Софіївська Борщагівка корупційні схеми розкрадання землі, хто за цим стоїть?

Sofievskaya Borshchagovka corruption schemes theft of land, who is behind it?
Софиевская Борщаговка коррупционные схемы разворовывания земли, кто за ими стоит?
05.07.2011 року о 03.00 годині ночі у селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району, Київської області – відбулося захоплення державної адміністративної будівлі, а саме приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, за адресою Київська область Києво-Святошинський район село Софіївська Борщагівка провулок Шкільний, 5, унаслідок цього захоплення була паралізована робота сільської ради. Організаторами захоплення та дійовими особами були громадянин Кудрик Олесь Тимофійович, та депутати шостого скликання — покійний Перегінець Василь Миколайович, Шупик Валерій Михайлович, Левченко Олександр Іванович, Коробчук Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та молодики-спорстмени  у народі звані тітушками.
Чому відбулася рейдерське захоплення?
Воно відбулося із-за створення Тимчасової депутатської комісії яка вимогу громади  села Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району, Київської області почала роботу по перевірці законності та доцільності виділення земельних ділянок за період з 2006-2010 років. Були надіслані численні запити до відповідних державних структур  а саме, у 2011 році було надіслано, Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В., за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Були викладені факти не сплати податків до державного та місцевого бюджету забудовниками багатоповерхівок Мартиновим Валерієм (мешкає с. Борова, вул. Пушкіна 49) та Журбою Олександром (мешкає місто Київ, вулиця Стражеско,3, кв.85,оформлені земельні ділянки на їхніх родичів). Земельні ділянки, на яких вони ведуть будівництво були оформлені на підставних осіб, або на їхніх родичів. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка)
Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.
Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічник Холодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської області Вітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України  заступник прокурора по кадрам та  працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кв. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі.
У минулому 2011 році, у ніч з 04 на 05 липня 2011 року у нашому селі відбулося рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організаторами захоплення були громадянин Кудрик Олесь Тимофійович, та депутати сільської ради,  шостого скликання — покійний Перегінець Василь Миколайович, Шупик Валерій Михайлович, Левченка Олександр Іванович, Коробчука Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та молодики-спорстмени з ТОВ «Домінант Плюс». Хочу звернути вашу  увагу, що саме Кудрик Олесь Тимофійович приймав участь у незаконних земельних оборудках.
По факту рейдерського захвату  неодноразово я та інші жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, о Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., та до Вас як гаранта Конституції України. Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут». А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги  пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН». Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати нам дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України. Рейдерський захват сільської ради та призначення Кудрика О.Т. дало можливість Партії регіонів побудувати оптовий сільськогосподарський  ринок «Столичний», який належить Азарову М.Я., Присяжнюку (куму Януковича В.Ф.) хоча громада села на громадський слуханнях була категорично проти. Але після рейдерського захоплення саме Кудрик О.Т. дав добро на будівництво і крім заявлених 100 га ринок «Столичний» різко розширився до 300 га. Жодної копійки в бюджет села від ринку «Столичний» не поступило. І Кудрик О.Т. сам заявив, на одній з передвиборчих зустрічей кандидата в народні депутати по 95 округу члена Партії регіонів ректора Мельника Петра, що село ніякого відношення не має до ринку «Столичний». А Мельник Петя (який втік до Америки бо брав хабарі в особливо великих розмірах) на запитання по Виборчій програмі Партії регіонів «Ви повинні знати правду» за 20 млн. грн. які надходять в бюджет, заявив що то опечатка і ніхто нікому не платить. Також Кудрик О.Т. надав приміщення сільської ради під особисту приймальню народного депутата Мельника П., останій заявив 09.05.2012 року що Кудрик О.Т. наш голова.
Коли у ніч з 04 на 05 липня 2011 року спрацювала сигналізація (о 03.01 год.) і прибув наряд охорони ВДСО Святошинського району, ніяких дій з боку міліції по затриманню нападників не було. Натомість вони розвернулися та поїхали, мотивуючись розпорядженням Перегінця В.М. який себе і назначив секретарем сільської ради та в.о. сільського голови.  19.03.2013 року Вищий Адміністративний суд виніс Ухвалу якою залишив ухвалу Апеляційного Адміністративного суду м. Києва від 08.12.2011 року без змін. Визнавши рішення про обрання секретарем Перегінця В.М. та  заступника сільського голови Кудрика О.Т НЕ ЗАКОННИМИ Цей факт розгулу бандитизму та бездіяльності правоохоронних органі висвітлювали всі провідні телеканали та засоби масової інформації. Натомість начальник Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області Краснояров та прокуратур Києво-Святошинського району Федоренко В.В – СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕ МАЄ, ТА НЕ ВБАЧАЄТЬСЯ ВЗАГАЛІ НІЯКОГО ЗАХОПЛЕННЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ. Та неодноразово Краснояров Ф.Ф. під час рейдерського захоплення від 05.07.2011 року по листопад 2011 року направляв наряди патрульної служби та бійців «Беркуту» для охорони бандитів-рейдерів. А «Беркут» та міліція добре захищала рейдерів від селян – і в цьому знову керівництво, ні міліції ні прокуратура Києво-Святошинського району не вбачали складу злочину. А помічник прокурора Федоренка В.В. Києво-Святошинської прокуратури – Холодницький Назар Іванович в перші дні рейдерського захвату сільської ради днював і ночував в то в сільській раді то зовні та докладав всю обстановку керівництву про «правильний хід операції по захвату».  Всі листи які надходять від жителів  села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області, до прокуратури Києво-Святошинського району він бере під особистий контроль та надає формальні відписки, або взагалі ховає справу.
 Так сталося і по справі яку в 2010-2011 році розслідувало 4-те СМ УДСБУЗ ГУ МВС України в Київській області по 61,85 га, які 04.08.2010 року Софіївсько-Борщагівська сільська рада 5 скликання роздала без погодження Міністерства аграрної політики та продовольства.
А саме були допитані громадяни України які отримали земельні ділянки на підставі рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 39 сесії 5 скликання від 04.08.2010 року.
Всі матеріали були опрацьовані та частинами в повному обсязі були передані Києво-Святошинській районній прокуратурі Київської області. Всі матеріали прокуратурою були похоронені ніхто справу не розслідував, навпаки замітали всі сліди, ховали та знищували докази кримінальної відповідальності керівництва Софіївсько-Борщагівської сільської ради 5 скликання — Кремця Сергія Володимировича, Кудрика Олеся Тимофійовича та Сиротюк Лариси Петрівни.

лист СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС до Києво-Святошинської районної прокуратури Софіївська Борщагівка 61,85 га

лист СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС до Києво-Святошинської районної прокуратури Софіївська Борщагівка 61,85 га


Найцікавіше те, що опитувані громадяни в значній частині (близько 30 %) давали свідчення, що державні акти на земельну ділянку в селі Софіївська Борщагівка не оформляли та не здійснювали ніяких нотаріальних дій.
Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 11

Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 11

Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 10

Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 10


Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 7

Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 7


Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 8

Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 8


Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 9

Покази Грунська Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 9


Так громадянка Грунська стверджує що державний акт не оформляла і не продавала земельну ділянку.
СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС України в Київській області майор міліції Межибовський О.В. відібрав пояснення у громадянина:
всім кого допитували ставили такі питання:
Питання №1. Чи звертались Ви до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Киево-Святошинського району Київської області з заявою про виділення Вам земельної ділянки (коли, з яким цільовим призначенням, загальна площа земельної
ділянки) та чи додавали до заяви графічні матеріали з місцем розташування земельної ділянки, копію паспорта та ідентифікаційного коду
Питання №2. У разі написання Вами вище зазначеної заяви чи були Ви
присутні на засіданні депутатів сільської ради під час п розгляду та чи отримали відповідне рішення сільської ради?
Питання №3. Чи Вами написана заява на ім’я сільського голови Софіївсько-Борщагівської с/ради представлена працівником міліції у вигляді копії?

Питання №4. Чи звертались Ви до Софіївсько-Борщагівської с/ради Києво-Святошинського району Київської області з заявою про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства та чи отримували Ви відповідне рішення?
Питання №5. Чи звертались Ви до Софіївсько-Борщагівської с/ради Києво-Святошинського району Київської області з заявою про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства та чи отримували Ви відповідне рішення
Питання №6. Чи виготовили Ви на отриману земельну ділянку державний акт на право власності? Якщо так, то під якими номерами вони зареєстровані, від якого числа та під якими серією та номером рахуються бланки державних актів?

Питання №7; Чи виготовили Ви на отриману земельну ділянку державний акт на право власності? Якщо так, то яка землевпорядна організація виготовляла технічну документацію, під яким номером зареєстрований державний акт та від якого числа, під якою серією та номером рахується бланк державного акту?
Питання №8. Ви продавали, дарували, передавали в спадщину, надавали в оренду (інше) вище зазначену земельну ділянку? Якщо так, то коли, кому та яким документом це посвідчується (підтверджується)?

На четверте питання и звертались Ви до Софіївсько-Борщагівської с/ради Києво-Святошинського району Київської області з заявою про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства та чи отримували Ви відповідне рішення всі допитувані громадяни відповідали, що не зверталися до сільської ради та відповідного рішення не отримували.
Красовська Є.В. також говорить що державний акт не оформляли і земельну ділянку не продавала

Красовська Є.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 11

Красовська Є.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 11


Красовська Є.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 12

Красовська Є.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 12


Красовська Є.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 13

Красовська Є.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 13

Чимало громадян писали в Заяві про отримання земельної ділянки для будівництва та обслуговуваня житлового будинку натомість отрималидля ведення особистого селянського господарства біля 0,50 га

Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 14

Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 14


Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 15

Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 15


Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 16

Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 16


Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 17

Лутак А.В Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 17

Також багато хто ообисто не подавав заяви до сільської ради на отримання земельної ділянки, а робив це через посередників чи знайомих.

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 24

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 24

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 25

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 25

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 26

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 26

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 27

Федорук С.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 27

Дуже багато заяв написаних в січні, лютому, березні 2010 року, але всі вони були зареєстровані сільською радою лише 03.08.2010 року за день до 39 сесії 5 скликання.

Пошивайло О.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 49

Пошивайло О.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 49

Пошивайло О.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 50

Пошивайло О.В. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 50

Гуляєва Н.С Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 54

Гуляєва Н.С Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 54

Гуляєва Н.С Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 55

Гуляєва Н.С Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 55


Пасічник О.О. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 72

Пасічник О.О. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 72

Пасічник О.О. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 73

Пасічник О.О. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 73

Матеріалів дуже багато, але основні дійові особи це Пількевич Олександр Леонідович, який шукав таких собі «друзів» які задарма відадуть ділянку і не будуть ставить лишніх питань, він сам не соромлячись про це повідомляє слідчому.

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 28

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 28

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 29

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 29

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 30

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 30

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 31

Пількевич О.Л. Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 31

Частина матеріалів в документах вивчайте самі.
Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 74

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 75

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 76

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 77

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 78

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 79

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 80

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 1

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 2

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 3

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 4

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 5

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 6

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 7

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 8

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 9

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 10

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 11

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 12

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 13

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 14

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 15

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 16

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 18

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 19

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 20

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 21

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 22

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 23

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 24

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 25

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 26

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 27

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 28

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 29

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 30

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 31

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 32

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 33

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 34

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 35

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 36

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 37

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 38

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 39

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 40

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 41

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 42

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 43

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 44

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 45

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 46

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 47

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 48

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 49

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 50

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 51

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 52

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 53

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 54

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 55

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 56

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 57

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 58

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 59

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 60

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 61

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 62

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 63

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 64

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 65

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 66

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 67

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 68

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 69

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 70

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 71

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 72

Конихов Софіївська Борщагівка 61,85 га рішення допити 4 го СМВ УДСБЕЗ ГУ МВС 73

А основний це Конихов Олександр Вікторович який умудрився»скупити» земельні ділянки навіть ті де громадяни україни непродавали, та оформити державні акти на право власності. Крім цього Софіївська Борщагівська сільська рада пійшла іще далі і на неіснуючій по факту 41 сесії 5 скликання зуміла прокрутити ці ділянки та надала дозвіл на зміну цільового призначення З ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА НА БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ.

Конихов Олександр Вікторович 41 сесія 5 скликання 20.10.2010 року Софіївська Борщагівка 1

Конихов Олександр Вікторович 41 сесія 5 скликання 20.10.2010 року Софіївська Борщагівка 1


Конихов Держакт 8,19 га Софіївська Борщагівка

Конихов Держакт 8,19 га Софіївська Борщагівка

Конихов Держакт 8,19 га Софіївська Борщагівка

Конихов Держакт 8,19 га Софіївська Борщагівка

Конихов 41 сес 5 скл 20.10.2010 р 8,19 га

Конихов 41 сес 5 скл 20.10.2010 р 8,19 га

20.10.2010 41 сес 5 скликання 20.10.2010 року Софіївська БорщагівкаКоников рішення на 9,8 га

20.10.2010 41 сес 5 скликання 20.10.2010 року Софіївська БорщагівкаКоников рішення на 9,8 га


2,99 га Конихов 61,8 га Держакт Софіївська Борщагівка

2,99 га Конихов 61,8 га Держакт Софіївська Борщагівка

2,99 га Конихов 61,8 га Держакт Софіївська Борщагівка

2,99 га Конихов 61,8 га Держакт Софіївська Борщагівка

Так ось цей Конихов вже у серпні 2014 року недочекавшись останніх рішеннь суду, обгородив територію за теплицями висипав дорогу, поставив охорону, вирив котлован та розпочав будівництво багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків.
Так що влада не помінялася як крали так і крадуть, як нічого не розслідували так і не розслідують…
Громадо села Софіївська Борщагівка вибір за вами чи ви знову залишитися холопами та рабами?….

Реклама

0 Comments Post your own or leave a trackback: Trackback URL

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s