Чи законна мобілізація під час АТО

Участники АТО могут оказаться в Гаагском трибунале — депутат https://zn.ua/UKRAINE/uchastniki-ato-mogut-okazats… Военное применение вооруженных сил на территории своей страны может проводиться исключительно в условиях правового режима военного положения. по общепризнанным международно-правовым нормам, военное применение вооруженных сил на территории своей страны может проводиться исключительно в условиях правового режима военного положения, с разрешения парламента и согласно Женевской конвенции о защите жертв войны от 12 августа 1949 г. и Дополнительного протокола к Женевским конвенциям от 12 августа 1949 г., что касается защиты жертв вооруженных конфликтов немеждународного характера (Протокол II), от 8 июня 1977 г.

«При этом не имеет значения, объявлялась война или не объявлялась, — статья 1 Протокола ІІ четко определяет, что он применяется ко всем вооруженным конфликтам, которые происходят на территории любой страны, присоединившейся к Женевской конвенции, между ее вооруженными силами или другими организованными вооруженными группами, которые, находясь под ответственным командованием, контролируют часть ее территории. А значит то, что происходит на востоке Украины в условиях правового режима мирного времени под названием АТО, это — сознательное грубое нарушение законов и обычаев войны. Для наказания нарушителей именно и существует Международный уголовный суд».

Не встиг 2016 рік настати як влада знову за своє потрібно проводити мобілізацію. Іще підкидаючи дрова у вогонь на кшвалт таких статей
Что грозит «уклонистам» от мобилизации http://hronika.info/obwestvo/114581-chto-grozit-uklonistam-ot-mobilizacii.html Все, что нужно знать о мобилизации в Украине: кого призовут, что грозит уклонистам и какие новшестваhttp://www.segodnya.ua/ukraine/vse-chto-nuzhno-znat-o-mobilizacii-v-ukraine-kogo-prizovut-chto-grozit-uklonistam-i-novshestva—684250.html та інші.
Почнемо з самого визначення що таке АТО Антитерористи́чна опера́ція
Антитерористи́чна опера́ція, АТО (англ. Antiterrorist operation) — комплекс скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, запобігання та припинення злочинних діянь, здійснюваних з терористичною метою, звільнення заручників, знешкодження терористів, мінімізацію наслідків терористичного акту чи іншого злочину, здійснюваного з терористичною метою[1].

Активну участь в міжнародних антитерористичних операціях, як на суші, так і на морі, бере Україна.[2]

Для організації і проведення антитерористичних операцій та координації діяльності суб’єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до антитерористичних операцій, згідно з Указом Президента України 11 грудня 1998 року створено Антитерористичний центр при Службі безпеки України. [3]
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

Антитерористична операція

Антитерористична операція

При цьому по офіційним даним https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
Людські жертви

Динаміка людських жертв внаслідок російського військового вторгнення на схід України (за інформацією ООН):

2014[670]
липень 2014[671]
серпень 2014[672]
вересень 2014
жовтень 2014[673]
листопад 2014[674]
грудень 2015[675]
січень 2015[676]
лютий 2015[677]
вересень
Загинули, осіб 1 543 3 027 3 660 4 356 4 707 5 358 5 692 7 962
у тому числі діти, осіб
Поранені, осіб 4 396 8 756 10 016 10 322 12 235 14 122 17 811
у тому числі діти, осіб

Звісно Українська влада ці цифри замовчує дає менші цифри «Как рассказал спикер Генштаба ВСУ Владислав Селезнев, всего с 2014-го года призвали 210 тысяч украинцев. Часть из них уже вернулись домой, однако большинство все еще ожидает приказа президента о демобилизации. В ВСУ планируют, что мобилизованные в рамках четвертой волны вернутся домой в феврале-марте текущего года.

Количество погибших военных не называют ни в Генштабе, ни в СНБО. «Вопрос по погибшим, обычно его адресуют Андрею Лысенко, на данный момент у меня этих данных нет. Но я сделал запрос на Главный командный центр», – говорит Владислав Селезнев. В то же время спикер Администрации Президента по вопросам АТО Андрей Лысенко также заявил, что на данный момент информации о погибших у него нет, однако, как и коллега в Генштабе, Лысенко сообщил, что уже сделал запрос в соответствующее ведомство.

Как сообщает издание «Гордон», в ноябре прошлого года в Генштабе сообщали о 2 673 погибших за время боев украинских военных. Из них 831 смерть – не боевые потери (неосторожное обращение с боеприпасами, самоубийство, ДТП и т.п.). Более 8 тысяч военных получили ранения.
» http://www.segodnya.ua/ukraine/vse-chto-nuzhno-znat-o-mobilizacii-v-ukraine-kogo-prizovut-chto-grozit-uklonistam-i-novshestva—684250.html https://ukr.media/news-ato/.
Зато розповідають про досягнення знищення терористів (таких самих словян українців) Достовірні цифри не називаються, але експертні оцінки свідчать, що рахунок давно пішов на тисячі. Російська правозахисник Олена Васильєва, яка займається збором інформації про загиблих російських солдатів в Україні, озвучує цифру в 6 242 людини. За даними блогера Олега Ярчука, який також відслідковує і публікує на своїй сторінці втрати російських військ, на 22 січня їх кількість досягла 5 731. У штабі антитерористичної операції (АТО) не поділяють військовослужбовців РФ і сепаратистів: згідно з їх заявою, українські військові знищили близько 8 тисяч бойовиків. http://news.liga.net/ua/articles/politics/4860533-sk_lki_boyovik_v_v_yskovikh_rf_zaginuli_v_donbas_za_chas_ato.htm
http://news.liga.net/ua/articles/politics/4860533-sk_lki_boyovik_v_v_yskovikh_rf_zaginuli_v_donbas_za_chas_ato.htm

Але ЧОМУСЬ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ СТАЛО КОШТУВАТИ ЛОМАНИЙ ГРОШ, І ЧОМУСЬ ВЛАДА ЯК НАЙДОВШЕ ХОЧЕ ПРОТЯГТИ ЦЮ НЕ ПОТРІБНУ ВІЙНУ ЯК НАЙДОВШЕ.\
По-перше під виглядом АТО знищуються сотні патріотів України які були на майдані і які протестують проти ВЛАДИ — підвищення тарифів не виплату заробітної плати і інші соціальні чинники
По-друге ВЛАДА розкрає на АТО мільярди з бюджету які мали іти на виплату соціальних виплат.
По-третє законний шлях для ВЛАДИ фізично знищувати неогодних та непокірних владі громадян України, або куля на фронті в АТО або камера з садистами.
Влада все робить аби не врегулюввати конфлікт а його роздути, і всі засоби хороші починаючи з провакивних залпових ударів в сторону «бойовиків» які потім успішно викладають як відбивання атак штурмовиків (зі слів одного з учасників АТО який і досі не отримав учасника АТО).

Гарна стаття є на сайті http://vremya.eu/stati/obschestvo/chi-zakonna-mob-l-zac-ja-p-d-chas-ato-komu-odjagati-berc-1204262569.html цитую дослівно » З кінця січня в Україні загалом, а у Вінниці зокрема розпочнеться перша хвиля мобілізації 2015, яка охопить усіх військовозобов’язаних чоловіків віком від 25 до 60 років.

Ще півроку тому питання мобілізації та захисту держави не викликало нарікань. На громадянській позиції та патріотизмі з’явилась армія, спроможна захищати національні інтереси. Сьогодні градус патріотизму суттєво знизився. Не тому, що українці стали менше любити Україну, а через незрозумілі “танці” наших керманичів.
— Зараз навіть не про питання економічних відносин з країною, яка в нас воює, — каже вінничанин Олексій, який не піде воювати. — Люди просто розуміють, що завдяки їхньому патріотизму, представники влади гарно економлять. Адже військовий стан не вводиться, а значить, статус учасника бойових дій ніхто не отримає, а разом з ним якусь підтримку від держави. Хіба в нас десь ідуть бої? І які ви учасники, ви просто громадяни, десь щось там робите і робіть… Звичайно посмертно щось там хтось від держави отримає, а всі інші… З другого боку це серйозна соціальна проблема, адже насправді, яка б скотська наша влада не була, країну потрібно захищати — це наш національний інтерес.

Кого заберуть

У Міністерстві оборони кажуть, що в бойових діях будуть задіяні лише ті, хто пройде посилену медкомісію і має особливо-патріотичний настрій. А от ті, хто має на утриманні трьох та більше дітей, непрацездатних родичів, а також студенти, аспіранти денних форм та священики призиватися не будуть.

Скільки саме вінничан потрапить до лав армії та у хвилю мобілізації, в обласному військкоматі не сказали. Мовляв, ніяких цифр оприлюднювати не мають права.
— Можна сказати лише, що це будуть військовозобов’язані від 20 до 60 років, з акцентом на всі військові професії — від водія до артилериста, — каже Вікторія Галенко, з прес-служби Вінницького обласного військового комісаріату. — Мобілізація буде проводитись згідно з відповідним законом, кого і як буде зачіпати, буде сказано в розпорядженні генерального штабу.

Мобілізація проти закону?

Юристи ж кажуть, що неважливо, яка це хвиля, кого заберуть і куди пошлють — мобілізація мирного населення в АТО, це не законно. Тому що Антитерористична операція, яка задекларована нашою державою по всьому світу, повинна проводитись силовими структурами. Примусово закликати до зброї мирне населення дозволено тільки в разі оголошення надзвичайного стану, війни або підготовки до бойових дій. Офіційна ж версія, на якій наполягають наші чиновники, Антитерористична операція. А це справа відповідного центру при СБУ. І аж ніяк не Збройних сил та цивільного населення. Правозахисник Тетяна Монтян вважає, що зараз ми спостерігаємо, як безчинствують ті, хто дорвався до влади.

— Як без оголошення війни в країні, в країні оголошують мобілізацію, і по ходу саджають інколи тих, хто відмовляється воювати та вбивати своїх співгромадян, — каже Тетяна Монтян. — Тому кожен має вирішувати самостійно, що йому робити. Йти воювати, проливати кров свою та таких самих, як ти. Чи може є сенс змитися звідси, чи відкупитись. А може йти відбріхуватися в судах, які повністю контролюються нашою новою «чесною» владою. Хоча формально ніякої відповідальності за відмову йти воювати бути не повинно, якщо жити за українськими законами, тому що військовий стан не оголошений.

Активісти теж проти

Cтосовно наступної хвилі мобілізації досить красномовно висловилися вінницькі активісти, коли облили двері обласного військкомату червоною фарбою напередодні Нового року, 27 грудня. Мовляв, його працівники порушують законодавство України.

— Вінницький обласний військовий комісаріат останнім часом відправляє повістки молодим людям і повідомляє, що вони мають виконати свій обов’язок перед країною. Але у нас немає війни чи надзвичайного стану. У нас АТО і значить, що повістки, це як би «запрошення», яке має починатися зі слів: “Не хотіли б ви поїхати в зону АТО?” — розповів один із представників автономних націоналістів. — Але люди, які погоджуються їхати, не мають потім жодних пільг, їм можуть написати у військових квитках ”допомагав ЗСУ”, “волонтер” або навіть “покинули пост без вказівки командира”, як це було з одним з вінницьких батальйонів.

Законна чи незаконна четверта хвиля мобілізації в рамках оголошеної Антитерористичної операції, у військкоматі судити не беруться.

— Ми лише виконуємо наказ Президента України, — каже Вікторія Галенко з прес-служби обласного військкомату.

Нема підпису, нема повістки

За словами Володимира Талатая, генерал-майора генштабу України, кожна повістка має корінець і розписку про те, хто її отримав, а підписати її повинен громадянин, який призивається. Жодна інша особа, крім призовника, не має права підписуватися на повістці. Проти тих осіб, які будуть ухилятися від виконання військового обов’язку, не застосовуватимуть масштабні заходи з розшуку, однак це матиме відповідні наслідки при поверненні до мирного життя.

Якщо не хочете в армію — можете судитися

Найпростіший спосіб уникнути участі у військовий діях без наслідків — це покинути територію України, хоча б на період мобілізації. Дуже важко буде потім довести, що ви уникаєте мобілізації, вас просто немає в країні і все.

Якщо ви хочете відстоювати своє право і не воювати в суді, просто пишете заяву про те, що відмовляєтесь поповнювати лави армії. На підставі вашої відмови порушується кримінальне провадження. За цих обставин до війська вас уже не призивають, а розглядають кримінальне провадження, в рамках якого відбуваються процесуальні дії, де ви зможете довести своє право. Нормативна база для свого власного захисту складається всього з трьох факторів — Закон України про оборону, Закон України про мобілізацію, а також Указ президента про мобілізацію від 2014.

Мобілізація в країні відбувається за Указом президента, але Закон України про оборону за верховенством права посідає вищу ступінь. Вони дещо суперечать між собою, тому що особливий період, по причині якого проводиться мобілізація, не передбачений в законі про оборону. А антитерористичні дії не пов’язані із несенням військової служби, це актуально лише для військового часу.

Джерело: 0432.ua http://vremya.eu/stati/obschestvo/chi-zakonna-mob-l-zac-ja-p-d-chas-ato-komu-odjagati-berc-1204262569.html»

Чи законна мобілізація

Чи законна мобілізація

Тепер по суті УКРАЇНА порушеє права громадян України, про це свідчить лист Міністерства оборони України
Міністерство оборони України чи законна мобілізація 2

Міністерство оборони України чи законна мобілізація 1
Разом з тим на військовозобов’язаних, які зняті з військового обліку (в тому числі і за віком) до вступу у законну силу зазначених вище змін до Закону України (тобто до 22.07.2014), відповідні зобов’язання щодо поновлення їх на військовому обліку у військових комісаріатах (органах місцевого самоврядування) не поширюються.

Одночасно Українська влада порушує статтю 58 Конституції України
Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 58 див. в Рішенні Конституційного Суду № 1-рп/99 від 09.02.99}

Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

{Офіційне тлумачення статті 58 див. в Рішеннях Конституційного Суду № 1-зп від 13.05.97, № 6-рп/2000 від 19.04.2000}

Тобто Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу» в редакції Закону від 22.07.2014 № 1604-УІІ) ПОВИНЕН НЕ РОЗПОВСЮДЖУВАТИСЯ НА ОСІБ ЯКІ БУЛИ ВЖЕ ЗНЯТІ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ.
На жаль України порушує також ст 60 Конституції України Стаття 60. Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Про безвіповідальність та безкарність командування свідчить стаття
Іловайський котел: хто винен в загибелі сотень бійців АТО http://ukr.segodnya.ua/regions/donetsk/ilovayskiy-kotel-kto-voeval-protiv-boycov-ato-551013.html Бойцы АТО требуют суда над руководством Генштаба за сотни погибших под Иловайском побратимов (видео) http://glavnoe.ua/news/n256672 та інші

ВИБІР ЗА ВАМИ ХТО ПЕРШИЙ НАВВАЖИТЬСЯ ПОДАТИ ДО СУДУ НА ПРЕЗИДЕНТА ЗА АТО?

Legal mobilization during the ATO
Did not have time 2016 come to power again need to mobilize. Tossing more wood on the fire on csalt such articles
That threatens the «deviators» from mobilization http://hronika.info/obwestvo/114581-chto-grozit-uklonistam-ot-mobilizacii.html Everything you need to know about the mobilization in Ukraine: who to call, that threatens the Dodgers, and what новшестваhttp://www.segodnya.ua/ukraine/vse-chto-nuzhno-znat-o-mobilizacii-v-ukraine-kogo-prizovut-chto-grozit-uklonistam-i-novshestva—684250.html and others.
Let’s start with the definition of what the ATO anti-Terrorist operation
Anti-terrorist operation, ATO (eng. Antiterrorist operation) — a complex of coordinated special measures aimed at the prevention, preventing and stopping criminal acts performed with a terrorist purpose, liberation of hostages, neutralization of terrorists, minimization of consequences of terrorist act or other crimes carried out with a terrorist purpose[1].

Active participation in international counter-terrorism operations, both on land and at sea, taking Ukraine.[2]

For the organization and conduct of antiterrorist operations and coordination of activity of subjects which conduct the fight against terrorism, or are involved in anti-terrorist operations, in accordance with the decree of the President of Ukraine on 11 December 1998 created anti-Terrorist center at the security Service of Ukraine. [3]
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

anti-Terrorist operation

the anti-Terrorist operation

Thus according to official data https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
Human sacrifice

Dynamics of human casualties due to Russian military incursions into Eastern Ukraine (according to the UN):

2014[670]
July 2014[671]
August 2014[672]
September 2014
October 2014[673]
November 2014[674]
December 2015[675]
January 2015[676]
February 2015[677]
September
Died, man 1 543 3 027 3 660 4 356 4 707 5 358 5 692 7 962
including children, persons.
Wounded, people 4 396 8 756 10 016 10 322 12 235 14 122 17 811
including children, persons.

Of course the Ukrainian government these figures is silent gives smaller numbers «As the speaker of the General staff of VSU Vladislav Seleznyov, all 2014 year called 210 thousand Ukrainians. Some of them have already returned home, but the majority still expects the order of the President on demobilization. In the Mat plan that mobilized in the framework of the fourth wave will return home in February or March of this year.

The number of victims of the military not called in the General staff or the national security Council. «The question for the dead, it is usually addressed to Andrei Lysenko, at the moment I do not know. But I made a request to the Main command center», – said Vladislav Seleznev. At the same time, the speaker of the administration of the President of the ATO Andrei Lysenko also said that at the moment, information about the victims had not, however, like the counterpart in the General staff, Lysenko said that I have made the request to the appropriate Department.

As reports the edition «Gordon», in November of last year in the General staff reported 2 673 killed during the fighting Ukrainian military. Of these, 831 death in combat (careless handling of ammunition, suicide, accidents, etc.). More than 8 thousand military wounded.
«http://www.segodnya.ua/ukraine/vse-chto-nuzhno-znat-o-mobilizacii-v-ukraine-kogo-prizovut-chto-grozit-uklonistam-i-novshestva—684250.html https://ukr.media/news-ato/.
But talk about the achievements of the destruction of terrorists (such as the Slavs Ukrainians) Reliable figures are not known, but evaluations show that the account has long since gone into thousands. Russian human rights activist Elena Vasilieva, who is responsible for collecting information about deaths of Russian soldiers in Ukraine, voiced figure 6 242. According to blogger Oleg Yarchuk, which also monitors and publishes on his page of Russian troops loss on 22 January, the number reached 5 731. In the headquarters of the antiterrorist operation (ATO) is not shared by Russian servicemen and separatists: according to their statement, the Ukrainian military has destroyed about 8 thousand fighters. http://news.liga.net/ua/articles/politics/4860533-sk_lki_boyovik_v_v_yskovikh_rf_zaginuli_v_donbas_za_chas_ato.htm
http://news.liga.net/ua/articles/politics/4860533-sk_lki_boyovik_v_v_yskovikh_rf_zaginuli_v_donbas_za_chas_ato.htm

But WHY a HUMAN LIFE was WORTH PENNY, AND for some reason the POWER as long AS possible WANTS to DRAG THIS unwanted WAR as long AS possible.\
First, under the guise of anti-terrorist operation destroyed hundreds of patriots of Ukraine were on Maidan and who are protesting against the GOVERNMENT — the tariff increase is not the payment of wages and other social factors
Secondly the POWER rostra on ATO billions from the budget, which should go on payment of social benefits.
Thirdly a legitimate way for the GOVERNMENT to physically destroy pogodnih and the unruly power of citizens of Ukraine, or a bullet at the front in the ATO or camera with sadists.
The government does not uregulowania the conflict and inflate, and all good since provoking volley of punches to the side of «fighters» which are then taught as successfully repelling attack aircraft (according to one of participants of ATO have still not received a participant ATO).

A good article is on the site http://vremya.eu/stati/obschestvo/chi-zakonna-mob-l-zac-ja-p-d-chas-ato-komu-odjagati-berc-1204262569.html I quote verbatim » From the end of January in Ukraine generally and in Vinnitsa in particular will begin the first wave of mobilization in 2015, which will cover all military service men aged 25 to 60 years.

Six months ago the mobilization and protection of the state was fine. On citizenship and patriotism appeared army capable of defending national interests. Today, the degree of patriotism has declined substantially. Not because Ukrainians ceased to love Ukraine, and through some strange “dancing” of our leaders.
— It’s not even about the issues of economic relations with a country that is at war within us — says the Vinnitsa Alex, who would not go to war. People just know that thanks to their patriotism, the authorities are well save. After all, martial law is not entered, and therefore, the status of combatants no one gets together with some support from the state. Unless we’re fighting for? And what you the participants, you are just citizens, somewhere out there are doing and do it… posthumously of Course there is something someone from the state will receive, and all the others… on the other hand it is a serious social problem, because really, what would our bestial power was not, the country needs to protect is our national interest.

Who will take

The Ministry of defence say that in the fighting will be involved only those who pass a medical examination and a reinforced especially-Patriotic attitude. But those who have three or more children, disabled relatives, and also students of daytime form, and the priests will not be called.

How many townspeople will fall into the ranks of the army and the wave of mobilization, the regional military registration and enlistment office did not say. They say, no figures to say not eligible.
— We can say only that it will be liable for military service from 20 to 60 years, with an emphasis on all military professions — from the driver to the gunner, says Victoria Galenko, the press service of the Vinnytsia regional military Commissariat. — Mobilization will be conducted according to the relevant law, who and how will be hurt, will be said at the disposal of the General staff.

Mobilization against the law?

Lawyers say that whether this wave, who will collect and where to send — mobilizing the civilian population in the ATO, it is not legal. Because the anti-Terrorist operation declared by our government around the world should be force structures. Forced to call to arms civilians are permitted only in the case of a declared state of emergency, war or prepare for combat. The official version, which insist our officials, anti-Terrorist operation. And this case the appropriate center at SBU. And not the Armed forces and the civilian population. Human rights activist Tatyana Montyan believes that now we are seeing how rampant those who came to power.

As no Declaration of war in the country, the country announced mobilization, and in the process put sometimes those who refuse to fight and kill their fellow citizens, — said Tatiana Montyan. — Therefore, each must decide what to do. To go to war, to shed his blood and others like you. Might make sense to run away, or to pay off. And can go to otrekajutsja in courts that are completely controlled by our new «honest» government. Although formally any responsibility for refusing to go to war should not be, if to live by Ukrainian law, because martial law is not declared.

Activists are also against

The next wave of mobilization eloquently expressed Vinnytsia activists poured when the door of the regional military registration and enlistment office with red paint on the eve of New year, December 27. Supposedly, its employees violate the legislation of Ukraine.

— Vinnytsia oblast military Commissariat lately sends the agenda to the young people and reports that they need to perform their duty to the country. But we have no war or state of emergency. We have the ATO and means agenda, it’s kind of «invitation», which should begin with the words: «would you like to go to the ATO zone?» — said one of the representatives of the Autonomous nationalists. — But people who agree to go, then do not have any benefits, they can write in military service ”helped Mat”, “volunteer” or even “left the post without the instructions of the commander”, as it was with one of the battalions of Vinnytsia.

22 січня Конституційний Суд України офіційно оприлюднив наданий 20 січня Висновок у справі за зверненням Верховної Ради України щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.
http://www.vasu.gov.ua/123550/ http://www.ccu.gov.ua/uk/publish/article/299427.

АЛЕ ЯКЩО В УКРАЇНІ ДІЄ ВОЄННИЙ ЧАС ЧИ НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН ЗГІДНО ЯКОГО І ПРОВОДИТЬСЯ МОБОЛІЗАЦІЯ ТО ТАКІ ДІЇ ПРОТИРІЧЧЯТЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ Адже Згідно зі статтею 159 Конституції України законопроект про внесення змін до Конституції України розглядається Верховною Радою України за наявності висновку Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 Конституції України.
Відповідно до зазначених статей, Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України; Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану; законопроект про внесення змін до Конституції України, який розглядався Верховною Радою України, і закон не був прийнятий, може бути поданий до Верховної Ради України не раніше ніж через рік з дня прийняття рішення щодо цього законопроекту; Верховна Рада України протягом строку своїх повноважень не може двічі змінювати одні й ті самі положення Конституції України.
Конституція не може бути змінена у воєний та надзвичайний стан 26.01.2016 року 1

Зміни в Конституцію не можуть бути у воєний та надзвичайний стан 26.01.2016 року Конституційний суд

Цікава інформація проскочила на сайті http://mistaua.com/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2,_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE-%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD/%D1%81%D0%BE%D1%84%D1%96%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%89%D0%B0%D0%B3%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0
А саме було повідомлено що начальник воєного столу Софіївсько-Борщагівської сільської ради начвус Павлюк Любов Степанівна бере за відкуп від моболізації по 100 доларів США (правда чи ні нехай перевіряють компетентні органи). Були надані списки редакція їх передруковую Шофолов Юрій Миколайович 29.10.1982 Громадянин України 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Брщагівка, вул. Горького, буд. 14 097-265-84-31 тимчасово не працює
Сергієнко Олексій Анатолійович 09.10.1979 Громадянин України 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Брщагівка, вул. Леніна, буд. 49, кв. 11 097-981-45-74
Гарницький Василь Анатолійович 08.06.1957 Громадянин України 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Брщагівка, вул. Леніна, буд. 13 050-616-23-64
Сторожук Олександр Володимирович 15.03.1963 Громадянин України 08200, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м.Ірпінь, вул. Садова, буд. 86А. 050-614-54-65
Ковальов Євгеній Володимирович 12.01.1986 Громадянин України 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Брщагівка, вул. Щорса, буд. 12 067-730-36-74
Шупик Максим Валерійович 22.03.1992 Громадянин України 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Брщагівка, вул. Пушкіна, буд. 21 093-007-69-47
Максименко Євген Вікторович 11.11.1973 Громадянин України 08200, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м.Ірпінь, вул. Садова, буд. 90 067-944-60-19
Пудов Микола Борисович 15.03.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Кучанська, 3
Луценко Сергій Олександрович 13.05.1975 с.Софіївська Борщагівка, вул.Каштанова, 30
Розпутній Анатолій Миколайович 12.03.1959 с.Софіївська Борщагівка, вул.Матросова, 20
телефон 0679334322
Розпутній Руслан Анатолійович 16.04.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Матросова, 20
Шупік Вячеслав Олександрович 22.05.1978 с.Софіївська Борщагівка, вул.Фермерська, 2
Достатній Олександр Анатолійович 11.08.1973 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 11
Ковінченко Віталій Анатолійович 15.05.1973 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 93
Шевель Микола Олександрович 30.06.1956 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 97
телефон 0961426599
Черненко Руслан Федорович 25.09.1993 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 211
Кулік Андрій Павлович 13.04.1996 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 211А
Кулік Максим Павлович 16.01.1986 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 211А
Кулік Павло Олександрович 11.08.1963 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 211А
Кодебський Вадим Миколайович 28.07.1977 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 251
Кодебський Микола Миколайович 22.03.1987 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 251
ОбIход Олександр ЛеонIдович Код 2700403697 с.Софіївська Борщагівка, вул. Фермерська 114
Громовий Олександр Володимирович 23.08.1962 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.54
Стафійчук Олександр Федорович 26.12.1989 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.55
Кушик Анатолій Васильович 11.04.1971 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1, кв.5
Колеснік Віктор Володимирович 09.10.1983 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1, кв.13
Хоменко Олександр Борисович 20.05.1985 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.3
Гладкий Олександр Миколайович 11.05.1962 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.5
Осадчий Сергій Володимирович 10.01.1985 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.8
Фесак Микола Володимирович 30.03.1958 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.15
Ткаченко Анатолій Володимирович 25.06.1960 с.Софіївська Борщагівка, пров.Шкільний, 1А, кв.40
Кравченко Тетяна Іванівна 08.08.1972 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 8, кв.3
Павлюк Віталій Іванович 09.09.1982 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 8, кв.3
Коробчук Микола Григорович 01.01.1959 с.Софіївська Борщагівка, вул.Шевченка, 216
тел 0505068458
Петровський Юрій Володимирович 22.06.1982 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 3
Петровський Володимир Володимирович 24.09.1984 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 3
Кремець Сергій Володимирович 16.10.1957 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 63
Кремець Сергій Сергійович 14.10.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 63
Кремець Ярослав Сергійович 06.01.1989 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 63
Дарменов Марат Кайсарович 13.03.1971 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жовтнева, 16
Матюхін Олег Анатолійович 04.05.1973 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жовтнева, 25
Майстренко Ігор Олександрович 08.07.1970 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жовтнева, 65
Левченко Олександр Іванович 09.03.1962 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жовтнева, 103
Пророченко Василь Андрійович 08.02.1961 с.Софіївська Борщагівка, вул.Заводська, 14
Шупик Володимир Васильович 29.06.1955 с.Софіївська Борщагівка, вул.Заводська, 19В
Жарков Дмитро Юрійович 22.10.1984 с.Софіївська Борщагівка, вул.Заводська, 44
Жарков Олексій Юрійович 29.10.1977 с.Софіївська Борщагівка, вул.Заводська, 44
Головко Максим Анатолійович 22.09.1986 с.Софіївська Борщагівка, вул.Парникова, 15
Бурлака Петро Павлович 05.11.1964 с.Софіївська Борщагівка, вул.Парникова, 19
Достатній Сергій Іванович 04.04.1971 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 1, кв.2
Дудка Євген Іванович 23.09.1986 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 4
Кабанець Володимир Олександрович 30.08.1974 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 10
Кабанець Олександр Миколайович 31.01.1952 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 10
Кабанець Сергій Олександрович 16.07.1977 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 10
Шупик Валерій Михайлович 21.05.1969 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 21
Шупик Максим Валерійович 22.03.1992 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пушкіна, 21
Кожемяченко Вячеслав Михайлович 13.01.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Садова, 93
Кожемяченко Михайло Григорович 20.11.1958 с.Софіївська Борщагівка, вул.Садова, 93
Пісковський Антон Сергійович 22.08.1990 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 8
Кравцов Богдан Павлович 14.10.1991 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 20
Капштик Володимир Іванович 23.02.1962 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 30
Бабій Ігор Станіславович 16.10.1968 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 56
Ільніцький Вячеслав Павлович 17.02.1977 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 62
Нижник Григорій Анатолійович 25.03.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 77
Ласкаржевський Микола Володимирович 26.02.1956 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 82
Гудзенко Сергій Сергійович 05.09.1984 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 94
Шупик Володимир Васильович 21.04.1957 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 104
Мосейко Микола Миколайович 05.03.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Щорса, 104
Капшук Юрій Васильович 11.09.1952 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 6
Бугера Володимир Володимирович 02.10.1982 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 8
Бугера Володимир Михайлович 25.07.1955 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 8
Бугера Михайло Володимирович 02.08.1985 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 8
Ковальчук Роман Васильович 29.01.1986 с.Софіївська Борщагівка, вул.Гагаріна, 10
Вдовенко Василь Геннадійович 29.11.1995 с.Софіївська Борщагівка, вул.Берегова, 28
Вдовенко Микола Геннадійович 29.11.1995 с.Софіївська Борщагівка, вул.Берегова, 28
Майстренко Олександр Олександрович 16.02.1976 с.Софіївська Борщагівка, вул.Берегова, 25
Потьомка Ігор Костянтинович 03.09.1994 с.Софіївська Борщагівка, вул.Горького, 5
Потьомка Яків Костянтинович 03.09.1994 с.Софіївська Борщагівка, вул.Горького, 5
Скорик Володимир Васильович 23.04.1985 с.Софіївська Борщагівка, вул.Горького, 5
Шофолов Юрій Миколайович 29.10.1982 с.Софіївська Борщагівка, вул.Горького, 14
Прус Олексій Володимирович 19.05.1980 с.Софіївська Борщагівка, вул.Горького, 15А
Кабанець Олександр Борисович 28.03.1957 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 1А
Зеленський Анатолій Михайлович 08.09.1969 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 1, кв.2
Макаров Павло Дмитрович 17.02.1961 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 10
Кабанець Валентина Олександрівна 20.08.1957 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 12
Кабанець Юрій Михайлович 22.02.1977 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 12
Швед Юрій Вікторович 14.11.1980 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 13
Давиденко Віктор Миколайович 05.08.1965 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 37
Давиденко Євгеній Вікторович 25.10.1987 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 37
Свириденко Віктор Валентинович 18.09.1975 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 39
Родіонов Дмитро Володимирович 03.11.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 41
Березовчук Сергій Валерійович 28.02.1985 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 49
Танаков Юрій Юрійович 06.11.1960 с.Софіївська Борщагівка, вул.Жулянська, 40
Гарницький Василь Анатолійович 08.06.1957 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 13
Бугера Володимир Миколайович 20.12.1961 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 35
Подольський Володимир Анатолійович 21.02.1958 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 42
Ковнацький Олег Сигізмундович 19.02.1976 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 46, кв.1
Шевчук Костянтин Олександрович 03.04.1990 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 53, кв.5
Плюхін Іван Вікторович 06.07.1979 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 55, кв.9
Граждан Володимир Володимирович 02.03.1982 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 59, кв.16
Оладько Ігор Олександрович 02.03.1978 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 59, кв.16
Давиденко Руслан Васильович 11.01.1975 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 59, кв.29
Хоменко Олександр Васильович 07.04.1969 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 61, кв.37
Борисєєв Олександр Станіславович 07.12.1987 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 70
Шупик Ігор Володимирович 10.07.1978 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 86
Задобрюк Владислав Миколайович 26.04.1992 с.Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, 106А
Тищук Дмитро Володимирович 12.04.1995 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 2А
Гаврилюк Микола Вікторович 29.05.1988 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 29
Гаврилюк Олександр Вікторович 29.08.1995 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 29
Закотнов Микола Олексійович 02.12.1958 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 40
Закотнов Олексій Миколайович 27.12.1981 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 40
Швачка Іван Сергійович 15.10.1983 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 42
Руденко Вадим Іванович 02.09.1982 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 45
Руденко Іван Михайлович 11.03.1960 с.Софіївська Борщагівка, вул.Набережна, 45
Кабанець Петро Володимирович 12.06.1987 с.Софіївська Борщагівка, вул.Чапаєва, 1
Розпутній Сергій Миколайович 30.07.1986 с.Софіївська Борщагівка, вул.Чапаєва, 23
Слободянюк Вадим Миколайович 14.11.1987 с.Софіївська Борщагівка, вул.Дімітрова, 44, кв.2
Гусятинський Дмитро Миколайович 14.12.1984 с.Софіївська Борщагівка, вул.Дімітрова, 100
Гусятинський Микола Володимирович 10.03.1960 с.Софіївська Борщагівка, вул.Дімітрова, 100
Партія регіонів права рука Мельника
Шупик Андрій Дмитрович 26.03.1988 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пролетарська, 51
Шумейко Сергій Станіславович 02.08.1967 с.Софіївська Борщагівка, вул.Пролетарська, 64
Тичков Павло Ігорович 14.07.1991 с.Софіївська Борщагівка, вул.Скіфська, 73
Бугера Володимир Васильович вул.Шевченка,192-а код 1938205716
Сурков Микола Володимирович .м Київ,пр.Відрадний, 36, кв. 32 код 1975218872
Ніколайчук Андрій Павлович м. Київ, вул. Г. Сталінграду 49, кв. 119 код 2530511512
ЦІ ОСОБИ ПО ЗАЯВІ АВТОРА З МІСТА УКРАЇНИ ДАЛИ ХАБАР ПАВЛЮК ЛЮБОВІ СТЕПАНІВНИ.
Також було опубліковано два Фото в яких Павлюк ховає гроші (які не відомо)

Павлюк Софіївська Борщагівка начвус любить гроші гто не встиг відкупитися від АТО такса 100 доларів США 2

Павлюк Софіївська Борщагівка начвус любить гроші гто не встиг відкупитися від АТО такса 100 доларів США 2

Павлюк Софіївська Борщагівка начвус любить гроші гто не встиг відкупитися від АТО такса 100 доларів США 2

Павлюк Софіївська Борщагівка начвус любить гроші гто не встиг відкупитися від АТО такса 100 доларів США 2

також на сайті http://odessa-daily.com.ua/news/mobilizaciya-2016-pochemu-uklonitsya-budet-slozhnee-i-skolko-ukraincev-zaberut-v-armiyu-id83274.html?comments%5Bstatus%5D=1&comments%5Bnew%5D=32651#comments
один цікавий коментар (взято з міста України Київ) п
Брехуни та жополизивлади адже вже з 01 лютого 2016 року військові комісаріати відправляють повістки громадянам, хоча іще не розпочата ніяка мобілізація. І ВЗАГАЛІ ЯКА МОЖЕ БУТИ МОБІЛІЗАЦІЯ КОЛИ ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ВНОСЯТЬСЯ ЗМІНИ. Верховна Рада України та Порошенко граються з вогнем як їм потрібно то ніякого надзвичайного воєнного та особливого періоду немає і вони ПЕРЕПИСУЮТЬ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ. А як АТО то вже і надзвичайний та особливий період зявляється. КОМУ ЖОПУЛИЖЕТЕ США ТА ЄВРОПІ якими правлять олігархи. ЯКА МОЖЕ БУТИ МОБІЛІЗАЦІЯ КОЛИ ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ВНОСЯТЬСЯ ЗМІНИ. І Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони від 20 грудня 2014 року, шоста хвиля мобілізації повинна була стати останньою. Мобілізація незаконна, адже в Україні не оголошений ні воєний стан, ні особливий період ні надвичайний стан. Це підтверджується Змінами до Конституції, а саме 22 січня Конституційний Суд України офіційно оприлюднив наданий 20 січня Висновок у справі за зверненням Верховної Ради України щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Верховна Рада України згідно з Постановою „Про включення до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) і про його направлення до Конституційного Суду України“ від 22 грудня 2015 року № 895–VIII звернулася до Конституційного Суду України з клопотанням дати висновок щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) (реєстр. № 3524) (далі – Законопроект) вимогам статей 157 і 158 Конституції України. А ВІДПОВІДНО І Згідно зі статтею 159 Конституції України законопроект про внесення змін до Конституції України розглядається Верховною Радою України за наявності висновку Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Відповідно до зазначених статей, Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України; Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану; законопроект про внесення змін до Конституції України, який розглядався Верховною Радою України, і закон не був прийнятий, може бути поданий до Верховної Ради України не раніше ніж через рік з дня прийняття рішення щодо цього законопроекту; Верховна Рада України протягом строку своїх повноважень не може двічі змінювати одні й ті самі положення Конституції України. 20 січня 2015 р. набрав чинності Указ Президента України «Про часткову мобілізацію» від 14.01.2015 р. № 15/2015, затверджений Законом України від 15.01.2015 р. № 113-VIII (далі – Указ про мобілізацію). Відповідно до Указу про мобілізацію на території усіх областей України, оголошено проведення часткової мобілізації, яку буде проведено у три черги протягом 210 дiб. Початок першої хвилі часткової мобілізації мав місце 20 січня 2015 р. і повинен тривати 90 днів. Дві наступні хвилі розпочнуться орієнтовно з квітня і з червня відповідно та триватимуть по 60 днів. П.31 ст пункту 31 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада 31) затвердження протягом двох днів з моменту звернення Президента України указів про введення воєнного чи надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях, про загальну або часткову мобілізацію, про оголошення окремих місцевостей зонами надзвичайної екологічної ситуації; ТОДІ ЧОГО ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ ВЕРХОВНА РАДА ЗАТВЕРДЖУЄ. ГАНЬБА ТАЦІЙ ВЛАДІ ЯКА НЕ ЗНАЄ ЗАКОНИ УКРАЇНИ, КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ ТА яка знищує українців геноцидом – економічним та військовим. Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Верховна Рада України; Закон від 21.10.1993 № 3543-XII Документ 3543-12, чинний, поточна редакція — Редакція від 24.07.2015, підстава 570-19 мобілізаційна підготовка — комплекс організаційних, політичних, економічних, фінансових, соціальних, правових та інших заходів, які здійснюються в мирний час з метою підготовки національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Державної спеціальної служби транспорту (далі — Збройні Сили України, інші військові формування), сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій до своєчасного й організованого проведення мобілізації та задоволення потреб оборони держави і захисту її території від можливої агресії, забезпечення життєдіяльності населення в особливий період; { Абзац другий статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законами N 2926-VI ( 2926-17 ) від 13.01.2011, N 1194-VII ( 1194-18 ) від 09.04.2014 } особливий період — період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов`язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій; ДЕ ВОЄНИЙ СТАН ЧОГО ТОДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ МОБІЛІЗАЦІЯ. Антитерористична операція проводиться лише за наявності реальної загрози життю і безпеці громадян, інтересам суспільства або держави, а також якщо усунення цієї загрози іншими способами неможливо. Рішення щодо проведення антитерористичної операції приймається залежно від ступеня суспільної небезпеки терористичного акту керівником Антитерористичного центру при СБУ за письмовим дозволом голови спецслужби. Про рішення щодо проведення АТО негайно інформується Президент України. Взагалі антитерористическая операція – це комплекс скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, запобігання та припинення злочинних діянь, здійснюваних з терористичною метою, звільнення заручників, знешкодження терористів, мінімізацію наслідків теракту або іншого злочину, здійснюваного з терористичною метою. АТО не може проводитися по всій країні, тому що це буде вже стан воєнного або надзвичайного стану. Згідно з нормами права, район проведення антитерористичної операції – це точково визначені керівництвом СБУ ділянки місцевості або акваторії, транспортні засоби, будівлі, споруди, приміщення та території, що прилягають до них і в межах яких проводиться зазначена операція. ТОБТО АНТИТЕРОРИСТИЧНОЮ ОПЕРАЦІЄЮ ПОВИНА ЗАЙМАТИСЯ СБУ ТА МІЛІЦІЯ. НАСПРАВДІ КИДАЮТЬ НА ГАРМАТНЕ М`ЯСО НЕПІДГОТОВЛЕНИХ ЦИВІЛЬНИХ ЯКІ МОЖЕ І НЕ ТРИМАЛИ В РУКАХ ЗБРОЮ. ЧОМУ президент та Верховна Рада України вносить ЗМІНИ В КОНСТИТУЦІЮ, ЧОМУ ПОРУШУЄТЬСЯ КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ.

Реклама