КОРУПЦІОНЕРИ ТА КРАДІЇ ПРИЙШЛИ ДО ВЛАДИ В УКРАЇНІ, або хто консультує міністра екології та природних ресурсів України

КОРРУПЦИОНЕРЫ И ВОРЫ ПРИШЛИ К ВЛАСТИ В УКРАИНЕ, или кто консультирует министра экологии и природных ресурсов Украины

CORRUPT officials AND THIEVES CAME TO POWER IN UKRAINE, or who advises the Minister of ecology and natural resources of Ukraine

На сайті Міністерства екології та природних ресурсів України посилання http://www.menr.gov.ua/about/radnyky-ministra
редакція виявила корупціонера злодія призначеного сільського депутата Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області Дудку Руслана Петровича, ЯКИЙ ТЕПЕР ВЖЕ Є РадникОМ Міністра ЕКЛОГІЇ з екологічного контролю
rd@menr.gov.ua

Радник Міністра екології Дудка Руслан

Радник Міністра екології Дудка Руслан

Міністр екології та природних ресурсів є Шевченко Ігор Анатолійович
який Народився 10 січня 1971 року в м. Олександрія Кіровоградської обл., того ж року родина переїхала до Києва.
Освіта 1996 — закінчив Київський інститут міжнародних відносин за фахом юриста-міжнародника, референта-перекладача з англійської мови
2007 — Навчався у Гарвардському університеті у Школі державного управління iм. Джона Кеннедi, яка була частиною програми Всесвітнього економічного форуму у Давосі — навчання для членів Форуму молодих лідерів світу “Глобальне лідерство та державне управління в XXI столітті”. Ігор Шевченко став першим українцем членом Форуму молодих лідерів світу при Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
http://www.menr.gov.ua/about/leaders
Провівши розслідування Дудку Руслана та Шевченка Ігоря ми знайшли разом іще на одному з сайтів Інтернету СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА МЕРІТОКРАТ http://meritokrat.org/help/index?kadrovyi-rezerv

Соціальна мережа МЕРІТОКРАТ Шевченко Ігор

Соціальна мережа МЕРІТОКРАТ Шевченко Ігор

Соціальна мережа МЕРІТОКРАТ Дудка Руслан

Соціальна мережа МЕРІТОКРАТ Дудка Руслан

Про Шевченка Ігоря написано
Успішний юрист, активний громадсько-політичний діяч. Освіта: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Державний університет штату Мінесота (LL.M.) — Muskie’97, Програма міжнародного лідерства Єльського університету, Школа державного управління ім. Дж. Кеннеді Гарвардського університету. Засновник та почесний Президент Асоціації правників України, член Форуму молодих лідерів світу при Всесвітньому економічному форумі в Давосі. У минулому: засновник і керуючий партнер юридичної фірми №1 в Україні «Шевченко Дідковський та Партнери», позаштатний радник прем’єр-міністра України. Народився у м. Олександрія Кіровоградської області у 1971 році.

Про Дудку Руслана написано наступне ДУДКА Руслан, м. Київ
Юрист, громадсько-політичний діяч. Освіта: Київський міжнародний університет цивільної авіації, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. У минулому: юрист юридичної фірми «Шевченко, Дідковський і Партнери», помічник-референт депутата Київської міської ради II, III та IV скликань. Співзасновник та керівник громадської організації «Громадська Рада самоврядування у Святошинському районі м. Києва». Кандидат у депутати до Київської міської ради (2002 та 2006 рр.). Депутат Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (з 2012 р.), займається індивідуальною адвокатською практикою та правозахисною діяльністю. Народився у 1974 році в м. Києві.

Є підозра що саме в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка познайомилися Дудка Р. та Шевченко І.

І так зробивши ескурс повертаємося до найголовнішого.
Як Дудка Руслан Петрович став депутатом. Про це редакція знайшла в Інтернет мережі на сайті міста України, посилання на mistaua.com а точніше http://mistaua.com/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2,_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%BE-%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD/%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%89%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0.
Користувач ctyc виклав фото газети Правда Київщини.

Правда про вибори 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагіівка

Правда про вибори 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагіівка 1

Правда про вибори 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагіівка

Правда про вибори 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагіівка

Відсканувавши редакція перевила матеріал в текст
05 липня 2012 року День пам’яті.

У ніч з 04 на 05 липня група депутатів під керівництвом Кудрика Олеся Тимофійовича, за підтримки 20 чоловік спортсменів з ТОВ «Домінант плюс» нахабно вдерлися до адміністративної будівлі сільської ради села Софіївська Борщагівка. Своїми діями ці бандити порушили всі закони цивілізованого суспільства. Дехто з нападників вже помер, проти деяких порушили кримінальні справи. Але віримо, що рано чи пізно всі хто причетний до цього злочину безпосередні виконавці та їхня «криша» опиняться на лаві підсудних, як не земної то небесної, і їм не допоможуть мандати народних депутатів, посади губернаторів, начальників МВС та прокурорські посади, і прийдеться їм відповідати за свої злодіяння. ПРАВОСУДДЯ ЇХ ЗНАЙДЕ. Схилимо голову у хвилині мовчання.

Жителі села Софіївська Борщагівка досить спати Вас в черговий раз обдурили чужинці з Партії Регіонів.
27.06.2012 року в селі Софіївська Борщагівка відбулося успішне призначення сільського голови та сільських депутатів. Організатори цих призначень нахабно знехтували волевиявленням простих людей, виборців села Софіївська Борщагівка, та відпрацювали чергову технологію фальсифікацій на осінні вибори до Верховної Ради України.
А втім все по черзі. 23 лютого 2012 року Верховна Рада України призначила позачергові вибори Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільського голови та сільських депутатів. Озвучуючи рішення комісії голова Верховної Ради України Литвин, навіть осікся, і це не дивно, бо за роки незалежності України, це перший випадок коли призначають вибори не тільки сільського голови, а й сільських депутатів. І це оголошення прозвучало для депутатів Софіївсько-Борщагівскьої сільської ради наче вибух, і вони написали листа до Верховної Ради про перегляд рішення. Хоча на початку комітет Верховної Ради по місцевому самоврядуванні готовив рішення тільки по перевиборам сільських депутатів, але таке трактування питання не задовольнило губернатора Київської області Присяжнюка А.Й., і він особисто звернувся до комітету Верховної Ради з наполяганням про переобрання і сільського голови. При цьому за день до Апеляційного суду, за позовом Денисенка, перший заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович на комітеті Верховної Ради озвучив, що треба приймати рішення і про перевибори сільського голови., бо суд прийме рішення не на користь Денисенка Ю.М. Невже він Нострадамус !? Чи може в суді вже все було вирішено до слухання справи!? Чи Київський Апеляційний Адміністративний суд виносить рішення які їм спускають згори Київської обласної адміністрації?
А втім вибори у Київській області і особливо в Києво-Святошинському районі проходять не за законами України про вибори до місцевих рад, а по понятіям « хто у руля той і рулить».
Так 2010 році у Києво-Святошинському районі рульовим був громадянин Польщі (мабуть громадянина України не знайшлося) на ім’я Томек який, чесно зі всіх кандидатів брав гроші, та як ксендз давав благословення. Хоча гроші не завжди все вирішують. Збій вийшов у м. Вишневе та у селі Софіївська Борщагівка де пройшли люди без ксендзового благословення ,та ще й які, такі які мають слово честі, хочуть перевірити законність виділення земельних ділянок за минулі роки, і думають за простих людей. Мабуть ці люди не хотіли іти за благословення до ресторану «Опалкова хата» звідки здійснювалися всі призначення під чарку з Поляком, Луцюком В.В., Борзило – і робота пішла. Для цього був залучений потужний адміністративний ресурс та тиск на суди (до речі за допущені прорахунки у 2010 році, ресторан був спалений, а сам поляка втік назад до Польщі). Починаючи з 2010 року після виборів до місцевих рад, адміністративна машина Київської області та Києво-Святошинського району під керівництвом Заславського М.В. почала працювати на знищення керівників міст та сіл, які відстоювали інтереси громади. Тих хто слабкіший зламали зразу, але м. Вишневе та село Софіївська Борщагівка не здавалося. Першого почали знищувати мера міста Вишневе, Ляшенка Миколу Миколайовича, чого тільки не вигадували, і вигадали, що він нібито коли був у відряджені підписував якісь фінансові документи. Буває ж таке, людина відсутня, і її на місці не має, а підпис її з’являється. Зразу зчиняється галас, шум, недовіра, судове засідання, яке відбувається у самому «гуманному та правдивому суді» Києво-Святошинському районному суді, звідки виходить результат, який завчасно адмінкоманда запланувала – недовіра меру.
Цю аферу з недовірою мера Вишневе організував один з депутатів – Діков в минулому працівник міліції, та заступник начальника Києво-Святошинської міліції Красноярова Ф.Ф.. Ситуація у селі Софіївська Борщагівка була організована подібно, а саме аферу організував колишній міліціонер, нині покійний Перегінець В.М. Мабуть міліціонери найдосвідченіші інтригани. З приводу ситуації по м. Вишневе, «кришталево чистий та не запачканий» губернатор Київської області Присяжнюк Анатолій Йосипович, який до речі не має власного житла та прописаний в одному з гуртожитків м. Вишневе, мабуть не має власного житла, до речі де і голосував, заявив, що Ляшенко Микола Миколайович його послав, якщо це правда то треба було Вам пане губернаторе піти подалі щоб і не повернулися. Коли в місті Вишневе засвітилися перевибори Присяжнюк Анатолій Йосипович та Заславський Михайло Віталійовича почали думати, як впхнути їхнього боржника Дікова у мер. До цієї роботи залучили майстра фальсифікацій – Сітенкова Максима Миколайовича, який опираючись на адмінресурс (яким завідує народний депутат України Петро Мельник), почали не реєструвати кандидатів на посаду міського голови, які б могли бути небезпечними конкурентами для Дікова, а хто все-таки зареєструвався знімали по рішенню того ж Києво-Святошинського районного суду. І як результат громада міста Вишневе»обирає» шляхом вкидання бюлетенів, майже нікому не відомого, привезеного козачка – Дікова, який дуже вигідний Київській та Києво-Святошинській адміністрації.
Розібравшись з містом Вишневе, взялися і за село Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області. У березні 2011 року , а саме 15.03.2011 року сільські депутати зібралися у приміщені церкви Казанської Божої Матері (чим порушили чинне законодавство України – ЦЕРКВА не втручається в політику, та відокремлена від влади), під благословенням отця Володимира, який порушив заповідь Божу, «Богу –богове, кесарю – кесареве» і ніби отримала благословення на проведення сесії від Заславського М.В. та Присяжнюка А.Й. Зліпивши швиденько рішення, взяли людину яка має не одну земельну ділянку на одного з членів родини, яка від імені члена громади подала позов про визнання рішення від 15.03.2011 року про зняття секретаря Фоміної Елеонори Борисівни та заступника Василенка Сергія Леонідовича, та призначення секретарем Перегінця Василя Миколайовича та заступником Кудрика Олеся Тимофійовичем не дійсними. На боротьбу з цим незаконним рішенням взялися два «досвідчених та чесних» юристи Дудка Руслан Петрович та Побережець Світлана Василівна, які навмисно не вірно трактували позицію сільської ради в результаті програли суд. За це Дудка Руслан Петрович станом на 08.06.2012 року оголошений депутатом Софіївсько-Борщагівської сільської ради по округу №1 (По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці № 13069 найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією у Шпак Людмила Григорівна стало 22 голоси, у кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.). Через декілька місяців а саме 29 червня 2011 року, Перегінець В.М. збирає вже сесію у школі, наймає охорону фірму «Спрут» та за закритими дверми проводить сесію. Де депутати виносять рішення про недовіру сільському голові Денисенку Юрію Миколайовичу. Знайшлися миттєво документи на дозвіл проведення так званої сесії в школі. Через декілька днів, а саме в ніч з 04.07.2011 року на 05.07.2011 року о 03.00 годині відбувається рейдерський захват адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, депутатами сільської ради, громадянином Кудриком Олесем Тимофійовичем та молодиками з ТОВ «Домінант плюс». Селяни не погоджуючись з нахабним вчинком депутатів встановили намет. Програвши всі суди де юристом виступали Дудка Р.П., Побережець С.В., Цілуванська С. громада села звертається в усі інстанції, в тому числі і до комітету Верховної Ради України місцевого самоврядування, люди дочекалися довгоочікуване рішення про призначення позачергових виборів сільських депутатів та сільського голови. І всі «демократичні» сили та борці за демократію та за справедливість почали знімати маски. Дудка Руслан Петрович вже відкрито практично цілувався з Кудриком Олесем Тимофійовичем. Побережець Світлана Василівна сама виставила свою кандидатуру на посаду сільського голови, але була знята з реєстрації за свою брехливу автобіографію. Після цього весь свій гнів та артистичну здібність брехати разом з політиком сільського масштабу, Оштук Іваном Іоновичем направили на Денисенка Юрія Миколайовича, звинувачуючи його в усіх смертних гріхах, при цьому жодного слова про діяльність Кудрика Олеся Тимофійовича не згадували. І про те що Кудрик Олесь Тимофійович з березня 2011 року член Партії Регіонів,і його у Київській та Києво-Святошинській адміністрації благословляли як члена партії, мабуть прийняли його перед благословенням проведення сесії 15.03.2011 року. Чомусь ні слова не згадувало про Костенка Вадима Петровича який у Партії Регіонів з 2010 року І про те що біля Костенка В.П. постійно крутилася юрист Цілуванська Світлана, яка програла судові справи, по сільській раді і сама виставилася кандидатом в депутати, та про Бугера Сергія пр. якого ходять розмови наче сам він відав рейдерам ключі від вхідних дверей сільської ради, перед рейдерським захватом 05.07.2011, і знаючи що рейдери його не приймуть побіг до Костенка В.П. якого раніше «обливав» брудом. Не згадують також і за Павлову Людмилу, яка у 2010 році була головою Районної виборчої комісії, та була від Партії Регіонів. Не згадували і про Кривопишіна Олексія, який приймав активну участь у рейдерському захоплені приміщення сільської ради села Софіївська Борщагівка, також члена Партії Регіонів. Про це Побережець С.В. та Оштук І.О. чомусь мовчали.
Така сама ситуація з Ковінченко Анатолієм Леонідовичем, який очолює Києво-Святошинську організацію ВО «Свобода» і ні разу не приїхав до громади села, і не спитав про політичні проблеми та ситуацію у селі. Ковінченка А.Л. не зареєстрували кандидатом на посаду сільського голови від опозиційних сил. Натомість Ковінченко А.Л. ходив разом з своєю правою рукою Березовчуком Сергієм, під час агітаційної компанії та агітував за регіонала Кудрика Олеся Тимофійовича. Як вам таке керівник районної організації ВО « Свобода», (яка є в опозиційною силою до Партії Регіонів) агітує за Партію Регіонів? Дива та й годі?
Незрозуміла ситуація по Штурхетському Віталію Григоровичу, помічника депутата районної ради від ВО «Свобода» Ковінченка А.Л., який у своїх агітаційній листівці обгадив усіх кандидатів на посаду сільського голови, окрім Кудрика Олеся Тимофійовича.
Вся ця компанія, яка удає з себе демократів, а насправді давно продалися бандитам «за 30 срібних», навіть і не усвідомила, що своїми брехнями та підгавкуванням допомогли головному кукловоду губернатору Присяжнюку Анатолію Йосиповичу поставити зручну для нього людину, яка і далі буде розкрадати село Софіївська Борщагівка.
Як в минулому мент, теперішній губернатор Київської області Присяжнюк Анатолій Йосипович, разом з Сітенковим Максимом Миколайовичем та компанією підготували спектакль під назвою «Таких дурних та довірливих ми ще не бачили»
А тепер шановний читач пропонуємо до вашої уваги лібрето до спектаклю.
Перший крок рейдерське захоплення сільської ради.
Другий крок це по команді губернатора у секретаря сільської ради Фоміної Елеонори Борисівни силою забрати гербову печатку, керуючись тим що не буде прийнятий бюджет, керував даною операцією голова Києво-Святошинської районної ради Луцюк Володимир Володимирович.
Третій крок. з Київської області від Присяжнюка А.Й. поставити «смотрящего» Чечета Володимира Володимировича, який замість стабілізації ситуації у селі думав як ситуацію можна використати на користь Кудрику Олесю Тимофійовичу. На сьогоднішній день Чечет В.В. офіційно став заступником Кудрика О.Т.
Четвертий крок. Треба Денисенка Юрія Миколайовича всілякими методами «затягнути» до Партії Регіонів, та висунути його начебто як провладного кандидата, добре розуміючи, що ця обставина відштовхне від нього чималу кількість голосуючих, які особливо не задумуються, що людина не змінюється, від того в якій вона політичній партії, водночас на нього, як провладного кандидата можна спихнути всі проблеми, та нацькувати інші політичні сили. Так і сталося, перед Денисенком Ю.М. поставили ультиматум, або ти у вступаєш у Партію Регіонів, або тебе не реєструють кандидатом на посаду сільського голови, а кандидатів у депутати хто стоїть за людей не будуть реєструювати, а хто зареєструється буде знятий з реєстрації «уріжуть» за допомогою судду, а намет знесуть і людей розженуть. У Денисенка Ю.М. вибору не було.
Цю ситуацію добре прорахували кукловоди, розуміючи, що цю тему вступу Денисенка Ю.М. до Партії Регіонів, активно будуть обговорювати та вкладати у вуха такі крикуни як, Побережець С.В., Цілуванська С., Ковінченко А.Л., Бугера С., Штурхетський В.Г. та інші , водночас відвернуть увагу «від головного ставленика» та крадія села Софіївська Борщагівка Кудрика Олеся Тимофійовича
П’ятий крок це виставлення в кандидати на посаду сільського голови осіб які нікому не відомі та які не проживають в селі Софіївська Борщагівка. Одна з цих кандидаток Павлова Людмила Олександрівна, яка у 2010 році була головою Районної виборчої комісії, а навесні 2012 року трохи попрацювала у приймальній Партії Регіонів. Свою агітаційну діяльність вона розпочала з роздачі пасок. Її рекламували декілька наших односельців та минулі депутати , самим активним з них був Кривопишин Олексій Павлович, який приймав активну та безпосередню участь у рейдерському захопленні Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2012 року. На зборах була купа плакатів, за два дні до виборів виходить газета з фото Павлової Л.О,, де вона разом з Крипопишиним звинувачують Денисенка Ю.М. у всіх гріхах. Хто розумніший той зрозумів, що це наклеп та брехня, що за два дні до виборів якраз і «зливають» весь бруд, але хтось та і повівся, якась кількість виборців, які голосували за Денисенка Ю.М., просто відпаде.
Шостий крок. Треба сформувати комісії. Співбесіду з бажаючими працювати в комісії проводив особисто Сітенков Максим Миколайович, у приміщенні Києво-Святошинської організації Партії Регіонів у Петропавлівській Борщагівці. Від всіх не зручних та правдивих кандидатів в депутати до комісії не потрапив жоден чоловік. Комісії були сформовані Сітенковим М.М.. із зручних людей, які будуть мовчати та «беспрекословно» виконувати команди по фальсифікації. Головами Дільничних виборчих комісій поставили людей які навіть не проживають у селі Софіївська Борщагівка і лише за тиждень до виборів за допомогою сільської ради, а вірніше Сиротюк Лариси Петрівни, були прописані у селі Софіївська Борщагівка, а головою Сільської виборчої комісії поставили Шевчук Ірину Степанівну, яка була секретарем на виборах восени 2010 року та мала досвід в фальсифікації. Вона власноруч переписала всі протоколи, та підробила результати виборів.
Сьомий крок. На всіх виборчих дільницях які були розташовані у Софіївсько-Борщагівській сільській раді (де і Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія), у середньо освітній школі, та мед амбулаторії були встановлені відеокамери для спостереження і вся інформація про кількість людей, і трансляція з них йшла у штаб Партії Регіонів, який розташований у Петропавлівській Борщагівці, до Сітенкова М.М., і на великому екрані добре було видно як фальсифікуються вибори, і в випадку чогось миттєво давалися поради, коли щось йшлось не так не по сценарію даються вказівки. За екраном сиділи та спостерігали за фальсифікацією Сітенков Максим Миколайович, Заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, голова Києво-Святошинської районної ради Луцюк Володимир Володимирович, Костина, помічник народного депутата України Петра Мельника — Гусятинський Микола Володимирович, заступник губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія – Спаський Андрій Сергійович. Тобто весь адміністративний корпус Києво-Святошинського району та Київської області.
Восьмий крок. Бригади бритоголових під виглядом спостерігачів та журналістів, які під час голосування чи підрахунку у потрібний момент зчиняли галас або сутички, тим самим відволікаючи всю увагу на себе, а тим часом один з членів комісії підкидає необхідну кількість бюлетенів.
Дев’ятий крок. Пан Дробіков Олександр Олексійович, який на справді і не є Дробіковим О.О., а є Болотюк О.О. і проживає в місті Києві по вулиці Бальзака. Він Болотюк О.О. вміло маніпулює бажанням працівників совхозу отримати земельну ділянку . Ще до виборів кричав підтримуйте Перегінця В.М. та Кудрика О.Т.. Так само він активно провокував та зривав підрахунок голосів у приміщенні сільської ради, де був заявлений як представник від преси, якої саме не вказав, і як наслідок на момент підрахунку всіх кандидатів і спостерігачів виганяють з приміщення сільської ради.
Десятий крок. Найм служб які під виглядом різних опитувань населення доносили інформацію, за кого люди голосують. А вже в штабі знаючи кількість голосів за Денисенка Юрія Миколайовича наказували головам дільничних комісій вкидати необхідну кількість бюлетенів за Кудрика Олеся Тимофійовича, а так повинна бути однакова кількість вкинутих бюлетенів то по округам вкидалися бюлетені і за кандидата в депутати який підтримує Кудрика О.Т.
Всі ці кроки були відпрацьовані в селі Софіївська Борщагівка, і губернатор Київської області Присяжнюк А.Й. поставив Кудрика О.Т, на якого порушена кримінальна справа, а відтак він буде робити все що йому накажуть, та буде віддавати за рахунок села борги Мельнику Петру, який його кришує, прикриваючись мандатом народного депутата України від Партії Регіонів. За цією боротьбою «не помітно» у сільські депутати завели людей, яких навіть у селі не знають, або за них не голосували. І все начебто нічого, але самовпевненість Присяжнюка А.Й, Спаського А.С., Зайця, Шкаврона М.І, Мельника П. та їхньої гоп компанії, не виправдалося – що пройде все гладко, і не помітно.
Призначаючи Кудрика О.Т. заміст обраного Денисенка Ю.М., їм захотілося ще призначити і сільських депутатів, щоб окрім кишенькового призначення голови було іще кишенькове призначення і депутатів, які по команді будуть піднімати руки за розкрадання та пограбування села Софіївська Борщагівка, і процес в них гарно піде.
А тепер докладніше. Спектакль починається завіса відкривається.
По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці
№ 13069 (мед амбулаторія) найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, у Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією у Шпак Людмила Григорівна стало 22 голоси, у кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.
По виборчому округу №2, у який входить дві вулиці Берегова та Пролетарська від №1 до № 50, бюлетені видавалися на двох столах. Під час підрахунку кількості відривних талонів та виданих бюлетенів зі столу який не обслуговував округ №2 пролунала цифра 77 (виданих бюлетенів та кількості відривних талонів). Зі столу де голосували виборці з вулиці Пролетарська — 47, та 19 де голосували виборці з вулиці Берегова. Таким чином під час розкладання бюлетенів по кандидатам понад 15 раз по декілька раз звучало прізвище Буханенка Василя Романовича. Який згідно Протоколу дільничної комісії від 28 травня 2012 року набрав 77 голосів. В Протоколі Сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14.18 годині вже зазначений переможцем інший кандидат в депутати, а саме Буханенко Сергій Олександрович і в нього стало 77 голосів. В обох протоколах є розбіжності в кількості виборців внесених до списку виборців на виборчій дільниці, а саме у Протоколі Дільничної комісії 234 чоловіки, у Протоколі Сільської виборчої комісії 237, така сама ситуація і по кількості виборчих бюлетенів визнаних недійсними відповідно 5 та 8. Але саме головне згідно протоколів прийшло на вибори по виборчому округу № 2 дільниці 13069, 143 виборці, але це не так, фактично було лише 47 виборців по вулиці Пролетарська (1-50) та 19 виборців по Берегова, так як вівся підрахунок виборців одним з кандидатів у депутати (в селі один одного знають добре). Але, саме цікаве це те, що Сільська виборча комісія після третього перерахунку переможцем знову призначає Буханенка Василя Романова з тими ж 77 голосами, та виготовляє «Уточнений» Протокол від 30 травня 2012 року, але вже відсутня година складання даного протоколу. (Всі копії протоколів додаються). Цю фальсифікацію легко довести перевіривши списки виборчого округу №2, у яких розписувалися виборці за отримані бюлетені.
По округу номер 3. Після першого підрахунку голосів на дільниці 13069 перемогу отримав Мудрий Іван Васильович, який набрав 37 голосів, найменше набрав Медвідь Олександр Вікторович (який не проживає навіть в нашому селі) 21 голос. Після перерахунку голосів Сільською виборчою комісією 30.05.2012 року цифри змінилися – за Мудрого Івана Васильовича стало 21 голос, за Медвідь Олександра Вікторовича 37. У бюлетені для голосування по виборчому округу № 3 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Кацман Володимир Павлович, а було видрукувано у бюлетенях Кацман Володимир Петрович, тобто зовсім іншу особу.
Округ номер 4. згідно протоколу Дільничної виборчої комісії «виграв» вибори добре відомий громадянин Достатній Андрій Федорович («кришталево чистий та зовсім не запачканий у земельних оборудках та інших сумнівних справах»), але через три дні Сільська виборча комісія вирішила все ж таки призначити Гаврилюк Любов Павлівну. Мабуть за заслуги, пам’ятаючи, що у сесії при винесення недовіри Денисенку Ю.М. у 2010 році її голос був вирішальним.
Округ номер 5. Після першого підрахунку голосів Дільничною комісії перемогу отримала Швець Валентина Петрівна кількістю 50 голосів, на останньому місці був Литвиненко Олександр Миколайович – 3 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року стало Швець Валентина Петрівна – 3 голоси, а в Литвиненка Олександра Миколайовича – 50. Не погоджуючись з такою фальсифікацією Швець Валентина Петрівна пішла по своєму округу і люди які за неї голосували підписалися у її підтримку і вийшло ті ж 50 голосів.
Округ номер 6. Під час проведення підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримала Павлюк Тетяна Анатоліївна яка згідно Протоколу дільничної виборчої комісії набрала 32 голоси, а її суперник по виборам Ковнацький Олег Сігизмундович набрав 16. Однак після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Ковнацького Олега Сігизмундовича – 32, а в Павлюк Тетяни Анатоліївни – 16 Не погоджуючись Павлюк Тетяна Анатоліївна збирала підписи у громадян які за неї голосували і цих підписів значно більше ніж 16.
Округ № 7 після першого підрахунку на виборчій дільниці більшість голосів отримав Поліщук Олександр Борисович. Через декілька днів згідно Протоколу Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії у Поліщука Олександра Борисовича стало 53 голосів, а у Полозюкової Галини Митрофанівни – 56 голосів.
Округ номер 8. Перемоги, згідно підрахунку Дільничною виборчої комісії Бондаренко Володимир Михайлович отримав 67 голоси, а Криницький Олександр Васильович 7 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року стало Бондаренко Володимир Михайлович 7 голосів, а в Криницького Олександра Васильовича 67 голоси. Не погоджуючись Бондаренко Володимир Михайлович пройшовся по округу та громадяни підписалися які за нього голосували і цих підписів значно більше ніж 7.
Округ номер 9. Під час проведення підрахунку бюлетенів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13069 перемогла Шульженко Ніна Анатоліївна набравши 52 голоси, а Грінченко Віктор Геннадійович 9 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року стало Грінченко Віктор Геннадійович 52 голоси, а в Шульженко Ніни Анатоліївни – 9 голоси.
Округ № 11 зареєстровано 47 чоловік. Згідно протоколу комісії у голосуванні прийняло участь 45 чоловік. Це не правда. Є Акт підписаний громадянами які проживають по округу №11, і у даному Акті вони підтверджують, що у день виборів, а саме 27 травня 2012 року, вони не голосували, а деякі з них навіть були за межами села Софіївська Борщагівка. Тобто, максимальна кількість виданих виборцям бюлетенів, по виборчому округу № 11 це 30 а не 45.
По округу номер 14. По підрахунку голосів на дільничною виборчою комісією переміг Шугайло Микола Борисович набравши 46 голосів, Булат Анатолій Сергійович 18, Кушик Анатолій Васильович 15, Федорський Сергій Володимирович 8, а найменше набрав Османов Хапил Темразович 5 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року стало те, що Османов Хапил Темразович набрав 38 голосів, Шугайло Микола Борисович 36 голосів, Булат Анатолій Сергійович 8 голосів, Кушик Анатолій Васильович 8 голосів , Федорський Сергій Володимирович 5 голосів. Не погоджуючись з такою фальсифікацією Шугайло Микола Борисович пройшов по людям свого округу, і громадяни підписалися, що голосували саме за Шугайла Миколу Борисовича і кількість голосів більша ніж 36 голосів.
По округу № 16. по результатам підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримав Бугера Сергій Миколайович 56 голосів, а найменше голосів набрала Пушенко Оксана Іванівна (до речі директор Софіївсько-Борщагівської середньої школи) рівно 8 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року Пушенко Оксана Іванівна перемогла, гідний приклад дітям.
Округ № 17. По результатам підрахунку голосів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13067 перемогу одержала Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 42 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голосів, Сільянов Олексій Валерійович 0. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року складений о 14.48 годині цифри змінилися місцями, а саме Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 7 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 42 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0, цей протокол отримували 01 червня 2012 року. Але згодом повторний перерахунок, і станом на 05.06.2012 рік Софіївсько-Борщагівська Сільська виборча комісія робить Протокол «Уточнений» від 30 травня 2012 року але не вказує годину, і результати знову змінені, а саме: Шупик Вікторія Анатоліївна 42 голоси, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 55 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0. Тобто Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія вдвічі змінює результати виборів по округу № 17 маніпулюючи голосами не наче в якійсь грі.
Округ № 18 вулиця Шевченка. Перемогла Лебедь Л.Я, але депутатом виявився Шевель М.О., один з активних учасників рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року. По результатам підрахунку кількості виборців, що прийшли голосувати 27 травня 2012 року, і кількість виданих бюлетенів виявилося, що було видано більше 30 бюлетенів, ніж прийшло виборців голосувати на цей округ. Всіх хто приходив голосувати по цьому округу, відмічав один з спостерігачів.
Округ № 21. Депутатом призначили Головка Олександра Яковича, якого на цьому окрузі не знають, іі він проживає в місті Києві, але перший повідомив, що «02.45 годині 05 липня 2011 року проїжджав повз сільську раду, побачив невідомих осіб біля сільської ради та подзвонив Шупику Валерію Михайловичу, та поїхав собі далі». З моменту захвату постійно доносив Кудрику О.Т. обстановку на вулиці, так як цілими днями був шпіонок від нього, спостерігав та докладав. Також Головко О.Я. має відношення до махінацій із землею. По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 15 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу. Всіх хто з цього округу прийшов голосувати відмічала кандидат у депутати, яка живе на цьому округу і знає всіх виборців. Цей факт легко провірити шляхом перевірки списку по якому виборці отримували бюлетені для голосування та у якому розписувалися.
Округ № 23 вулиця Пушкіна, призначили депутатом жінку з пропискою Житомирської області, яка отримала 44 голоси. По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 44 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу. Згідно протоколу комісії видано 96 бюлетенів, насправді прийшло голосувати 52 чоловік. Перемогу по цьому округу отримала громадянка яка не проживає у селі Софіївська Борщагівка, не агітувала за себе і її по вулиці Пушкіна взагалі ніхто не знає. Перемогу вона здобула рівно 44. Встановити факт підкидання цих бюлетенів також легко перевірити списку по яким виборці отримували бюлетені.
Округ № 26 По результатам підрахунку дільничною виборчою комісією переміг Шупик Володимир Васильович 51 голосів., Кашуба Дмитро Миколайович 12 голосів. . Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Кашуба Дмитро Миколайович набирає найбільшу кількість голосів, а саме 51 голос.
Округ № 27. У бюлетені для голосування по виборчому округу № 27 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Шульженко Максим Михайлович, а було видрукувано у бюлетенях Шульженко Максим Миколайович, тобто зовсім іншу особу.
Округ № 28 вулиця Жовтнева, перемогла Шупик Н.І., а призначили Мусієнка Володимира Івановича, якого ніхто на вулиці ні разу не бачив, а під час підрахунку, використаних бюлетенів виявилося на 40 штук більше аніж дійсно прийшло голосувати виборців. Факт підкидання бюлетенів легко встановити, бо всіх хто приходив голосувати по даному округу записували.
Округ № 32 вулиця Лесі Українки, Ак. Амосова, на якому балотувався Романчук В.В., який фіксував хто прийшов голосувати, і раптом перемогу отримує Семененко В.С., яку там ніхто не знає і ні разу не бачив, хіба що раз коли вона привела «похоронний духовий оркестр» до багатоповерхівки, яку ще не здали в експлуатацію і там майже ніхто не проживає. Через три дні СВК переможцем оголошує Шевчук С.Г., яка була паспортисткою і яка є дуже-дуже близькою людиною для Кудрика О.Т., а дуже-дуже близьку подругу він не покине.
У день голосування були виявлені додаткові списки по всіх трьох дільницях №13067, №13068, №13069. По цьому факту була подана скарга, але не зважаючи на скаргу по цим спискам громадяни отримували бюлетені, та голосували на протязі дня. Ці списки на виборчій дільниці №13067 були у звичайному зошиті, на дільницях № 13068 та №13069 на звичайних листках формату А4. По цим спискам громадяни отримували бюлетені та по ним голосували. По додатковим спискам на виборчій дільниці №13067 проголосувало більше 60 чоловік, на дільниці № 13068 – 124 чоловік, по дільниці №13069 – 126 чоловік. На кожній з трьох виборчих дільниць були столи де висіла табличка з написом «Додаткові списки». Факт існування цих додаткових списків , табличок з написом «Додаткові списки» та факту голосування зазначеної кількості осіб по додатковим спискам , підтверджували свідки, які були у день виборів на дільницях. Також цей факт підтверджували члени дільничних комісій.
Тобто на трьох виборчих дільницях проголосувало по додатковим спискам більше як 310 чоловік за призначеного поставленого голову та відповідно 310 чоловік за якихось ставлених чужих депутатів, і зважте прохідний білет у депутати коштував біля 20000 доларів, і це на кожний виборчий округ, а таких округів у нашому матеріалі відображено 20. Звідси арифметика проста. Одні вибори і члени виборчої комісії до наступних виборів можуть не працювати. Хоча напевно не всі, ті які погодилися давати пояснення у суді чесно працювали, а такі як Шевчук І.С., Янченко М.О., Шафолова Т.І. яких неодноразовоо заявляли як свідками у суд не з’являлися. Мабуть їм є що замовчувати. От і думайте селяни за які гроші у нас прийшли депутати, і як вони будуть працювати для себе чи для села. Бо як відомо «вкладені гроші треба повернути з прибутком», щоб було чим платити і наступні вибори …
Занавіс закритий –світло вимкнуто, головні дієві особи розбіглися по домівкам, але історія не закінчена. Вселенський Бог все бачить і кожному віддасть по заслузі

Із даної статті стало зрозуміло ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ СІЛЬСЬКИЙ ДЕПУТАТ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ — ДУДКА РУСЛАН ПЕТРОВИЧ.

Але інтерес змусив шукати сліди в селі Софіївська Борщагівка у жителів села.

Ось що розповіли нам жителі села, та надали відкриті листи зверненя до Президента, СБУ, МВС України, Генеральної прокуратури і іншим політичним силам від громади села Софіївська Борщагівка

У 2010 році на прохання громади села рішенням депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, була створена Тимчасова депутатська комісія, з перевірки законності та доцільності виділення земельних ділянок за 2006-2010 рр. У ході перевірки депутатська комісія підготувала звіт, у якому викладені злочинні схеми викрадення землі у громади села Софіївська Борщагівка, незаконне будівництво багатоповерхової забудови по вулицям Академіка Амосова, Боголюбова (та провулку Боголюбова), Миру, Південна без сплати податків до державного бюджету. Узаконення багатоповерхових будинків в судах, без участі представника та без вимог Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Продажу земельних ділянок не сільськогосподарського призначення (комерційного) нижче ринкових та нижче нормативної оцінки земель. І як наслідок таких злочинних дій та схем у громади села було незаконно вилучено більше 100 га земель і недоотримана сума, бюджетами всіх рівнів, більше 120 мільйонів гривень. (копія звіту у разі потреби буде надана в повному обсязі).
У 2011 році було надіслано, Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В., за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Були викладені факти не сплати податків до державного та місцевого бюджету забудовниками багатоповерхівок Мартиновим Валерієм (мешкає с. Борова, вул. Пушкіна 49) та Журбою Олександром (мешкає місто Київ, вулиця Стражеско,3, кв.85,оформлені земельні ділянки на їхніх родичів). Земельні ділянки, на яких вони ведуть будівництво були оформлені на підставних осіб, або на їхніх родичів. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка)
Всі ці незаконні оборудки з землею в селі Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.
Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічник Холодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської області Вітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України заступник прокурора по кадрам та працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кв. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі.
У ніч з 04 на 05 липня 2011 року у нашому селі відбулося рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організаторами захоплення були громадянин Кудрик Олесь Тимофійович, та депутати сільської ради, шостого скликання — покійний Перегінець Василь Миколайович, Шупик Валерій Михайлович, Левченка Олександр Іванович, Коробчука Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та молодики-спорстмени з ТОВ «Домінант Плюс». Хочу звернути вашу увагу, що саме Кудрик Олесь Тимофійович приймав участь у незаконних земельних оборудках.
По факту рейдерського захвату Софіївсько-Борщагівської сільської ради неодноразово жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, до Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., та президента як гаранта Конституції України. Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут». А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН». Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати нам дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України.
Коли у ніч з 04 на 05 липня 2011 року спрацювала сигналізація (о 03.01 год.) і прибув наряд охорони ВДСО Святошинського району, ніяких дій з боку міліції по затриманню нападників не було. Натомість вони розвернулися та поїхали, мотивуючись розпорядженням Перегінця В.М. який себе і назначив секретарем сільської ради та в.о. сільського голови. 19.03.2013 року Вищий Адміністративний суд виніс Ухвалу якою залишив ухвалу Апеляційного Адміністративного суду м. Києва від 08.12.2011 року без змін. Визнавши рішення про обрання секретарем Перегінця В.М. та заступника сільського голови Кудрика О.Т НЕ ЗАКОННИМИ Цей факт розгулу бандитизму та бездіяльності правоохоронних органі висвітлювали всі провідні телеканали та засоби масової інформації. Натомість начальник Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області Краснояров та прокуратур Києво-Святошинського району Федоренко В.В – СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕ МАЄ, ТА НЕ ВБАЧАЄТЬСЯ ВЗАГАЛІ НІЯКОГО ЗАХОПЛЕННЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. Так неодноразово Краснояров Ф.Ф. під час рейдерського захоплення від 05.07.2011 року по листопад 2011 року направляв наряди патрульної служби та бійців «Беркуту» для охорони бандитів-рейдерів. А «Беркут» та міліція добре захищала рейдерів від селян – і в цьому знову керівництво, ні міліції ні прокуратура Києво-Святошинського району не вбачали складу злочину. А помічник прокурора Федоренка В.В. Києво-Святошинської прокуратури – Холодницький Назар Іванович в перші дні рейдерського захвату сільської ради днював і ночував в то в сільській раді, то зовні та доповідав всю обстановку керівництву та Кудрику О.Т. про «правильний хід операції по захвату». Всі листи які надходили від жителів села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області, до прокуратури Києво-Святошинського району Холодницький Н.І. брав під особистий контроль та надавав формальні відписки, або взагалі ховав справу.
Після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року по багато численним зверненням жителів села при Верховній Раді України була створена депутатська робоча група, яка у свою чергу підготувала висновок на підставі якого Верховна Рада України призначила позачергові вибори до Софіївсько-Борщагівської сільської ради в повному складі.
27 травня 2012 року у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися позачергові вибори сільських депутатів та сільського голови. Під час цих виборів та під час встановлення результатів голосування, членами комісій були допущенні чисельні та навмисні порушення законів України. Як наслідок є всі підстави вважати незаконно обраними 18 депутатів з 32, та сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організатором всіх цих фальсифікацій був заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович, Заступник Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, та юрист (який після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року надавав юридичні консультації рейдерам Кудруку О.Т. та Перегінцю В.М.) Ситєнков Максим Миколайович, який зареєстрований Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Святошинська, 46 квартира 175, а виконавцем була Шевчук Ірина Степанівна, голова СВК, яка у 2010 році була секретарем Сільської виборчої комісії, і так само приймала участь у фальсифікаціях, про що УДСБЗ Києво-Святошинського району передав до Прокуратури Києво-Святошинського району матеріали справи вихідний №12/2349 від 14.04.2011 року вхідний Києво-Святошинської прокуратури № 1532 від 18.04.2011 року. Ця справа прихована прокурором Києво-Святошинської прокуратури Федоренком Василем Васильовичем.
Також існує доведений судом факт фальсифікацій, які відбулися у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області під час виборів у 2010 році. Коли тодішня голова Сільської виборчої комісії (СВК) Гарницька Ольга Борисівна призначила свого чоловіка Гарницького Василя Анатолійовича, депутатом замість обраної Ященко Тетяни, цей факт був доведений Київським апеляційним адміністративним судом. 24.11.2010 та 24.12.2010 рр. Який зобов’язав Софіївсько-Борщагівську Сільську виборчу комісію оголосити результати виборів на користь Ященко Т.М. (копії додаються). Гарницька цього не зробила чим порушила ч.1 ст.382 КК України. При цьому прокурор Київської області Витязь складу злочинну не вбачає. І ця фальсифікація відбулася не без відома Шевчук Ірини Степанівни. Так само прокурори не звертають увагу, що Шевчук Ірина Степанівна не призначила повторні перевибори депутатів по 14 округам та призначеного сільського голови Кудрика О.Т. на підставі статті 80 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».
На вказані факти порушення закону України, під час дострокових виборів 27.05.2012 року ніхто не звертає уваги — ні ЦВК, ні прокуратура Києво-Святошинського району, ні Прокуратура Київської області, ні Генеральна прокуратура України, ні адміністрація Президента, ні Губернатор Київської області ні інші державні структури… Хоча всім цим структурам необхідно було це зробити за родом своєї діяльності.
27.05.2012 року на позачергових виборах депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради, в якості представників преси були присутні спортивної статури молодики ТІТУШКИ від партії регіонів, які «рекомендували» жителям села голосувати лише за Кудрика О.Т., та які вміло у потрібний момент провокували та робили заворушення, для відволікання від членів виборчих дільниць, які за цей час робили якісь махінації з бюлетенями. А під час підрахунку голосів на виборчій дільниці №13068 взагалі спровокували скандал, через який всіх спостерігачів та кандидатів в депутати та на посаду сільського голови міліція вивела із залу де відбувався підрахунок виборчих бюлетенів, і далі виборча комісія писала та робила все що хотіла. Один з прикладів порушення по виборчому округу №1, де 63 голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, а опонент Дудка Руслан Петрович згідно протоколу Дільничної виборчої комісії набрав 22 голоси, але після перерахунку СВК з’являється протокол у якому зазначено у Шпак Л.Г. – 22 голоси, а у Дудки Р.П. 67, і на с сьогоднішній день Дудка Р.П. є секретарем сільської ради. Напевно таке потурання законів України можливо через його дядька, який працює у Прокуратурі Шевченківського району.
По фактам численних фальсифікацій до суду зверталися про визнання не дійсними результатів виборів сільського голови та депутатів Денисенко Ю.М., про визнання сфальсифікованими результати виборів депутатів по окремих округам № 2 – Прокопенко Г.В., №3 — Мудрий І.В., №5 – Швець В.П., №6 Павлюк Т., № 7 – Поліщук, № 8 – Бондаренко №9 – Шульженко Н.А., № 14 Шугайло М.Б., № 17 – Шупик. На всіх округах було фальсифікування результатів, переставляли результати від переможців до «потрібним людям». А на окрузі №2 взагалі було вкинуті 77 бюлетенів (тобто 77 голосів), .і ці голоси переписували то на одну то на другу «нужну людину»…
У лютому 2013 року в селі Софіївська Борщагівка з’явилася інформація, що значна кількість бюлетенів якими голосували за Денисенка Ю.М. була викрадена та не врахована, і члени виборчої комісії намагалися їх знищити. І як доказ цьому декілька оригіналів бюлетенів були мені передані. По цьому факту до Генеральної прокуратури України була подана «Заява про вчинення кримінального злочину». Генеральна прокуратура це діло скинула на Київську обласну прокуратуру, а та в свою чергу на прокуратуру Києво-Святошинського району Федоренку В.В. який в цьому складу злочину не вбачає, і до єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратура Києво-Святошинського району цю скаргу відмовилася вносити.
Така ж сама ситуація і в Києво-Святошинському РУ ГУ МВС України в начальника Красноярова Ф.Ф. Йому з Центральної виборчої комісії України прийшов лист повідомлення в якому чітко сказано, що ЦВК України вбачає склад злочину передбачений ст.. 158 Кримінального кодексу України. Але Краснояров та його підлеглі не вбачають та не хочуть вносити до єдиного реєстру досудових розслідувань даний лист повідомлення як і решту скарг.
По цьому факту після втручання прокуратури м. Києва було відкрито провадження № 12013110100008935 за ч.1 ст.158 КК України. А Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія заявляє, що виборчу документацію в т.ч. виборі бюлетені з позачергових виборів які відбулися в селі Софіївська Борщагівка до архіву не здавала, не знищувала, і де вони поділися не знає (копії відповідей додаються).
На сьогоднішній день мене ні разу не допитали по цій справі. Я звернулася до суду на бездіяльність начальника Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області Красноярова Ф.Ф.. Суд зобов’язав Красноярова Ф.Ф. допитати мене. Не виконавши рішення суду, я знову мусила звертатися до суду який 30.12.2013 року виніс Ухвалу відповідно до якої відносно Красноярова Ф.Ф. треба відкривати кримінальне провадження за ч.1 ст. 382 Кримінального Кодексу України. Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження відносно Красноярова Ф.Ф №42014110030000087 фактично через три місяці а точніше 25.03.2014 року і зробила формальну відписку.
02.04.2014 року Слідчий в особливо важливих справах прокуратури Київської області юрист 2 класу О.О. Люльчук виніс Постанову про закриття кримінального провадження №42014110030000087. З даною Постановою я не згідна тому, що в постанові є покази працівника прокуратури, слідчого з МВС і ні слова про допит самого Красноярова Ф.Ф.. Не з’ясовано чому він не реагував на мої клопотання, чому не прийшов сам чи не направив свого представника до суду щоб спростувати мої звинувачення. А головне у Постанові Люльчук О.О. перекрутив зміст Ухвали Києво-Святошинського районного суду Київської області. За цих обставин я вважаю, що Постанова повинна бути скасована, для всебічного зясування обставин справи (копія Постанови додається).
Вся фальсифікація виборів робилася за активної підтримки Присяжнюка Анатолія Йосиповича, його заступника та керуючого апаратом Спаського А.С., першого заступника Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврона М.І. та бувшого голови РДА Зайця О.В..
Єдина мета для них була «призначення» сільським гоовою Кудрика Олеся Тимофійовича та зручних депутатів, щоб надалі приховувати розкрадання землі та несплату податків забудовниками і щоб викрасти у громади села 350 га землі, від яких добровільно відмовилося Державне підприємство «Науково дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща Водиця», на прохання Києво-Святошинської районної державної адміністрації і погодило цю відмову у 350 га Міністерство Аграрної політики та продовольства України з формулюванням: «виходячи з мотивів суспільної необхідності, з метою врегулювання конфлікту, забезпечення потреб робітників підприємства та працівників соціальної сфери». На сьогоднішній день жителям села виділили земельні ділянки площею від 0,06 до 0,10 га загальною площею до 30 га. Решта 320 га виділена громадянам України які не є жителями села, та не мають ніякого відношення до працівників АК «Пуща Водиця». У Публічній кадастровій карті України
На даній території через два місяці «висвітилися» ділянки площею біля від 1 до 68.8 га на одну, кадастрові номера:
o 3222486200:03:010:5134 площа 68.5 га
o 3222486200:03:010:5133 площа 25.9998 га
o 3222486200:03:010:5133 площа 25.9998 га
o 3222486200:03:010:5153 площа 1.99993 га
o 3222486200:03:009:5092 площею 5.9999 га
o 3222486200:03:009:5092 площею 5.9999 га
o 3222486200:02:001:5013 площа 1.8548 га
o 3222486200:02:001:5014 площа 1.8548 га
o 3222486200:02:001:5015 площа 1.8548 га
o 3222486200:02:001:5017 площа 1.8548 га
o 3222486200:02:002:5074 площа 1.855 га
o 3222486200:02:001:5016 площа 1.9657 га
o 3222486200:02:002:5075 площа 1.9664 га
o 3222486200:02:002:5076 площа 1.9661 га
o 3222486200:02:002:5077 площа 1.9661 га
o 3222486200:02:002:5078 площа 1.9662 га
o 3222486200:02:002:5081 площа 1.9704 га
o 3222486200:02:002:5079 площа 1.9704 га
o 3222486200:02:002:5080 площа 1.9703 га
o 3222486200:02:002:5082 площа 1.9702 га
o 3222486200:02:002:5083 площа 1.9704 га
Та багато інших.
Хочу звернути увагу що, ці земельні ділянки виділялися розпорядженням в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкавроном М.І.. Через 7 днів після підписання розпорядження видавалися державні акти, і це в грудні місяці перед новим роком, коли звітний період та Києво-Святошинський районний відділ по земельним ресурсам громадян не приймав. А прості люди чекають на акт не один рік.
Нам стало відомо що багато з тих кому видали акти навіть не подавали відповідного пакету документів, а в цей же час в Києво-Святошинська районна державна адміністрація відмовляла мешканцям села Софіївська Борщагівка через дрібні недоліки. Вся ця афера по розкраданню 350 га землі та знищення відділення «Совки» була заздалегідь спланована. У 2011 році були вивезене все поголів’я ВРХ, на м’ясокомбінат навіть не пожаліли тільних корів та племінний молодняк, а довідку про «лейкозність всього стада» начебто завірив заступник міністра аграрної політики та продовольства Бісюк, який колись працював в радгоспі «Совки» ветеринарним лікарем. Керувався процес вивезенням Усаченко Ларисою. У село постійно приїздив громадянин Дробіков Олександр (по іншим даним Болотюк Олександр) який через довірених осіб постійно збирав з людей гроші обіцяючи всім бажаючим забезпечити земельними ділянками.
У вересні 2012 року Києво-Святошинська державна адміністрація та ДП НДВА «Пуща Водиця» звернулися з листами про добровільну відмову та погодження 350 га землі. Міністерство аграрної політики та продовольства погодило мотивуванням «- для забезпечення працівників відділення «Совки», працівників соціальної сфери та жителів села Софіївська Борщагівка земельними ділянками, та зняття напруженості в селі» і почалося порушення. А перед виборами 2012 року особисто колишній губернатор Київської області Присяжнюк Анатолій Йосипович обіцяв людям земля буде лише коли проголосуєте за Партію Регіонів.
До Києво-Святошинської районної державної адміністрації звернувся Кудрик Олесь Тимофійович з листом-клопотанням у якому просив забезпечити земельними ділянками 150 чоловік (працівників сільської ради які вже не одну земельну ділянки встигли продати, призначеним депутатам, членам виконкому, школі, ЖЕКу та іншим особам які підтримали рейдерське захоплення в 2011 році). Своїми діями Кудрик О.Т. порушив ст..5 Закону України «Про боротьбу з корупцією». Тодішній в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкаврон Микола Іванович замість вжиття заходів реагування передбачених ст..10 Закону України «Про боротьбу з корупцією» задовольнив лист-клопотання Кудрика О.Т.. У їхніх діях передбачається порушення ст..ст.26, 28 Кримінального Кодексу України.
На цьому Шкаврон М.І. не зупинився . Він почав одноосібно підписувати розпорядження про виділення земельних ділянок в порушення погодженню міністерства аграрної політики та продовольства, та на масив 350 га інститут УкрНДІПроцивільсільбуд не розробляв ніякої технічної чи проектної документації, Києво-Святошинська районна рада не надавала відповідних дозволів на розробку проекту землеустрою на масив 350 га та не розглядала питання про виділення земельних ділянок громадянам України із цього масиву 350 га.. Не зважаючи на це працівникам та пенсіонерам відділення «Совки» видали від 0,05 до 0,10 га а не жителям села Софіївська Борщагівка та не працівникам «Совки» по 2 га (два гектара).
Своїми діями Шкаврон М.І. порушив ст.. 365 Кримінального Кодексу України, Закон України «Про землеустрій», та порушив ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ ст. 118, що вже доведено інспекцією сільського господарства.
До цієї злочинної схеми долучився і заступник Києво-Святошинського відділу земельних ресурсів Токар С.М., який за СІМ ДНІВ після видання розпорядження виготовляв Державні акти на право приватної власності, і їх власноруч підписував, не маючи на те владних повноважень та порушуючи службові інструкції та ст. 365 Кримінального Кодексу України.
Шкаврон М.І і Токар С.М. порушили також Закон України «Про державну службу» та клятву державного службовця.
Видавав готові державні акти на землю, працівникам та пенсіонерам «Совки» Дробіков (Болотюк) О.О., при цьому при всіх заявив хто не заплатить йому 1000 гривень та хто не напише заяви на звільнення з ДП НДВА «Пуща Водиця» по власному бажанню порве і знищить їхній державний акт, та перед видачею державного акта в кожного витребував ці 1000 грн. та заяву на звільнення. Постає питання хто доручив видавати документ строгої звітності невідомій людині (як кажуть в адміністраціях ми не знаємо хто такий Дробіков О.) –І хто дозволив цьому Дробікову О.О. збирати у людей заяви на звільнення? По факту збирання грошей з громадян Шевченківський районний суд м. Києва за скаргою гр.. Бойко Тамари Анатоліївни 04.04.2014 року прийняв Ухвалу якою зобов’язав ГСУ Київської області відкрити кримінальне провадження відносно Дробікова О.О., але на сьогоднішній день провадження не відкрито. Дробіков О.О. 04, 11, та 18, червня 2014 року знову у селі Софіївська Борщагівка за приміщенням Києво-Святошинської прокуратури «під носом» у прокурора Федоренка В.В., збирає людей, та збирає з них гроші відкрито, закликає про відставку працівників Мінагрополітики, а 18.06.2014 року Дробіков О.О. заявив і про відставку президента. 19.06.2014 року Дробіков О.О. повів людей на Хрещатик під Мінагрополітики. Подібні дії Дробікова О.О. є не що іншим як спосіб збагачення шахрайським шляхом та дестабілізувати ситуацію в селі Софіївська Борщагівка.
Після втручання адміністрації президента мені надійшла відповідь з Державної інспекції сільського господарства в Київській області в якій було зазначено, що при виділенні земельних ділянок було допущено низку порушень чинного законодавства України, і інспекція направила Вимоги до Київської обласної та Києво-Святошинської районної державних адміністрацій з вимогою усунути ці недоліки (Копії відповідей додаються).
Виникає питання чому інспекція намагається приховати ці злочини, не передає справу до прокуратури та МВС України, з метою притягнення винних осіб до відповідальності, а намагається заднім числом усунути недоліки?
05.03.2014 року від Громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання.
Сприяння Президенту України в боротьбі з корупцією і виконання ним конституційних обов’язків» головою якої я є, до Прокуратури Києво-Святошинського району Київської області я подала 29 повідомлень про адміністративні правопорушення. Не дочекавшись відповідного прокурорського реагування я звернулася із Скаргою до Прокуратури Київської області результату не має (копія скарги додається).
Така ж ситуація і з моїми односельцями. Зокрема Хвостенко Г.Д. яка 24.03.2014 року звернулася до Прокуратури Києво-Святошинського району Київської області з повідомленням про адміністративні правопорушення, не дочекавшись прокурорського реагування змушена була 16.04.2013 року звернутися до Прокуратури Київської області. На сьогоднішній день реакції ніякої (копія скарги додається).
За заявою депутата 5 (п’ятого) скликання Зінченко Л.П. 06.04.2013 року природоохоронною прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за №42013100020000002. Провадження відкрито вже більше року, але Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області ніяких реальних дій не проводить. Всі Клопотання які подаються і можуть прискорити розслідування, не розглядаються та ігноруються. За приховування бездіяльності в розслідуванні кримінального провадження №42013100020000002, проти працівника Києво-Святошинської районної прокуратури О. Павлюк було відкрито кримінальне провадження за №42014110000000077 за повідомленням Зінченко Л.П.. Провадження було відкрито 24.03.2014 року а Зінченко Л.П. ні разу не допитали.
Подібна ситуація і по жительці села Софіївська Борщагівка Миголь О.П.. За її заявою 22.11.2013 року було відкрито кримінальне провадження № 12013100200005721, один раз її опитали, допитали і свідків які з нею прийшли, а решту клопотань які вона подавала для прискорення слідства не розглядають та нехтують ними.
Така ганебна практика корупції, та приховування злочинів та злочинців існує в Києво-Святошинському районі і Київській області не один рік як в Києво-Святошинській та Київській обласній прокуратурі так і в Києво-Святошинському РУ ГУ МВС України в Київській області.
Не зрозуміла ситуація з виконанням Ухвали суду від 17.02.2014 року відповідно до якої потрібно відкривати кримінальне провадження відносно прокурора Києво-Святошинського району Київської області Федоренка В.В. та його першого заступника Любарця. Це дає мені підстави стверджувати, що ця справа навмисно блокується (копія Ухвали додається).
Одним із активним приховувачем злочинів Холодницький Н.І., який з прокуратури Київської області перейшов працювати до Генеральної прокуратури України. Холодницький Н.І. під час рейдерського захвату, допомагав бандитам був черговий за обстановкою, та закривав всі кримінальні справи проти рейдерів. Це підтверджуютьо фото та відеоматеріалів, зокрема на ютуб Холодницький Назар в с. Софіївська Борщагівка.wmv http://www.youtube.com/watch?v=wxXxU4X94jY
Можна багато наводити прикладів, але і так є низка питань на які я не отримала відповіді, а саме:
1. Де поділися виборчі бюлетені якими голосували на позачергових виборах у селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, які відбулися 27.05.2012 року? Просимо з’ясувати у Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії Києво-Святошинського району Київської області де поділася виборча документації (у т.ч. виборчі бюлетені) після проведення почергових виборів сільського голови та сільських депутатів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради, в селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, які відбулися 27.05.2012 року.
2. Чому Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області працює 7 (сьомого) скликання (згідно Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад) на території України працюють ради 6 (шостого) скликання)?
3. Чому до державних архівів (Києво-Святошинського району, Київської області) за 2005-2014 роки не здано жодного протоколу рішень сесій, та протоколу рішень виконавчого комітету (по законодавству України, максимальний термін зберігання даної документації в сільській раді не більше 3 (трьох років))?
4. Чому не розглянутий, не вивчений Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, який був направлений для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В. за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка). Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем. Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічник Холодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської області Вітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України заступник прокурора по кадрам та працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кв. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі
5. Чому Сільська виборча комісія (діє як Територіальна виборча комісія) в порушення ст. 80 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» призначають сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради Кудрика Олеся Тимофійовича , та депутати по виборчим округам №№ 4;11;12;15;17;18;19;20;24;25;27;29;30;31. Згідно цього закону, по вище згаданим округам та по сільському голові Територіальна виборча комісія, повинна була призначити перевибори, всі терміни минули, а рішення голова комісії колишня Шевчук Ірина Степанівна, та теперішня Шупик Лілія Федорівна не приймали та не приймають бо Шевчук І.С. забороняв це робити перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкаврон Микола Іванович та керуючий апаратом Київської обласної державної адміністрації — Спаський Андрій Сергійович, а тепер хто забороняє? 27 травня 2012 року у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися позачергові вибори сільських депутатів та сільського голови. Під час цих виборів та під час встановлення результатів голосування та волевиявлення виборців , членами комісій були допущенні численні та навмисні порушення законів України. Як наслідок є всі підстави вважати незаконно обраними 18 депутатів з 32 та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організатором всіх цих фальсифікацій був заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович, Заступник Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, та юрист (який після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року надавав юридичні послуги рейдерам Кудруку О.Т. та Перегінцю В.М.) Ситєнков Максим Миколайович, який зареєстрований Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Святошинська, 46 квартира 175, а виконавцем була Шевчук Ірина Степанівна, голова СВК, яка у 2010 році була секретарем Сільської виборчої комісії, і так само приймала участь у фальсифікаціях, про що УДСБЗ Києво-Святошинського району передав до Прокуратури Києво-Святошинського району матеріали справи вихідний №12/2349 від 14.04.2011 року вхідний Києво-Святошинської прокуратури № 1532 від 18.04.2011 року. Ця справа прихована прокурором Києво-Святошинської прокуратури Федоренком Василем Васильовичем. Один з прикладів порушення по виборчому округу №1, де 63 голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, а опонент Дудка Руслан Петрович згідно протоколу Дільничної виборчої комісії набрав 22 голоси, але після перерахунку СВК з’являється протокол у якому зазначено у Шпак Л.Г. – 22 голоси, а у Дудки Р.П. 67, і на с сьогоднішній день Дудка Р.П. є секретарем сільської ради. Напевно таке потурання законів України можливо через його дядька, який працює у Прокуратурі Шевченківського району. Також існує доведений судом факт фальсифікацій, які відбулися у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області під час виборів у 2010 році. Коли тодішня голова Сільської виборчої комісії (СВК) Гарницька Ольга Борисівна призначила свого чоловіка Гарницького Василя Анатолійовича, депутатом замість обраної Ященко Тетяни, цей факт був доведений судом, а прокурор Київської області Витязь складу злочину не вбачає.
6. Чому належним чином не розслідувався факт рейдерського захоплення адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області 05.07.2011 року теперішнім керівництвом сільської ради — сільським головою 7 (сьомого?) скликання Кудриком О.Т., сільськими депутатами 7 (сьомого?) скликання Головком Олександром Яковичем, Бабієм Ігорем Станіславовичем, Кулік Світланою Федорівною, Коробчуком Миколою Григоровичем та депутати 6 (шостого) скликання Шупиком Валерієм Михайловичем, Левченком Олександром Івановичем, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та нині покійним Перегінцем Василем Миколайовичем та молодиками з ТОВ «Домінант плюс» яких зараз називають «тітушками». По факту рейдерського захвату неодноразово я та інші жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, о Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., та до тодішнього президента Януковича В.Ф. як гаранта Конституції України.. Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут». А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН». Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати нам дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України.
7. Чому не осудженні та не покарані винні особи які самовільно привласнили владні повноваження та не маючи права підпису підписували рішення сесій та виконавчого комітету за період 05.07.2011 року по 27.05.2012 року, а саме, Перегінець Василь Миколайович, Кудрик Олесь Тимофійович, Сиротюк Лариса Петрівна. Даний факт підтверджений судами. 15 березня 2011 року група депутатів Софіївсько-Боршагівської сільської ради у церкві прийняла незаконні рішення, а саме:
— № 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету», яким було відкликано секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету Фоміну Е.Б.;
— № 2 «Про обрання секретаря сільської ради», яким секретарем сільської ради обрано депутата від виборчого округу № 6 Перегінця В.М.;
— № 3 «Про відкликання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи», яким відкликано заступника сільського голови з питань виконавчої роботи Василенка С.Л.;
-№ 4 «Про обрання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи», яким обрано заступником сільського голови з питань виконавчої роботи Кудрика О.Т.
01.06.2011 року Києво-Святошинським районним судом було винесено постанову по справі № 2-а-3418/11, судею Києво-Святошинського районного суду Київської області Нікушиною В.В. відмовлено у задоволенні позову Сазонової М.О. до Софіївсько- Борщагівської сільської ради, треті особи — Перегінець В.М., Кудрик ;О.Т., Фоміна Е.Б., Василенко С.Л. про визнання рішень сільської ради протиправними та нечинними. Справа № К/9 991/89926/11
Була подана апеляційна скарга. Київський апеляційний адміністративнийо суд своєю постановою від 08 грудня 2011 року визнав протиравним та нечинним рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області №1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету», №2 «Про обрання секретаря сільської ради», №3 Про відкликання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи», №4 Про обрання заступника сільського голови з питань виконавчої роботи».
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ 19 березня 2013 року провівши у касаційному порядку попередній розгляд адміністративної справи за позовом Сазонової Марії Олексіївни до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (далі — Софіївсько-Боріцагівська сільська рада), треті особи — Перегінець Василь Миколайович, Кудрик Олесь Тимофійович, Фоміна Елеонора Борисівна, Василенко Сергій Леонідович про визнання рішень ради протиправними та нечинними за касаційною скаргою Перегінця В.М. на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2011 року вирішив , Касаційну скаргу Перегінця Василя Миколайовича залишити без задоволення, а оскаржувану постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2011 року в адміністративній справі за позовом Сазонової Марії Олексіївни до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, треті особи — Перегінець Василь Миколайович, Кудрик Олесь Тимофійович, Фоміна Елеонора Борисівна, Василенко Сергій Леонідович про визнання рішень ради протиправними та нечинними — без зміни.
8. Чому не виконуються рішення:
• Київського апеляційного адміністративного суду по справі №2-а-3418/11 від 08.12.2011 року,
• рішення Вищого адміністративного суду від 19.03.2013 року ,
• Київського апеляційнийного адміністративного суду від 01.10.2013 року (справа № 2-а-756/1/13 ).
Якими визнані нечинними рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 15 березня 2011 року №1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконавчого комітету». Київський апеляційний адміністративний суд 01.10.2013 року (справа № 2-а-756/1/13 ) постановив зобов’язати Софіївсько-Борщагівську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області виплатити Фоміній Е.Б. заробітну плату за період з 05.07.2011 року по 06.12.2012 рік. Чому не поновлюється на роботі законний секретар сільської ради Фоміна Е.Б.
А найголовніше по всій території України та Київської області працюють органи місцевого самоврядування 6 (шостого) скликання, лише у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області працює рада 7 (сьомого) скликання.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)», якою передбачено, що скликання всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад) мають єдиний порядок обчислення.
Це твердження підтверджується Рішенням Конституційного Суду України від 04.06.2009 року №13-рп/2009 та Рішенням Конституційного Суду України № 2-рп/2013 від 29.05.2013. А саме Рішенням від № 2-рп/2013 від 29.05.2013 Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 136, частини третьої статті 141 Конституції України, абзацу першого частини другої статті 14 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів чітко визначено
• Конституційний Суд України у Рішенні від 4 червня 2009 року № 13-рп/2009 вказав, що конституційні положення, які встановлюють строки повноважень представницьких органів, мають загальний характер, а тому обчислення цих строків здійснюється однаково, незалежно від того, на чергових чи позачергових виборах обрано склад представницького органу чи посадову особу (абзац третій підпункту 3.2 пункту 3 мотивувальної частини). Конституційний Суд України зауважує, що таке тлумачення положень частин першої, другої статті 141 Конституції України
Конституційного Суду України від № 2-рп/2013 від 29.05.2013 вирішив:
1. В аспекті конституційного подання положення частини другої статті 136, частини третьої статті 141 Конституції України, абзацу першого частини другої статті 14 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів“ від 10 липня 2010 року № 2487-VI слід розуміти так, що наступні після набрання чинності Законом України „Про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів“ від 1 лютого 2011 року № 2952-VІ усі чергові вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, сільських, селищних, міських, районних, обласних рад та сільських, селищних, міських голів, обраних на чергових або позачергових виборах, відбуваються одночасно на всій території України в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень рад чи голів, обраних на чергових виборах 31 жовтня 2010 року.
2. Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.
По факту привласнення владних повноважень Кудриком О.Т. відкрито кримінальне провадження №12014110200000709, але слідчі дії не проводяться і не повідомляють хто слідчий. Не законно працюючи Кудрик О.Т. підписує незаконні рішення сесій за які голосують сільські депутати. По двом рішенням які порушували Конституційні права Прокопенка Г.В., він подав позов до Києво-святошинського районного суду, адміністративна справа №369/8025/13-а, і суд визнав рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради незаконними та скасував їх.
Своїми діями голова Софіївсько-Борщагівської сільської ради 7 (сьомого) скликання та сільські депутати порушили Конституцію України, Закон України «Про місцеве самоврядування», Закон України про статус депутата місцевих рад» Земельний Кодекс України, Рішення Конституційного Суду України №7-рп/2009 від 16.04.2009, Цивільний та Адміністративний Кодекси України, Протокол №1 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Рішення Конституційного Суду України від 04.06.2009 року №13-рп/2009 та Рішення Конституційного Суду України № 2-рп/2013 від 29.05.2013.
Через злочину бездіяльність працівників Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області , Головного слідчого управління МВС України Київської області, Міністерства внутрішніх справ ми змушені через рішення судів домагатися внесення Повідомлень про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі ЄРДР).
Але слідчі дії не проводяться. З міністерства внутрішніх справ надходять відписки, що наші скарги надіслані до Головного слідчого управління. А з Головного слідчого управління відповідь – що надані вказівки Києво-Святошинському РУ ГУ МВС України в Київській області здійснити слідчі дії. А Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області як не проводило розслідування та слідчі дії так і не проводить, по наступним кримінальним провадженням:
1. №4201310002000002 – квітень 2013 року Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області
2. №12014110200000709 березень 2014 року Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 353 КК України
3. №12013100200001698 липень 2014 року, Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 366 КК України
4. №12013110010008935 липень 2013 року, Голосіївське РУ ГУ МВС України м. Київ, ст. 158 КК України
5. №12014110200001352 травень 2014 року, Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 158 КК України
6. Колективна заява першому заступнику міністра внутрішніх справ №Т-3047 від 19.08.2014 року, відповіді немає
7. Колективна заява про особистий прийом №КОЛ-3294 від 04.09.2014 року – відповіді немає
8. №12013000200005721 Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 158 КК України
9. №12014110200001352 від 16.05.2014 року, Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 158 КК України
10. Постанова від 17.02.2011 року Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області про порушення кримінальної справи за ст. 296, ст. 122 КК України
11. №12013110060006348 липень 2013 року, Печерське РУ ГУ м. Київ, ст. 358 КК України
12. №12014110200001852 від 26.06.2014 року Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 194 КК України
13. №12014110200001181 від 07.05.2014 року, Києво-Святошинське РУ ГУ МВС України в Київській області, ст. 190 КК України
По всім вищезгаданим провадженням не проводяться слідчі дії, так само як і на звернення до міністерства МВС України, в яких надається інформація про кримінальні злочини та розкрадання державних коштів – не має відповіді по суті.

яким ж боком Дудка Руслан до рейдерського захоплення?

А дуже просто громадянка Сазонова подає позов, на той час Дудка Р.П. був юристом сільської ради і проти позова заперечує. Таким чином Києво-Святошинський районний суд від 01.06.2011 року визнає нових секретаря Перегінця В.М. та заступника Кудрика О.Т.

Далі за планом сільський голова 29.06.2011 року список 23 депутатів (хоча двоє з них вийшли і в цій авантюрі не брали участі) і рішення.

05.07.2011 року сільські депутати Кудрик О.Т. та ТОВ «Домінант плюс» (фірма Заславського М.)  за допомогою всіх куплених з патрохами міліціонерів захоплюють рейдерським шляхом в 03.00 годині ночі Софіївсько Борщагівську сільську раду.

посилання на ютуб

та багато інших

Далі «засланий козачок» Дудка Р. в Києво-Святошинському районному суді удачно завалює позов Денисенка Ю.М. і йому відмовлюють у поновлені на посаді.

Такий самий фінт хотів Дудка Р. зробити і в апеляції за позовом Фоміної Е.Б. але його вже розкусили і вже не дозволили це зробити. І справа була виграна.  Київський апеляційний адміністративний суд від 08.12.2011 року скасував незаконі рішення від 15.03.2011 року і поновив на посаді секретаря Фоміну Е.

Але тиск погрози саботаж та ГРОШІ БУДІВЕЛЬНОЇ МАФІЇ СКУРАТІВСЬКОГО МАРТИНОВА ЖУРБИ І ПІДТРИМКА РЕЙДЕРІВ КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ РАДОЮ ТА АДМІНІСТРАЦІЄЮ ПЛЮС ЗВЯЗКИ ДУДКИ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ І ВИЩОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ зробили свою справу і дію ухвали КААС від 08.12.2011 року призупинили, а у Фоміної забрали печатку.

Далі начебто перевибори 27.05.2012 року, а верніше ПРИЗНАЧЕННЯ БАЛАБОЛЬЧИКІВ КОЛОКОЛЬЧИКІВ   (так називають Софіївсько-Борщагівських сільських депутатів в т. ч. і Дудку Р.) ЯКІ ПІДНІМАЮТЬ РУКИ ЗА ВСЕ ЩО СКАЖУТЬ ЗВЕРХУ.

За свої послуги ДУДКА Р.П. ОДЕРЖАВ ПОСАДУ СЕКРЕТАРЯ СОФІЇВСЬКО-БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Далі заважав намет і 17.07.2012 року Дудка Р.П.  разом з депутатами та членами виконкому розгромив намет, який був приймальнею Ляшка.

ЧОМУ МОВЧАВ ЛЯШКО, А ТОМУ ЩО ПРОДАВСЯ БУДІВЕЛЬНІЙ МАФІЇ І ЙОГО ФІНАНСУВАВ ДЯДЕЧКА ЯКИЙ ЖИВЕ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА ПО ВУЛИЦІ ОЗЕРНА ТА ВЗЯВ У КОМАНДУ ТА ЗРОБИВ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ЗАБУДОВНИКА СКУРАТІВСЬКОГО ПРО ЦЕ СТАЛО ВІДОМО ВІД ZIK

http://zik.ua/tv/project/groshi/news/14497

http://zik.ua/tv/project/groshi/news/14516

У 2010-2013 рр. сотні гектарів землі, що перебували в користуванні державного агрокомбінату «Пуща-Водиця», були виведені в приватну власність. Зокрема, 2010 р. керівництво агрокомбінату відмовилося від близько 62 га в с. Софіївська Борщагівка, де розташовані теплиці та колишня ферма підприємства.
Земля перейшла сільраді, і та швидко знайшла їй застосування. Розпаювала на дрібні ділянки та безкоштовно передала сотням громадян. На другому етапі їх скупили кілька осіб. Як з’ясувала журналіст програми антикорупційних розслідувань «Наші гроші» (щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK) Аліса Юрченко, серед покупців виявився Олександр Конихов, помічник народного депутата Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка).
Конихов купив три ділянки загальною площею 21 га. Нині він володіє однією з них. Ще дві – перепродані й забудовуються попри те, що доля усіх трьох ділянок нині оскаржується в судах. Суд апеляційної інстанції постановив повернути землю держкомбінату. Олександр Конихов повідомив, що продовжує судитися.
А от нардеп-радикал Сергій Скуратовський, помічником якого працює Конихов, відмовився спілкуватися про ці землі і навіть заперечив, що є забудовником.
Хоча фірма «Укрполіскорм», оформлена на його дружину Людмилу Скуратовську, вже будує у Софіївській Борщагівці житловий комлекс «Софія Київська». Курує будівництво помічник нардепа та директор іншої його родинної фірми – ПП «Грін-Грей» – Олександр Конихов.
Нардеп-радикал Сергій Скуратовський виявився бізнес-партнером Сергія Дядечка, одного з колишніх акціонерів «Родовід Банку», що вважався близьким до Юрія Іванющенка.
Поки лідер радикалів Олег Ляшко запевняв журналістів, що не знає Дядечка, його колега Андрій Лозовой, почувши з-за спини шефа знайоме прізвище, підказав: «Дядечко фінансував партію під час виборів».
Отже у радикала-забудовника Сергія Скуратовського і одіозного регіонала Юрія Іванющенка спільний товариш – Сергій Дядечко. Варто зазначити, що структури Іванющенка теж збудувалися на землі агрокомбінату «Пуща-Водиця». На Кільцевій дорозі виріс гуртовий ринок «Столичний», мажоритарним власником якого є лондонська компанія Goodlight Capital з орбіти Іванющенка.
Через відмову держкомбінату від 62 га прокуратура порушувала кримінальну справу. Підпис на відмові поставив екс-заступник гендиректора «Пуща-Водиці» О. Мостицький. Його судили, але провину так і не довели.
У 2012-му агрокомбінат відмовився ще від 350 гектарів. Якщо перші 62 га керівництво агрокомбінату відчужило самостійно, то цього разу Міністерство агрополітики на чолі з Миколою Присяжнюком надало згоду на відмову. Землю знов розпаювали на сотні маленьких ділянок. Потім почалася скупка кількома групами. Серед них опинилася й компанія «Софіївський сад». Фірму засновував Євген Сінгаєвський (нині оформлена на інших осіб). У ЗМІ та матеріалах кримінальних справ він фігурує як позаштатний радник екс-глови Держземагентства Сергія Тимченка.
Сінгаєвський не захотів спілкуватися з журналістами, запропонувавши їм перевіряти інформацію.
Чи була купівля ділянок Кониховим та Сінгаєвським просто ринковою угодою, а не частиною заздалегідь спланованої схеми по вилученню землі в агрокомбінату для наближених осіб? Можна судити з такого факту. Початкові власники ділянок в суді свідчили, що навіть не знали про виділення їм землі. Юристи держкомбінату – свідки тих судових засідань.
«Людина приходить або її адвокат. Вона каже, я заяву на цю землю взагалі не писала. Я не знаю, що це за земля, в мене її ніколи не було», – пригадує Віра Лімонтова, начальник юрвідділу ДП «НДВА «Пуща-Водиця».
Прокурори підтверджують. «Були, дійсно, факти, коли виділялись землі на осіб, які не підтверджували, що вони є користувачами тих земель», – говорить Микола Голомша, екс-перший заступник Генпрокурора.
Виходить, що помічник Скуратовського та фірма Сінгаєвського «скуповували» ділянки у людей, які навіть не знали, що є власниками цієї землі
http://zik.ua/tv/project/groshi/news/14516

Землі села Софіївська Борщагівка розікрали Скуратівський, Конихов, Мартинов

Землі села Софіївська Борщагівка розікрали Скуратівський, Конихов, Мартинов

Тому продажний Ляшко і не образився, що сільські депуати Головко О., Дудка та інші побили людей потрощили намет забрали все майно залили асфальт мазутою завезли щебінь

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

17.07.2012 рік

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року руйнування намету

ОСЬ ВАМ І НОВА СТАРА ВЛАДА ОЛІГАРХІВ КАЗНОКРАДІВ КОРУПЦІОНЕРІВ ТА «РАДНИКІВ» Міністра екології.

Для чого це Дудці Р. все просто надавати дозвола для забудови багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків в селі Софіївська Борщагівка, адже він вже в долі його не раз і не бачили разом з Кудриком і Сиротюк в будиночках офісах по продажу квартир за лісом де вони брали до своїй кишень гроші…

далі буде

Реклама