Правда — про рейдерський захват 05.07.2011 року, про судові рішення, про  вибори 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка. Або чому тримають сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради сьомого Кудрика Олеся Тимофійовича.

Правда — о рейдерском захвате 05.07.2011 года, о судебным решениям, о выборах 27.05.2012 года  в селе Софиевская Борщаговка. Или почему содержат сельского голову Софиевско-Борщаговской сельского совета седьмого Кудрик Олеся Тимофеевича.
Truth — about raider capture 05.07.2011 year, court decisions, the Truth of raider capture 05.07.2011 of the year, and judicial decisions, elections 27.05.2012 year in Sofievskaya Borshchagovka village. Or why keep rural head Sophia-Borschagivskoi village Council seventh Kudrika Olesya  Timofeevicha.
Розповідь почнемо з автобіографії Кудрика О.Т. яку він сам надав на момент проведення позачергових виборів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області .
Кудрик 27.05.2012 рік передвиборча агітація

Кудрик 27.05.2012 рік передвиборча агітація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

АВТОБІОГРАФІЯЯ, Кудрик Олесь Гимофійович, народився 12 березня 1958 року в с. Климці Дубнівського району Рівненської області.Громадянство — Громадянин України.Освіта: повна вища. Українська сільськогосподарська академія.З 1966 по 1973 рік навчався в школі. В 1973 році вступила до Мирощанського радгоспу-технікуму, який закінчила в 1977 році за спеціальностю технік-механік.В 1977 році вступив до Української сільськогосподарської академії, яку закінчив в 1982 році за спеціальністю інженер-енергетик.Трудова діяльність:З 1982 року по 1985 рік — інженер-електрик науково-дослідного інституту «Сільенергопроект».З 1985 року до 1999 рік — інженер-електрик радгоспу «Совки» З 1999 року до 2006 року — інженер-енергетик та головний інженер с/к «Совки» НДВК АК «Пуща Водиця» З 2006 року до теперішнього часу — заступник голови виконкому Софіївсьако-Борщагівської сільської ради.Одружений, виховує двох синів. Контактний телефон: +38 (097) 404-13-62

(весь текст мовою оригінала).
26 березня 2006 року відбуваються чергові вибори до Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання, і Кудрик О.Т. стає заступником сільського голови по виконавчій роботі Кремця С.В.. Відповідно до Законів України та Конституції України Кудрик О.Т. повинен був не займатися іншими роботами (крім наукової, викладацької яким Кудрик О.Т не володіє) та як державний службовець повинен займатися лише державними справами. Так ні Кудрик О.Т.  цього і чути не хотів  і одночасно із заробітною платою держслужбовця з Софіївсько-Борщагівської сільської ради, отримував іще кошти від відділення  «Совки» Державного підприємства Науково-дослідного виробничого агрокомбінату  «Пуща Водиця».
Довідка про заробітна плату Кудрика О.Т. отриману в 2006, 2007 2009 роках в ДП НДВА "Пуща Водиця"

Довідка про заробітна плату Кудрика О.Т. отриману в 2006, 2007 2009 роках в ДП НДВА «Пуща Водиця»

Изображение 153 Изображение 154

І дивина, ніхто з  державних контролюючих  органів не перевіряв цей факт, чомусь Державна податкова інспекція, пенсійний фонд закривали очі на не відповідність отриманих коштів. Причина банальна ВСІ ВОНИ ОТРИМАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, де вартість земельної ділянки в 2007-2008 роках становила від 10 до 30 тисяч доларів за одну сотку.
Так само Кремець С.В., Кудрик О.Т.  з головним бухгалтером Прус О.М. вміло списували бюджетні кошти на поточний ямковий ремонт доріг в селі Софіївська Борщагівка.  Недаром кожного року на 09 травня (день села) нагороджували грамотами, цінними подарунками керівника «Рехшляхбуд»Татосяна Рубіка Андраніковича, який зареєстрований Житомирська область, Попільнянський район, с Миролюбівка,  якому  рішенням № 73 — 30 сесії 5 скликання від 28.09.2009 року надали  земельну ділянки площею 0,3600 га,  кадастровий номер земельної ділянки 3222486201:01:015:0089 для ведення особистого селянського господарства
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Мабуть у Кудрика О.Т. та Татосяна Р.А. більш тісні зв’язки виходячи з нижче доданого фото
Кудрик О.Т., в оточені знайомих Татосяна Р.А.

Кудрик О.Т., в оточені знайомих Татосяна Р.А.

  Цей Татосян вибрав весь пісок на глибину 11 метрів продав його, а яму Софіївсько-Борщагівська сільська рада засипали різними твердими, рідкими побутовим та будівельним сміттям. Подивитися це жахіття можна в ютуб
http://www.youtube.com/watch?v=LQO8vomq35s
Але це не всі гріхи Татосяна Р.А. він був активним учасником рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року, та справно об’їжджав своїм автомобілем навколо території Софіївсько-Борщагівської сільської ради та разом з Головком Олександром  (нині депутат) доповідав обстановку, а в зручний час давав команду щоб заносили харчі «затворникам» які зробили такий засув якого давні фортеці не бачили.
Татосян Р.А.

Татосян Р.А.

Татосян Рубік та головко

У 2010 році на місцевих виборах в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області обрали Денисенка Ю.М. – сільським головою Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, який активно долучився до виконання програми президента України – по боротьбі з корупцією.

Виступ Голови сільської ради

До Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання також потрапило декілька депутатів (які були депутатами сільської ради V скликання) які називали себе опозиціонерами, та були причетні до розкрадання землі у громади села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області у 2006-2010 роках.

На вимогу громади  села Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району, Київської області більшістю голосами депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради була створена Тимчасова комісія по перевірці законності та доцільності виділення земельних ділянок за період з 2006-2010 років.

Тимчасова депутатська комісії підготувала Звіт у якому було доведено не законне вилучення у громади села Софіївська Борщагівка, Києво-Свяфтошинського району, Київської області більше 100 га землі, продаж земельних ділянок несільськогосподарського (комерційного) призначення по цінам в три-шість разів нижчими за нормативно грошову оцінку.

Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.

У 2011 році було надіслано, Звіт депутатської комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, для вивчення та відповідного реагування наступним службам: Адміністрації Президента України, голові адміністрації Льовочкіну за № 22/067354-10п від 07.06.2011 року, Заступнику голови адміністрації Скубашевському С.В. від 07.06.2011 року , Генеральній прокуратурі Україні за № 25 від 07.06.2011 року,; Прокурору Київської області Витязю М.І. за № 1526 від 07.06.2011 року, Прокурору Києво-Святошинського району Федоренку В.В., за № 1159с-11 від 07.06.2011 року, Голові СБУ Хорошковському В.І. за № 998 від 07.06.2011 року, Управлінню з організованою злочинністю в Київській області Свінціцькому Е.М. від 07.06.2011 року, Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Черних С.П. реєстраційний номер К012.1627 від 07.06.2011 року, начальнику ГУ МВС України в Київській області Сапку К.В. У цьому Звіті були викладені факти незаконного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка більше 100 га землі. Шляхом не законного виділення земельних ділянок та без належного оформлення документів видавалися рішення сесії по фальшивим документам на підставних осіб. Були викладені факти не сплати податків до державного та місцевого бюджету забудовниками багатоповерхівок Мартиновим Валерієм (мешкає с. Борова, вул. Пушкіна 49) та Журбою Олександром (мешкає місто Київ, вулиця Стражеско,3, кв.85,оформлені земельні ділянки на їхніх родичів). Земельні ділянки, на яких вони ведуть будівництво були оформлені на підставних осіб, або на їхніх родичів. Викладені факти продажу земельних ділянок, керівництвом Софіївсько-Борщагівської сільської ради п’ятого скликання,. не сільскогогосподарського призначення по заниженим цінам (продавали за ціну в три – чотири рази нижчу ніж нормативна грошова оцінка)

Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.

Допомогли приховати ці злочини: Прокуратура Києво-Святошинського району Київської області, та особисто сам прокурор Києво-Святошинського району Київської області старший радник юстиції Федоренко Василь Васильович, та його помічник Холодницький Назар Іванович, Прокуратура Київської області Вітязь Михайло Іванович та його заступник Клюге Г. у Генеральній прокуратурі України  заступник прокурора по кадрам та  працівник прокуратури Менденко Олена Володимирівна, яка не законно закрила справу за № 2472 та відправила її на доопрацювання, звідки вона до генеральної прокуратури не повертається. Скуратовський Сергій Іванович, (який мешкає в місті Києві, по вулиці Лайроша Гавро,9-Г, квартира 102) та Кривобок Василь Якович (який мешкає в місті Київ, проспект Героїв Сталінграду,6-б, кВ. 124) які за рахунок своїх зв’язків у правоохоронних органах, в прокуратурі та кримінальному середовищі допомагали та допомагають це все приховувати, і у якості вдячності на сьогоднішній день вони мають на себе та членів родини чи підставних осіб, у приватній власності десятки гектарів землі.

У минулому 2011 році, у ніч з 04 на 05 липня 2011 року у нашому селі відбулося рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організаторами захоплення були громадянин Кудрик Олесь Тимофійович, та депутати сільської ради,  шостого скликання — покійний Перегінець Василь Миколайович, Шупик Валерій Михайлович, Левченка Олександр Іванович, Коробчука Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович та молодики-спорстмени з ТОВ «Домінант Плюс». Хочу звернути вашу  увагу, що саме Кудрик Олесь Тимофійович приймав участь у незаконних земельних оборудках.

Жителі села С.Борщагівка просять владу розб…

міліція застосовує зброю 05.07.2011 р.wmv

Міліція заоодно з рейдерами 12.07.2011 р

scene’20110710 11.58.21.avi

Софіївська Борщагівка 05 липня 2011 року

Охороняли їх Білоцерківське ДСО  ( Забудовники що будують Еркер Софія Київська теж з Біло Церкви, збіг?) та ТОВ «Домінант плюс»

ДСО з Білої Церкви хороняє  рейдерів

ДСО з Білої Церкви хороняє рейдерів

ДСО та ТОВ "Домінант плюс" не пускають нікого навіть пресуресу в ср 05.08.2011

ДСО та ТОВ «Домінант плюс» не пускають нікого навіть пресуресу в ср 05.08.2011

26.09.2011 р Софіївська Борщагівка.

Міліція застосовує фізичну силу проти громадян

Міліція застосовує фізичну силу проти громадян України жителів села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського

По факту рейдерського захвату  неодноразово жителі села зверталися до РУ ГУ МВС УКРАЇНИ Києво-Святошинського району Київської області особисто до Красноярова Федора Федоровича, до прокуратури Києво-Святошинського району Київської області до Федоренка Василя Васильовича, до Прокуратури Київської області Вітязя Михайла Івановича, до Управління внутрішніх справ у Київській області, до УБОЗа Київської області, до прем’єр-міністра України Азарова М.Я., до Президента України як гаранта Конституції України.

Холодницький Назар в с. Софіївська Борщагівка.wmv

Софіївська Борщагівка ч2 Узаконення рейдерів 05.07.2011

Замість звільнення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від бандитів, як це передбачено чинним законодавством та Конституцією України, бандитів-рейдерів навпаки захищала міліція районного відділу та бійці загону «Беркут».

Софіївська Борщагівка намети 2011 р

А Державна Служба охоронни взагалі надала відповідь що Перегінець Василь Миколайович надав документи, що він є головою сільської ради!

Відповідь ДСО Святошинський відділ про те що Перегіінець В.М. є головою сільської ради

Відповідь ДСО Святошинський відділ про те що Перегіінець В.М. є головою сільської ради

А всі звернення по вертикалі влади спускалися на Києво-Святошинську прокуратуру, яка в свою чергу не вбачає складу злочину, та прикриває злочинців, при цьому радить звертатися до КОРУМПОВАНОГО Києво-Святошинського районного суду де править один принцип «Хто заплатить на користь того буде і рішення суду». Або скарги  пересилалися на розгляд до тих на кого скаржилися, що в своє чергу Є ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ « ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН».

Всі ці дії відбувалися не без відома губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія Йосиповича. Так стверджувати нам дає факт, що на численні звернення, які ми йому надіслали громадяни жителі села Софіївська Борщагівка, він так і не дав відповіді та не відреагував, не зважаючи на те, що про рейдерське захоплення адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради висвітлювала преса та телеканали, навіть за межами України.

Повідомлення Присяжнюку Анатолію Йосиповичу про скоєння злочину, рейдерському захопленні адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року

Повідомлення Присяжнюку Анатолію Йосиповичу про скоєння злочину, рейдерському захопленні адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року

Изображение 1135 Изображение 1136

А ось відповідь Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області.

Відповідь Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України про складу злочину немає в рейдерському захоплені Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року

Відповідь Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України про складу злочину немає в рейдерському захоплені Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року

Изображение 1204 Изображение 1205 Изображение 1206

Відповідь СБУ

Відповідь СБУ про рейдерське захоплення

Відповідь СБУ про рейдерське захоплення

27 травня 2012 року у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися позачергові вибори сільських депутатів та сільського голови.  Під час цих виборів та під час встановлення результатів  голосування та волевиявлення виборців , членами комісій були допущенні численні та навмисні порушення законів України. Як наслідок є всі підстави вважати незаконно обраними 18 депутатів з 32 та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Організатором всіх цих фальсифікацій був заступник губернатора Київської області Спаський Андрій Сергійович, Заступник Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон Микола Іванович, та юрист (який після рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року надавав юридичні послуги рейдерам Кудруку О.Т. та Перегінцю В.М.) Ситєнков Максим Миколайович, який зареєстрований Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Святошинська, 46 квартира 175, а виконавцем була Шевчук Ірина Степанівна, голова СВК, яка у 2010 році була секретарем Сільської виборчої комісії, і так само приймала участь у фальсифікаціях, про що УДСБЗ Києво-Святошинського району передав до Прокуратури Києво-Святошинського району матеріали справи вихідний №12/2349 від 14.04.2011 року вхідний Києво-Святошинської прокуратури № 1532 від 18.04.2011 року. Ця справа прихована прокурором Києво-Святошинської прокуратури Федоренком Василем Васильовичем. Один з прикладів порушення по виборчому округу №1, де 63 голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, а опонент Дудка Руслан Петрович згідно протоколу Дільничної виборчої комісії набрав 22 голоси, але після перерахунку СВК з’являється протокол у якому зазначено у Шпак Л.Г. – 22 голоси, а у Дудки Р.П. 67, і на с сьогоднішній день Дудка Р.П. є секретарем сільської ради. Напевно таке потурання законів України можливо через його дядька, який працює у Прокуратурі Шевченківського району.

Також існує доведений судом факт фальсифікацій, які відбулися у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області під час виборів у 2010 році. Коли тодішня голова Сільської виборчої комісії (СВК) Гарницька Ольга Борисівна призначила свого чоловіка Гарницького Василя Анатолійовича, депутатом замість обраної Ященко Тетяни, цей факт був доведений судом.

Про визнання Ященко Т.М. сільським депутатом Київський апеляційний суд

Про визнання Ященко Т.М. сільським депутатом Київський апеляційний суд

Изображение 1224 Изображение 1225 Изображение 1226

І ця фальсифікація відбулася не без відома Шевчук Ірини Степанівни. Так само вони не звертають увагу, що Шевчук Ірина Степанівна не призначає повторні перевибори депутатів по 14 округам та призначеного сільського голови Кудрика О.Т. на підставі статті 80 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», і змушує її це робити заступник губернатора Київської області – Спаський А.С., який коли приїхали народні депутати Верховної Ради України в вересні 2011 року їм стверджував все законно, але комісія йому не повірила і зробила свій висновок, щодо переобрання лише сільських депутатів.

Висновок Депутатської комісії Верховної Ради України  Комітету з вивчення ситуації яка склалася в селі Софіївська Борщагівка києво-Святошинського району Київської області 2011 році

Висновок Депутатської комісії Верховної Ради України Комітету з вивчення ситуації яка склалася в селі Софіївська Борщагівка києво-Святошинського району Київської області 2011 році

Изображение 1139 Изображение 1140 Изображение 1141 Изображение 1142 Изображение 1143 Изображение 1144 Изображение 1145 Изображение 1146 Изображение 1147 Изображение 1148 Изображение 1149 Изображение 1150 Изображение 1151 Изображение 1152

Тобто  Депутатська комісія Верховної Ради України  Комітету з вивчення ситуації яка склалася в селі Софіївська Борщагівка києво-Святошинського району Київської області 2011 році, виявила низку фактів порушення законодавства України,  відсутність (знищення) та підроблення документації Софіївсько-Борщагівської  сільської ради  шостого скликання Перегінцем В.М. та Кудриком О.Т., які  присвоїли собі владні повноваження. Але знову всі адміністрації, міліція прокуратура, УБОЗ, УБЕП та інші «не бачать складу» злочину, хоча є рішення Київського адміністративного апеляційного суду, та Касаційного суду про незаконність обрання секретарем Перегінця В.М. та Кудрика О.Т.

Рішення Київського апеляційного адміністративного суду 08.12.2011 року про незаконність обрання секретарем Перегінця В.М. та заступником сільського голови Кудрика О.Т.

Рішення Київського апеляційного адміністративного суду 08.12.2011 року про незаконність обрання секретарем Перегінця В.М. та заступником сільського голови Кудрика О.Т.

Рішення Київського апеляційного адміністративного суду 08.12.2011 року про незаконність обрання секретарем Перегінця В.М. та заступником сільського голови Кудрика О.Т.

Рішення Київського апеляційного адміністративного суду 08.12.2011 року про незаконність обрання секретарем Перегінця В.М. та заступником сільського голови Кудрика О.Т.

Таким чином постає цікаве питання чому ніхто з Державних органів контролю дотримання Законів України та Конституції України не перевірив роботу Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області?

Чому Президент України Янукович Віктор Федорович як ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ та гарант законності та конституційних прав та свобод громадян, згідно ст. 102 Конституції України де дослівно: «Президент України – є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції україни, прав і свобод людини і громадянина» не втрутився в події, хоча громада села Софіївська Борщагівка неодноразово зверталася як особисто до нього так і через Адміністрацію Президента?

Чому прокуратура не опротестувала рішення від 15.03.2011 року, та не перевірила законність прийнятих та підписаних Перегінцем В.М. рішень?

Відповідь одна ШАЛЕНІ ГРОШІ ЯКІ НАДХОДЯТЬ ВІД НЕЗАКОННОЇ БАГАТОПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ, ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА ВИЩЕ ЗГАДАНИХ СТРУКТУР.

землевласники села Софіївська Борщагівка

Далі цинізму влади не має меж.  На початку січня 2012 року Присяжнюк А.Й. прямою вказівкою наказує віддати гербову печатку Софіївсько-Борщагівської сільської ради знову Перегінцю В.М. та Кудрику О.Т.

В кінці січня на початку лютого перший заступник Присяжнюка А.Й.  — Спаський А.С. на особистій зустрічі з голової комітету місцевого самоврядування Омельченко О.О. настійливо рекомендує обрати лише сільського голову села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області та вручає особисте посилання від голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича.

голова Київської обласної державної адміністрації Присяжнюк Анатолій Йосипович просить переобрати сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради

голова Київської обласної державної адміністрації Присяжнюк Анатолій Йосипович просить переобрати сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради

голова Київської обласної державної адміністрації Присяжнюк Анатолій Йосипович просить переобрати сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради

голова Київської обласної державної адміністрації Присяжнюк Анатолій Йосипович просить переобрати сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради

Изображение 1545

При цьому чомусь губернатор Київської області чомусь забув про ст. 71 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» — що органи виконавчої влади, їх посадові особи не мають права втручатися в законну діяльність органів та посадових осіб місцевого самоврядування, а також вирішувати питання віднесені Конституцією України та законами до повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Тобто Присяжнюк Анатолій Йосипович свідомо порушує цю норму закону і де йому хочеться  там він втручається, а де справді відбувається незаконна діяльність тим паче кримінальне (привласнення владних повноважень) так Присяжнюк А.Й. не втручається.

23.02.2012 року за № 4484 Верховна Рада України VI скликання прийняла постанову «Про призначення позачергових виборів депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови (Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області).

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України
Про призначення позачергових виборів депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови (Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області)

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої та четвертої статті 78, частин третьої та п’ятої статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити позачергові вибори депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови (Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області) на неділю 27 травня 2012 року.

2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

В 20 березня 2012 року відбувається розстріл автомобіля сусіда Денисенка Ю.М., не виключено що саме Денисенка чекали кілери.

20.03.2012 року розстріляний автомобіль по вулиці Озерна в селі Софіївська Борщагівка Дядечко, Денисенко

20.03.2012 року розстріляний автомобіль по вулиці Озерна в селі Софіївська Борщагівка Дядечко, Денисенко

А на початку квітня відбувається спір між Перегінцем В.М. та Кудриком О.Т.

Через декілька днів Перегінець В.М. при загадкових обставинах помирає в приміщенні Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Офіційна версія не витримало серце (бідний так переживав). Не офіційна попив каву з «другом» Кудриком О.Т….

Далі Кудрик О.Т.  домовляється з головою Київської обласної державної адміністрації Присяжнюком Анатолієм Йосиповичем , про те що на виборах повинен перемогти Кудрик О.Т. «Бо гибле діло буде все пропаде», при цьому з неофіційних джерел начебто Присяжнюк А.Й. отримав від Кудрика 2,5 млн. за таку послугу.  Далі проводять всіляки опитування, екзит-поли та бачать що жителі села Софіївська Борщагівка будуть голосувати за Денисенка Ю.М., але при опитуванні більшість говорила, що не буде голосувати за представника від Партії Регіонів. Ось і вирішив Присяжнюк А.Й. Заєць О.С. провернути «діло» та вбити двох зайців, а саме запрошують Денисенка Ю.М. на переговорити, погрожують якщо не вступиш у Партію Регіонів тебе не зареєструють кандидатом на посаду сільського голови. Вибір невеликий і Денисенко Ю.М. під тиском приєднався до  лав партійців Партії Регіонів, з надією після виборів вийти. Але не судилося. Початок 9 травня 2012 року коли увесь день на сцені бігав Кудрик Олесь Тимофійович, і його представляв сам Мельник Петро, який зараз втік, а точніше його туди відправили подалі від гріха сама Партія Регіонів.
09052012 Мельник Петро розхвалює Кудрика О.Т.

09052012 Мельник Петро розхвалює Кудрика О.Т.

09052012(007)

При цьому для людей показуху роблять що вони нічого не знають і з Ради Партії Регіонів виключили Мельника Петра.

2013 08 01 Одіозний Мельник розстібнув ширінку!

Мельник Петро 13.09.2012 року Софіївська Борщагівка

Крім цього Мельник П. був другом Кудрика О.Т. який навіть виділив йому як народному депутату окрему кімнату, де раніше збиралися сільські депутати. Крім цього по неофіційним даним Мельнику (звісно на підставних осіб) надали земельну ділянку ТОВ «Еркер» раніше Машинобудівників тепер Боголюбова. Даний будинок в експлуатацію урочисто здавав та  відкривав (перерізав стрічку особисто Мельник Петро).

2012 10 25 Вишневе Еркер Доступне житло — афера Мельника?

Таким чином провівши всі підготовчі моменти Партія Регіонів закуповує на всі три виборчі дільниці по три  відеокамери, і вся ця інформація надходила під час позачергових виборів до штабу Партії Регіонів по вулиці Леніна 1, село Петропавлівська Борщагівка.

27 травня 2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися вибори сільських депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради, але фактично відбувається призначення депутатів та сільського голови.

По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці № 13069 найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією стало Шпак Людмила Григорівна 22 голоси, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.

По другому округу відбулася фальсифікація, а саме округ № 2 розділений на дві вулиці – Берегова, та Пролетарська (1-50) і бюлетені видавалися на двох столах. Під час підрахунку кількості відривних талонів та виданих бюлетенів пролунали цифри 77 зі столу який взагалі ніякого відношення до округу номер 2 не має, 47 зі столу де голосували виборці з вулиці Пролетарська, та 19 де голосували виборці з вулиці Берегова. Таким чином під час розкладання бюлетенів по кандидатам понад 15 раз по декілька раз звучало прізвище Буханенка Василя Романовича. Який згідно Протоколу дільничної комісії від 28 травня 2012 року  набрав 77 голосів. Крім цього в Протоколі Сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14.18 годині вже зазначений переможцем інший кандидат в депутати, а саме Буханенко Сергій Олександрович і в нього 77 голосів. В  обох протоколів є розбіжності в кількості виборців внесених до списку виборців на виборчій дільниці, а саме Протоколі Дільничної комісії 234 чоловіки, в Сільської виборчої комісії 237, така сама ситуація і по кількості виборчих бюлетенів визнаних недійсними відповідно 5 та 8. Але саме головне згідно протоколів прийшло на вибори по виборчому округу № 2 дільниці 13069,  143 виборці, але це не так фактично було лише 47 по вулиці Пролетарська (1-50) та 19 по Берегова, так як вівся підрахунок виборців одним з кандидатів депутата (в селі один одного знають. Але, саме цікаве це те, що Сільська виборча комісія після третього перерахунку переможцем знову ставить Буханенка Василя Романова з тими ж 77 голосами.

Софіївська Борщагівка вибори 27.05.2012 року

По округу номер 3. Після першого підрахунку голосів на дільниці 13069 перемогу отримав Мудрий Іван Васильович, який набрав 37 голосів, найменше набрав Медвідь Олександр Вікторович (який не проживає навіть в нашому селі і люди його не знають) 21 голос. Після перерахунку голосів Сільською виборчою комісією 30.05.2012 року цифри змінилися – за Мудрого Івана Васильовича стало 21 голос, за Медвідя Олександра Вікторовича 37 (копія протоколу додається).

Округ номер 5. Після першого підрахунку голосів Дільничною комісії перемогу отримала Швець Валентина Петрівна кількістю 50 голосів, на останньому місці був Литвиненко Олександр Миколайович – 3 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Швець Валентина Петрівна – 3 голоси, а в Литвиненка Олександра Миколайовича – 50.

Округ номер 6. Під час проведення підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримала Павлюк Тетяна Анатоліївна яка згідно Протоколу дільничної виборчої комісії набрала 32 голоси, а її суперник по виборам Ковнацький Олег Сігизмундович набрав 16. Однак після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Ковнацького Олега Сігизмундовича – 32, а в Павлюк Тетяни Анатоліївни – 16.

Округ номер 8. Перемоги, згідно підрахунку Дільничною виборчої комісії Бондаренко Володимир Михайлович отримав 67 голоси, а Криницький Олександр Васильович 7 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Бондаренко Володимир Михайлович 7 голосів, а в Криницького Олександра Васильовича 67 голоси (протокол комісії додається).

Округ номер 9. Під час проведення підрахунку бюлетенів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13069 перемогла Шульженко Ніна Анатоліївна набравши 52 голоси, а Грінченко Віктор Геннадійович 9 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Грінченко Віктор Геннадійович 52 голоси, а в Шульженко Ніни Анатоліївни – 9 голоси.

По округу номер 14. По підрахунку голосів на дільничною виборчою комісією переміг Шугайло Микола Борисович набравши 46 голосів, Булат Анатолій Сергійович 18, Кушик Анатолій Васильович 15, Федорський Сергій Володимирович 8, а найменше набрав Османов Хапил Темразович 5 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало те, що Османов Хапил Темразович набрав 38 голосів, Шугайло Микола Борисович 36 голосів, Булат Анатолій Сергійович 8 голосів, Кушик Анатолій Васильович 8 голосів , Федорський Сергій Володимирович 5 голосів.

По округу № 16. по результатам підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримав Бугера Сергій Миколайович 56 голосів, а найменше голосів набрала Пушенко Оксана Іванівна (до речі директор Софіївсько-Борщагівської середньої школи) рівно 8 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року Пушенко Оксана Іванівна перемогла.

Округ № 17. По результатам підрахунку голосів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13067 перемогу одержала Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 42 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голосів, Сільянов Олексій Валерійович 0. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року складений о 14.48 годині цифри змінилися місцями, а саме Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 7 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 42 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0, цей протокол отримували 01 червня 2012 року. Але згодом повторний перерахунок, і станом на 05.06.2012 рік Софіївсько-Борщагівська Сільська виборча комісія  робить  Протокол «Уточнений» від 30 травня 2012 року але не вказує годину, і результати знову змінені, а саме: Шупик Вікторія Анатоліївна 42 голоси, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 55 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0. Тобто Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія вдвічі змінює результати виборів по округу № 17 маніпулюючи голосами не наче в якійсь грі (копії всіх трьох протоколів додаються).

Округ № 18 По результатам підрахунку кількості виборців, що прийшли голосувати 27 травня 2012 року, і кількість виданих бюлетенів виявилося, що було видано більше 30 бюлетенів, ніж прийшло виборців голосувати на цей округ.

Округ № 21. По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 15 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу.

Округ № 23 По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 35 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу.

Округ № 26 По результатам підрахунку дільничною виборчою комісією переміг Шупик Володимир Васильович 51  голосів., Кашуба Дмитро Миколайович 12  голосів. . Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Кашуба Дмитро Миколайович набирає найбільшу кількість голосів, а саме 51 голос.

Округ № 27. У бюлетені для голосування по виборчому округу № 27 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Шульженко Максим Михайлович, а було видрукувано у бюлетенях Шульженко Максим Миколайович, тобто зовсім іншу особу.

Округ № 28 Перемогу отримав  якого ніхто на вулиці ні разу не бачив, а під підрахунків використаних бюлетенів виявилося на 40 штук більше аніж дійсно прийшло голосувати виборців.

У день голосування на всіх трьох дільницях №13067, №13068, №13069 були виявлені додаткові списки виборців, які не були завірені мокрою печаткою виборчої дільниці . По цьому факту булла складена та подана скарга та відповідно поданий позов до суду. Суд позов ще не розглядав. (Копія скарги додається)

По факту численних порушень до сільської виборчої комісії була подана одним з кандидатів з проханням провести перерахунок бюлетенів якими голосували за голову. Погодившись  з вказаними у скарзі порушеннями Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія прийняла рішення про повторний перерахунок бюлетенів, який розпочався 28.05.2012 року, та був зупинений головою сільської виборчої комісії Шевчук Іриною Степанівною, після дзвінка невідомої особи. Відновився підрахунок 29.05.2012 року під час якого комісія відмовилася перераховувати усі бюлетені, посилаючись на відсутність інших кандидатів на посаду сільського голови. Не перерахував всі бюлетені комісія прийняла рішення оголосити переможцем Кудрика Олеся Тимофійовича.

Не погоджуючись з таким рішенням до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії та Територіальної виборчої комісії були подані скарги, які залишилися без розгляду. Під час виборів були зафіксовані факти підкидання бюлетенів. Під час підрахунку голосів з виборчої дільниці № 13068 були видалені усі спостерігачі та кандидати в депутати та кандидати на посаду сільського голови . Всі ці порушення зафіксовані на відео, так як на всіх трьох дільницях були встановлені відеокамери. На звернення до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії надати копії відеозапису, комісія відмовила.

Вибори село Софіївська Борщагівка 27.05.2012 року

Вибори в селі С.Борщагівка

Фальсифікаторша Ільченко кандидат в депутати

Після виборів громада села розповсюдила газету такого змісту

Жителі села Софіївська Борщагівка досить спати Вас в черговий раз обдурили  чужинці з Партії Регіонів.

Софійчани хватить спати Вас в черговий раз обдурили  чужинці. 27.05.2012 року в селі Софіїсвська Борщагівка відбулося успішне призначення сільського голови та сільських депутатів. Організатори цих призначень нахабно знехтували волевиявленням простих людей, виборців села Софіївська Борщагівка, та відпрацювали чергову технологію фальсифікацій на осінні вибори до Верховної Ради України.

А втім все по черзі. 23 лютого 2012 року Верховна Рада України призначила позачергові вибори Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільського голови та сільських депутатів. Озвучуючи проект рішення комісії голова Верховної Ради України Литвин, навіть осікся, і це не дивно, бо за роки незалежності України, це перший випадок коли призначають вибори не тільки сільського голови, а й сільських депутатів. І  це оголошення прозвучало для депутатів Софіївсько-Борщагівскьої сільської ради наче вибух, і вони написали листа до Верховної Ради про перегляд рішення. Хоча на початко комітет Верховної Ради по місцевому самоврядуванні готовили рішення тільки по перевиборам сільських депутатів, але таке трактування питання не задовольнило губернатора Київської області Присяжнюка А.Й., і він особисто звернувся до комітету Верховної Ради з наполяганням призначити переобрання і сільського голову, для того щоб потім призначити зручну людину. При цьому за день до Апеляційного суду,  за позовом Денисенка, його заступник Спаський Андрій Сергійович  на комітеті Верховної Ради озвучив, що б приймали рішення і про перевибори сільського голови. Невже він Нострадамус чи Ванга? Чи може в суді вже все було вирішено до слухання справи!? Чи Київський Апеляційний Адміністративний суд виносить рішення які їм спускають згори?

Якими у Києво-Святошинському районі керував громадянин Польщі (мабуть громадянина України не знайшлося) на ім’я  Томак який, чесно зі всіх кандидатів брав гроші та як ксендз давав благословення. Хоча гроші не завжди все вирішують. Збій вийшов  у м. Вишневе та у селі Софіївська Борщагівка де пройшли  люди без ксендзового благословення ,та ще й які, такі які мають слово честі, хочуть перевірити законність виділення земельних ділянок за минулі роки, і думають за простих людей. Мабуть ці люди не хотіли іти за благословення до ресторану «Опалкова хата» звідки здійснювалися всі призначення під чарку з Томаком, Луцюком В.В., Борзило, Костиною – і робота пішла. Для цього був залучений потужний адміністративний ресурс та тиск на суди. Починаючи з 2010 року після виборів до місцевих рад, адміністративна машина Київської області та Києво-Святошинського району під керівництвом Заславського М.В. почала працювати на знищення керівників міст та сіл, які відстоювали інтереси громади. Тих хто слабкіший зламали зразу, але м. Вишневе та село Софіївська Борщагівка не здавалося. Першого почали знищувати мера міста Вишневе, Ляшенка Миколу Миколайовича, чого тільки не вигадували, і вигадали, що він нібито коли був у відряджені підписував якісь фінансові документи. Буває ж таке, людина відсутня, і її на місці не має, а підпис її з’являється. Зразу зчиняється галас, шум, недовіра, судове засідання, яке відбувається у самому «гуманному та правдивому суді» Києво-Святошинському районому суді, звідки виходить результат, який завчасно адмінкоманда запланувала – недовіра меру.

Цю аферу з недовірою мера Вишневе організував один з депутатів – Діков в минулому працівник міліції, та заступник начальника Києво-Святошинської міліції Красноярова Ф.Ф.. Ситуація у селі Софіївська Борщагівка була організована подібно, а саме аферу організував колишній міліціонер, нині покійний Перегінець В.М. Мабуть міліціонери найдосвідченіші інтриганти. З приводу ситуації по м. Вишневе, «кришталево чистий та не запачканий» губернатор Київської області Присяжнюк Анатолій Йосипович, який до речі не має власного житла та прописаний в одному з гуртожитків м. Вишневе, до речі де і голосував, заявив, що Ляшенко Микола Миколайович його послав, якщо це правда то треба було Вам пане губернаторе піти подалі щоб ви і не повернулися. Коли в місті Вишневе засвітилися первибори Присяжнюк Анатолій Йосипович та Заславський Михайло Вікторович почали дамати, як впихнути їхнього боржника Дікова у мери. До цієї роботи залучили майстра фальсифікацій – Сітенкова Максима Миколайовича, який опираючись на адмінресурс (яким до речі завідує народний депутат України Петро Мельник), не реєструвати кандидатів на посаду міського голови, які б могли бути небезпечними конкурентами для Дікова, а хто всетаки зареєструвався знімали по рішенню того ж Києво-Святошинського районного суду. І як результат громада міста Вишневе»обирає» шляхом вкидання бюлетенів, майже нікому не відомого, привезеного козачка – Дікова, який дуже вигідний Київській області та Києво-Святошинській адміністрації.

Розібравшись з містом Вишневе, взялися і за село Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області. У березні 2011 року , а саме  15.03.2011 року сільські депутати зібралися у приміщені церкви Казанської Божої Матері (чим порушили чинне законодавство України – ЦЕРКВА не втручається в політику, та відокремлена від влади), під благословенням отця Володимира, і ніби отримала благословення на проведення сесії від Заславського М.В. та Присяжнюка А.Й. юридичну підтримку надавав знову ж таки Сітенков М.М. Зліпивши швиденько рішення, взяли людину яка має не одну земельну ділянку на одного з членів родини, яка від імені члена громади подала позов про визнання рішення від 15.03.2011 року про зняття секретаря Фоміної Елеонори Борисівни та заступника Василенка Сергія , та призначення секретарем Перегінця Василя Миколайовича та заступником Кудрика Олеся Тимофійовичем не дійсними. На боротьбу з цим незаконним рішенням взялися два «досвідчених та чесних» юристи Дудка Руслан Петрович та Побережець Світлана Василівна, які навмисно не вірно трактували позицію сільської ради в результаті програли суд. За це Дудка Руслан Петрович станом на 08.06.2012 року оголошений депутатом Софіївсько-Борщагівської  сільської ради по округу №1 (По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці № 13069 найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією у Шпак Людмила Григорівна стало 22 голоси, у кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.), за навмисні програші – чесно розрахувалися. Через декілька місяців а саме 29 червня 2011 року, Перегінець В.М. збирає вже сесію у школі, наймає охорону фірму «Спрут» та за закритими дверми проводить сесію. Де депутати виносять рішення про недовіру сільському голові Денисенку Юрію Миколайовичу. Як наслідок директор школи Пушенко О.І стає депутатом по округу  №16, набравши лише 8 голосів, замість Бугери Сергія Миколайовича, в якого було 56 голоса. Знайшлися швиденько документи на дозвіл проведення так званої сесії в школі. Через декілька днів, а саме в ніч з 04.07.2011 року на 05.07.2011 року о 03.00 годині відбувається рейдерський захват адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, депутатами сільської ради, громадянином Кудриком Олесем Тимофійовичем та молодиками з ТОВ «Домінант плюс». Селяни не погоджуючись з нахабним вчинком депутатів встановили намет. Програвши всі суди де юристом виступали Дудка Р.П., Побережець С.В., Цілуванська С. громада села звертається в усі інстанції, в тому числі і до комітету Верховної Ради України місцевого самоврядування, люди  дочекалися довгоочікуване рішення про призначення позачергових виборів сільських депутатів та сільського голови. І всі «демократичні» сили та борці за демократію та за справедливість почали знімати маски. Дудка Руслан Петрович вже відкрито практично цілувався з Кудриком Олесем Тимофійовичем. Побережець Світлана Василівна сама виставила свою кандидатуру на посаду сільського голови, але була знята з реєстрації за свою брехливу автобіографію. Після цього весь свій гнів та артистичну здібність брехати разом з політиком місцевого значення Оштук Іваном Іоновичем направили на Денисенка Юрія Миколайовича, звинувачуючи його в усіх смертних гріхах, при цьому жодного слова про діяльність Кудрика Олеся Тимофійовича не згадували.  І про те що Кудрик Олесь Тимофійович з березня 2011 року член Партії Регіонів,і його у Київській та Києво-Святошинській адміністрації благословляли як члена партії, мабуть прийняли його перед благословенням проведення сесії 15.03.2011 року. Чомусь ні слова не згадувало про Костенка Вадима Петровича який у Партії Регіонів з 2010 року І про те що біля Костенка В.П. постійно крутилася юрист Цілуванська Світлана, яка програла судові справи, і сама виставилася кандидатом в депутати, та про Бугера Сергія пр. якого ходять розмови наче сам він відав рейдерам ключі від вхідних дверей сільської ради, перед рейдерським захватом 05.07.2011, і знаючи що рейдери його не приймуть побіг до Костенка В.П. якого до цього «обливав» брудом. Про це Побережець С.В. та Оштук І.О. чомусь мовчали.

Така сама ситуація з Ковінченко Анатолієм Леонідовичем, який очолює Києво-Святошинську організацію ВО «Свобода» і ні разу не приїхав до громади села, і не спитав про політичні проблеми. Ковінченка А.Л. не зареєстрували кандидатом на посаду сільського голови. Натомість Ковінченко А.Л. ходив разом з своєю правою рукою Березовчуком Сергієм, під час агітаційної компанії та агітував за регіонала Кудрика Олеся Тимофійовича. Як вам таке керівник районної організації ВО « Свобода» агітує за Партію Регіонів?

26.09.2011 р Софіївська Борщагівка.

Незрозуміла і ситуація по Штурхетському Віталію Григоровичу, помічника  депутата районної ради від ВО «Свобода» Ковінченка А.Л., який у своїх агітаційній листівці обгадив усіх кандидатів на посаду сіслького голови, окрім Кудрика Олеся Тимофійовича.

Вся ця компанія, яка удає з себе демократів, а насправді давно продалися бандидам, навіть і не усвідомила, що своїми брехнями та підгавкуванням допомогли головному кукловоду губернатору Присяжнюку Анатолію Йосиповичу поставити зручну для нього людину, та далі розкрадати село Софіївська Борщагівка.

Як  в минулому мент, теперішній губернатор Київської області Присяжнюк Анатолій Йосипович, разом з Сітенковим Максимом Миколайовичем та компанією підготували спектакль під назвою «Таких дурних та довірливих ми ще не бачили»

Перший крок це по команді губернатора у секретаря сільської ради Фоміної Елеонори Борисівни силою забрати гербову печатку, керуючись тим що не буде прийнятий бюджет, керував даною операцією голова Києво-Святошинської районої ради Луцюк Володимир Володимирович. Другий крок з Київської області від Присяжнюка А.Й. поставити «смотрящего» Чечета Володимира Володимировича, який замість стабілізації ситуації думав як дану ситуацію можна використати на користь Кудрику Олесю Тимофійовичу.

Третій крок. Почали залякувати погрожувати та шантажувати Денисенка Юрія Миколайовича «затягуючи» його до Партії Регіонів, та висуненням начебто як провладного кандидата, добре розуміючи, що ця обставина відштовхне від нього чималу кількість голосуючих, які особливо не задумуються, що людина не змінюється, від того в якій вона політичній партії, водночас на нього, як провладного кандидата можна спихнути всі проблеми, та нацькувати інші політичні сили.  Так і сталося, перед Денисенком Ю.М. поставили ультиматум, або ти вступаєш у Партію Регіонів, або тебе не реєструють кандидатом на посаду сільського голови, а намет зносять і людей розганяють, у нього вибору не було.

Цю ситуацію добре прорахували «кукловоди», розуміючи, що цю тему вступу Денисенка Ю.М. до Партії Регіонів, активно будуть обговорювати та вкладати у вуха такі крикуни як, Побережець С.В., Цілуванська С., Ковінченко А.Л., Бугера С.,
Штурхетський В.Г. та інші , водночас відвернуть увагу «від головного ставленика» та крадія села Софіївська Борщагівка Кудрика Олеся Тимофійовича

Четвертий крок це виставлення в кандидати на посаду сільського голови осіб які нікому не відомі та які не проживають в селі Софіївська Борщагівка. Одна з цих кандидаток Павлова Людмила Олександрівна, яка у 23010 році була головою Районної виборчої комісії, а навесні 2012 року трохи попрацювала у приймальній Партії Регіонів. Свою агітаційну діяльність вона розпочала з роздачі пасок. Її рекламували декілька наших односельців та минулі депутати , самим активним з них був Кривопишин Олексій Павлович, який приймав активну та безпосередню участь у рейдерському захопленні Софіївсько-Борщагівської сільської ради  05.07.2012 року. На парканах була купа плакатів, за два дні до виборів виходить газета з фото Павлової Л.О,, де вона разом з Крипопишиним звинувачують Денисенка Ю.М. у всіх гріхах. Хто розумніший той зрозумів, що це наклеп та брехня, що за два дні до виборів якраз і «зливають» весь бруд, але хтось та повівся і якась кількість виборців, які б голосували за Денисенка Ю.М., просто відпадає.

Пятий крок. Треба сформувати комісії. Співбесіду з бажаючими працювати в комісії проводив особисто Сітенков Максим Миколайович, у приміщенні Києво-Святошинської організації Партії Регіонів у Петропавлівській Борщагівці. Від всіх не зручних та правдивих кандидатів в депутати до комісії не потрапив жоден чоловік. Комісії були сформовані Сітенковим М.М.. із зручних людей, які будуть мовчати та «беспрекословно» виконувати команди по фальсифікації. Головами Дільничних виборчих комісій поставили людей які навіть не проживають у селі Софіївська Борщагівка, а головою Сілської виборчої комісії поставили Шевчук Ірину Степанівну, яка була секретарем на виборах  восени 2010 року та мала досвід в фальсифікації. Вона власноруч переписала всі протоколи, та підробила результати виборів.

Шостий крок. На всіх виборчих дільницях які були розташовані у Софіївсько-Борщагівській сільській раді (де і Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія), у середньо освітній школі, та медамбулаторії були встановлені відеокамери для спостереження і вся інформація про кількість людей, і трансляція з них йшла у штаб Партії Регіонів, який розташовувався у Петропавлівській Борщагівці, до Сітенкова М.М., і на великому екрані добре було видно як фальсифікуються вибори, і в випадку чогось миттєво давалися поради, коли щось йшлось не так не по сценарію даються вказівки. За екраном сиділи та спостерігали за фальсифікацією Сітенков Максим Миколайович, Заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврон , голова Києво-Святошинської районної ради Луцюк Володимир Володимирович,  Костина , помічник народного депутата України Петра Мельника — Гусятинський Микола Володимирович, заступник губернатора Київської області Присяжнюка Анатолія – Спаський Андрій Сергійович. Тобто весь адміністративний корпус Києво-Святошинського району та Київської області.

Сьомий крок. Бригади бритоголових під виглядом спостерігачів та журналістів, які під час голосування чи підрахунку у потрібний момент зчиняли галас або сутички, тим самим відволікаючи всю увагу на себе, а тим часом один з членів комісії підкидає необхідну кількість бюлетенів.

Восьмий крок. Пан Дробіков Олександр Олексійович, який  не є Дробіковим О.О., а насправді Болотюк і проживає в місті Києві по вулиці Бальзака. Він О.О. вміло маніпулює бажанням працівників совхозу отримати земельну ділянку . Ще до виборів кричав підтримуйте Перегінця В.М. та Кудрика О.Т.. Так само він активно провокував зрив підрахунок голосів у приміщенні сільської ради, де був заявлений як представник від преси, якої саме не вказав, і як наслідок на момент підрахунку всіх кандидатів та спостерігачів виганяють з приміщення сільської ради.

Дев’ятий крок. Найняття служб які під виглядом різних опитувань населення доносили інформацію, за кого люди голосують. А вже в штабі знаючи кількість голосів за Денисенка Юрія Миколайовича наказували головам дільничних комісій вкидати необхідну кількість бюлетенів за Кудрика Олеся Тимофійовича, а так повинна бути однакова кількість вкинутих бюлетенів то по округам вкидалися бюлетені і за кандидата в депутати який підтримує Кудрика О.Т. чи Павлову Л.О.

Всі ці кроки були відпрацьовані в селі Софіївська Борщагівка, і губернатор Київської області Присяжнюк А.Й. поставив Кудрика О.Т, на якого порушина кримінальна справа, і він буде робити все що йому накажуть, та буде віддавати за рахунок села борги Мельнику Петру, який його кришує, покриваючись манданом народного депутата України від Партії Регіонів. За цією боротьбою «не помітно»  у сільські депутати завели людей, яких навіть у селі не знають, або за них не голосували. І все начебто нічого, але самовпевненість Присяжнюка А.Й, Спаського А.С., Зайця, Шкаврона, Мельника П. та їхньої гоп компанії, не виправдалося – що пройде все гладко, і не помітно.

Призначаючи Кудрика О.Т. заміст вибраного Денисенка Ю.М., їм захотілося ще призначити і сільських депутатів, щоб окрім кишенькового призначення голови було іще кишенькове призначення і депутатів, які як по команді піднімали руки за розкрадання та пограбування села Софіївська Борщагівка, і процес в них гарно піде.

По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці № 13069 найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією у Шпак Людмила Григорівна стало 22 голоси, у кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.

По виборчому округу №2, у який входить дві вулиці Берегова та Пролетарська від №1 до № 50 бюлетені видавалися на двох столах. Під час підрахунку кількості відривних талонів та виданих бюлетенів зі столу який не обслуговував округ №2 пролунала цифра 77 (виданих бюлетенів та кількості відривних талонів). Зі столу  де голосували виборці з вулиці Пролетарська — 47, та 19 де голосували виборці з вулиці Берегова. Таким чином під час розкладання бюлетенів по кандидатам понад 15 раз по декілька раз звучало прізвище Буханенка Василя Романовича. Який згідно Протоколу дільничної комісії від 28 травня 2012 року  набрав 77 голосів. В  Протоколі Сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14.18 годині вже зазначений переможцем інший кандидат в депутати, а саме Буханенко Сергій Олександрович і в нього стало 77 голосів. В  обох протоколах є розбіжності в кількості виборців внесених до списку виборців на виборчій дільниці, а саме у Протоколі Дільничної комісії 234 чоловіки, у Протоколі Сільської виборчої комісії 237, така сама ситуація і по кількості виборчих бюлетенів визнаних недійсними відповідно 5 та 8. Але саме головне згідно протоколів прийшло на вибори по виборчому округу № 2 дільниці 13069,  143 виборці, але це не так фактично було лише 47 виборців по вулиці Пролетарська (1-50) та 19 виборців по Берегова, так як вівся підрахунок виборців одним з кандидатів депутата (в селі один одного знають). Але, саме цікаве це те, що Сільська виборча комісія після третього перерахунку переможцем знову призначає Буханенка Василя Романова з тими ж 77 голосами, та виготовляє «Уточнений» Протокол від 30 травня 2012 року, але вже відсутня година складання даного протоколу. (Всі копії протоколів додаються). Цю фальсифікацію легко довести перевіривши списки виборчого округу №2, у яких розписувалися виборці за отримані бюлетені.

По округу номер 3. Після першого підрахунку голосів на дільниці 13069 перемогу отримав Мудрий Іван Васильович, який набрав 37 голосів, найменше набрав Медвідь Олександр Вікторович (який не проживає навіть в нашому селі) 21 голос. Після перерахунку голосів Сільською виборчою комісією 30.05.2012 року цифри змінилися – за Мудрого Івана Васильовича стало 21 голос, за Медвідь Олександра Вікторовича 37 (копія протоколу додається). У бюлетені для голосування по виборчому округу № 3 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Кацман Володимир Павлович, а було видрукувано у бюлетенях Кацман Володимир Петрович, тобто зовсім іншу особу.

Округ номер 4, після першого підрахунку ніби переміг Достатній Андрій Федорович, керівник групи Лейбористів, але через три дні, переможницею стала Гаврилюк Любов Павлівна. Набрав Достатній А.Ф згідно Протоколу Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії 47 голосів. Мабуть бандити у пам’ять про одного з своїх товаришів вирішили його дуже-дуже близьку подругу призначити депутатом, не дарма вони неодноразово ж виїжджали разом у справах депутатських.

Округ номер 5. Після першого підрахунку голосів Дільничною комісії перемогу отримала Швець Валентина Петрівна кількістю 50 голосів, на останньому місці був Литвиненко Олександр Миколайович – 3 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Швець Валентина Петрівна – 3 голоси, а в Литвиненка Олександра Миколайовича – 50. Не погоджуючись з такою фальсифікацією Швець Валентина Петрівна пішла по своєму округу і люди які за неї голосували підписалися у її підтримку і вийшло ті ж 50 голосів.

Округ номер 6. Під час проведення підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримала Павлюк Тетяна Анатоліївна яка згідно Протоколу дільничної виборчої комісії набрала 32 голоси, а її суперник по виборам Ковнацький Олег Сігизмундович набрав 16. Однак після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Ковнацького Олега Сігизмундовича – 32, а в Павлюк Тетяни Анатоліївни – 16 Не погоджуючись Павлюк Тетяна Анатоліївна збирала підписи у громадян які за неї голосували і цих підписів значно більше ніж 16.

Округ № 7 після першого підрахунку на виборчій дільниці більшість голосів отримав Поліщук Олександр Борисович який набрав ????  голосів, а кандидат в депутати Полозюкова Галина Митрофанівна ???? голосів. Через декілька днів згідно Протоколу Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії у Поліщука Олександра Борисовича стало 53  голосів, а у Полозюкової Галини Митрофанівни –  56 голосів.

Округ номер 8. Перемоги, згідно підрахунку Дільничною виборчої комісії Бондаренко Володимир Михайлович отримав 67 голоси, а Криницький Олександр Васильович 7 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Бондаренко Володимир Михайлович 7 голосів, а в Криницького Олександра Васильовича 67 голоси (протокол комісії додається). Не погоджуючись Бондаренко Володимир Михайлович пройшовся по округу та громадяни підписалися які за нього голосували і цих підписів значно більше ніж 7.

Округ номер 9. Під час проведення підрахунку бюлетенів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13069 перемогла Шульженко Ніна Анатоліївна набравши 52 голоси, а Грінченко Віктор Геннадійович 9 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Грінченко Віктор Геннадійович 52 голоси, а в Шульженко Ніни Анатоліївни – 9 голоси.

Округ № 11 зареєстровано 47 чоловік. Згідно протоколу комісії у голосуванні прийняло участь 45 чоловік. Це не правда. Є Акт підписаний громадянами які проживають по округу №11, і у даному Акті вони підтверджують, що у день виборів, а саме 27 травня 2012 року, вони не голосували, а деякі з них  навіть були за межами села Софіївська Борщагівка. Тобто, максимальна кількість виданих виборцям бюлетенів,  по виборчому округу № 11 це 30 а не 45 (копія Акта додається).

По округу номер 14. По підрахунку голосів на дільничною виборчою комісією переміг Шугайло Микола Борисович набравши 46 голосів, Булат Анатолій Сергійович 18, Кушик Анатолій Васильович 15, Федорський Сергій Володимирович 8, а найменше набрав Османов Хапил Темразович 5 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало те, що Османов Хапил Темразович набрав 38 голосів, Шугайло Микола Борисович 36 голосів, Булат Анатолій Сергійович 8 голосів, Кушик Анатолій Васильович 8 голосів , Федорський Сергій Володимирович 5 голосів. Не погоджуючись з такою фальсифікацією Шугайло Микола Борисович пройшов по людям свого округу, і громадяни підписалися, що голосували саме за Шугайла Миколу Борисовича і кількість голосів більша ніж 36 голосів.

По округу № 16. по результатам підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримав Бугера Сергій Миколайович 56 голосів, а найменше голосів набрала Пушенко Оксана Іванівна (до речі директор Софіївсько-Борщагівської середньої школи) рівно 8 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року Пушенко Оксана Іванівна перемогла.

Округ № 17. По результатам підрахунку голосів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13067 перемогу одержала Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 42 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голосів, Сільянов Олексій Валерійович 0. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року складений о 14.48 годині цифри змінилися місцями, а саме Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 7 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 42 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0, цей протокол отримували 01 червня 2012 року. Але згодом повторний перерахунок, і станом на 05.06.2012 рік Софіївсько-Борщагівська Сільська виборча комісія  робить  Протокол «Уточнений» від 30 травня 2012 року але не вказує годину, і результати знову змінені, а саме: Шупик Вікторія Анатоліївна 42 голоси, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 55 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0. Тобто Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія вдвічі змінює результати виборів по округу № 17 маніпулюючи голосами не наче в якійсь грі (копії всіх трьох протоколів додаються).

Округ № 18 По результатам підрахунку кількості виборців, що прийшли голосувати 27 травня 2012 року, і кількість виданих бюлетенів виявилося, що було видано більше 30 бюлетенів, ніж прийшло виборців голосувати на цей округ. Всіх хто приходив голосувати по цьому округу, відмічав один з спостерігачів.

Округ № 21. По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 15 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу. Всіх хто з цього округу прийшов голосувати відмічала кандидат у депутати, яка живе на цьому округу і знає всіх виборців. Цей факт легко провірити шляхом перевірки списку по якому виборці отримували бюлетені для голосування та у якому розписувалися.

Округ № 23 По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 44 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу. Згідно протоколу комісії видано 96 бюлетенів, насправді прийшло голосувати 52 чоловік. Перемогу по цьому округу отримала громадянка яка не проживає у селі Софіївська Борщагівка, не агітувала за себе і її по вулиці Пушкіна взагалі ніхто не знає. Перемогу вона здобула рівно 44. Встановити факт підкидання цих бюлетенів також легко перевірити списку по яким виборці отримували бюлетні.

Округ № 26 По результатам підрахунку дільничною виборчою комісією переміг Шупик Володимир Васильович 51  голосів., Кашуба Дмитро Миколайович 12  голосів. . Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Кашуба Дмитро Миколайович набирає найбільшу кількість голосів, а саме 51 голос.

Округ № 27. У бюлетені для голосування по виборчому округу № 27 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Шульженко Максим Михайлович, а було видрукувано у бюлетенях Шульженко Максим Миколайович, тобто зовсім іншу особу.

Округ № 28 Перемогу отримав  якого ніхто на вулиці ні разу не бачив, а під час підрахунку, використаних бюлетенів виявилося на 40 штук більше аніж дійсно прийшло голосувати виборців. Факт підкидання бюлетенів легко встановити, бо всіх хто приходив голосувати по даному округу записували.

Округ № 32 на якому балотувався Романчук В.В., який фіксував хто прийшов голосувати, і раптом перемоги отримує Семененко В.С., яку там ніхто не знає і ні разу не бачив, хіба що раз коли вона привела похоронний духовий оркестр до багатоповерхівки, яку ще не здали в експлуатацію і там майже ніхто не проживає. Через три дні СВК переможцем оголошує Шевчук С.Г., яка є дуже близькою людиною для Кудрика О.Т., а дуже-дуже близьку подругу він не покине.

У день голосування були виявлені додаткові списки по всіх трьох дільницях №13067, №13068, №13069. По цьому факту була подана скарга, але не зважаючи на скаргу по цим спискам громадяни отримували бюлетені, та голосували на протязі дня. Ці списки на виборчій дільниці №13067 були у звичайному зошиті, на дільницях № 13068 та №13069 на звичайних листках формату А4. По цим спискам громадяни отримували бюлетені та по ним голосували. По додатковим спискам на виборчій дільниці №13067 проголосувало більше 60 чоловік, на дільниці № 13068 – 124 чоловік, по дільниці №13069 – 126 чоловік. На кожній з трьох виборчих дільниць були столи де висіла табличка з написом «Додаткові списки». Факт існування цих додаткових списків , табличок з написом «Додаткові списки» та факту голосування зазначеної кількості осіб по додатковим спискам , підтверджували свідки, які були у день виборів на дільницях. Також цей факт підтверджували члени дільничних комісій.

Не погоджуючись з таким нахабством, люди об’єдналися та почали оскаржувати всі ці фальсифікації у судах. І знову до Києво-Святошинського суду потяглися грошові річки, і судді чітко відпрацювали отримане. Розгляд справ суддя Усатов Д.Д. призначав на 19.00 годину а закінчував о 02.00 годині ночі наступного дня, відмолюючи у розгляді справ. Подібні дії були і з боку суддів Волчко А.Я. та Нікушина. Апеляційний суд скасував всі незаконні рішення Києво-Святошинського районного суду, і повернув на розгляд дані справи. І тут знову підключився Сітенков М.М., який особисто бігав по по судям, а тиснув на судді сам Присяжнюк А.Й.. Не з самого кращого боку себе проявили деякі члени комісій, які не з’явилися до суду називаючи дуже поважні причини, захворіли діти чи батьки, або  вони не в селі, але через дві години, ці всі люди були присутні на сесії де новопризначеним депутатам давали посвідчення. Убачаючи на всі ці фальсифікації, чомусь всі так звані демократи поховалися чомусь по кущам та своїм «норам», де і спостерігають до нового зручного моменту, щоб висунуться  якимсь кандидатом, але не хай це буде на їх совісті.

Але хочемо побажати, тим хто не зламався – перемоги,  вірте і знайте, що на ВАС дивиться вся Україна. Кріпіться. Сили ВАМ здоров’я і успіхів. (текс відскановий).

При цьому виборча документація після проведення позачергових виборів 27.05.2012 року була вивезена невідомому напрямку головою Сільської виборчої комісії Шевчук Іриною Степанівною та Кудриком Олесем Тимофійовичем

Софіївська Борщагівка Кудрик О.Т вивозить бюлетні

На даний час ніхто з Києво-Святошинської державної адміністрації,  Архівного відділу Києво-Святошинської державної адміністрації не знають де знаходиться виборча документація оскільки на зберігання не приймали та не знищували.

Зате до Центральної виборчої комісії Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія умудрилася тричі подати форму 8 «Повідомлення про реєстрацію депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області в одномандатних виборчих округах 1-32 під час проведення позачергових виборів 27 травня 2012 року»

Форма 8 надана ЦВК Софіївсько-Борщагівською сільською виборчою комісією уточнений зареєстрований 08.06.2012 року

Форма 8 надана ЦВК Софіївсько-Борщагівською сільською виборчою комісією уточнений зареєстрований 08.06.2012 року

Изображение 1013 Изображение 1014

Изображение 1015 Изображение 1016

Але цікаво чому де номер рішення про обрання депутатом по округу № 2 стоїть 33, по округу №4 стоїть 34 і так далі хоча округ №1 рішення №1, округ № 3 рішення №3.

Зате  є Постанова  №60 від 30 травня 2012 року » Про результати голосування та підсумки позачергових виборів в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області та депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області де всі депутати ідуть почергово.

Постанова № 60 від 30 травня 2012 року Про результати позачергових виборів 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Постанова № 60 від 30 травня 2012 року Про результати позачергових виборів 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Постанова № 60 від 30 травня 2012 року Про результати позачергових виборів 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Постанова № 60 від 30 травня 2012 року Про результати позачергових виборів 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Постанова № 60 від 30 травня 2012 року Про результати позачергових виборів 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Постанова № 60 від 30 травня 2012 року Про результати позачергових виборів 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Куди ж тоді поділися рішення №2, №4 та інші?

Це доводить чергову аферу та фальсифікацію результатів виборів. Крім Цього по округу №2 де було вкинуто 77 виборчих бюлетенів за Буханенко  (їх двоє) ситуація взагалі дивна.

Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин виносить рішення і в протоколі зазначає переможцем Буханенко Сергій Олександрович.

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин Буханенко Сергій Олександрович 77 голосів

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин Буханенко Сергій Олександрович 77 голосів

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин Буханенко Сергій Олександрович 77 голосів

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин Буханенко Сергій Олександрович 77 голосів

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин Буханенко Сергій Олександрович 77 голосів

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14 год 18 хвилин Буханенко Сергій Олександрович 77 голосів

Після цих дій Буханенко Василь Романович та Прокопенко Григорій Васильович подають позов до Києво-Святошинського районого суду, який обом виносить Ухвалу позов залишити без розгляду

Буханенко  Василь Романович Ухвала суду від 02 червня 2012 року про відмову задоволені позову

Буханенко Василь Романович Ухвала суду від 02 червня 2012 року про відмову задоволені позову

Ухвала Києво-Святошинського районного суду 02.06.2012 року Прокопенко Григорія Васильовича

Ухвала Києво-Святошинського районного суду 02.06.2012 року Прокопенко Григорія Васильовича

Далі Прокопенко Г.В. не зупинився подав апеляцію, Ухвала якої зобовязати розглянути позов.

Зазначимо що ухвала була 02 червня 2012 року тобто фізично Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія не могла визнати депутатом Буханенко Василя Романовича, але це десь в інших країнах, але не в Україні тим паче в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Постанова Києво-Святошинського районного суду від 10.06.2012 року Прокопенко Григорій Васильович

Києво-Святошинський суд 10.06.2012 року не задовольнив позов Прокопенка Г.В.

Буханенко Василь Романович при цьому вже не подавав позови  і з якогось дива  Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія виготовляє третій раз новий Протокол «Уточнений» в якому зазначає вибраним депутатом Буханенка Василя Романовича, видно СВК за боялася що по округу №2 буде два позови, а Прокопенко Г.В.  дуже багато знає і в депутати його аж ніяк не потрібно пропустити бо це наказ Шкаврона М.І. та Присяжнюка А.Й.. Бо Прокопенко Г.В. разом з представниками громади був у нього на прийомі, і з людських розмов там дав їм перцю своїми каверзними розумними питання, аж після нього чомусь Присяжнюку А.Й. два тижня було дурно.

Протокол 30.05.2012 року Уточнений Буханенко Василь Романович 1

Протокол 30.05.2012 року Уточнений Буханенко Василь Романович

Протокол 30.05.2012 року Уточнений Буханенко Василь Романович

Протокол 30.05.2012 року Уточнений Буханенко Василь Романович

Протокол 30.05.2012 року Уточнений Буханенко Василь Романович

Протокол 30.05.2012 року Уточнений Буханенко Василь Романович

На Уточненому протоколі не поставлена година та хвилина прийняття рішення, та зовсім інші підписи ніж у попередньому протоколі

А підставою начебто була заява Буханенка Василя Романовича

Скарга Буханенко Василя Романовича 29.05.2012 року про перерахунок

Скарга Буханенко Василя Романовича 29.05.2012 року про перерахунок

Рішення СВК №23 від 30 травня 2012 року про проведення повторного підрахунку по виборчому округу №2 по заяві Буханенка Василя РомановичаRA

Рішення СВК №23 від 30 травня 2012 року про проведення повторного підрахунку по виборчому округу №2 по заяві Буханенка Василя Романовича

Хоча  Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія всі заяви Прокопенка Григорія Васильовича відхиляє придумує що вони оформлені неналежним чином. Так по їхнім твердженням вони взагалі не повинні навіть були прийняти Скаргу Буханенка Василя Романовича до розгляду.

Заява Прокопенко Григорія Васильовича до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії 29.05.2012 року

Заява Прокопенко Григорія Васильовича до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії 29.05.2012 року

А ось і відповідь  Прокопенку Григорія Васильовича від  Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії 30.05.2012 року (і коли СВК встигала все робити в один день ?)

Відповідь СВК Прокопенко Г.В. №392 від 30.05.2012 року

Відповідь СВК Прокопенко Г.В. №392 від 30.05.2012 року

Відповідь СВК Прокопенко Г.В. №392 від 30.05.2012 року

Відповідь СВК Прокопенко Г.В. №392 від 30.05.2012 року

Тому Київський апеляційний адміністративний суд по чиїсь дуже високій команді всім позивачам по позачерговим виборам 27.05.2012 року в селі Софіївська Борщагівка відмовив.

Не менш цікавий і факт виготовлення виборчих бюлетенів. Виявляється Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія виділені кошти на проведення позачергових виборів розподілила як хотіла. А друк виборчої документації яка є документом суворої звітності замовила в

ТОВ «Астра Лайт»,  (зареєстроване м. Київ, вулиця Анрі Барбюса 5-а, відповідно до замовлення №12-003-00 тираж 6281 шт.) та їх подальшу передачу замовнику Софіївсько-Борщагівській сільській виборчій комісії для проведення позачергових виборів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області 27 травня 2012 року. Невідомо чи має ТОВ «Астра Лайт» ліцензію на здійснення друку такої продукції (суворої звітності) чи ні, але дане Товариство не друкує а замовляє друк в іншого ТОВ (?) яке виготовляє в два разаибільшу кількість виборчих бюлетенів.

Ось чому після проведення позачергових виборів в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області 27 травня 2012 року у людей які були в різних комісіях на руках виявилися оригінальні виборчі бюлетені.

З даними запитами жителі села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області зверталися і до прокуратури і до Києво-Святошинського РУ ГУ МВС України в Київській області Красноярова, але все марно відповіді не даються, і все приховується краще ніж державна таємниця в МВС України та СБУ.

Копія одного з виборчого бюлетня після проведення позачергових виборів в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області 27 травня 2012 року  176

Копія одного з виборчого бюлетня після проведення позачергових виборів в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області 27 травня 2012 року 176

виборчий бюлетень 170 виборчий бюлетень 172 виборчий бюлетень  174

І знову всі державні структури набрали в рот води такі мовчазні неначе риби як їх запитаєш де поділися виборчі бюлетені з позачергових виборів 27.05.2012 року до Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Але найбільша дивина те що на території України діють органи місцевого самоврядування, районні та обласні ради 6 ШОСТОГО Скликання лише в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області 7 СЬОМОГО СКЛИКАННЯ.

Думаєте лише в селі Софіївська Борщагівка Верховна Рада України призначала перевибори всього складу сільської ради? Ні.

07 квітня 2011 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про призначення позачергових виборів депутатів Плесецької сільської ради та Плесецького сільського голови (Плесецька сільська рада Васильківського району Київської області). На сьогоднішній день після проведення позачергових виборів у селі Плесецькому працює сільська рада 6 (шостого) скликання.

23 лютого 2012 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про призначення позачергових виборів депутатів Городнецької сільської ради та Городоцького сільського голови (Городнецька сільська рада Городенківського  району Івано-Франківської області). На сьогоднішній день після проведення позачергових виборів у селі Городницьке працює сільська рада 6 (шостого) скликання.

23.02.2012 року за № 4484 Верховна Рада України VI скликання прийняла постанову «Про призначення позачергових виборів депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови (Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області)

То чому так і як цікаво виконавчі органи державної влади районна та обласна шостого скликання можуть контролювати виконавчий орган Софіївсько-Борщагівської сільської ради 7 сьомого скликання.

Якого ж скликання в жовтні 2015 року на чергових виборах буде обиратися Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області? та представницькі органи місцевого самоврядування на території України?

Якщо Софіївсько-Борщагівська сільська рада буде 8 восьмого скликання чи це конституційно, коли Верховна Рада буде лише 7 сьомого?.

ТАК ЧОМУ ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ НЕ БАЧАТЬ ПРОБЛЕМ В СЕЛІ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА?!?!!?

Реклама