Холодницький Назар Іванович прикриває незаконне будівництво своїх друзів з Генеральної прокуратури України Кривобока Юрія Васильовича Кривобока, теперішнього старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури  в селі Софіївська Борщагівка

Holodnitsky Nazar Ivanovich covers illegal construction of his friends from the General Prosecutor’s office a little lopsided Yuri a little lopsided, the current senior investigator in especially important cases of the Prosecutor General in the village of Sofiyivska Borschagivka

Холодницкий Назар Иванович прикрывает незаконное строительство своих друзей из Генеральной прокуратуры Украины чуть кривобокий Юрия Васильевича чуть кривобокий, нынешнего старшего следователя в особенно важных делах Генеральной прокуратуры в селе Софиевская Борщаговка
Holodnitsky نزار إيفانوفيتش يغطي البناء غير القانوني من أصدقائه من مكتب المدعي العام غير متوازن قليلا يوري متوازن قليلا الحالي محقق كبير وخاصة في القضايا الهامة المدعي العام في قرية Sofiyivska Borschagivka
Holodnitsky尔纳扎尔*伊万诺维奇*盖非法建造的他的朋友从总检察长办公室的一个小小的不平衡尤里有点不平衡,目前的高级调查员,尤其是重要案件的检察官一般在村里的Sofiyivska Borschagivka
Holodnitsky Nazar Ivanovich cubre por ilegal, la construcción de sus amigos de la fiscalía general de ucrania un poco кривобокий yuri vasílievich un poco кривобокий, actual investigador principal en especialmente asuntos importantes de la fiscalía general en la aldea de Sofiyivska Borschagivka
До редакції навідалися працівники Служби безпеки України, і розповіли, що на теперішній час Генеральна прокуратура України та особисто Президент України Поршенко Петро Олексійович, наказав в усній формі знищити всю документацію розслідувань, справ тощо, що стосуються Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, бо витік інформації чомусь є небезпекою для держави Україна.
Сбушніки повідомили що вони незадоволені теперішньою політикою ПорошенкаО.П.  та Генеральної прокуратури України  зокрема Холодницького Назара Івановича якому особисто було доручено контролювати хід знищення матеріалів справ по Софіївській Борщагівці.
Каменем спотикання стала інформація Звіту депутатської комісії яка працювала 2010-2011 роках до рейдерського захоплення 05.07.2011 року Софіївсько-Борщагівської сільської ради, зокрема інформація про забудовників та власників земельних територій в селі Софіївська Борщагівка. Разом з тим було наказано передати до Генеральної прокуратури України Холодницькому Н.І. матеріали які були СБУ вилучені в якості доказів з управлінь Держкомзему теперішнього Держгеокадастру.
Працівники СБУ розповіли що зокрема забудовником «Софіїї Київської» в селі Софіївська Борщагівка  та продажом  квартир силовикам, АТОшнікам, здійснює  їх власник – Тетяна Кривобок, дружина Юрія Васильовича Кривобока, теперішнього старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури. Посаду в ГПУ він отримав тільки у 2014 році, а до цього трудився прокурором Оболонського району Києва.
СБУшніки надали матеріали та просили не розголошувати їхні прізвища, бо Порошенко ставить своїх людей більш активно ніж це робив Янукович.
Зокрема в субботу, 16 июля 2016 года, президент Украины Петр Порошенко подписал указы об увольнении и назначении в руководстве Службы безопасности Украины. Об этом сообщила пресс-служба главы государства.«Назначить Демчину Павла Владимировича первым заместителем председателя Службы безопасности Украины – начальником Главного управления по борьбе с коррупцией и организованной преступностью Центрального управления Службы безопасности Украины», – говорится в указе посилання на http://nbnews.com.ua/ua/news/185322/
 Редакція вирішила провести розслідування по даним документам і наявним фактам в мережі Інтернет.
Зокрема дуже цікава стаття є на сайті  Наші Гроші http://nashigroshi.org/2015/12/31/zemelna-mahiya-druzhyny-slidchoho-hpu/ де опубліковане фото родини Кривобок
кривобоки Зліва на право Оксана Кривобок мати слідчого Юрій Кривобок слідчий ГПУ Тетяна Кривобок дружина слідчого, Василь Кривобок батько слідчого

кривобоки Зліва на право Оксана Кривобок мати слідчого Юрій Кривобок слідчий ГПУ Тетяна Кривобок дружина слідчого, Василь Кривобок батько слідчого

друкуємо весь текст посилання на http://nashigroshi.org/2015/12/31/zemelna-mahiya-druzhyny-slidchoho-hpu/

Земельна магія дружини слідчого ГПУ

31 грудня 2015

Різдвяна історія про те, як магічним чином отримати землю під Києвом, потім обміняти її на квартири і продати їх МВС і Міноборони за 80 мільйонів.

Дарма стародавні алхіміки, шукаючи філософський камінь, кучкувались в Німеччині-Італії. Найдоречніше місце для таких цікавих дослідів, це все-таки – Україна. Тут принаймні навчились перетворювати в золото якщо не всі інгредієнти, то принаймні землю.

Один із останніх прикладів – незвичний бізнесовий успіх однієї прокурорської родини, на який ми натрапили абсолютно випадково.

Секретна прозорість

«Випадково натрапили» – це, звісно, трохи перебільшення. Для цієї випадковості потрібно було кілька годин гортати сторінки новоствореного порталу публічних фінансів у пошуках «чогось цікавого».

Зате таке гортання було винагороджене знахідкою. Кілька місяців тому ми зафіксували перерахування невідомій нам громадянці Тетяні Кривобок 29,14 млн грн. за квартири для працівників Міністерства внутрішніх справ у селі Софіївська Борщагівка. Слово «село» не має вводити в оману, оскільки це – практично Київ.

платжіка-кривобок-640x261

платжіка-кривобок-640×261

 

Найбільше нас спершу зацікавило навіть не прізвище, а те, що про такий конкурс ми нічого не чули. Сума серйозна, однак тендеру не було.

На початку довелось розібратись із самою схемою купівлі квартир, а докопатись до прізвища вдалось лише зараз. Але все по порядку.

Виявилось, що тендеру і не мало бути. Квартирні закупівлі МВС та Міноборони регулює окрема постанова Кабміну №147 2011 року. Згідно з нею, замовник публікує дані про конкурси не у «Віснику держзакупівель», а на своєму сайті та у ЗМІ (на свій вибір). Публікується «оголошення про проведення закупівлі, що включає вимоги до житла, зміст конкурсної документації, строк подання пропозиції, місце проведення торгів, контактна інформація».

Ми справді знайшли на сайті Міністерства внутрішніх справ розділ про закупівлі житла на вторинному ринку. Підхід до оприлюднення інформації тут дуже вибірковий: подекуди – досить розгорнуті повідомлення, а іноді взагалі не уточнюється, скільки квартир збираються купити. Мовляв, дзвоніть, і ми самі розкажемо. Постанова Кабміну обіцяла ширше інформування.

На сайті МВС є дані, що 21 липня, 4 вересня і 15 вересня 2015 року переможцем конкурсу на придбання житла для працівників МВС стала Тетяна Доріївна Кривобок. Але в цих повідомленнях немає жодної інформації про те, скільки житла купують і де саме, хто склав конкуренцію переможцю на торгах. І, головне, гроші – скільки їх заплатять. Цього МВС теж не розповідає. Інформативність повідомлень наближається до нуля. А оцінити прозорість конкурсу практично неможливо.

результат-кривобок

результат-кривобок

Усього цього не дізнались би і ми, якби не портал публічних фінансів. На якому, окрім суми платежів, видно також, які квартири купувало міністерство.

Виявилось, що було придбано 41 квартиру у будинках на вул. Горького, 5б, 5в, 5г та вул. Павла Чубинського, 2 – це адреси будинків житлового комплексу «Софія Київська» (за Академмістечком).

Квартири купувалось двох типів – двокімнатні в середньому по 600 тис грн. та трикімнатні по 900 тис грн. без ПДВ, оскільки продавцем виступала фізособа. З економією у МВС не склалось. Наприклад, двокімнатну квартиру №179 по вул. Горького, 5в площею 42 кв м придбано за 585 тис грн., тобто по 14 000 грн. за квадратний метр. У відкритих джерелах є дані про продаж квартир у цьому будинку по 13 040 грн. за квадратний метр.

У цих же будинках Тетяна Кривобок продавала квартири не тільки МВС, а й Міноборони. Щоправда, Міністерство оборони ще досі не створило кабінету на порталі публічних фінансів, а відтак даних про оплату цих договорів там немає.

Натомість Міноборони на відміну від МВС публікує в себе на сайті повністю конкурсну документацію, розгорнуті протоколи торгів, дані про переможців і вартість договорів. На сайті Міноборони є дані про договори з Тетяною Кривобок за липень-вересень 2015 року на 12,23 млн грн., 17,84 млн грн. і 24,67 млн грн.

Таким чином, у 2015 році Тетяна Кривобок підписала з обома міністерствами договори на придбання квартир щонайменше на 83,88 млн грн.

Таємничий продавець

Усі придбані квартири знаходяться у Софіївській Борщагівці, в будинках на вул. Горького і Чубинського в ЖК «Софія Київська». Забудовником є ТОВ «Укрполіскорм» Людмили Скуратовської, дружини народного депутата Сергія Скуратовського від Радикальної партії, який очолює Комітет Верховної Ради з питань будівництва.

Однак забудовник – забудовником, а квартири силовикам продає їх власник, тобто – Тетяна Кривобок.

кривобоки Зліва на право Оксана Кривобок мати слідчого Юрій Кривобок слідчий ГПУ Тетяна Кривобок дружина слідчого, Василь Кривобок батько слідчого

кривобоки Зліва на право Оксана Кривобок мати слідчого Юрій Кривобок слідчий ГПУ Тетяна Кривобок дружина слідчого, Василь Кривобок батько слідчого

Ми з’ясували, що це дружина Юрія Васильовича Кривобока, теперішнього старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури. Посаду в ГПУ він отримав тільки у 2014 році, а до цього трудився прокурором Оболонського району Києва.

 

Донедавна сім’я прокурора не вирізнялася надзвичайними доходами. Про це свідчить декларація Юрія Кривобока за 2013 рік, де прокурор показав трохи більше 100 тис грн. доходу, а його дружина – менше 40 тис грн., основну частину якого склали страхові виплати.

Правда, сам Юрій Кривобок, який працює в прокуратурі щонайменше з 2009 року, задекларував три будинки, дачний будинок, одну квартиру, а також інше нерухоме майно на 8,5 тис кв.м, яке не вдалося ідентифікувати. Можливо, це і є квартири, які потім він переписав на жінку. Бо сама Тетяна Кривобок не вказала в декларації 2013 року взагалі ніякого житла.

У реєстрі майнових прав є дані про чотири невеликі квартири у Софіївській Борщагівці, власницею яких значиться Тетяна Кривобок. Ці квартири оформлено у власність у 2015 році. Припускаємо, що так само було і з рештою вже проданих квартир, і це пояснює їх відсутність у декларації два роки тому.

Однак залишається відкритим питання, як у сім’ї прокурора з’явилося понад 100 новозбудованих квартир, продані армії та міліції.

Як із землі зробити квартири

У декларації Тетяна Кривобок вказала 6,70 га землі. Свого часу пані Кривобок віддала землю під забудову фірмі «Укрполіскорм» (у кінці 2014 р. забудовник викупив землю). Свої відносини землевласник і забудовник оформили безстроковим договором суперфіції, що дає право забудови ділянки. Ймовірно, в якості винагороди за землю Тетяна Кривобок і отримала готові квартири.

Землю в Софіївській Борщагівці мала не тільки дружина прокурора, а й його батько і мати. Всього 16,64 гектарів полів. І всі вони аналогічно мали договори про забудову з «Укрполіскорм». Словом, сімейний бізнес.

ділянка-супутник

ділянка-супутник

 

Виникло логічне питання: коли та як родина прокурора розжилася такою кількістю землі у безпосередній близькості до столиці?

Виявилось, що у 2009 році рідні прокурора скористались правом безплатної приватизації землі у Софіївській Борщагівці. За законом кожен громадянин має право отримати безкоштовно у власність ділянку під особисте селянське господарство, але тільки площею до 2 га і один раз.

Однак у Софіївській Борщагівці людям вдавалося отримувати ділянки і по два рази, що є прямим порушенням закону. Зокрема, по дві ділянки отримали Оксана Юріївна Кривобок і Василь Якович Кривобок – батьки прокурора.

Раніше це були землі державного агрокомбінату «Пуща Водиця». Спершу сільрада збиралась передати їх в оренду ТОВ «Біо Оріяна», яке з 2006 року мало договір із Софіївсько-Борщагівською сільрадою про забудову. Компанія обіцяла, окрім багатоповерхівок, збудувати дитсадок, школу, зробити водопровід для всього села і передати 5% житла працівникам державного агрокомбінату «Пуща Водиця».

Але у 2008 році сільрада рішення про забудову ТОВ «Біо Оріяна» скасувала, обґрунтовуючи це тим, що інвестор нічого не робить для оформлення ділянки, а ще на його роботу скаржаться місцеві мешканці. «Біо Оріяна» оскаржувала це рішення в Господарському суді Київської області і перший позов виграла. Саме в цей час сільрада отримала від агрокомбінату «Пуща Водиця» лист про відмову від спірної землі на користь села. Зазначимо, що відмова ця сталася без погодження з Міністерством агарної політики.

У 2010 році сільрада подала позов про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами. Сільрада стверджувала, що дізналася, що земля перебувала в користуванні НДВА «Пуща Водиця», а тому вона не мала права передати цю землю під забудову ТОВ «Біо Оріяна», і її рішення було незаконним. Суд з цим погодився.

Схоже, що всі ці аргументи були потрібні сільраді тільки для того, щоб відкараскатись від небажаного забудовника фірми «Біо Оріяна». Бо у 2009-2010 рр., ще не маючи на руках відмови держпідприємства від землі, сільрада вже активно роздавала цю землю у власність безкоштовно під особисте селянське господарство маловідомим громадянам. Проте в законності цих рішень сумніватися ніхто не став.

Але повернемося до сім’ї Кривобоків. По праву безплатної приватизації вони отримали небагато землі, а відтак активно скуповували її у інших осіб, кому сільрада подарувала тоді землю. Щоправда, рідні прокурора не збиралися займатися селянським господарством, і в тому ж 2010 році змінили цільове призначення землі на будівництво багатоквартирних будинків.

Зауважимо ще один цікавий момент. У 2009 році разом із Кривобоками землю під селянське господарство безплатно отримала і швидко продала Ганна Свириденко. Це дружина судді Господарського суду Київської області Павла Горбасенка. А саме Господарський суд Київської області, де суддею є чоловік Свириденко, допоміг Софіївській сільраді відбитися від попереднього небажаного претендента на землю.

На останніх виборах до Київської міської ради Василь Кривобок був довіреною особою кандидата Ганни Свириденко, яка балотувалась від партії «Батьківщина». Більше того, Свириденко і Кривобок навіть мають спільну фірму – ТОВ «Юридична фірма «Добродії».

Земельні оборудки у Софіївській Борщагівці не пройшли непоміченими. У 2011 році місцева депутатська комісія склала розгромний звіт щодо дерибану землі. У цьому звіті фігурували і ділянки Кривобоків, де зазначалося, що вони виділені з порушеннями. Депутати направили матеріали у прокуратури всіх рівнів і Адміністрацію президента. Але правоохоронці не побачили складу злочину. Помічником прокурора Києво-Святошинського району тоді був Назар Холодницький, який, нагадаємо, місяць тому очолив Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру при ГПУ.

Так що єдине, що ми можемо – це просто зафіксувати чергову історію бізнес-успіху в прокурорській родині. І вкотре подивуватися талантам, удачі чи просто магічним здатностям робити гроші, що переслідують сім’ї українських прокурорів.

Ірина Салій, «Наші гроші»

посилання на http://nashigroshi.org/2015/12/31/zemelna-mahiya-druzhyny-slidchoho-hpu/

Вияснилося яким боком причетний Холодницький Назар Іванович до сімї Кривобок та інших будівельників багатоповерхових будинків в селі Софіївська Борщагівка.

Саме Холодницький Н.І. працюючи в Києво-Святошинській районній прокуратурі після прийняття рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради у грудні 2010 року про створення Тимчасової депутатської комісії по вивченню доцільності та законності виданних рішень за період 2006-2010 роках, створював один за одним протест прокуратури щоб розформувати комісію та скасувати рішення про зупинення дії рішень прийнятих в 2006-2010 роках.

Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 1

Холодницький Н.І. Протест Софіївська Борщагівка 1

Холодницький Протест Софіївська Борщагівка 2

Холодницький Н.І. Протест Софіївська Борщагівка 2

Також Холодницький Н.І. особисто залякував сільського голову Софіївсьоко-Борщагівської сільської ради шостого скликання Денисенка Юрія Миколайовича,  спеціаліста землевпорядника Прокопенка Григорія Васильовича, голову Тимчасової комісії Моцак Валентину ,Петрівну членів цієї комісії частину яких Холодницький Н.І. за допомогою Достатнього А.Ф. згодом купили частину  залякали відкриттям проваджень  прокуратурою та МВС.

СБУ надали матеріали які взяті з Держкомземів усіх рівнів, стосовно осіб які в злочинній змові з Кривобоком та іншими забудовниками багатоповерхівок (Мартновим, Журбою, Скуратівським дивіться ЗВІТ на https://docs.google.com/document/d/1G4TxEGZqICfQteh6SodHz2c8NFVqwBek2VwOUJRdjL4/edit?hl=ruhttp://vybory.dreamkyiv.com/kandidat/sviridenko-ganna-viktorivna/&pref=2&pli=1 РОЗІКРАЛИ ЗЕМЛЮ СЕЛА СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА.

Кривобок Тетяна Доріївна село Софіївська Борщагівка вулиця Горького ЖК Софія Київська

Кривобок Тетяна Доріївна село Софіївська Борщагівка вулиця Горького ЖК Софія Київська

Кривобок Василь Якович Івана Франка 2 ОСГ використав своє право на отримання земельної ділянки для ОСГ ДВА РАЗИ

Кривобок Василь Якович Івана Франка 2 ОСГ використав своє право на отримання земельної ділянки для ОСГ ДВА РАЗИ

Кривобок Василь Якович село Софіївська Борщагівка вулиця Горького ЖК Софія Київська

Кривобок Василь Якович село Софіївська Борщагівка вулиця Горького ЖК Софія Київська

Кривобок Оксана Юріївна село Софіївська Борщагівка двічі використала своє право на безкоштовну приватизацію 1

Кривобок Оксана Юріївна село Софіївська Борщагівка двічі використала своє право на безкоштовну приватизацію 1

Кривобок Оксана Юріївна село Софіївська Борщагівка двічі використала своє право на безкоштовну приватизацію 2

Кривобок Оксана Юріївна село Софіївська Борщагівка двічі використала своє право на безкоштовну приватизацію 2

Кривобок Оксана Юріївна село Софіївська Борщагівка ЖК Софія Київська

Кривобок Оксана Юріївна село Софіївська Борщагівка ЖК Софія Київська

Кривобок підставні особи з м. Бориспіль 1

Кривобок підставні особи з м. Бориспіль 1

Кривобок підставні особи з м. Бориспіль 2

Кривобок підставні особи з м. Бориспіль 2

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 1

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 1

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 2

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 2

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 3

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 3

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 4

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 4

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 5

Кривобок підставні особи з Вінницька область село Вербка 5

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 1 Кудрик О.Т.

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 1 Кудрик О.Т.

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 2 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 2 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 3 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 3 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 4 Боярчук М.С

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 4 Боярчук М.С

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 5 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 5 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 6 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 6 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 7 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 7 Верес Л.І

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 8 Яремко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 8 Яремко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 9 Яремко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 9 Яремко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 10 Яремко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 10 Яремко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 11 Завертаний

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 11 Завертаний

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 12 Конихов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 12 Конихов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 13 Конихов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 13 Конихов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 14 Косовець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 14 Косовець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 15 Конихов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 15 Конихов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 16 Кривошея

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 16 Кривошея

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 16 Плєхов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 16 Плєхов

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 17 Овчарова

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 17 Овчарова

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 18 Завадська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 18 Завадська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 19 Петренко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 19 Петренко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 20 Лутак

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 20 Лутак

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 21 Залогін

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 21 Залогін

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 22 Лежненко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 22 Лежненко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 23 Таран

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 23 Таран

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 24 Проценко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 24 Проценко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 25 Лисенко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 25 Лисенко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 26 Новоселець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 26 Новоселець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 27 Василець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 27 Василець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 28 Василець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 28 Василець

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 29 Грунська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 29 Грунська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 30 Грунська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 30 Грунська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 31 Грунська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 31 Грунська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 32 Конихов двічі отримує земельну ділянку для ОСГ

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 32 Конихов двічі отримує земельну ділянку для ОСГ

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 32 Кулєш

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 32 Кулєш

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 33 Семененко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 33 Семененко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 34 Федоренко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 34 Федоренко

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 35 Бузівська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 35 Бузівська

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 36 Линник

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 36 Линник

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 37 Прус

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 37 Прус

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 38 Руденко Вадим МВС Києво-Святошинського РУ ГУ МВС

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 38 Руденко Вадим МВС Києво-Святошинського РУ ГУ МВС

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 39 Прус

Кривобок співучасники злочиного угрупуванння 39 Прус

Це тільки частина осіб які причетні до кримінального бізнесу будівельної мафії, короткий список

Прізвище ім’я по батькові Адреса земельної ділянки та площа Адреса юридична прописки Ідентифікаційний номер та паспорт
Кривобок Василь Якович 8.9390 м.Київ, пр. Героїв Сталінграду,6-б,1,24 СН 153939

1888108436

Кривобок Тетяна Доріївна 6.4813 м Київ, пр Героїв Сталінграда,8,3,28 МЕ 826347

3047714148

Кривобок Оксана Юрiївна 0.6199 м.Київ, пр.Героїв Сталінграду,6-б,1,24 СО 672209

2304023202

Кривобок Оксана Юрiївна 0.3900 м.Київ, пр.Героїв Сталінграду, 6-б,1,24 СО 672209

2304023202

Співучасники злочинного угрупування родини Кривобок
Верес Людмила Іванівна 0.2493 вул.Павла Чубинського, 9 с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Верес Людмила Іванівна 0.2495 вул.Павла Чубинського,11 с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Боярчук Максим Сергійович 0.2347 вул.Павла Чубинського,13, Київська,Фастівський,с. В.Мотовилівка, вул. Садова,36,-,- СМ 629994

3159722498

Верес Людмила Іванівна 0.2363 вул.Павла Чубинського,15 с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Верес Людмила Іванівна 0.2391 вул. Павла Чубинського,17 с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Верес Людмила Іванівна 0.1100 вул. Павла Чубинського,19,- с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Верес Людмила Іванівна 0.4872 вул.Пiвденна,дiл.4 с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Верес Людмила Іванівна 0.4816 вул.Київська,дiл.30 с. Ч. Мотовилівка, вул. Шкільна 9 СК 381151

1849513404

Кудрик Олесь Тимофійович 0.0800

Вулиця Леся Курбаса 43

м. Київ, вул. Попудренка, 32, кв. 15 СК 851791

2125509597

Яремко Наталія Володимирівна 0.2234

Вулиця Депутатська

м Київ,пр Правди,37, кв. 65 СО 488512

2065403525

Яремко Любомир Валерійович 0.2234

Вулиця Депутатська

м Київ,пр Правди,37, кв. 65 СО 489006

3045226153

Яремко Валерій Миколайович 0.2234

Вулиця Депутатська

м Київ,пр Правди,37, кв. 65 МЕ 345766

1597907593

Завертаний Вадим Григорович 2.9396

Село Софіївська Борщагівка (за теплицями, 61,85 га)

Черкаська,,м.Жашків,

вул.Будьонного,4а

НС 979034

2830807832

Конихов Олександр Вікторович 8.1854

Софіївська Борщагівка (за теплицями, 61,85 га)

м Київ,пр Перемоги,127, кв. 205 СО 376746

2563704913

Конихов Олександр Вікторович 9.5838

Софіївська Борщагівка (за теплицями, 61,85 га)

м Київ,пр Перемоги,127, кв. 205 СО 376746

2563704913

Косовець Тетяна ВасилIвна 8.7000

Софіївська Борщагівка (за теплицями, 61,85 га)

м.Київ,б-р.Л.Українки,30-б, кв. 51 СО 821954

3192119943

Конихов Олександр Вікторович 2.9899 (за теплицями, 61,85 га біля лісу)

 

м Київ,пр Перемоги,127, кв. 205 СО 376746

2563704913

Плєхов Володимир Леонідович 0.3300

за теплицями, 61,85 га біля лісу)

Хмельницька ,Шепетівський,с Велика Ришнівка,вул Гагаріна, НВ 411412

3246407156

Кривошея Юрій Іванович 0.3300

за теплицями, 61,85 га біля лісу)

м.Київ,вул. Якубовського,2-а, кв.7 СН 026129

2513610753

Овчарова Лілія Миколаївна 0.3500

Вулиця Петрівська 1 за теплицями, 61,85 га

м Донецьк, пр Київський,18,-кв. 49 ВВ 691782

2901906484

Бугера Тетяна Дмитрівна 0.3500

Вулиця Петрівська 3за теплицями, 61,85 га

с.Софіївська Борщагівка,вул.Пролетарська,52 3241311667
Осипчук Ірина Борисівна 0.3500

Вулиця Петрівська 5

с.Новосілки,вул.Садова,5а,-кв. 79 СТ 150225

2979213980

Завадська Катерина Василівна 0.3500

Вулиця Петрівська 7

Рівненська,Корецький,с.Н.Корець, СР 062398

2897200989

Петренко Тетяна Іванівна 0.3500

Вулиця Петрівська 9

м.Київ,вул.Вірменська,9,-,76 СН 551188

2090301169

Лутак Антон Васильович 0.3500

Вулиця Петрівська 11

Києво-Святошинський,м.Вишневе,вул. Чорновола,42-в, кв. 1 СМ 523466

3123016998

Залогін Вячеслав Вікторович 0.5000

Вулиця Петрівська 13

м.Київ вул.П.Тичини,9-б кв.38 СН 253655

2540010159

Лежненко Людмила Iгорівна 0.5000

Вулиця Петрівська 15

м Київ,вул Саперне поле,26,кв. 24 СО 537713

2695209342

Таран Парасковія Юхимівна 0.5000

Вулиця Петрівська 17

м. Київ, вул. Чорнобильська, 4/56, кв. 56 НК 407877

1510806142

 

Проценко Мавра Йосипівна 0.5000

Вулиця Петрівська 19

Чернігівська,Борзнянський,

с.Тростянка,вул.Садова,14,

 

СН 769734

0579501945

Лисенко Тамара Михайлівна 0.5000

Вулиця Петрівська 21

с. Калинівка, вул. Леніна, 61, кв. 12-В СК 072389

2109818284

Новоселець Олена Іванівна 0.5000

Вулиця Петрівська 23

м.Васильків,вул.Луначарського,53-а, СК 103086

2931709542

Василець Юрій Михайлович 0.3928 за теплицями, 61,85 га біля лісу Київська область Бориспільський район, с Голвурів, вул Леніна,47 СМ 342755

3107522036

Василець Сергій Михайлович 0.3928 за теплицями, 61,85 га напртоти лісу Київська область Бориспільський район, с Головурів, вул Леніна,58 СК 674292

2963420634

Грунська Наталія Сергіївна 0.4708

теплицями, 61,85 га напртоти лісу

м Київ, вул Флоренції,1/11, кв. 75 СО 314624

1974819284

Грунська Марина Сергіївна 0.4751

за теплицями, 61,85 га

м Київ,,-,вул Русанівська Набережна,8, кв. 81 СН 895366

2075617227

Грунська Кіра Йосипівна 0.4422 за теплицями, 61,85 га м Київ,,-,вул Русанівська Набережна,8, кв. 81 СО 001764

0963304269

Конихов Олександр Вікторович 0.4751

за теплицями, 61,85 га

Київ,,-,пр Перемоги,127, кв. 205 СО 376746

2563704913

Кулєш Тетяна Федорівна 0.2000

ул.Білогородська,1

м.Київ,Харківське Шосе,51 кв74 СО 677891

2365409324

Семененко Вікторія Олексіївна 0.0800

вул.Білогородська,8

Софіївська Борщагівка вул.Берегова,3 СТ 173618

2340016364

Федоренко Сергій Валентинович 0.0800

вул.Білогородська,22

м.Боярка,вул.Б. Хмельницького,82 кв. 49 СМ 799566

2605818571

Бузівська Оксана Олегівна 0.0800

вул.Бишівська,16,

Київська область ,Миронівський район, м.Миронівка,вул.Леніна,88 кв.55 СМ 258484

2879010325

Линник Лариса Іванівна 0.0800

вул.Бишівська,20,

м.Київ,вул.Житкова,5,-кв. 34 СН 392670

2097308826

Прус Ольга Михайлівна 0.0800

вул.Тарасівська,9

с.Софіївська Борщагівка,вул.Горького,8,-,- СК 399561

2180810769

Агаєв Агамир Расулогли 0.0800

вул.Тарасівська,22,-

м.Вишневе,вул.Святошинська,46,,гурт. СМ 183370

2339016279

Андріасян Анжела Рафаєлівна 0.0800

вул.Тарасівська,44,-

м.Ізмаїл,вул.Сафронова,6,-,- КМ 476712

2984402708

Князєв Михайло Федорович 0.0800

вул.Тарасівська,11,-

м.Київ,
Ткачук Марія Михайлівна 0.0800

вул.Тарасівська,7

Вінницька,Могилів-Подільський,с.Озаринці АВ 343035

1829437428

Одінцова Оксана Вікторівна 0.1000

вул.Тарасiвська,6

м.Київ ,вул.Дніпровська Набережна,9-а, кв52 СН 085834

2570616125

Погребняк АнтонIна МихайлIвна 0.1000

вул.Бишiвська, 3

м.Київ,вул.Стратег_чне Шосе,21, кв.22 СН 815802

1760602946

Кузук Микола Федорович вул. Бишівська,12, Одеська область, Тарутинський район,с. Євгеновка,вул. Леніна,112 КЕ 350533

2039708133

Білан Олена Володимирівна 0.2200

вул.Бишівська,2

Черкаська область

,смт.Маньківка,вул.Жовтнева,31

НС 355391

2793419520

Кондратюк Тетяна Миколаївна 0.1000

вул. Павла Чубинського,3

м.Київ,вул.Московська,46/2,кв. 174 СН 741038

2799011404

Кондратюк Валерій Віталійович 0.1000

вул. Павла Чубинського,5

м.Київ,вул.Московська,46/2,кв. 174 СН 078477

2575214058

Буцула Світлана Анатоліївна 0.1000

вул. Павла Чубинського,7

Київська область м. Бровари, вул.Грушевського,15 кв. 161 СМ 587975

3092605067

Прус Світлана Володимирівна 0.1010

вул. Павла Чубинського,1/34

с. Софіївська Борщагівка,вул.Горького,8, СМ 569029

3198915103

Ануфрієв Валерій Миколайович 0.1014

вул.Горького,32,

.Софіївська Борщагівка,вул.Гагаріна,6 КЕ 258915

2796917612

Рудюк Володимир Федорович 0.1014

вул.Горького,30

Київська область м.Тетіїв,вул.К.Маркса,17 СК 788896

1920213979

Руденко Вадим Іванович (Працює в МВС України Києво-Святошинського району) 0.1014

вул.Горького,28

с. Софіївська Борщагівка вка,вул.Набережна,45 СМ 797842

3019502079

Турчак Тетяна Леонідівна вул. Павла Полуботка,1/26, м.Вишневе,вул.Першотравнева,14 кв. 49 СМ 679762

2987302229

Підставні особи родини Кривобок
Артеменко Валентина Петрівна 0.1953

Вулиця Леся Курбаса

Вінницька область,,с Вербка АА 864252

2294805668

Науменко Марина Володимирівна 0.1953

Вулиця Леся Курбаса

м Бориспіль,вул Лютнева,12,-кв. 130 СТ 119267

3167019484

Лебідь Петро Федорович 0.1953

Вулиця Леся Курбаса

Вінницька область,,с Вербка вул Леніна,71,-,- АВ 715480

2391822292

Краснощок Людмила Володимирівна 0.1952

Вулиця Леся Курбаса

м Бориспіль,вул Лютнева,16,-кв.134 СМ 057743

2890203849

Вихрова Марія Петрівна 0.2068

Вулиця Леся Курбаса (депутатська)

Вінницька область,,с Вербка АА 063539

2468420802

Гаврильченко Людмила Іванівна 0.2068

Вулиця Леся Курбаса (депутатська)

Вінницька область,,с Вербка вул Шевченка АВ 573556

3191120423

Мазурик Віталій Пилипович 0.2068

Вулиця Леся Курбаса (депутатська)

Вінницька область,,с Вербка вул Леніна АА 764796

2557604798

Особливо роль в цьому списку відіграє Кудрик Олесь Тимофійович, який в 2006-2010 роках був заступником сільського голови, після рейдерського захвату 05.07.2011 року заступником сільського голови (фактично з 05,07.2011 року по 27.05.2012 року привласнив владні повноваження доведено Київським апеляційним адміністративним судом від 08.12.2011 року та Вищим адміністративним судом від 19.03.2013 року)

Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р

Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р

 

Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р

Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р Київський апеляційний адміністративний суд від 08.12.2011 р

Вищий адміністративний суд від 19.03.2013 р

після проведення позачергових виборів з численними фальсифікаціями —  Кудрика О.Т. призначають сільським головою Софіївсько-Борщагівської сільської ради 7 скликання.

30 жовтня 2015 року з численними фальсифікаціями Кудрика О.Т. призначають сільським головою Софіївсько-Борщагівської сільської ради 8скликання. Отут також є порушення ст. 141  Конституції України, Рішенням від 4 червня 2009 року № 13-рп/2009 Конституційного Суду України, Рішенням від № 2-рп/2013 від 29.05.2013   Конституційного Суду України, ст. 1 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» ДЕ ЧІТКО ЗАЗНАЧЕНО ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (РАДИ) МАЮТЬ ЄДИНЕ ОБЧИСЛЕННЯ. В УКРАЇНІ ЗАРАЗ ПРАЦЮЮТЬ РАДИ 7 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ЛИШЕ КИЇВ ТА СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА 8 ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ОСЬ В ЧОМУ ДЕРЖАВНА НЕБЕЗПЕКА, АДЖЕ ЦЕ ФАКТИЧНО ПОРУШЕННЯ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ПОРОШЕНКОМ О.П. ЯК ГАРАНТА КОНСТИТУЦІЇ, ДОТРИМАННЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ. ОСЬ ЧОМУ НЕОБХІДНО ВСІ ДОКУМЕНТИ ПО СОФІЇВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ  ЗНИЩИТИ БО ТАМ ЗАСВІТИЛИСЯ ПРАКТИЧНО ВСІ ПЕРШІ ОСОБИ ДЕРЖАВИ, ТА ОЛІГАРХИ.

Ось чому всі справи які проскочать швидко закриваються та знищуються, зокрема на сайті http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4706/news/1438682495.html опубліковано

Посадовці Держземагенства незаконно відчужили 11 га землі на території Софіївської Борщагівки

Прокуратура Голосіївського району столиці здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами СБУ стосовно посадових осіб Головного управління Держземагенства у Київській області за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем). Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.
Встановлено, що посадові особи держустанови упродовж 2014 року, всупереч положень діючого законодавства України, надали позитивні висновки щодо можливості відведення земельних ділянок загальною площею близько 11 га, які розташовані на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області на користь осіб, які зареєстровані на непідконтрольних на даний час територіях України в зоні проведення Антитерористичної операції.
У подальшому земельні ділянки за значно заниженою ціною були продані приватному товариству нібито для ведення сільського господарства.
Разом з тим встановлено, що фактично за адресою реєстрації вказаний суб’єкт господарської діяльності не знаходиться та фінансово – господарську діяльність не здійснює.
З метою уникнення завдання державним інтересам значної майнової шкоди та недопущення подальшого продажу земельних ділянок, прокуратура Голосіївського району м. Києва звернулась до суду з клопотанням про накладення арешту на вказані землі, яке судом задоволено.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває

Софіївська Борщагівка держкомзем 11 га Прокуратура

Софіївська Борщагівка держкомзем 11 га Прокуратура

Тепер ці матеріали ОСОБИСТО ЗАБРАВ ХОЛОДНИЦЬКИЙ Н.І і всі кінці у воду канули.

Зокрема забудовник Мартинов, це родич МАРТИНОВА який проживає у Великобританії.

Олексій Мартинов є другом Геннадія Боголюбова, який в свою чергу є співзасновником та власником  з Ігорем Коломойським «Приват Банка» та іншого майна в Україні. Боголюбов Геннадий. ДОСЬЕ Алексей Мартынов

http://focus.ua/dossier/265337

http://focus.ua/dossier/265336

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: «Приват» приютит именитых аудиторов , «Приват» сгоняет жир, Игорь Коломойский: «Если президентом станет Тимошенко, я себя вижу в эмиграции…», Игорь Коломойский: «Янукович мне лично предлагал войти в список Партии регионов»

http://www.rudenko.kiev.ua/persons/bogolyubov

Боголюбов Геннадий. ДОСЬЕ

Коломойский Игорь. ДОСЬЕ

http://www.rudenko.kiev.ua/interview/kolom280308

http://enakievets.info/publ/ehto_interesno/nasha_planeta/samyj_bogatyj_chelovek_v_ukraine_4_mesto_gennadij_bogoljubov/8-1-0-375

 

Боголюбов Коломойський на жидівській масовці

Боголюбов Коломойський на жидівській масовці

Є інформація що саме на честь Боголюбова, де здійснюється інтенсивна забудова, названа ціла вулиця БОГОЛЮБОВА.

ОСЬ ЧОМУ  ПОРОШЕНКО ГРОЙСМАН КРИЧАТЬ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ.

Чому влада мовчить та не робить ніяких розслідувань по розкраданню земель у громад Київщини зокрема села Софіївська Борщагівка?.

Відповідь проста бо сама влада і є тією мафією що хоче або контролювати або мати від цього зиск у вигляді відкатів.

Зокрема Яценюк вихвалявся, що вручив ключі в Софії Київській для АТОшніків.

Яценюк та Софія Київська Мартинов Кривобок Конихов село Софіївська Борщагівка

Яценюк та Софія Київська Мартинов Кривобок Конихов село Софіївська Борщагівка

http://24tv.ua/yatsenyuk_vruchiv_biytsyam_natsgvardiyi_sertifikati_na_otrimannya_kvartir_n573004

та інші репортажі

http://video.bigmir.net/tv/show/20/510456/

http://uapress.info/uk/news/show/75054

Це своєрідна взятка, на закривання проблем.

Цікава постать Конихов, який є помічником народного депутата Скуратівського, останній тримає Кафе «Міраж» (ТОВ «ГРІН-ГРЕЙ»  в селі Софіївська Борщагівка на перехресті вулиць Гагаріна та Леніна.

2,99 га Конихов 61,8 га Держакт 2,99 га Конихов держ акт 2 Землі села Софіївська Борщагівка розікрали Скуратівський, Конихов, Мартинов Дядечко Мамедов будівельна мафія конихов 3 Конихов 41 сес 5 скл 20.10.2010 р 8,19 га конихов акт 3 конихов акт 4 конихов акт 1 конихов акт 2 Конихов Держакт 8,19 га 2 Конихов Держакт 8,19 га конихов кадастрова карта 23.12.2015 року Конихов Олександр Вікторович 0,47 га Софіївська Борщагівка з масиву 61,85 га Конихов Олександр Вікторович 2,98 га Софіївська Борщагівка масив 61,85 га Конихов Олександр Вікторович 8,18 га Софіївська Борщагівка з масиву 61,85 га Конихов Олександр Вікторович 9,58 га Софіївська Борщагівка з масиву 61,85 га конихов паспорт 1 Конихов рішення 1 Конихов рішення 2 Конихов рішення 3 конихов рішеня 1 конихов рішеня 2 конихов рішеня 5

на сайті

http://zik.ua/ua/news/2015/03/10/zemli_derzhavnogo_agrokombinatu_pushchavodytsya_perepaly_pomichnykam_lyashka_ta_eksgolovy_derzhzemagentstva_571145

Землі агрокомбінату «Пуща-Водиця» перепали помічникам Ляшка та екс-голови Держземагентства

У 2010-2013 роках сотні гектарів землі, що перебували в користуванні державного агрокомбінату «Пуща-Водиця», були виведені в приватну власність. Зокрема, 2010 року керівництво агрокомбінату відмовилося від близько 62 га в с. Софіївська Борщагівка, де розташовані теплиці та колишня ферма підприємства. Земля перейшла сільраді і та швидко знайшла їй застосування – розпаювала на дрібні ділянки та безкоштовно передала сотням громадян. На другому етапі їх скупили кілька осіб.

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 1

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 2

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 2

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 3

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 3

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 4

Конихов Скуратівський Ляшко Порошенко 4

А це матеріали розслідувань та допитів учасників, свідків по справі Конихову, яку УСПІШНО ЗАКРИВ ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ не виявивши фактів незаконності.

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 1 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 2 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 3 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 4 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 5 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 6 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 7 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 8 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 9 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 10 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 11 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 12 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 13 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 14 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 15 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 16 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 18 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 19 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 20 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 21 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 22 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 23 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 24 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 25 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 26

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 27

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 27

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 28

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 28

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 29

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 29

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 30

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 30

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 31

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 31

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 32 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 33 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 34 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 35 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 36 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 37 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 38 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 39 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 40 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 41 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 42 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 43 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 44 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 45 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 46 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 47 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 48 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 49 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 50 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 51 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 52 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 53 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 54 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 55 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 56 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 57 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 58 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 59 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 60 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 61 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 62 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 63 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 64 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 65 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 66 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 67 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 68 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 69 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 70 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 71 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 72 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 73 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 74 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 75 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 76 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 77 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 78 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 79 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 80 Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС Пількевич Олександр Леонідович 28 Кудрик 10.03.2015 року Скуратівський Дядечко Конихов Мартинов Тимченко Мартинов Конихов Скуратівський село Софіївська Борщагівка будівництво на 61,85 га

Софіївська Борщагівка 350 га украдено ЖК Софія Клубна забудовник Мартинов земельна ділянка помічника нардепа Скуратівського Конихова

Софіївська Борщагівка 350 га украдено ЖК Софія Клубна забудовник Мартинов земельна ділянка помічника нардепа Скуратівського Конихова

ОСЬ ЧОМУ ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА БУДЕ ВСІЛЯКО ВІДМАЗУВАТИ СВОЇХ ДРУЖКІВ З ОРГАНІЗОВАНОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ БО САМЕ ТУДИ І ВХОДИТЬ. ЗОКРЕМА ХОЛОДНИЦЬКИЙ Н.І. ТАК ВИСОКО ПІДНЯВСЯ ЗА ЧОТИРИ РОКИ З ЛЕЙТЕНАНТА ДО ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА. БО ЗАКРИВ НЕ ОДНУ РЕЗОНАНСНУ СПРАВУ ПОЧИНАЮЧИ ВІД ЗВІТУ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ І ЗАКІНЧУЮЧИ  КРИБОВОБОК.

КРІМ ЦЬОГО ТЕПЕР ХОЧЕ ПОВНІСТЮ ЗНИЩИТИ ДОКАЗОВУ БАЗУ ПО ПО РОЗКРАДАННЮ ЗЕМЛІ, РЕЙДЕСЬКОМУ ЗАХОПЛЕННЮ 05.07.2011 РОКУ ПО СЕЛУ СОФІЇВСЬКА  БОРЩАГІВКА….

 

 

 

 

Реклама