиже жопу олігархам корупціонерам та  прикриває їхні зади.

Ось один яскравий приклад. Перше місце роботи Холодницького Н.І. Києво-Святошинська прокуратура. 05.07.2011 року відбувся рейдерський захват адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Правда — про рейдерський захват 05.07.2011 року, про судові рішення, про вибори 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка. Або чому тримають сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради сьомого Кудрика Олеся Тимофійовича.

Партія Регіонів в с. Софіївська Борщагівка 06.01.2012 року знову захватила Софіївсько-Борщагівську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області

Олігархи земельні магнати які «кришують» нелегітимну Софіївсько-Борщагівську сільську раду сьомого скликанння та призначеного голову Кудрика О.Т.

Корупція по українські, або як Софіївсько-Борщагівська сільська рада плодить корупцію яку прикриває антикорупційний прокурор Холодницький Назар Іванович

Холодницький і днював і ночував  та докладував особисто Пшонці та Януковичу про правильний хід подій, а саме повна підтримка рейдерів.

Холодницький Назар в с. Софіївська Борщагівка.wmv

Рейдерське захоплення стало по причині Звіту Тимчасової комісії

 

(в якому до речі йшлося про продаж земельних ділянок нижче нормативної грошової оцінки в тому числі і договор з ЗАТ Автор тепер «ВіДі Автострада) який був висвітлений нами Звіт тимчасової депутатської комісії за період 2006-2010 року по розкраданню олігархами землі в селі Софіївська Борщагівка і редаккцією Стоп Корупція на сайтах

«Стоп Корупції»: Випуск 57

У випуску 57: Індульгенція на рейдерство Чиновники-можновладці: слуги народу чи мародери?

ukrstream.tv/videos/stop_corruption_issue_57

«Стоп Коррупции»: Выпуск 57 | Видео

В выпуске 57: Индульгенция на рейдерство Чиновники-властоимцы: слуги народа или мародеры?

ukrstream.tv/ru/videos/stop_corruption_issue_57

«Стоп Корупції» | ВИПУСК №57

https://sofiivka.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=3550&action=edit

Але Холодницькому Назару Івановичу, як і годиться паршивому жлобу з породи масонів,  ВСЕ МАЛО І МАЛО. Тому дпя закриття кримінальних проваджень по незаконій роздачі землі в селі Софіївська Борщагівка він отримує особисто від Джуринського отримує елітні авто (який є другом Кудрика Олеся Тимофійовича про якого  редакція писала

В селі Софіївська Борщагівка досі працюють корупційні схеми будівництва багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків.

Кудрик Олесь Тимофійович та Кремець Сергій Володимирович — слуги народу чи корупціонери. Або як і кому розкрадалася земля територіальної громади села Софіївська Борщагівка

Як відбувався рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року о 03.00 годині ночі)

Пр о те це пише сайт

ГПУ купує Холодницькому розкішну Toyota Camry за мільйон 13 грудня 2016, 12:47

http://www.epravda.com.ua/news/2016/12/13/614202/

ГПУ купує Холодницькому розкішну Toyota Camry за мільйон

Вівторок, 13 грудня 2016, 12:07

12981 перегляд

13

Генеральна прокуратура України визнала ТОВ «ВіДі Автострада» переможцем торгів щодо закупівлі легкових автомобілів за 3,61 млн гривень.

Про це повідомляється в системі «Прозорро«, передають «Наші гроші».

Генпрокуратура планує придбати для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дві Toyota Camry у різних комплектаціях та три автівки Toyota Corolla Multidrive S 2016 року виробництва.

Найдорожче коштуватиме Toyota Camry Premium за 920 тисяч гривень. Авто матиме максимальну комплектацію, в якій передбачена 6-ступінчаста автоматична коробка передач, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, автоматичний трьохзонний клімат-контроль, круїз-контроль, камера заднього виду, люк з електроприводом.

Передні крісла матимуть електропідігрів. Навігаційна система GPS матиме можливість безкоштовного оновлення впродовж трьох років.

Toyota Camry у комплектації Prestige за 843 тисяч гривень має трохи менше додатковий опцій. Наприклад, відсутній люк з електроприводом.

На сайті «ВіДі Автострада» ціни на базову комплектацію Toyota Camry починаються з 717 тисяч гривень, Toyota Camry Prestige можна придбати за 869 тисяч гривень, а Toyota Camry Premium за 948 тисяч гривень.

Toyota Corolla 1.6 Dual VVT-i, Multidrive S з бензиновим двигуном теж має максимальну комплектацію: камеру заднього виду зі статичною проекцією, підігрів сидінь, клімат-контроль, кольоровий мультиінформаційний дисплей 4.2, аудіо систему Toyota Touch 2 з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7.0 та 6 динаміками.

«ВіДі Автострада» продає Toyota Corolla Multidrive S у максимальній комплектації за 548 тисяч гривень. «ВіДі Автострада» належить до групи «ВіДі» Віталія Джуринського.

Як повідомлялося, Генпрокуратура також придбає мікроавтобус Volkswagen Т6 Caravelle за 1,38 млн гривень для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яку очолює Назар Холодницький.

Його першим заступником є Максим Грищук, який очолював прокуратуру Львова і відомий як учасник бойових дій у Донецькому аеропорту.

Генпрокуратура купує Холодницькому розкішний членовоз Toyota Camry за мільйон (додано)

13 грудня 2016

(додано повідомлення «ВіДі Автострада» щодо цін на різні комплектації Toyota Corolla)

Генеральна прокуратура України визнала ТОВ «ВіДі Автострада» переможцем торгів щодо закупівлі легкових автомобілів за 3,61 млн грн. Остаточно угода  була підписана 21 грудня. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Генпрокуратура планує придбати для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дві Toyota Camry у різних комплектаціях та три автівки Toyota Corolla Multidrive S 2016 року виробництва.

Найдорожче коштуватиме Toyota Camry Premium за 920 тис грн. Авто матиме максимальну комплектацію, в якій передбачена 6-ступінчаста автоматична коробка передач, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, автоматичний трьохзонний клімат-контроль, круїз-контроль, інтелектуальна система адаптивного переднього освітлення, камера заднього виду, люк з електроприводом. Передні крісла матимуть електропідігрів. Навігаційна система GPS матиме можливість безкоштовного оновлення впродовж трьох років.

camry1 camry2

Toyota Camry у комплектації Prestige за 843 тис грн. має трохи менше додатковий опцій. Наприклад, відсутній люк з електроприводом.

На сайті «ВіДі Автострада» ціни на базову комплектацію Toyota Camry починаються з 717 тис грн., Toyota Camry Prestige можна придбати за 869 тис грн., а Toyota Camry Premium за 948 тис грн.

corollaToyota Corolla 1.6 Dual VVT-i, Multidrive S з бензиновим двигуном теж має максимальну комплектацію: камеру заднього виду зі статичною проекцією, підігрів сидінь, клімат-контроль, кольоровий мультиінформаційний дисплей 4.2, аудіо систему Toyota Touch 2 (радіо, СD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7.0 та 6 динаміками.

«ВіДі Автострада» продає Toyota Corolla Multidrive S у максимальній комплектації за 548 тис грн. Після опублікування цієї інформації, у «ВіДі Автострада» уточнили, що за таку ціну продається комплектація Active. А максимальна комплектація коштує зараз 603 тис грн. На момент подання тендерних пропозицій вона коштувала близько 636 тис грн.

«ВіДі Автострада» належить до групи «ВіДі» Віталія Джуринського.

Як повідомлялося, Генпрокуратура також придбає мікроавтобус Volkswagen Т6 Caravelle за 1,38 млн грн. для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яку очолює Назар Холодницький. Його першим заступником є Максим Грищук, який очолював прокуратуру Львова і відомий як учасник бойових дій у Донецькому аеропорту.

http://nashigroshi.org/2016/12/13/henprokuratura-kupuje-holodnytskomu-rozkishnyj-chlenovoz-toyota-camry-za-miljon/

 Холодницький програв суд ще двом фірмам Злочевського, проти якого у Луценка закрили всі кримінальні справи
 «ВіДі Автострада» ким тільки не називалася і ЗАТ Автор і іншими причудними назвами, але фактичне розташування це засипаний Верхній став № 10 річки Нивка який розташований в селі Софіївська Борщагівка, а мис успішно розікрали сільські депутати та висопосадовці про це редакція писала такі як Чиживський, колишній сільський голова Ковінченко (точніше його син) голова земельної комісії 5- го скликання Шупик Валерій (його родичі) та інші
Джуринський Віталій Олександрович ЗАТ АВТОР ВІДІ ГРУП ВІДІ Автострада

Джуринський Віталій Олександрович ЗАТ АВТОР ВІДІ ГРУП ВІДІ Автострада

Свідоцтво про державну реєстрацію Джуринський Віталій Олександрович ЗАТ АВТОР ВІДІ ГРУП ВІДІ Автострада

Свідоцтво про державну реєстрацію Джуринський Віталій Олександрович ЗАТ АВТОР ВІДІ ГРУП ВІДІ Автострада

Акт прийому передачі Джуринський Кремець

Акт прийому передачі Джуринський Кремець

Трішки історії до 2006 року Верхній став №10 був заповнений водою. Потім зявився Джуринський і з Кудриком Кремцем домовився про начебто чистку ставка. Його спустили. А тим часом на місці ставу утворилася земельна ділянка, яку назвали болотцем площею 2,8 га.
Спочатку Джуринський  (тоді організація ЗАТ Автор)  із Софіївсько-Борщагівською сільською радою Кремцем (організовував Кудрик) оформляють оренду земельної ділянки
 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

 Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський


Договір оренди ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський

Місто Боярка Київської області двадцять дев’ятого січня дві тисячі сьомого року.

ми, що підписалися нижче, Софіївсько-Боріцагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, (місцезнаходження якої с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області провул. Шкільний буд. 5, ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 04362131, в особі сільського голови Кремця Сергія Володимировича, що мешкає у с. Соф.Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області вул. Гагаріна буд. 63, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР, надалі — Орендодавець, з одного боку, та Закрите акціонерне товариство „АВТОР», місцезнаходження якого м. Київ вул. Червоноармійська буд. 21, ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 32310130, в особі Джуринського Олега Олександровича, котрий діє на підставі довіреності посвідченої приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кравченко І.С. 26 січня 2007 року за р.№ 83, що мешкає у м. Києві вул. .Старонаводницька буд. 4-Б, кв. 79, надалі — Орендар, з другої сторони, що іменуються надалі разом — Сторонами, попередньо ознайомлені нотаріусом з вимогами чинного законодавства щодо змісту га правових наслідків правочину, що укладається, розуміючи природу, права та обов’язки сторін щодо цього правочину, перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам’яті, усвідомлюючи значення своїх дій та керуючи ними, діючи добровільно, уклали цей договір про таке:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Орендодавець на підставі рішення 7 сесії 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 17 січня 2007 року № 12 «Про передачу в оренду земельної ділянки в с. Софіївська Борщагівка ЗАТ „АВТОР» передає, а Орендар приймає в строкове, платне володіння і користування земельну ділянку, яка знаходиться у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області — надалі земельна ділянка.

2. ОБ’ЄКТ ОРЕНДИ

2.1.    Земельна ділянка виділена в натурі (на місцевості) у встановленому законом порядку.

2.2.    В оренду передається земельна ділянка, площею 2,8776 га, кадастровий номер 3222486201:01:033:0069.

2.3.    Нормативна грошова оцінка земельної ділянки відповідно до витягу з технічної документації про визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, виданого Києво-Святошинським районним віділом земельних ресурсів 25.01.2007 року № 497, складає 1630448 (один мільйон шістсот тридцять тисяч чотириста сорок вісім) гривень 16 копійок.

2.4.    Права щодо орендованої земельної ділянки у третіх осіб, окрім зазначених у п.7.1. цього договору, відсутні.

3. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ

3.1.    Цей Договір укладено строком на 10 (десять) років, починаючи з дати його державної реєстрації.

3.2.    По закінченні строку цього Договору Орендар, який належно виконував обов’язки відповідно до умов цього Договору, має за інших рівних умов переважне право на поновлення Договору. У цьому разі Орендар повинен не пізніше ніж за 20 (двадцять) днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово Орендодавця про намір продовжити його дію.

3.3.    Умови цього Договору зберігають свою чинність на строк його дії у випадках, коли після набуття чинності Договором, законодавством встановлені інші правила, ніж передбачені Договором.

3.4.    При переході права власності на землю від Орендодавця до іншої особи цей Договір зберігає чинність для нового власника.

4. ОРЕНДНА ПЛАТА

4.1.    Орендна плата за використання земельної ділянки вноситься Орендарем щомісячно протягом тридцяти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Софіївсько-Борщагівської сільської ради, зазначений у розділі 17 цього договору.

4.2.    Сума орендної плати визначається у розмірі 6 % (шість відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та становить 97826 (дев’яносто сім тисяч вісімсот двадцять шість) гривень 89 копійок на рік. Плата вноситься у сумі 8152 (вісім тисяч сто п’ятдесят дві) гривні 24 копійки на місяць.

4.3.    Обчислення розміру орендної плати за орендовану земельну ділянку здійснюється з урахув

}6.4. Цей Договір укладений у чотирьох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких знаходиться у Орендодавця, другий — у Орендаря, третій — у приватного нотаріуса Києво-Святошинського нотаріального округу Ященко П.В., четвертий — у Києво-Святошиському районному відділі земельних ресурсів. Невід Земною частиною цього Договору є:

План (схема) земельної ділянки;

Кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень(обтяжень) у її використанні та встановлених земельних сервітутів;

Акт визначення меж земельної ділянки в натуру (на місцевості);

погодження

Акт прийомки передачі зем ділянки ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський 1.JPG

Акт прийомки передачі зем ділянки ср Кремець ЗАТ Автор Джуринський 1.JPG

Після цього дійстра ВІДІ ГРУП (Автор «ВіДі Автострада) робить в 2008 року на 9 травня День села і влаштовує концерт (звісно для відмивання коштів в карман Кудрику Кремцю і Джуринському).

 09.05.2008 року День села ВІДІ ГРУП Джуринський Кремець Кудрик


09.05.2008 року День села ВІДІ ГРУП Джуринський Кремець Кудрик

 09.05.2008 року День села ВІДІ ГРУП Джуринський Кремець Кудрик


09.05.2008 року День села ВІДІ ГРУП від Джуринського  Кремець (Кудрик)

Після гарного святкування, в 2008, 2009, 2010 роках почалася масова засипка ставу № 10 річки Нивка в селі Софіївська Борщагівка. Виїжджала не один раз інспекція природокористування, воодних ресурсів і інші і всі отримували свій хабар для правильного написання актів.

Нарешті ВІДІ ГРУП побудували. Запросили Кремця Сергія, Кудрика Олеся та декількох депутатів — Шупика Валерія, Левченко Олександра… Які пили гуляли аж гай гудів.

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

Відкриття Тойота ВІДІ ГРУП Джуринський Кудрик Кремець

%d1%82%d0%be%d0%b9%d0%be%d1%82%d0%b0-%d0%ba%d1%83%d0%b4%d1%80%d0%b8%d0%ba-%d0%b4%d0%b6%d1%83%d1%80%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-8

Після засипки ставу Кремець продає 2,8 га ставу, яка була в оренді Джуринському (договір на жаль поки редакція не отримала він є і в Софіївсько-Борщагівській сільській раді, і в Податковій (бо платилися кошти) і в Держкомземі (зараз Держгеокадастр коли знімали з обліку оренду), і в міністерстві юстиції (нотаріальні дії) але жоден орган не надав на запити редакції sofiivka…

Звісно після цього дарунку Джуринський організовує в селі Софіївська Борщагівка день села у 2009, 2010   роках, а потім на позачергових  виборах 2012 році для Кудрика О.Т.

 

З публічної кадастравої карти http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta редакція дізналася кадастровий номер земельної ділянки 3222486201:01:033:5037

з Держгеокадастру України ВіДі Автострада ЗАТ АВтор ВІДІ ГРУП

з Держгеокадастру України ВіДі Автострада ЗАТ АВтор ВІДІ ГРУП

Кадастрова карта України ВіДі Автострада ЗАТ АВтор ВІДІ ГРУП

Кадастрова карта України ВіДі Автострада ЗАТ АВтор ВІДІ ГРУП

 

 

 • Кадастровий номер:

  3222486201:01:033:5037

 • Тип власності:

  Приватна власність

 • Цільове призначення:

  03.14 Для розміщення та постійної діяльності органів МНС

 • Площа:

  2.2501 га

Джуринський маста замітати сліди, адже він неодноразово змінював як конфігурацію земельних ділянок, площу земельних ділянок так і кадастрові номери земельних ділянок. Тепер в публічні Кадастровій карті наступні кадастрові номера

3222486201:01:033:5037

3222486201:01:033:0039

3222486201:01:033:0087

 3222486201:01:033:0089
 3222486201:01:033:0088
 3222486201:01:033:0088
 3222486201:01:033:0090
 3222486201:01:014:0051

3222486201:01:014:0064

А раніше в Держкомземі видавали їм державні акти на ЗАТ Автор де були зазначені наступне
 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

 Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

Автор віді державний акт ЗАТ Автор ВІДІ ГРУП ВіДі Автострада

%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%96-%d0%b4%d0%b5%d1%80%d0%b6%d0%b0%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%b0%d0%ba%d1%82-12ОСЬ ТЕПЕР ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ ЗАМЯВ ВСІ КРИМІНАЛЬНІ ТА АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ ПО РОЗКРАДАННЮ ЗЕМЕЛЬ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА І ЗА ЦЕ ОТРИМУЄ ГОНОРАР (ВЗЯТКУ) ТРИ АВТОМОБІЛІ ТОЙОТА

 

 

 

Реклама