Корупція по українські, або як Софіївсько-Борщагівська сільська рада плодить корупцію яку прикриває антикорупційний прокурор Холодницький Назар Іванович

Corruption in Ukrainian, or as St. Sophiivsko-Borschagivska village Council breeds corruption which covers anti-corruption Prosecutor Holodnitsky Nazar Ivanovich

Коррупция по-украински, или как Софиевско-Борщаговская сельский совет плодит коррупцию которую прикрывает антикоррупционный прокурор Холодницкий Назар Иванович

05.07.2011 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбувся рейдерський захват адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святош9инського району Київської області.
Територіальна громада села Софіївська Борщагівка зверталася до всіх державних установ України, до Європейського союзу, до США, до Великобританії і ВСІ ЗАКРИЛИ ОЧІ. З ЧИМ ЦЕ ПОВЯЗАНО РОЗКРИЄМО ДЕТАЛЬНО.

Саме перше потрібно розібратися хто рейдерським шляхом захопив приміщення — ось офіційні дані з Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області (які звісно і прикривали факт рейдерського захоплення і одночасно захищали рейдерів від народного гп=ніву громади села Софіївська Борщагівка)

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Постанова Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області 18.10.2011 року

Написано дослівно : » Опитані з даного приводу депутати с.р. Перегінець В.М., Кривопишин О.П., Шупик В.М, Левченко O.L, Бабій І.С., Кулік С.Ф., Коробчук М.Г., Романчук В.В. пояснили, що вони 05.07.2011 року близько 2-45 години дізнались про те,що невідомі особи зібрались біля приміщення сільської ради та ніби двері до даного приміщення відчиненні. Зателефонувавши один одному дані громадяни прибули до приміщення сільської ради близько 03-00 години,та дійсно побачили,що вхідні двері до сільської ради відчинені,та біля входу до сільської ради збираються люди. Вище переліченні депутати сільської ради вирішили зайти до приміщення так,як повноваження сільського голови Денисенка Ю.М. припинено,та можливо він виносить якісь речі із приміщенні,та щоб впевнитись чи не відбувається ні чого протизаконного в самому приміщенні сільської ради. В подальшому дані громадяни стали підніматись до другого поверху,та виявили,що відчиненні двері до кабінету голови,приймальної,та кабінету секретаря . При цьому замикаючі пристрої в дверях до даних кабінетів були не пошкодженні. В кабінеті голови ні яких особистих речей виявлено не було,сторонніх осіб у приміщенні не було,обстановка не порушена. В зв»язку з вищевикладеним дані депутати стали чекати приїзду працівників міліції,та так,як громадяни,що стали збиратись біля входу до сільської ради вели себе агресивно,провокували конфлікт та кидались у бійку,дані депутати сільської ради вимушені були зачинити вхідні двері до сільської ради,з метою не допущення протиправних дій відносно них та забезпечення збереження майна сільської ради. Всі вище зазначенні та опитані депутати сільської ради зазначили,що ні яких проявів чи вчинення з їх боку відносно будь-кого та будь-чого протиправних дій вони не вчиняли та діяли виключно у межах діючого законодавства,та надали відповідний пакет документів з приводу дострокового припинення повноважень сільського голови Денисенка Ю.М. Для забезпечення охорони^майна сільської ради гр. Перегінцем В.М.,як секретарем сільської ради, було укладено договір про надання послуг по охоронні приміщення сільської ради, з охороною організацією TOB «Домінант плюс»».

Договори між Софіївсько-Борщагівською сільською радою із охоронними службами, в тому числі договір за № 1584/11 на охорону об’єкта постами фізичної охорони Державної служби охорони при МВС України від 5 серпня 2011 року та договір від 04.07.2011 року між та Софіївсько-Борщагівською сільською радою та ТОВ «Домінант Плюс» укладено договір про надання послуг з проведення розслідувань та забезпечення безпеки.
Депутат Перегінець В.М. в минулому працівник міліції начальник державної патрульної служби уКиївській області, за два роки до пенсії був звільнений, офіційна версія – вийшов не пенсію, не офіційна – проти нього була порушена кримінальна справа – за вбивство.
Депутат Кривопишин О.П. бувший працівник ДАІ – був звільнений за порушення дисципліни.
Депутат Шупик В.В. бувший працівник міліції, був звільнений за порушення дисципліни.
Депутатат Шупик В.М. та Левченко О.І. у 2010 році Києво-Святошинським РУГУ МВС України була порушена кримінальна справа, по факту побиття вагітної жінки Кучерук та її чоловіка.
05.07.2011 року група депутатів Перегінець В.М., Шупик В.М., Шевченко О.І., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. та минулий заступник голови Софіївсько – Борщагівської сільської Кудрик О.Т. о 3.00 год. вдерлися при приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, яке було під сигналізацією, взломавши двері та сейфи. На сьогоднішній день, по даному факту після
Під час виборів у жовтні 2010 р. його дружина Новикова В.В. була головою дільничої комісії. Під час підрахунку голосів по депутатам у приміщенні виборчої комісії нікого не було з кандидатів та спостерігачів так як Новикова попросила звільнити приміщення. Депутатаа Гарницький В.А. під час виборів у жовтні 2010 р його дружина Гарницька О.Б. була СВК (головою сільської виборчої комісії). Є рішення апеляційного суду, що Гарницький не є депутатом, але Гарницька О.Б. це рішення не виконує. На саму Гарнцьку О.Б. Києво-Святошинського району, для порушення кримінальної справи Києво-Святошинської прокуратури, матеріали справи вихідний номер з УДСБЗ № 12/2349 від 14.04.2011 р. вхідний номер прокуратури № 1532 від 18.04.2011 р.
Депутат Гладка Ю.О. працювала у сільській раді діловодом. У січні 2011 року була звільнена. Було виявлено та доведено, що вона самовільно видала та зареєструвала довідку без підпису землевпорядника та голови.
16.03.2011 року депутати Перегінець В.М., Кривопішин О.П., Шупик В.М., Левченко О.І., Гарницьким В.А., та бувший заступник Кудрик О.Т. намагалися заволодіти пачатками та документами, але ми тоді напад відбили.
06.07.2011 року коли із захопленого приміщення виходили депутати Кулік С.Ф. та Кривопишин О.П., вони проти людей застосували силу, а син депутата Кулік С.Ф. застосував зазовий балончик, цей факт зафіксований міліцією та працівниками швидкої допомоги.
03.08.2011 та 05.08.2011 року депутати Шупик В.М.,
Левченко О.І., зчинили на палатки та людей, ці факти фіксувалися на відео, писалися заяви людей до міліції, але реакції ніякої. Явні ознаки зацікавленості міліції не порушувати кримінальної справи.
Не зрозуміла реакція голови районної державної адміністрації Заславського М., який приїхав 05.07.2011 року, в день захвату рейдерського захвату, до сілької ради, розмахував якимсь папірцем, та заявляв, що все що відбувається законно, це так само зафіксовано на відео. Заславським М. приїзжав декілька разів, що є прямим втручанням у місцеве самоврядування.
Причиною рейдерського захоплення був У 2011 році було надіслано, Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В., за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Були викладені факти не сплати податків до державного та місцевого бюджету забудовниками багатоповерхівок Мартиновим Валерієм (мешкає с. Борова, вул. Пушкіна 49) та Журбою Олександром (мешкає місто Київ, вулиця Стражеско,3, кв.85,оформлені земельні ділянки на їхніх родичів). Земельні ділянки, на яких вони ведуть будівництво були оформлені на підставних осіб, або на їхніх родичів. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка)
Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.
Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічник Холодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської області Вітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України заступник прокурора по кадрам та працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кВ. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі.
У 2011 році, у ніч з 04 на 05 липня 2011 року у нашому селі відбулося рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організаторами захоплення були громадянин Кудрик Олесь Тимофійович, та депутати шостого скликання — покійний Перегінець Василь Миколайович, ради, Шупик Валерій Михайлович, Левченка Олександр Іванович, Коробчука Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та молодики-спорстмени з ТОВ «Домінант Плюс». Хочу звернути вашу увагу, що саме Кудрик Олесь Тимофійович приймав участь у незаконних земельних оборудках.
По факту рейдерського захвату неодноразово я та інші жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, о Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., та до Вас як гаранта Конституції України.. Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут». А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН». Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати нам дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України.
Організаторами і покровителями рейдерського захоплення адміністративної будівлі Софіївсьок-Борщагівської сільської ради був заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович, Заступник Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, та юрист (який після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сісчлької ради 05.07.2011 року надава юридичні послуги рейдерам Кудруку О.Т. та Перегінцю В.М.) Ситєнков Максим Миколайович, який зареєстрований Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Святошинська, 46 квартира 175, Матеріали справи вихідний №12/2349 від 14.04.2011 року вхідний Києво-Святошинської прокуратури № 1532 від 18.04.2011 року прихована прокурором Києво-Святошинської прокуратури Холодницьким Назаром Івановичем по вказівці колишнього прокурора Федоренка Василя Васильовича.
Ці події неодноразово висвітлювали всі засоби масової інформації в тому числі телебачення та в Інтернеті.
(www.sofiivka.wordpress.com.
mistaua.com/Новини/Політика/в-селі-софіївська-борщагівка/935/?.

http://youtu.be/_FWC8Ld-vTA та багато інших)

ТОБТО ОСНОВНИМ ФІГУРАНТОМ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ БУВ КУДРИК ОЛЕСЬ ТИМОФІЙОВИЧ, ГОЛОВКО ОЛЕКСАНДР ЯКОВИЧ, ШУПИК ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, ЛЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ ЗАКРИВАВ ВСІ КРИМІНАЛЬНІ І АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ (теперішній антикорупційний прокурор) ВСІ ПОВЯЗАНІ З КОРУПЦІЙНИМИ ДІЯМИ ІЗ КОШТАМИ ТА ЗЕМЛЕЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА.

Кудрик О.Т. зараз заперечує факт будь-якого існування договору з ТОВ Домінант люс, про це він вказав в офіційному листі.

Кудрик О.Т. про договір з ТОВ Домінант плюс та ДСО

Кудрик О.Т. про договір з ТОВ Домінант плюс та ДСО

де написано дослівно: «Розглянувши ваш запит на отримання інформації від 24.09.2013 року за вх.іУ’ 135 мовідомлягмо, що із ГОВ «Домінан т плюс» договору про надання послуг з охорони приміщення Софіївсько-Ьоріцапвської сільської ради ніколи не було, із Державною службою охорони був укладений договір № 1584/11 від 05.08.201 1 року»
Але факти і інтернет річ незаперечна ось декілька фото взятих з мережі Інтернет про рейдерський захват 05.07.2011 року Софіївсько-Борщагівської сільської ради.
Шупик В.М. та рейдери ТОВ Домінант плюс 12.07.2011 року

Шупик Валерій Михайлович з рейдерами ТОВ Домінант плюс 12.07.2011 року не запускає в сільську раду

IMG_1493

IMG_3882

Холодницький Назар Іванович дає вказівки працівникам Києво-Святошинського РВ ГУ МВС УКраїни 05.07.2011 року як правильно писати звіти, протоколи, пояснення — СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕМАЄ

IMG_4580

IMG_4604

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

рейдери

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Холодницький Назар Іванович

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Холодницький Назар Іванович

Заславський 05.07.2011 р

заславський 05.07.2011 рік ср

Заславський

Изображение 281

Изображение 292

Изображение 335

Изображение 566

Холодницький Назар Іванович та Достатній Андрій Федорович 05.07.2011 року

Изображение 572

Рейдери ТОВ Домінант плюс сільськарада 12.07.2011 року

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ТОВ Домінант плюс та ДСО

Холодницький Назар Іванович та Дудка Руслан Петрович 29.07.2011 року УЗАКОНЮЮТЬ рейдерське захоплення Софіївсько Борщагівської сільської ради 2

Холодницький Назар Іванович та Дудка Руслан Петрович 29.07.2011 року УЗАКОНЮЮТЬ рейдерське захоплення Софіївсько Борщагівської сільської ради 2

Холодницький Назар Іванович та Дудка Руслан Петрович 29.07.2011 року УЗАКОНЮЮТЬ рейдерське захоплення Софіївсько Борщагівської сільської ради

ДО РЕЧІ КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД 08.12.2011 РОКУ ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМИ ТА СКАСУВАВ РІШЕННЯ ВІД 15.03.2011 РОКУ ПО ЯКИМ КУДРИК ОЛЕСЬ ТИМОФІЙОВИЧ ТА ПЕРЕГІНЕЦЬ ЗАХВАТИЛИ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ. АЛЕ АДМІНІСТРАЦІЯ ТА ХОЛОДНИЦЬКИЙ ТАК БОЯЛИСЯ ЩОБ ЗАКОННИЙ СЕКРЕТАР ФОМІНА УВІЙШЛА В СІЛЬСЬКУ РАДУ, ЩО ІНІЦІЮВАЛИ СМЕРТЬ ПЕРЕГІНЦЯ ТА КУДРИК О.Т ПРАВИВ ДО ПЕРЕВИБОРІВ 27.05.2012 РОКУ.

Київський апеляційний адміністративний суд 08.12.2011 року визнає незаконними та скасовує рішення від 15.03.2011 року по яким Кудрик О.Т. та Перегінець захватили 05.07.2011 року сільську раду

Київський апеляційний адміністративний суд 08.12.2011 року визнає незаконними та скасовує рішення від 15.03.2011 року по яким Кудрик О.Т. та Перегінець захватили 05.07.2011 року сільську раду

Холодницький і досі прикриває даний злочин адже по законну всі підписані Перегінцем В.М. рішення розпорядження є НЕЗАКОННИМИ А ТАМ СКІЛЬКИ КОРУПЦІЇ….

ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ  КОРУПЦІЙНИМИ ШЛЯХАМИ ЗМУСИВ ВИКОНАВЧУ СЛУЖБУ НЕ ВИКОНУВАТИ ПОСТАНОВУ КИЇВСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ ВІД 01.10.2013 РОКУ (адміністративна справа №2-а-756/1/1 від 01.10.2013 року) ПРО ПОНОВЛЕННЯ НА ПОСАДІ СЕКРЕТАРЯ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФОМІНОЇ ЕЛЕОНОРИ БОРИСІВНИ ТА ВИПЛАТУ ЇЙ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ЗА ПЕРІОД 05.07.2011 РОКУ ПО 06.12.2012 РОКУ.

Дослівно розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Фоміної Елеонори Борисівни на постанову Оболонського районного суду м. Києва від 19.03.2013 у справі за її адміністративним позовом до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИ В:

Позивач звернулася до суду першої інстанції із позовом, в якому, з урахуванням збільшення позовних вимог, просила визнати протиправним та скасувати рішення 5 сесії 6 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15.03.201 1 № 1 «ГІро відкликання секретаря Ради, секретаря виконавчого комітету» та рішення 5 сесії б скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15.03.201 1 № 2 «Про обрання секретаря Ради»; поновити Фом і ну Елеонору Борисівну на посаді секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та секретаря виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області; зобов’язати Софіївсько-Борщагівську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області виплатити заробітну плату за період з 05.07.201 1 по 06.12.2012, яка складає 35 020, 0 грн. із розрахунку 2 060 грн. за 1 місяць; зобов’язати Софіївсько-Борщагівську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області виплатити 100 000, 00 грн. моральної шкоди.

Постановою Оболонського районного суду м. Києва від 19.03.2013 у задоволені позову відмовлено’.

Не погоджуючись з зазначеним вище судовим рішенням позивач звернулась із апеляційною скаргою, в якій просить скасувати оскаржувану постанову, як таку, іцо постановлена із порушенням норм матеріального і процесуального права, та ухвалити нову постанову, якою позовні вимоги задовольнити повністю.

В судове засідання сторони не з’явились, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, у зв’язку із чим, колегія суддів, на підставі ч. 6 ст. 12, ч. І ст. 41, ч. 4 ст. 196 КАС України розглядає справу за їх відсутності без фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що зазначена апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню, виходячи з наступних підстав.

З матеріалів справи вбачається, що рішенням 2 сесії 6 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 30.11.2010 Фоміну Елеонору Борисівну обрано секретарем Софіївсько-Борщагівської сільської ради та рішенням цієї сесії ради на неї покладено повноваження секретаря виконкому сільської ради.

Рішенням 2 пленарного засідання 5 сесії 6 скликання № 1 від 15.03.201! затверджено протокол засідання лічильної комісії сільської ради результатів таємного голос}вання по відкликанню секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету ради та Фом н\ Г Б. відкликано з посади секретаря ради, секретаря виконавчого комітету сільської ради.

Рішенням 6 скликання 2 пленарного засідання 5 сесії Софіївсько-Борщагівс • сільської ради Києво-Святошинського району Київської області № 2 від 15.03.2011 затвердь протокол № 5 засідання лічильної комісії сільської ради результатів таємного голосування виборів секретаря сільської ради та секретарем сільської ради обрано Перегінця В.М.

Розпорядженням Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 05.07.2011 № 93-с Фоміну Е.Б. звільнено з посади секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради у зв’язку з достроковим припиненням повноважень секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Відповідно до запису в трудовій книжці Фоміна Е.Б. 05.07.201 1 звільнена з займаної посади у зв’язку з достроковим припиненням повноважень, відповідно до п. 5 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі рішення № 2 від 15.03.201 1 5 сесії 6 скликання Софївсько-Борщагівської сільської ради.

Апелянт у своїй скарзі зазначає, що її неправомірно було звільнено з посади секрегаря Ради та незаконно призначено іншу особу на цю посаду, вказані рішення сільської ради порушують її права, свободи га законні інтереси, незаконні дії та бездіяльність посадових осіб сільської ради порушують її право на пращо, отримання заробітної плати.

Колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції щодо відмови в задоволенні позовних вимог про скасування рішень Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15.03.2011 Лг° 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету» та № 2 «Про обрання секретаря сільської ради» з огляду на наступне.

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 08.12.201 1 визнано протиправними та нечинними рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради КиШ>-Святошинського району Київської області від 15.03.2011 № 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету», № 2 «Про обрання секретаря сільської ради». № 3 «Про відкликання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи». Л» 4 Про обрання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи».

Вказана постанова ухвалою Вищого адміністративного суду України від 19.03.2013 залишена без змін.

Відповідно до ч. 1 ст. 72 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Враховуючи вищевикладне, колегія суддів приходить до висновку, що оскільки оскаржувані позивачем рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15.03.2011 № 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету» та № 2 «Про обрання секретаря сільської ради» на момент прийняття рішення судом першої інстанції вже були скасовані, то позовні вимоги позивача в цій частині є безпідставними та такими, що не підлягають задоволенню, що вірно встановлено судом першої інстанції.

При цьому, колегія суддів вважає, що позивач безпідставно просив зобов’язати відповідана стягнути з відповідача.ца її користь моральну шкоду в сумі 100 000 грн., виходячи з наступного.

Відповідно до загальних підстав правової відповідальності обов’язковому з’ясуванню при вирішенні спору про відшкодування моральної (немайнової) шкоди підлягають: наявність такої шкоди, протиправність діяння її заподіювача, наявність причинного зв’язку між шкодою і протиправним діянням заподіювача та вини останнього в її заподіянні.

Розмір відшкодування моральної (немайнової) шкоди визначається залежно від характеру та обсягу страждань (фізичних, душевних, психічних тощо), яких зазнав позивач, характеру немайнових втрат (їх тривалості, можливості відновлення тощо) та з урахуванням інших обставин. Зокрема, враховуються стан здоров’я потерпілого, тяжкість вимушених змін у його життєвих і виробничих стосунках, ступінь зниження престижу, ділової репутації, час тазусилля, необхідні для відновлення попереднього стану, дооровільне — за власною ініціат|а^к за зверненням потерпілого. При цьому суд має виходити із засад розумності, виваженості та справедливості.

‘ Однак, позивачем не зазначено з чого він виходить при визначенні розміру моральної шкоди у грошовій сумі 100 000 грн. та не надано жодних доказів на підтвердження правомірності позовних вимог в цій частині.

В свою чергу, дійшовши висновку про необхідність часткового скасування оскаржуваної постанови, колегія суддів виходить з наступного.

Відповідно до ст. 235 КЗпП у разі звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу працівник повинен бути поновлений на попередній роботі органом, який розглядає трудовий спір. При винесенні рішення про поновлення на роботі орган, який розглядає трудовий спір, одночасно приймає рішення про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу або різниці в заробітку за час виконання нижчеоплачуваної роботи.

Таким чином, колегія суддів прийшла до висновку, що оскільки постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 08.12.2011 визнано протиправним та нечинним рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15.03.2011 № 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету», тобто звільнення Фоміної Е.Б. відбулось без законних підстав, то позовні вимоги позивача щодо поновлення її на посаді секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та секретаря виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та зобов’язання Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області виплатити заробітну плату за період з 05.07.2011 по 06.12.2012, підлягають задоволенню, що не було встановлено судом першої інстанції.

Відповідно до п. З ч. 1 ст. 198, п. 4 ч. 1 сг. 202 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції вирішив скасувати її частково та ухвалити в цій частині нове рішення, оскільки судом першої інстанції порушено норми матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Керуючись ст.ст. 41, 160, 198, 200, 202, 205, 207, 254 КАС України, суд

ПОСТА Н О В И В:

Апеляційну скаргу Фоміної Елеонори Борисівни -задовольнити частково.

Постанову Оболонського районного суду м. Києва від 19.03.2013 скасувати в частині відмови в задоволенні позовних вимог про поновлення Фоміної Елеонори Борисівни на посаді секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та секретаря виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та зобов’язання Софіївсько-Борщаг івської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області виплатити Фоміній Елеонорі Борисівні заробітну плату за період з 05.07.2011 по 06.12.2012 і ухвалити в цій частині нову постанову, якою дані позовні вимоги задовольнити.

В іншій частині постанову Оболонського районного суду м. Києва від 19.03.2013 -залишити без змін.

Постанова набирає законної сили через п’ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі та оскарженню не  підлягає.»

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду справа 2 а 756 1 13 від 01.10.2013 року 1

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду справа 2 а 756 1 13 від 01.10.2013 року 1

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду справа 2 а 756 1 13 від 01.10.2013 року 3

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду справа 2 а 756 1 13 від 01.10.2013 року 3

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду справа 2 а 756 1 13 від 01.10.2013 року 2

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду справа 2 а 756 1 13 від 01.10.2013 року 2

 

ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ ТІСНО ПОВЯЗАНИЙ З КОРУПЦІЙНИМ СХЕМАМИ ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ В СЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ ВСІМА ШЛЯХАМИ ЗАХИЩАЄ ТА ОБЕРІГАЄ ВІРНОПОДАНОГО СЛУГУ СИСТЕМИ КУДРИКА ОЛЕСЯ ТИМОФІЙОВИЧА. ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ СЛУЖИТЬ БУДІВЕЛЬНІЙ МАФІЇ ТА МОРМОНАМ ЯКІ ВЖЕ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА ПОБУДУВАЛИ 5 ХРАМІВ (САТАНИ). ХОЛОДНИЦЬКИЙ Н.І. ВИГІДНИЙ ВЛАДІ АДЖЕ САМЕ ЯЦЕНЮК АРСЕНІЙ ПЕТРОВИЧ ТА ПОРОШЕНКО ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ неодноразово вручали ордена на квартири забудовника Мартинова в ЖК Софія від Мартинова.

Крім цього ідуть державні програми типу

ЖК «София Киевская» достроят за государственные деньги

Комплекс расположен в с. Софиевская Борщаговка под Киевом, общая площадь жилья в котором составляет порядка 30 тыс. кв. м.
Об этом сообщила пресс-служба ГИУ со ссылкой на главу правления учреждения Валентина Рыбачука. «Социальная составляющая данного проекта очень значительна, так как площадь и стоимость квартир в этом комплексе ориентированы, прежде всего, на людей с небольшим уровнем доходов. Большинство квартир не превышают 50 кв. м. Таким образом, 553 семьи получат собственное жилье уже до конца года», – сказал чиновник. По его словам, ГИУ уже профинансировало завершение строительства 34 жилых домов на общую сумму 877 млн. грн., что позволит завершить строительство и ввести в эксплуатацию около 600 тыс. кв. м жилья.

Источник:  ИАП «Столичная недвижимость»

http://stroyobzor.ua/news/83040

 

Земельна магія дружини слідчого ГПУ

Перегляди: 73

Різдвяна історія про те, як магічним чином отримати землю під Києвом, потім обміняти її на квартири і продати їх МВС і Міноборони за 80 мільйонів

Дарма стародавні алхіміки, шукаючи філософський камінь, кучкувались в Німеччині-Італії. Найдоречніше місце для таких цікавих дослідів, це все-таки – Україна. Тут принаймні навчились перетворювати в золото якщо не всі інгредієнти, то принаймні землю.

Один із останніх прикладів – незвичний бізнесовий успіх однієї прокурорської родини, на який ми натрапили абсолютно випадково.

Секретна прозорість

«Випадково натрапили» – це, звісно, трохи перебільшення. Для цієї випадковості потрібно було кілька годин гортати сторінки новоствореного порталу публічних фінансів у пошуках «чогось цікавого».

Зате таке гортання було винагороджене знахідкою. Кілька місяців тому ми зафіксували перерахування невідомій нам громадянці Тетяні Кривобок 29,14 млн грн. за квартири для працівників Міністерства внутрішніх справ у селі Софіївська Борщагівка. Слово «село» не має вводити в оману, оскільки це – практично Київ.

платжіка кривобок

Найбільше нас спершу зацікавило навіть не прізвище, а те, що про такий конкурс ми нічого не чули. Сума серйозна, однак тендеру не було.

На початку довелось розібратись із самою схемою купівлі квартир, а докопатись до прізвища вдалось лише зараз. Але все по порядку.

Виявилось, що тендеру і не мало бути. Квартирні закупівлі МВС та Міноборони регулює окрема постановаКабміну №147 2011 року. Згідно з нею, замовник публікує дані про конкурси не у «Віснику держзакупівель», а на своєму сайті та у ЗМІ (на свій вибір). Публікується «оголошення про проведення закупівлі, що включає вимоги до житла, зміст конкурсної документації, строк подання пропозиції, місце проведення торгів, контактна інформація».

Ми справді знайшли на сайті Міністерства внутрішніх справ розділ про закупівлі житла на вторинному ринку. Підхід до оприлюднення інформації тут дуже вибірковий: подекуди – досить розгорнуті повідомлення, а іноді взагалі не уточнюється, скільки квартир збираються купити. Мовляв, дзвоніть, і ми самі розкажемо. Постанова Кабміну обіцяла ширше інформування.

На сайті МВС є дані, що 21 липня, 4 вересня і 15 вересня 2015 року переможцем конкурсу на придбання житла для працівників МВС стала Тетяна Доріївна Кривобок. Але в цих повідомленнях немає жодної інформації про те, скільки житла купують і де саме, хто склав конкуренцію переможцю на торгах. І, головне, гроші – скільки їх заплатять. Цього МВС теж не розповідає. Інформативність повідомлень наближається до нуля. А оцінити прозорість конкурсу практично неможливо.

результат кривобок

Усього цього не дізнались би і ми, якби не портал публічних фінансів. На якому, окрім суми платежів, видно також, які квартири купувало міністерство.

Виявилось, що було придбано 41 квартиру у будинках на вул. Горького, 5б, 5в, 5г та вул. Павла Чубинського, 2 – це адреси будинків житлового комплексу «Софія Київська» (за Академмістечком).

Квартири купувалось двох типів – двокімнатні в середньому по 600 тис грн. та трикімнатні по 900 тис грн. без ПДВ, оскільки продавцем виступала фізособа. З економією у МВС не склалось. Наприклад, двокімнатну квартиру №179 по вул. Горького, 5в площею 42 кв м придбано за 585 тис грн., тобто по 14 000 грн. за квадратний метр. У відкритих джерелах є дані про продаж квартир у цьому будинку по 13 040 грн.за квадратний метр.

У цих же будинках Тетяна Кривобок продавала квартири не тільки МВС, а й Міноборони. Щоправда, Міністерство оборони ще досі не створило кабінету на порталі публічних фінансів, а відтак даних про оплату цих договорів там немає.

Натомість Міноборони на відміну від МВС публікує в себе на сайті повністю конкурсну документацію, розгорнуті протоколи торгів, дані про переможців і вартість договорів. На сайті Міноборони є дані про договори з Тетяною Кривобок за липень-вересень 2015 року на 12,23 млн грн., 17,84 млн грн. і 24,67 млн грн.

Таким чином, у 2015 році Тетяна Кривобок підписала з обома міністерствами договори на придбання квартир щонайменше на 83,88 млн грн.

Таємничий продавець

Усі придбані квартири знаходяться у Софіївській Борщагівці, в будинках на вул. Горького і Чубинського в ЖК «Софія Київська». Забудовником є ТОВ «Укрполіскорм» Людмили Скуратовської, дружини народного депутата Сергія Скуратовського від Радикальної партії, який очолює Комітет Верховної Ради з питань будівництва.

Однак забудовник – забудовником, а квартири силовикам продає їх власник, тобто – Тетяна Кривобок.

Ми з’ясували, що це дружина Юрія Васильовича Кривобока, теперішнього старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури. Посаду в ГПУ він отримав тільки у 2014 році, а до цього трудився прокурором Оболонського району Києва.

Зліва на право: Оксана Кривобок (мати слідчого), Юрій Кривобок (слідчий ГПУ), Тетяна Кривобок (дружина слідчого), Василь Кривобок (батько слідчого)

Донедавна сім’я прокурора не вирізнялася надзвичайними доходами. Про це свідчить декларація Юрія Кривобока за 2013 рік, де прокурор показав трохи більше 100 тис грн. доходу, а його дружина – менше 40 тис грн., основну частину якого склали страхові виплати.

Правда, сам Юрій Кривобок, який працює в прокуратурі щонайменше з 2009 року, задекларував три будинки, дачний будинок, одну квартиру, а також інше нерухоме майно на 8,5 тис кв.м, яке не вдалося ідентифікувати. Можливо, це і є квартири, які потім він переписав на жінку. Бо сама Тетяна Кривобок не вказала в декларації 2013 року взагалі ніякого житла.

У реєстрі майнових прав є дані про чотири невеликі квартири у Софіївській Борщагівці, власницею яких значиться Тетяна Кривобок. Ці квартири оформлено у власність у 2015 році. Припускаємо, що так само було і з рештою вже проданих квартир, і це пояснює їх відсутність у декларації два роки тому.

Однак залишається відкритим питання, як у сім’ї прокурора з’явилося понад 100 новозбудованих квартир, продані армії та міліції.

Як із землі зробити квартири

У декларації Тетяна Кривобок вказала 6,70 га землі. Свого часу пані Кривобок віддала землю під забудову фірмі «Укрполіскорм» (у кінці 2014 р. забудовник викупив землю). Свої відносини землевласник і забудовник оформили безстроковим договором суперфіції, що дає право забудови ділянки. Ймовірно, в якості винагороди за землю Тетяна Кривобок і отримала готові квартири.

Землю в Софіївській Борщагівці мала не тільки дружина прокурора, а й його батько і мати. Всього 16,64 гектарів полів. І всі вони аналогічно мали договори про забудову з «Укрполіскорм». Словом, сімейний бізнес.

ділянка супутник

Виникло логічне питання: коли та як родина прокурора розжилася такою кількістю землі у безпосередній близькості до столиці?

Виявилось, що у 2009 році рідні прокурора скористались правом безплатної приватизації землі у Софіївській Борщагівці. За законом кожен громадянин має право отримати безкоштовно у власність ділянку під особисте селянське господарство, але тільки площею до 2 га і один раз.

Однак у Софіївській Борщагівці людям вдавалося отримувати ділянки і по два рази, що є прямим порушенням закону. Зокрема, по дві ділянки отримали Оксана Юріївна Кривобок і Василь Якович Кривобок – батьки прокурора.

Раніше це були землі державного агрокомбінату «Пуща Водиця». Спершу сільрада збиралась передати їх в оренду ТОВ «Біо Оріяна», яке з 2006 року мало договір із Софіївсько-Борщагівською сільрадою про забудову. Компанія обіцяла, окрім багатоповерхівок, збудувати дитсадок, школу, зробити водопровід для всього села і передати 5% житла працівникам державного агрокомбінату «Пуща Водиця».

Але у 2008 році сільрада рішення про забудову ТОВ «Біо Оріяна» скасувала, обґрунтовуючи це тим, що інвестор нічого не робить для оформлення ділянки, а ще на його роботу скаржаться місцеві мешканці. «Біо Оріяна» оскаржувала це рішення в Господарському суді Київської області і перший позов виграла. Саме в цей час сільрада отримала від агрокомбінату «Пуща Водиця» лист про відмову від спірної землі на користь села. Зазначимо, що відмова ця сталася без погодження з Міністерством агарної політики.

У 2010 році сільрада подала позов про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами. Сільрада стверджувала, що дізналася, що земля перебувала в користуванні НДВА «Пуща Водиця», а тому вона не мала права передати цю землю під забудову ТОВ «Біо Оріяна», і її рішення було незаконним. Суд з цим погодився.

Схоже, що всі ці аргументи були потрібні сільраді тільки для того, щоб відкараскатись від небажаного забудовника фірми «Біо Оріяна». Бо у 2009—2010 рр., ще не маючи на руках відмови держпідприємства від землі, сільрада вже активно роздавала цю землю у власність безкоштовно під особисте селянське господарство маловідомим громадянам. Проте в законності цих рішень сумніватися ніхто не став.

Але повернемося до сім’ї Кривобоків. По праву безплатної приватизації вони отримали небагато землі, а відтак активно скуповували її у інших осіб, кому сільрада подарувала тоді землю. Щоправда, рідні прокурора не збиралися займатися селянським господарством, і в тому ж 2010 році змінили цільове призначення землі на будівництво багатоквартирних будинків.

Зауважимо ще один цікавий момент. У 2009 році разом із Кривобоками землю під селянське господарство безплатно отримала і швидко продала Ганна Свириденко. Це дружина судді Господарського суду Київської області Павла Горбасенка. А саме Господарський суд Київської області, де суддею є чоловік Свириденко, допоміг Софіївській сільраді відбитися від попереднього небажаного претендента на землю.

На останніх виборах до Київської міської ради Василь Кривобок був довіреною особою кандидата Ганни Свириденко, яка балотувалась від партії «Батьківщина». Більше того, Свириденко і Кривобок навіть мають спільну фірму – ТОВ «Юридична фірма «Добродії».

Земельні оборудки у Софіївській Борщагівці не пройшли непоміченими. У 2011 році місцева депутатська комісія склала розгромний звіт щодо дерибану землі. У цьому звіті фігурували і ділянки Кривобоків, де зазначалося, що вони виділені з порушеннями. Депутати направили матеріали у прокуратури всіх рівнів і Адміністрацію президента. Але правоохоронці не побачили складу злочину. Помічником прокурора Києво-Святошинського району тоді був Назар Холодницький, який, нагадаємо, місяць тому очолив Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру при ГПУ.

Так що єдине, що ми можемо – це просто зафіксувати чергову історію бізнес-успіху в прокурорській родині. І вкотре подивуватися талантам, удачі чи просто магічним здатностям робити гроші, що переслідують сім’ї українських прокурорів.

Ірина Салій, «Наші гроші»

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ http://zerkalo.mk.ua/novini/zemelna-magiya-druzhini-slidchogo-gpu.html

 

Президент Украины вручил ключи от квартир в ЖК «Кантри Хаус …

Президент Украины вручил ордера и ключи от квартир военнослужащим и членам их семей в ЖК Кантри Хаус … новостройки Софіївська Борщагівка. … Квартири від …
Аваков за доренням Порошенко купив квартири в селі Софіївська Борщагівка у Мартинова

Аваков за доренням Порошенко купив квартири в селі Софіївська Борщагівка у Мартинова

Аваков купив на 29 млн квартир, побудованих оточенням Ляшка

5 жовтня 201512:12

 

У вересні МВС переказало фізособі 29,14 млн грн за квартири в новобудовах у селі Софіївська Борщагівка поблизу Києва, повідомляє офіційний портал публічних фінансів України.

Продавцем квартир у «Софії Київській» виступила Кривобок Тетяна Доріївна. На сайті МВС було оприлюднено оголошення, що її обрано переможцем конкурсу з продажу житла для працівників органів внутрішніх справ, повідомляють Наші гроші.

Однак МВС офіційно не оприлюднило жодних даних про вартість житла, яка стала відома лише завдяки співставленню даних про платежі МВС на сайті «Є-дата» та даних про площу житла на сайті забудовника.

Раніше Тетяну Кривобок називали причетною до участі в рейдерському захопленні землі в Софіївській Борщагівці, на якій зрештою і було зведено житло для міліції.

Забудовником «Софії Київської» є ТОВ «Укрполіскорм». Нині фірма записана на Євгена Чемеса, відомого як директора комунального підприємства «Центр розвитку фізичної культури і спорту «Спорт для всіх» Києво-Святошинської районної ради.

На момент будівництва комплексу власником фірми була Ірина Гунська-Конихова – дружина Олександра Конихова, якого називали забудовником «Софії Київської».

Своєю чергою, Олександр Конихов є помічником народного депутата Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка), який очолює Комітет Верховної Ради з питань будівництва. У ЗМІ Скуратовського називали причетним до фірми «Укрполіскорм».

Серед помічників Скуратівського також є Борис Візіров (очолював Нацкомфінпослуг за часів Януковича).

Придбано 41 квартиру в будинках по вул. Горького, 5-б, 5-в, 5-г та по вул. Павла Чубинського, 2. Житло купували двох типів – двокімнатні в середньому за 600 тис. грн і трикімнатні за 900 тис. грн.

Двокімнатну квартиру №179 по вул. Горького, 5-в придбано за 585 тис. грн. За даними забудовника, її загальна площа 42 кв. м, відтак квартиру придбано за 14 тис. грн за квадратний метр.

При цьому житловий комплекс «Софія Київська» зводили за державною програмою фінансування завершення будівництва житлових об’єктів. Державна іпотечна установа у 2013 році надала на нього 70 млн грн.

У переліку об’єктів, прийнятих до участі у програмі ДІУ в 2014 році, є один із будинків «Софії Київської» по вул. Чубинського, 2. Для розрахунку здешевлення вартості іпотечних кредитів у переліку вказана ціна квадратного метра житла у ньому – 7600 грн.

Також відомо, що МВС у вересні купило декілька квартир у мешканця Обухова під Києвом по 12 тис. грн за кв. м (точної адреси невідомо).

Розділи :

ПОСИЛАННЯ НА http://www.theinsider.ua/politics/56123f1f88452/

 

Тих кого цікавить де живуть олігархи ось адреси skra-news.info/forum/topic/293-adresa-i-kontaktnye-telefony-liderov-maidauna/

ОСЬ ЦІКАВИЙ ЗВІТ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ПРО ПОДІЇ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА ЯКИЙ ПІД ГРИФОМ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО КОРИСТУВАННЯ: » у 2010 році осередок Партії Регіонів налічував більше 400 чоловік. Після рейдерського захоплення приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, у ніч з 04 на 05 липня 2011 року, групою депутатів Перегінець В.М., Шупик В.М., Шевченко О.І., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. та минулий заступник голови Софіївсько – Борщагівської сільської Кудрик О.Т, які є членами партії Регіонів,, і оприлюднення в інтернеті та телебаченню, що це рейдерський захват відбувся під керівництвом Партії Регіонів чисельність партії зменшилася до 20 чоловік, тих хто приймав участь у захоплені. Очолював захоплення Кудрик Олесь Тимофійович, якого підтримує народний депутат Мельник П. та його помічник Гусятинський. З приходом на весні цього року у РДА першого заступника Шкаврона М.І., який очолив районний осередок Партії Регіонів. У селі Софіївська Борщагівка у 2011 році призначили керівником партії Гусятинського, а керівником одної з ячейки Достатнього Андрія Федоровича. При такій ситуації всі партійні напрацювання були зведені нанівець. Присяжнюк Анатолій Йосипович закликає до активного відродження партійного осередку села Софіївська Борщагівка і пропонує не звертати уваги, на «шкурні інтереси» і пропонує як кандидата на посаду сільського голови Кудрика Олеся Тимофійовича, як вірного члена Партії Регіонів з березня 2011 року»

Достатньій Андрій Федорович людина з кримінальним минулим та ласого до молодих дівчат та хлопців (також його батько був поліцаєм під час війни 1942 році) був також з активних учасників та фінанував рейдерське захоплення 05.07.2011 році.

Достатній Андрій Федорович вивчає трофеї 05.07.2011 року

Достатній Андрій Федорович вивчає трофеї 05.07.2011 року

Тому на позачергових виборах 27.05.2012 року та чергових 25.10.2015 року БУВ ЗНОВУ ПРИЗНАЧЕНИЙ ВІРНИЙ ПЕС ВЛАДИ КУДРИК ОЛЕСЬ ТИМОФІЙОВИЧ ЯКИЙ ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ОЛІГАРХІВ БУДІВЕЛЬНОЇ МАФІЇ

ТЕПЕР ПРО КОРУПЦІЮ

В селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області є два стави. Верхній став № 10 річки Нивка є унікальним археологічним місцем, де проводилися археологічні розкопки пшари з часів трипільської культури, скіфів, сарматів словян — всіх епох.

Але також це місце вабить олігархів корупціонерів свою близьківстю до води та зручним геологічним розташуванням.
А з дозволу Софіївсько-Борщагівської сільської ради та їхнеє бездіяльністю щодо охорони прибережної захисної смуги та зони археологічних розкопок можна РОБИТИ ВСЕ ЩО ДУША ЗАБАЖАЄ, ТИМ ПАЧЕ ЩО ПОСАДОВІ ОСОБИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САМІ СОБІ ЗРОБИЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ В АРХЕОЛОГІЧНІЙ ЗОНІ ТА І ЗАДІЯЛИ ДО КОРУПЦІЇ ВПЛИВОВИХ ОСІБ.

список власників земельних ділянок село Софіївська Борщагівка прирордоохорона та археологічна зона

список власників земельних ділянок село Софіївська Борщагівка прирордоохорона та археологічна зона

Софіївська Борщагівка генплан річка Нивка археологічна та природоохорона зона

Список власників Мис верхнього ставка р Нивка

Список власників Мис верхнього ставка р Нивка

№ п/ п ПІБ Адреса земельної ділянки, та площа Юридична адреса Ідентифікаційнії й номер
1 Кондратюк Любов Савівна вул.Васнецова, 1 0.1000 га м.Київ, вул. Б. Гаріна,37,кв.1 9605838383 СН 960583
2 Коваль Іван Петрович вул.Васнецова, 1-а, 0.1046 га м.Київ, вул.Харк_вськ е Шосе,51,кв.75 2001709454 СО 464884
3 Денисюк Олексій Олексійович вул.Васнецова,3 0.1048 га м.Київ, пр. Героїв Сталінграду, 10-а,6 кв.28 3345509657 МЕ 841513
4 Пікалюк Микола Юхимович вул.Васнецова,5 0.1047 га Київська область, м. Ірпінь, вул.Жовтнева, 121 кв.51 2214203977 СН 636145
5 Продай Ніна Миколаївна вул.Васнецова,7 0.1051а г м. Київ, вул. Волго-Донська,75, кв. 68 2134605528 СК 456922
6 Лічман Ганна Василівна вул.Васнецова,9 0.0998 га м. Вишневе вул. Зелена, 10 2503411086 СК 259152
7 Пахнюк Володимир Васильович вул.Васнецова, 11 0.1014а г м. Київ, вул. Харківське шосе,152,кв. 220 2458719937 МЕ 359757
8 Шевель Натапія Андріївна вул.Васнецова, 13 О.ІОІаІ г Києво- Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул .Заводська, 14, 2484513527 СМ 582533
9 Головко Олександр Якович вул.Васнецова, 15 0.1257 га м. Київ, вул. Я кубове ького 7 ,кв. 388 2697002096 СН 911566
10 Перепнеш» Василь Миколайович вул.Васнецова, 16 0.1000 га м. Київ, вул. Якуба Колоса, 21, гурт. С. Софіївська Борщагівка вул. Леніна. 46 кв. 104 2410313013 ЕО 282769
II Ковінченко Юрій Анатолійович вул.Васнецова, 14 0.1000 га м Вишневе, вул. Святошинська, 2 кв. 16 2801712299 СК 193287
12 Шулик Максим Валерійович вул.Васнецова, 12 0.1006 га Києво- Святошинський р-н, с.Софіївська Борщагівка,вул. Пушкіна.21 3368406278 СТ 004824
13 Левченко Оксана Миколаївна вул.Васнецова, 10 ,0.1006 га м.Київ, пр. Леся Курбаса,18-в,кв. 55 2772411046 СН 377920
14 Нестерук Світлана Володимирівна вул.Васнецова,8 0.1500 га Київська обл, м. Бориспіль, вул Торького,48,- к в. 72 2232104342 СМ 704658
15 Ткаченко Ірина Володимирівна вул.Васнецова,6 0.1500 га Києво- Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Вітянська,8, кв. 5 2675918727 2675918727 СК 550896

№ п/п і • ПІБ ! 1 адреса
1 Чижевський Олександр Павлович м, Київ,-вул. Дніпровська Набережна, буд. ІЗ, кв. 15
2 _ т _ — і м. Вишневе, вул. Вшшська, буд. 8 Ткаченко Ірина Володимирівна ‘ , г , ,-} . , ; КВ. X-
3 Нестерук Світлана м. Бориспіль, вул. Горького, буд.< Володимирівна . юз. 72
4 „ ~’ , , „ м. Кий, пр. Леся Курбаса, Левченко Оксана Миколаївна буд , 55 ]Г
5 . ТІТ ,, т-, Г’, с, Софіївська Борщагівка, Шугшк Максим Валериевич вуд *ушкіщ 2І
6 Перегінець Василь Миколайович !
7 Кондратюк Любов Савівна м. Київ, вул. Б. Гарінд, буд. 37, кв.
8 Коваль Іван Петрович м. Київ, вул, Харківське шосе, буд. 51, кв. 75
9 Денисюк Олексій Олексійович м. Клїз, пр. Героїв Сталінграду, буд. і 0-а, кори. 6, кв. 28
10 Пікалюк Микола Юхимович м. Ірпінь,, вул. Жовтнева, буд. 121 кв. 5 1
11 Продай Ніна Миколаївна ‘ м. Київ, вул. Волго-Донська, буд. 75, кв. 6%
12 тг;,„ „ г п ■ ! м, Вишневе, вул. Зелена, Лічман Ганна Василівна — „, ‘ / 6уд. 10, же, Зо
13 Пахнюк Володимир Васильович м. Київ, вул. Харківське шосе, буд. 152, кв. 220
14 Шевель Наталія Андріївна с. Софіївська Борщагівка, вул. Заводська, буд. 14
15 Головко Олександр Якович м. Київ, вул. Якубовського, буд. 7 кв. 388

Цікаво ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ ДИРЕКТОР ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА Український державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного сільського будівництва — УкрНДІПроцивільсільбуд
проспект 40-річчя Жовтня, будинок 50 Київ-39 03039 Україна
телефон: (044) 257-10-79 Факс: (044) 257-50-44
Чижевський Олександр Павлович (м, Київ,-вул. Дніпровська Набережна, буд. ІЗ, кв. 15) ОТРИМАВ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В АРХЕОЛОГІЧНІ ЗОНІ ВЕРХНЬОГО СТАВУ РІЧКА НИВКА В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА.
Мабуть дуже сильно «піклується» про правильний генеральний план села Софіївська Борщагівка. До речі Чижевський О.П. був відповідачем по адміністративній справі за №369/6712/15-а У Києво-Святошинському районному суді знаходиться за позовом Денисенка Юрія Миколайовича до сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, про визнання незаконним та скасування рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області № 21 від 14.01.2011 року.
ЯК ВИЯВИЛОСЯ ЩО ДОВІВ І СУД РІШЕННЯ ЗА №21 ВІД 14.01.2011 РОКУ ВИЯВИЛОСЯ ПІДРОБЛЕНИМ (мабуть Кудриком О.Т. та його мафією).

Рішення №21 від 14.01.2011 року Софіївсько-Борщагівська сілька рада ПІДРОБКА

Рішення №21 від 14.01.2011 року Софіївсько-Борщагівська сілька рада ПІДРОБКА

А НА ПІДСТАВІ РІШЕННЯ №21 ВІД 14.01.2011РОКУ ЧИЖЕВСЬКИЙ О.П. РОЗРОБИВ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА ДЕ ЗАПЛАНОВАНО 115 ТИСЯЧ МІСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ І ВСІ ВІЛЬНІ ЗЕМЛІ ВІДВОДЯТЬСЯ ДЛЯ ЗАБУДОВИ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ.

Ось Київський апеляційний адміністративний суд в адміністративній справі 369/6712/115-а вивчивши матеріали справи в яких зазначено і підтерджено свідками, що  на 4 сесії 6 скликання 14.01.2011 року питання щодо завершення робіт по розробці генерального палну села Софіївська Борщагівка не розглядалося і ніяких рішень по генеральному плану не приймалися.

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 27.01.2016 року по адміністративній справі №369 6712 15-а 1

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 27.01.2016 року по адміністративній справі №369 6712 15-а 1

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 27.01.2016 року по адміністративній справі №369 6712 15-а 2

ЯКЕ СЕЛО В УКРАЇНІ МАЄ НАСЕЛЕННЯ 115 000 НАСЕЛЕННЯ?
ЧИЖЕВСЬКИЙ О.П. НАВІТЬ І НЕ ХОВАЄ СВОЇ ПОГЛЯДИ ВІН ВЖЕ ВІКРИТО ГОВОРИТЬ ЩО ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН РОЗРОБЛЯВСЯ НЕ ДЛЯ СЕЛЯН А ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ.

Чижевський Олександр Павлович житло не для селян генплан в інтересах м Києва

Чижевський Олександр Павлович житло не для селян генплан в інтересах м Києва

Головн аредакція громадсько-політичних передач Національної радіокомпанії України надійшла відповідь за №9-10-118 від 07.07.2015 року. В якій зазначено, дослівно: «На ваш запит щодо прослуховування передачі «Резонансна тема», яка звучала 19.06.2015 року з 18:00 до 18:40 на частоті 105 МГц повідомляємо таке: Відповідно до рішення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України та рішення колегії Державного комітету телебачення і радіомовлення України щодня з 18 години 10 хвилин до 19 години на частоті 105 МГц в Києві мовить Київська державна регіональна радіокомпанія. Відповідно, для з’ясування можливості прослуховування з архіву зазначеної вами програми необхідно звертатися до її безпосередніх виробників — Київської обласної державної радіокомпанії за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 26» 19 червня 2015 року по Fm діапазону, де транслюється радіо «Промінь» на частоті 105.0 МГц,, близько з 18.05 до 18.40 години була передача Резонансна тема про самовільну забудову, в якій виступав директор інституту УкрНДІПроцивільбуд Чижевський.
«Нереалізований потенціал ринку нерухомості Київської області. Як будувати більше і доступніше?»
15.06.2015 Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/multimedia/video-1/13068-nerealizovannyiy-potentsial-ryinka-nedvijimosti-kievskoy-oblasti-kak-stroit-bolshe-i-dostupnee.html
http://www.unian.ua/multimedia/video-1/13068-nerealizovannyiy-potentsial-ryinka-nedvijimosti-kievskoy-oblasti-kak-stroit-bolshe-i-dostupnee.html

В генеральному лані села Софіївська Борщагівка (фото вдалося зробити крадькома бо матеріали генерального плану чомусь в Софіївсько-Борщагівській сільській раді це табу і засекречена інформація)  так зване старе село з усіх сторін окружене багатоповерховими будинками.

генеральний план села Софіївська Борщагівка

генеральний план села Софіївська Борщагівка

Жителі приватного сектора скаржаться. Ось один з листів

На “Електронну книгу скарг України” написала Віра, вона переконує, що попри заборону будівництва багатоповерхівок в районі Софієвської Борщагівки – будівництво розгорнулося в усій красі. Будувати заборонено бо майбутнім жителям може бути дуже не комфортно через постійну посадку літаків. Чи заважатимуть ці висотки самим пілотам – інше питання. А як обійти заборону? Заплатити сільраді.

ОСЬ ЛИСТ ВІД ЧИТАЧА:

“Софиевская Борщаговка, ул Счастливая пересечение с Братской. Строится комплекс 10-ти этажек. Есть заключение от аэропорта Жуляны, что в этой зоне нельзя строить больше четырех этажей. Самолеты снижаясь на посадку пролетают на низкой высоте. Есть ответ Инспекции ГАСК в Киевской области, о том что никаких разрешений нет. По территории проходила газовая труба среднего давления, на перенос тоже никаких разрешений не давали. Рядом жилые дома низкой высотности. Вторая проблема этой зоны софиевской борщаговки это много жилых комплексов, жк София, ЖК счастливый, и т.д. ..

Заселены молодыми семьями с детьми , но не построено ни одного садика, ни одной школы. Сель рада дает ответ, что застройщики, что бы обойти нормы, делают взнос в развитие района, и все. На такое количество детей один садик возле сельрады и все.

Помогите, люди вышли на блокировку стройки, все законные способы исчерпаны в том числе и прокуратура”. Контакт для журналістів: 0967886077  Віра Володимирівна. Для ЗМІ також є відео. Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;) http://www.reaction.org.ua/

Неодноразово були телеканали ZIK, ICTV, 1+1 та інші

ictv факти 27.07.2014 року Кудрик О.Т. нічого не знає

ictv факти 27.07.2014 року Кудрик О.Т. нічого не знає

ictv факти 27.07.2014 року 4

ictv факти 27.07.2014 року

Землі агрокомбінату «Пуща-Водиця» перепали помічникам Ляшка та екс-голови Держземагентства

http://zik.ua/ua/news/2015/03/10/zemli_derzhavnogo_agrokombinatu_pushchavodytsya_perepaly_pomichnykam_lyashka_ta_eksgolovy_derzhzemagentstva_571145

У 2010-2013 роках сотні гектарів землі, що перебували в користуванні державного агрокомбінату «Пуща-Водиця», були виведені в приватну власність. Зокрема, 2010 року керівництво агрокомбінату відмовилося від близько 62 га в с. Софіївська Борщагівка, де розташовані теплиці та колишня ферма підприємства. Земля перейшла сільраді і та швидко знайшла їй застосування – розпаювала на дрібні ділянки та безкоштовно передала сотням громадян. На другому етапі їх скупили кілька осіб.

Як з’ясували журналісти телепрограми антикорупційних розслідувань «Наші гроші» (щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK), серед покупців виявився Олександр Конихов, помічник народного депутата Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка).

Конихов купив три ділянки загальною площею 21 га. Нині він володіє однією з них. Ще дві – перепродані й забудовуються попри те, що доля усіх трьох ділянок нині оскаржується в судах. Суд апеляційної інстанції постановив повернути землю держкомбінату. Олександр Конихов повідомив, що продовжує судитися.

А от нардеп-радикал Сергій Скуратовський, помічником якого працює Конихов, відмовився спілкуватися про ці землі і навіть заперечив, що є забудовником. Хоча фірма «Укрполіскорм», оформлена на його дружину Людмилу Скуратовську, вже будує у Софіївській Борщагівці житловий комлекс «Софія Київська». Курує будівництво помічник нардепа та директор іншої його родинної фірми – ПП «Грін-Грей» – Олександр Конихов.

Нардеп-радикал Сергій Скуратовський виявився бізнес-партнером Сергія Дядечка, одного з колишніх акціонерів «Родовід Банку», що вважався близьким до Юрія Іванющенка.

Поки лідер радикалів Олег Ляшко запевняв журналістів, що не знає Дядечка, його колега Андрій Лозовой, почувши з-за спини шефа знайоме прізвище, підказав: «Дядечко фінансував партію під час виборів».

Більше про перипетії у зазначеній скандальній справі щодо земель «Пуща-Водиці» – вже сьогодні у програмі «Наші гроші» на телеканалі ZIK.

ЗІК Землі ДП Пуща водиця 13.03.2015 року

ЗІК Землі ДП Пуща водиця 13.03.2015 року

В СПИСКУ Є ГОЛОВКО ОЛЕКСАНДР ЯКОВИЧ теперішній заступник сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Кудрика О.Т. Видно земельну ділянку по вулиці Васнецова отримав завдяки правильному контролюванню рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року з підвезенням ТІТУШОК та дружбу з олігархами забудовниками Журбою та Мартиновим.

Вікіпедія Головко Олександр Якович

Вікіпедія Головко Олександр Якович

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Головко Олександр Якович

Головко О.Я. мис річки Нивка Васнецова 15

Головко О.Я. мис річки Нивка Васнецова 15

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Головко Олександр Якович, чергує 05.07.2011 року

Державний акт Шупика МАксима (на виборах 25.10.2015 року був членом Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії для правильного прихначення депутатів та сільського голови)

Державний акт Шупика Максима (на виборах 25.10.2015 року був членом Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії для правильного прихначення депутатів та сільського голови)

Ковінченко рішення на мис село Софіївська Борщагівка

Ковінченко рішення на мис село Софіївська Борщагівка

Заява Шупика Максима село Софіївська Борщагівка

Заява Шупика Максима село Софіївська Борщагівка

Рішення Головко Олександр Якович

Рішення Левченко

 

Були неодноразові звернення до Генерального прокурора, МВС, Президента України ніякого реагування.

ось один із листів надісланих депутатами 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради

Генеральному прокурору України

державному раднику юстиції України

Пшонці Віктору Павловичу

Першому заступнику Генерального прокурора України

державному раднику юстиції 1 класу

Кузьміну Ренату Равелійовичу

Заступнику Генерального прокурора України

державному раднику юстиції 2 класу

Гаврилюку Михайлу Івановичу

Начальнику Головного управління з розслідування особливо важливих справ

Курись Андрію Станіславовичу

01601, м. Київ; МСП- 601, вул. Різницька, 13/15. Тел. 200-7662. Факс: 280-2269 .

 

 

 

 

 

Повідомлення про злочин

Шановні Віктор Павлович, Ренат Равелійович, Михайло Іванович, Андрій Станіславович повідомляю Вас про те, що мені та іншим депутатам V скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району, Київської області відомі не поодинокі факти розкрадання землі у селі Софіївська Борщагівка без розгляду під час пленарних засідань повноважних сесіях V скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Так у 2010 р. були роздані земельні ділянки в археологічній зоні, розкопок мису верхнього ставу річки Нивка, на вулиці Васнецова в селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району, Київської області. При цьому Депутати Софіївсько-Борщагівської сільської ради (більшість від загального складу, за рахунок яких сесія вважається повноваженою)

 1. Дідковський Анатолій Володимирович
 2. Журба Тетяна Сергіївна – член земельної комісії
 3. Фисак Микола Володимирович — член земельної комісії
 4. Кальчук Наталія Володимирівна — член земельної комісії
 5. Харченко Тетяна Миколаївна — член земельної комісії
 6. Михайленко Василь Кирилович — член земельної комісії
 7. Достатній Андрій Трохимович
 8. Драчук Анатолій Петрович
 9. Борисєєв Андрій Станіславович
 10. Лозовий Петро Петрович
 11. Янченко Микола Олександрович
 12. Гричина Надія Петрівна
 13. Шундик Володимир Іванович
 14. Чайка Ольга Павлівна
 15. Скок Валентина Вікторівна
 16. Шевель Андрій Юхимович
 17. Зінченко Лідія Павлівна
 18. Мартиненко Микола, стверджують що:
  • Клопотання громадян, з проханням надати у приватну власність земельну ділянку на мисі річки Нивка, біля верхнього ставу №10 по вулиці Васнецова, в селі Софіївська Борщагівка, а також
  • Питання про надання дозволу на складання (розробку) проекту землеустрою щодо передачі (відведення) у приватну власність громадянам зазначених земельних ділянок, а також
  • Питання про передачу у приватну власність зазначених земельних ділянок, а також
  • Питання про виготовлення державного акту на право власності на зазначені земельні ділянки, а також
  • Питаня про зміну цільового призначення таких земельних ділянок,

Протягом 2010 року взагалі під час роботи депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради V скликання не обговорювалося, на сесію не вносилось, в постійній комісії із земельних питань та під час пленарних засідань не розглядались і позтивні рішення по ним не приймалисись. Зазначені земельні ділянки ніколи у приватну власність громадянам не передавалися.

 1. Пять із семи членів постійної комісії із земельних питань (депутати V скликання) Софіївсько-Борщагівської сільської ради пояснюють, що ніколи в комісії та в пленарних засіданнях зазначені питання не розглядали та позитивні рішення по ним не приймали.
 2. Спеціаліст-землевпорядник Софіївсько-Борщагівської сільської ради Прокопенко Г.В. пояснює, що був присутній на кожному пленарному засіданні кожної сесії Софіївсько-Борщагівської сільської ради V скликання та не чув про розгляд вище зазначених питань і прийняття по ним позитивних рішень, через те, що такі питання не розглядались та рішення по ним не приймались. В силу своїх функціональних обов’язків землевпорядник ніколи не готував технічну документацію із зазначених питанням для винесення на розгляд сесії, але особисто бачив в приміщенні сільської ради рішення підписані головою села Софіївська Борщагівка Кремцем Сергієм Володимировичем.

Всі вище наведені факти є грубим порушенням Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кримінального кодексу України.

У зв’язку з вище викладеним прошу моє повідомлення внести в єдиний реєстр до судових розслідувань. Допитати всіх зазначених осіб, а також провести всі необхідні слідчі дії для встановлення істини, забезпечити відшкодування завданих збитків державі та громаді села Софіївська Борщагівка. Забезпечити повернення незаконно розданих земельних ділянок у запас села комунальної власності, перевести дані землі до реакраційних археологічних земель, і притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

 Лише у квітні 2014 року Природоохоронна прокуратура відкрила кримінальне провадження №42013100020000002. На сьогоднішній день справа не розслідується, слідчі дії не ведуться мене та свідків не допитують. А за цей час незаконно знятий верхній родючий шар ґрунту, та проводиться засипка будівельним сміттям. Почалися активна забудова та огордження від прискіпливих очей.

знак мис річки Нивка Софіївська Борщагівка

знак мис річки Нивка Софіївська Борщагівка

знак мис річки Нивка Софіївська Борщагівка

знак мис річки Нивка Софіївська Борщагівка

В ЧОМУ Є КОРУПЦІЯ

Сільські депутати 5-го скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради звернулися до Інституту Археології із зверненням щодо надання матеріалів по археологічним розкопкам які велися в селі Софіївська Борщагівка на мисі верхнього ставу №10 річки Нивка.

інститут археології мис річка нивка

інститут археології мис річка нивка

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 2

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 2

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 3

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 3

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 4

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 4

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 5

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 5

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 6

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 6

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 8

Інститут археології про мис верхнього ставу річка Нивка вулиця Васнецова 8

іа рсзулнаїами вивчення літературних іа архівних джерел, встановлено, що мис ставка №10 по р. Нивка (Ьорщаіівка) в межах вул. Васнгцова і, частково. — Скіфської знаходиться у юні ро%іишупшіня відомої пам’ятки культурної спадщини ме> кріпленого поселення. Останиг поряд і Окружною дорогою було відкрите В.И. Дядснком у 1956 р. і обстежене О.IV ( і роним у 1983 р. .

У 1902-1993 рр. О.П. Моцею та І.А. Готуиом проведено стаціонарні дослідження селища. Експедиціями, очолюваними О.П. Моцею та II.М. ГІокасом поселення вивчалось також у 1995 га 1997 рр. У результаті розкопок виявлено матеріали ранньоскіфської. чорноліської га піді ірцівсько-милоірадської археологічних культур раннього залізного віку, знахідки і об’« кі м момгольсько-литовського часів га козацької доби. У 1992 р. у зв’язку із запланованим будівництвом на правому березі на площі І.300м~ досліджено 61 об’єкт, іібрано досить репрезентативну колекцію знахідок підгірцівсько-милоградської культури середини I іис. до н, е. а гакож XIII XIV іа ХУІІ-ХУІІІ ст. У 1993 р. попередні роботи були продовжені: на площі понад 200 м* вивчено ІЗ об’єктів XIII -XIV та ХУІІ-ХУІІІ ст.2.

Важливо, що попри зафіксований джерелами розгром Кигва 1240 р.« неподалік продовжу! існуваїи поселення. Великодержавницька концепція російських дослідників М. ІІоіодіна та О. Соболевеького про колонізацію великоросами північно-східної Русі, спустіння Подніпров’я і заповнення цього демографічного вакууму малоросами українцями, що прийшли сюди з району Карпаг (хоч авюри все ж змушені були визнавати, що в XIV XV сг. численний прошарок середньодніпровської людності продовжував

1 /релнеруссьие поселення ( /н’іінг.’о і/іхіщп/чмьм ЧИ Кучера, О.В Сухобоков. С.А. Ьеляева и ар — А*. /9Н4 — ( 4Н , ( ерав О.В. Опгнпі <»п архео икичґікн. х /німаЬах кружка Києве кого Дворца пионеров и шкоіьникш ии // (Мтвфавскл** в /993 А • Науковий архів Інституту археології Нацюнаїьної акшУеип на\-к України (<кіїї НА ІА НЛНУ І С/#.

ЧоцяОЛ.ч kttttiirnkitH.il . /отун /.А. та ін. іліт про роботи Папськая кк’онх Дніпровської давньорусько! експедиції в /992 р ‘ НА ІА НАНУ (135 ПІ. Ш 461. 497 499. 531 533. 54(1 543, 54Н-550. Моця О./І., Ковліенко /1//., І оту її І.А. та Ін. Звіт про роботи Дніпровської давньоруської експедиції в 1993р НА ІА НАНУ С. 64 7І. 213 224, 334 336. 347. 351. 353 356; іМоця О.П.г Канова Н.К., Н/еецоеа Л.В. Доі нд шення 6а. •аташшров€кЮ поселеним біля с Софтська імутіамка Археашччпі дослідження яа Україні (далі АДУ) 1992 р К. 1993 С 99-/01; Готум І.А., 11 страус кис і. В., Шемцоша. І.В. Другий сеюн охоронних досліджень пасе іеннн Софійська ЬорщаАвка АДУ /993р — А*. 1991. С. 36 З/і. / отун /. А. Поселення на річці Ьорщагівкт ‘> Про іеичю і про лнжУей святошинських • Каїекітшне дослідження К„ 2008. ( ЗО 34ювориіи російською мовою’) загальновідома Пені іповілиісгь даної теорії істинному стану речей буза юведенл на широкій факіологічиїй бай багатьма фахівцями* Роботи у Ьорниишці юповнилн арі ументанію аиіиіюгодінської концепції архео югічним факіажем Цс добре виїмо і послідовної зміни матеріа и.шм культури давньоруською часу знахідками насіуминх періодів, нростеженої на лівобережній га правобережній частині пам’ятки . причому боршагінськс носе існня може с лугу ваг и псиною мірою еіалоном для півдня Русі іагалом .

ІІривер  увагу припущення про .шкалі мимо у цій місцевості ряду літописних полій ія пунктів . Піддаючи сумніву конкретні ототожнення, відзначимо раюм з тим слушнісіь самої думки про зв’язок вказаної території з подіями давньоруською часу. Щоло пізнішою періоду, досліджувана пам’яіка. у зв’яжу із вияв.іенням ро «конками відповідних матеріалів, може бути пов’язана з однією із Ьоріцаїівок ((офіївська, Ьратська. Петропавловська, Микільськи. Михайлівська за назвою монастирів, яким вони належали), котрі раюм і назвою річки («Бортовка») га місцевості («Ьоршовська земля») фігурує у письмових джерелах з XV ст.

У 1995 р. у зв’язку з будівництвом житлового масиву проведено роботи на протилежному березі. На площі 6.600 м2 досліджено житлову споруду, чотири будівлі ремісничого і промислового призначення та господарського і побутовою використання, п’ятдесят дев’ять ям; зафіксовано матеріали скіфською та давньоруською періодів .

У 1997 р. у зв’язку із проектуванням забудови на тому ж березі обстежено ділянку площею понад 6,25 га. Відкрито 200 м\ уточнено територію давнього поселення, жжалізовано розповсюдження культурного шару, зібрано матеріали доби бронзи, раннього залізного віку, кінця І тисячоліття та ХІ-ХІ І ст. .

У тому ж сезоні проведено дослідження у північній частині мису, в ході яких відкрито 128 м , виявлено цікаві матеріали, передусім — давньоруського часу .

 

З ВИСНОВКІВ ІНСТИТУТУ АРХЕОЛОГІЇ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ.

Відповідь Дідковському про мис

Відповідь Дідковському про мис

На лист Державної служби з питань національної культурної спадщини від 02.02.11 № 22- 242/35 щодо Вашого про поселення в межах села повідомляю.

На території Софіївсько-Борщагівської сільської ради на мису, утвореному р. Нивка та безіменним струмком (біля ставка № 10) розташоване багатошарове поселення.

В 1995 -1997 роках Інститутом археології HAH України проводилися дослідження частини пам’ятки. Після проведення археологічних досліджень обстежена територія була передана під житлове будівництво. Частина поселення, вільна від забудови, була значно пошкоджена: з території поселення вивозили грунт, викопували ями.

В 2007 році між сільською радою та ІА HAH України була укладена угода № 51-ПН-07 про продовження досліджень пам’ятки археології .з метою повного дослідження об’єкту і передачі ділянки під забудову. У зв’язку з відсутністю фінансування в- 2007«році археологічні Дослідження завершені не були. Матеріали щодо результатів досліджень др управління культури і туризму від Інституту археології не надходили.

У травні 2010 року п’ять громадян, яким були надані а користування земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території пам’ятки. заключили з управлінням культури і туризму Охоронні договори. Тоді між кожним з користувачів, сільською радою та Інститутом археології були заключені додаткові Угоди (до угоди за № 51-ПН-07 від 28.09.2007) для продовження (закінчення) археологічних досліджень на території пам’ятки

У зв’язку з тим. що частина пам’ятки повністю досліджена, а на іншій фахівцями ІА HAH проводяться розкопки, управління культури і туризму вважає, що занесення поселення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України необхідно відтермінувзти до вирішення питання про повне або часткове дослідження пам’ятки, за умови надання Інститутом археології матеріалів про стан збереження лам’ ятки.

ВИДНО ТУТ ПОСТАРАВСЯ ЧИЖЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ПАВЛОВИЧ ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ НЕРУХОМИХ ПАМЯТОК МИС ВЕРХНЬОГО СТАВУ №10 РІЧКИ НИВКА, АДЖЕ ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА В МАЛБОВНИЧОМУ РАЙОНІ ЦІКАВІША.

Територіальна громада села Софіївська Борщагівка звернулася до Генеральної прокуратури

Відповідь прокуратури за мис Васнєцова 19.12.2011 мис Археологія 1

Відповідь прокуратури за мис Васнєцова 19.12.2011 мис Археологія 1

Відповідь прокуратури за мис Васнєцова 19.12.2011 мис Археологія 1

Відповідь прокуратури за мис Васнєцова 19.12.2011 мис Археологія 1

Ваше колективне звернення, щодо неналежної перевірки доводів попередніх звернень, в частині законності відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок в с. Софіївська Борщагівка. по вул. Васнецова, Кисво — Святошинського району та з інших питань, перевірено.

Установлено, що рішеннями 36 сесії S скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 10.03.10 надано дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства 12 громадянам та рішеннями 41 сесії 5 скликання Софіївсько — Ьорщагівської сільської ради від 20.10.10 № 15 затверджено проекти землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність 2 громадянам для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївська Борщагівка по вул. Васнецова.

Згідно інформації Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини встановлено, що в травні 2010 року п’ять громадян, яким надані у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території пам’ятки, заключили з управлінням культури охоронні договори, відповідно до яких, земельна ділянка повинна використовуватися виключно для ведення особистого селянського господарства.

Також, прокуратурою району із залученням фахівців Інституту археології HAH України та Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини здійснено виїзд за місцем розташування земельної ділянки по вул. Васнецова в с. Софіївська Борщагівка. Оглядом земельної ділянки встановлено, шо її частина використовується Інститутом археології HAH України для дослідження пам’яток археології.

Однак, незважаючи на те, що вищезазначені земельні ділянки повинні використовуватися виключно для ведення особистого селянського господарства, рішеннями 40 сесії 5 скликання від 10.09.10 Нестерук C.B., Ткаченко І.В., Шкалюк МЛО. та Головко О .Я. надано дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, а саме надано до^рппи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських споруд в с. СофіТвська Борщагівка по вул. Васнецова за № № 8, 6. 5, 15.

Аналогічно, рішеннями 41 сесії 5 скликання Софіївсько-Воршагівської сільської ради від 20.10.10 Шупику М.В. та Левченко О.М. надано дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, а саме надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських споруд в с. Софіївська Борщагівка по вул. Васнецова за № № 12,10.

Проведеною перевіркою встановлено, що Софіївсько-Борщагівською сільською радою проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Несгерук С.В., Ткаченко І.В., Пікалюк М.Ю., Головко О .Я., Шупику М.В., Левченко О.М. не затт^рл жувалися та Державні акти на право власності ца земельні ділянки не видавались.

За результатами проведеної перевірки, прокуратурою району на вищезазначені рішення до Софіївсько — Борщагівської сільської ради принесено шість протестів, які перебувають на розгляді.

Також, проведеною прокуратурою району перевіркою встановлено, що рішеннями 41 сесії 5 скликання Софіївсько — Борщагівської сільської ради від 20.10.10 № 15 затверджено проекти землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність Денисюку О.О., Пахнюку В.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Софіївська Борщагівка по вул. Васнецова, 3 та 11, площею 0,1048 га та відповідно площею 0,1014 га.

Вищезазначені проекти отримали позитивні висновки управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації.

Однак, згідно інформації управління Держкомзему у Києво-Святошинському районі, в останнього відсутня документація із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність по вул.Васнецова в с. Софіївська Борщагівка громадянам Пахнюку В.В. та Денисюку О.О., а також державні акти на право власності на земельні ділянки.

У зв’язку з цим, після завершення інвентаризації в управлінні Держкомзему в Києво — Святошинському районі та отримання зазначених документів, прокуратурою району будуть вжиті відповідні заходи реагування.

Враховуючи викладене, інших підстав для вжиття заходів реагування на даний час не вбачається.

ЯК ВИДНО ПРОКУРАТУРА ЗАКРИЛА ОЧІ НА КОРУПЦІЙНІ ДІЯННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КУДРИКА О.Т. ТА ДАЄ ГРОМАДІ СЕЛА СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА НЕ ПОВНУ ВІДПОВІДЬ.

Територіальна громада села Софіївська Борщагівка також неодноразово зверталася і до Верховної Ради України, яка надала відповідь більш точну, а саме за результатами проведеної перевірки, прокуратурою району вищезазначені рішення до Софіївсько-Борщагівської сільської ради принесено
шість протестів з вимогою про їх скасування, як незаконно приинятих.

11 сесією 6 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 06 лютого 2012 року вищезазначені рішення скасовано.

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 4

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 4

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 1

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 1

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 2

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 2

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 3

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ПРОКУРАТУРА Васнецова 3

 

За результатами розгляду Вашого листа повідомляю, що прокуратурою Києво-Святошинського району проводилась перевірка за зверненням Прокопенко Г.В. та інших, щодо неналежної перевірки за звітом депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради про порушення земельного законодавства та з інших питань.

Так, попередньо проведеними прокуратурою району перевірками встановлені факти порушення земельного законодавства, за результатами якої 28.03.1 1 прокуратурою району порушено, кримінальну справу відносно колишнього заступника генерального директора по виробництву та земельних питаннях ДП «Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця» Мостицького O.K. за ознакою злочину, передбаченого ч.З ст.365 КК України.

Зазначена кримінальна справа 30.06.11 направлена для розгляду по суті до Києво-Святошинського районного суду. На даний час судове слідство по кримінальній справі триває.

Рішенням Києво-Святошинського районного суду від 14.09.11 відмовлено в задоволенні позову заступника прокурора Києво — Святошинського району в інтересах держави в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України, ДП «Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця» до Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Петренко Т.І. та 76 громадян про визнання недійсними, протиправними та скасування рішень сільської ради, визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки, повернення земельних ділянок у державну власність, у зв’язку з чим 26.09.11 прокуратурою району останнє оскаржено в апеляційному порядку.

За результатами розгляду справи в апеляційному суді Київської області 21.11.11, апеляційну скаргу відхилено, рішення суду першої залишено без змін.

.Заступником прокурора області 12.12.11 на рішення Києво-Святошинського районного суду від 14.09.11 та ухвалу апеляційного суду Київської області 21.11.11 внесено касаційну скаргу.Крім того, прокуратурою району 23.09.11 до Києво-Святошинського районного суду пред’явлено 20 адміністративних позовів в інтересах держави в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України, ДП «Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат «ГІуща-Водипя» до Софіївсько-Борщагівської сільської ради, треті особи 193 громадяни на стороні відповідача, про скасування рішень Софіївсько-Борщацівської сільської ради про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Софіївська Борщагівка.

На даний час постановами Києво-Святошинського районного суду в задоволенні позовів прокуратури району відмовлено. На всі постанови суду першої інстанції прокуратурою району внесені апеляційні скарги до Київського апеляційного адміністративного суду. На даний час 1 апеляційну скаргу прокурора Києво-Святошинського району задоволено.

Разом з цим проведено перевірку щодо законності будівництва багатоповерхових житлових будинків Журбою О.В. та Мартиновим A.M. в с.Софіївська Борщагівка та судових рішень, на підставі яких за нею визнано право власності на квартиру у цих будинках.

За результатами вивчення прокуратурою району в Києво-Святошинському районному суді вищезазначених цивільних справ, вжиті заходи прокурорського реагування в порядку ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру», а саме внесені апеляційні скарги на дані рішення суду.

Ухвалами апеляційного суду Київської області відмовлено у поновленні строку на апеляційне оскарження рішень Києво-Святошинського районного суду Київської області.

Також, прокуратурою району проведено перевірку щодо законності відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок по вул. Васнецова в с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району.

Встановлено, що рішеннями 36 сесії 5 скликання Софіївсько-Боршагівської сільської ради від 10 березня 2010 року надано дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам Лічман Г.В., Ткаченко Î.B., Пікалюк М.Ю., Чижевському О.П., Перегінцю В.М., Шупику М.В., Левченко О.М., Нестерук C.B., Пікалюк М.Ю., Ковінченко Ю.А., Головко О.Я., Шевель H.A., Пахнюк В.В., Денисюк О.О. в с. Софіївська Борщагівка по вул. Васнецова.

На даний час на вказаній земельній ділянці проводиться дослідження частини пам’ятки археології Інститутом ІА HAH України.

Згідно інформації Інституту археології HAH України встановлено, що межі даного поселення не встановлювались, між інститутом та Софіївсько-Борщагівською сільською радою 28.09.07 укладено Угоду №51-Пн-07 про »співпрацю в сфері вивчення пам’яток археології на території села в районі ставка №10 на р. Нивка, якою передбачено проведення польових, камеральних, кабінетних досліджень, ведення отриманих матеріалів до наукового обігу, ri о пу л я р и за ц і ю і стор и ко — кул ьтурі і ої с ri ад щи ни. У рамках даної Угоди, відповідно до Додаткової угоди №1 до останньої незначні за обсягом роботи були проведені 2008-2009 роках.

У 2010 році було укладено Додаткові угоди №3-7 на проведення подальших робіт, які тривають і на сьогодні, їх завершення заплановане на 2015

Також, згідно інформації Київського і обласного центру охорони і
m *
наукових досліджень памяток культурної спадщини встановлено, що в травні 2010 року п’ять громадян, яким були надані в користування земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території пам’ятки, заключили з управлінням культури охоронні договори, відповідно до яких зазначено, що земельна ділянка повинна використовуватися виключно для ведення особистого селянського господарства.

Також, прокуратурою району із залученням фахівців Інституту археології HAH України та Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини здійснено виїзд за місцем розташування земельної ділянки по вул. В’аснєцова в с. Софіївська Борщагівка. За оглядом земельної ділянки встановлено, що її частина використовується Інститутом археології HAH України для дослідження пам’яток археології.

Однак, незважаючи на те, що вищезазначені земельні ділянки повинні використовуватися виключно для ведення особистого селянського господарства, рішеннями 40 сесії 5 скликання від 10 вересня 2010 року громадянам Нестерук C.B., Ткаченко І.В., Пікалюк М.Ю. та Головко О.Я. надано дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, а саме надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських споруд в с.Софіївська Борщагівка по вул. Васнецова за №8, 6, 5, 15

Також, рішеннями 41 сесією 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 20 жовтня 2010 року громадянам Шупику М.В. та Левченко О.М. надано дозволи на складання проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, а саме надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських споруд в с.Софіївська Борщагівка по

вул. Васнецова за №12, 10.

Згідно інформації Софіївсько-Борщагівської сільської ради встановлено, що вищезазначеним громадянам було надано дозвіл на зміну цільового призначення, однак проекти землеустрою сільською радою не затверджувалися.

За результатами проведеної перевірки, прокуратурою району вищезазначені рішення до Софіївсько-Борщагівської сільської ради принесено

шість протестів з вимогою про їх скасування, як незаконно приинятих.

^сесією 6 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 06 лютого 2012 року вищезазначені рішення скасовано. Також, прокуратурою району проведено перевірку рішень сільської ради з питань землекористування від 27.03.09, 29.12.09, 04.02.10 та 22.02.10, за результатами вивчення яких встановлено, що рішення 26 сесії 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 27.03.09, рішення 33 сесії 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 29.12.09, рішення 34 сесія 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 04.02.10 та рішення 35 сесії 5 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 22.02.10 прийняті на підставі заяв громадян України, які мали намір одержати безоплатно у власність земельні ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), у межах норм безоплатної приватизації

У заявах зазначений бажаний розмір та мета використання земельної ділянки, а також заяви містять прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, суть питання, підпис із зазначенням дати. Крім того, до зави додано копії документів, що посвідчують особу.

Відповідно до ч.7 ст. 118 Земельного кодексу України, міська, селищна та сільська рада розглядає заяву (клопотання) у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні.

Тобто, Софіївсько-Борщагівською сільською радою на вище зазначених сесіях виносилися рішення про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в межах норм безоплатної приватизації, а також рішення про надання’ дозволу на складання проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Також, по усім вищезазначеним сесіям складено протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань використання земельних ресурсів Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Прокурор Києво-Святошинської прокуратури Холодницький Назар Іванович в 2010-2012  роках ігнорував зверненням депутатів 5-го скликання ( кількістю 17 чоловік що є більшої конституційною більшістю) про те ЩО НА ЖОДНІЙ ІЗ СЕСІЙ 5-ГО СКЛИКАННЯ ПИТАННЯ ЩОДО РОЗДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НА МИСІ ВЕРХНЬОГО СТАВУ №10 РІЧКИ НИВКА НЕ РОЗГЛЯДАЛОСЯ І ЗА НЬОГО НЕ ГОЛОСУВАЛИ.

Але Холодницькому Н.І. було байдуже адже за «правильне рішення питання» він отримав від Кудрика О.Т. та від забудовників будівельної мафії не одну земельну ділянку та не одну квартир в ЖК Софія від Мартинова в селі Софіївська Борщагівка та в селі Петрівське.

ОДНАК НЕЗВАЖАЮЧИ НА ПРОТЕСТИ ПРОКУРАТУРИ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗНОВУ НАДАЛА РІШЕННЯ ГОЛОВКУ ОЛЕКСАНДРУ ЯКОВИЧУ І ІНШИМ ЯКІ Є В СПИСКУ НА ЗМІНУ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА НА ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, що підтерджується відповідями Державно-архітектурно будівельної інспекції

Відповідно до статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (даті — Закон) Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфера містобудування, веде єдиний реєстр документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі — реєстр).

Критеріями, за якими Департамент може здійснити пошук інформації в Єдиному реєстрі є інформація про замовника об’єкту будівництва (прізвище, ім’я, по батькові, найменування юридичної особи) та точне місце знаходження об’єкту містобудування (область, район, місто (село, селище, селище міського типу) вулиця, номер будинку).

Пошук інформації здійснювався за приблизною адресою будівництва, зазначеною у зверненні.

Так, відповідно до Реєстру за адресою: Київська область, Києво — Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Васнецова, буд. 11 на об’єкт будівництва «Житловий будинок — літ. А, альтанка — літ. Б» зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації від 01.12.2015 № КС 182153350324. замовником є фізична особа. Відповідно до інформації, зазначеної в декларації житловий будинок має два поверхи та підвал.

Відповідно до інформації, що є наявною в Департаменті, на адресу будівництва Київська область. Києво — Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Васнецова, 6 надходило повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єкт будівництва «Індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі». Інформація стосовно надходження та реєстрації документів стосовно будівництва багатоповерхового будинку но вул. Васнецова в с. Софіївська Борщагівка Києво -Святошинського району Київської області в Департаменті відсутня.

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ДАБІ Васнецова 2

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ДАБІ Васнецова 2

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ДАБІ Васнецова 1

Мис верхнього ставу річка Нивка село Софіївська Борщагівка ДАБІ Васнецова

та рішеннями Софіївсько-Борщагівської сільської ради

Головко ріш мис васнецова зміна Кудрик

Головко ріш мис васнецова зміна Кудрик

ОФІЇВСЬКО-БОРЩАГЮСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА Києво-Святошинського району Київської області

8 сесія VII скликання

РІШЕННЯ
від 22 травня 2013 року

Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Головку Олександру Яковичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Васнецова, 15 в селі Софіївська Борщагівка
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, керуючись ст. 12, 20, 40 Земельного кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 N 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Софіївсько-Борщагівська сільська рада —
1.    Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головку Олександру Яковичу, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Васнецова, і 5 в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

2.    Змінити цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 3222486201:01:014:0222) гр. Головку Олександру Яковичу, площею 0,1257 га, на вул. Васнецова, 15 в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області та дозволити її використання для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

3.    Громадянину Головку Олександру Яковичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

4.    Попередити власника земельної ділянки, що право власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

ОСЬ ЧОМУ БУДІВЕЛЬНА МАФІЯ ПРОЦВІТАЄ ТА ПОСАДОВІ ОСОБИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТАКІ ЯК КУДРИК ОЛЕСЬ ТИМОФІЙОВИЧ ГОЛОВКО ОЛЕКСАНДР ЯКОВИЧ ВІДЧУВАЮТЬ СЕБЕ ЯК РИБА У ВОДІ — БО ЇХ ЗАХИЩАЮТЬ ТАКІ ГОРЕ ПРОКУРОРИ ЯК ХОЛОДНИЦЬКИЙ НАЗАР ІВАНОВИЧ, ШОКІН ТА ІНШІ СЛУГИ МОРМОНІВ ТА БУДІВЕЛЬНОЇ МАФІЇ З США АНГЛІЇ.

НЕДАРОМ ПОРОШЕНКО ПРИЗНАЧИВ АНТИКОРУПЦІЙНИМ ПРОКУРОРМ ХОЛОДНИЦЬКОГО НАЗАРА ІВАНОВИЧА — ДОСВІД ВЕЛИКИЙ ЗНАЄ ЯК ЗАКРИТИ СПРАВУ ПО РЕЙДЕРСЬКОМУ ЗАХОПЛЕНЮ АДМІНІСТРАТИВНОЇ БУДІВЛІ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЗНАЄ ЯК ВІДМАЗАТИ ЗАБУДОВНИКІВ МАРТИНОВА ЖУРБУ САВОЧКУ СКУРАТІВСЬКОГО ТА ІНШИХ ВІД СПЛАТИ ЗА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ВТРАТИ, ЗНАЄ ЯК ЧЕСНИХ ЛЮДЕЙ ПРИГНУТИ ТО ПОВІСИТИНА НИХ АДМІНІСТРАТИВНУ ТА КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ — ОДНИМ СЛОВОМ «ЧЕСНИЙ ЯК АНГЕЛ» ЖАЛКО ЩО НЕ СВІТИТСЯ, МАБУТЬ ІЗ-ЗА ТОГО ЩО В РЕСТОРАНАХ В ПЕТРІВСЬКОМУ ТА В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА (КОНИХОВА СКУРАТІВСЬКОГО ДОСТАТНЬОГО) КОЖНОГО ДНЯ ЖРЕ НА ШАРУ ІКРУ.

ЗАТО ПОРОШЕНКО ЦЬОГО НЕ БАЧИТЬ І ВРУЧАЄ ЙОМУ ГЕНЕРАЛА-МАЙОРА і це за 4 року служби з простого лейтенанта. ЗАПИТУВАВ ХТОСЬ ЧОМУ ТАКА СТРІМКЕ ПІДВИЩЕННЯ ПО СЛУЖБІ?

посвідчення холодницький порошенко шокін холодницький 01.12.2015 р

 

Холодницький Порошенко Шокін

Холодницький Порошенко Шокін

наказ холодницький прокуратура

наказ холодницький прокуратура

Реклама