Соромно не тому хто у боротьбі програв, а тому хто не бореться.

З новорічними святами. Або як «святкували» кінець світу в селі Софіївська Борщагівка.

21 грудня 2012 року по всьому світі було оголошено кінцем світу, і багато хто запався сірниками свічками та іншим повсякденними скарбом, сподіваючись що всі ці речі знадобляться.
Під цей шумок саме 21.12.2012 року о 17.00 год. за адресою провулок Шкільний 1-В (приміщення школи) в актовому залі, місцева влада , яку очолює «гоп-компанія» вирішила затвердити «кінець світу», а точніше кінець селу Софіївська Борщагівка. На цей день було заплановано обговорення проекту генерального плану села Софіївська Борщагівка – шляхом громадського слуханням, тільки дивна річ, сільська влада забула повідомити про це громаду села, але про це повідомили потрібним депутатам та членам виконкому, які начебто від громади села висловлюватимуть народну думку всього села. Коли до актової зали почали заходити селяни депутатському здивуванню не було меж, єдине що зміг промовити один з присутніх: «А хто вам сказав???». Поцікавившись хто це? Мені відповіли що це прихвостень «Берії» та в минулому депутат сільської ради – Валерій Цибуля, який до речі на протязі усією зустрічі поводився неначе як «шакал» — персонаж з мультфільму «Манглі», викрикуючи з місця різні репліки, а інколи як справжнісінький «ідеолог словоблудства» розповідаючи різну нісенітницю та відверту брехню.
На моє питання, а хто ж такий «Берія» і чого так його називають? У відповідь почув дуже цікаву історію, що це призначений керівник села Софіївська Борщагівка, і дуже схожий за своїми вчинками на горе звісного Берію. Той Берія нищив своїх «подельщіков большевіков», а цей місцевий «Берія» у 2006 році почав нищити село та продовжує це робити і зараз. Захопивши рейдерським шляхом з «гоп-компанією» 05 липня 2011 року адміністративне приміщення Софіївсько –Борщагівської сільської ради. Допомогли йому в цьому «ділі» спеціально навчені бандити з ТОВ «Домінант плюс», застосовуючи проти селян газ, міліцейські кийки, а під час нищення наметів відбірний мат «бритоголових псів», та стусанами найманців. Все це відбувалося під пильним контролем керівництва Києво-Святошинської районної державної адміністрації та Обласної державної адміністрації.
Для закріплення повної ідентичності з Берією лишилося нашому місцевому «Берії», зробити таку ж саму кінцівку свого ганебного життя, так як це було Лаврентієм Павловичем. Але хватить про Берія, шакала та приблудних сільських депутатів, яким абсолютно наплювати на село, бо багато хто з цих горе-депутатів в селі ніколи не жив, досі не проживають, і жити не збираються. Тому і дороги від снігу не чистилися вчасно, а чекали коли відлига буде, і світла по декілька днів не буває, поки жителі самі не зберуть кошти та не відремонтують.
Ось і вирішила ця «гоп-компанія» швиденько затвердити «Генеральний план села» і навіть доповідача привели, начебто з державного підприємства «УкрПРОцивільсільбуд», хоча під кінець цього «обговорення – балагану» доповідач був більше схожий на лектора, який став перед дилемою «Чи є життя на Марсі, чи не має життя на марсі? Йому не відомо».
А втім все порядку. Рівно о 17.00 годині організатори цього обговорення-балагану розпочали, представивши доповідача. Цього доповідача представили так, що його прізвища ніхто не розчув. На сцені була карта села Софіївська Борщагівка, на фоні якої лектор-доповідач почав свій бенефіс. Сказано ним було багато, хоча по змісту сказаного можна розписати кількома реченнями, а по суті «жителі села Софіївська Борщагівка ваша думка нас не цікавить, і ми ставимо вас перед фактом, що на полі між селами Софіївська Борщагівка та селом Петрівське буде масив багатоповерхівок, з приблизною кількістю 60 тисяч (для порівняння місто Вишневе все населення 53 тисячі, у місті Боярка 64 тисячі), побудована «нова Велика кільцева дорога», а точніше продовження пр.. Леся Курбаса яка «пройде» по вулицям Пушкіна, Шевченка, Ярова приватні будинки будуть знесені» а це близько 93 житлові будинки. Так коротенько у лектора не вийшло і він пускав туман в очі замилював та вішав довжелезну локшину на вуха — селянам, аби ті не здогадалися про чорний задум призначеного областю «Берія», депутатів-болванчиків, та групи підтримки «вболівальників» із складу виконкому. Чому «болванчики» та тому, що на сесіях сільської ради іще до кінця не озвучене питання, а вони вже піднімають руки «ЗА» і всі одноголосно, неначе в мультфільмі «Казкова Русь» де головує пан Ліствін в Раді…
Не запрошені селяни почали потихенько задавати питання. Одна жіночка задала запитання: «А чи передбачані генеральним планом будівництво клубу чи центру дозвілля , бо моїм онукам та в цілому молоді села немає де проводити вільний свій час». На що лектор-доповідач здивовано задав питання: «А що у вас немає клубу?».
Також непорозуміння вийшло з великою промисловою територією під молочнотоварною фермою, як сказав лектор «де корівки дають молоко» на що селяни відповіли «що корівок вже два роки немає» Мабуть втративши над собою контроль лектор знову здивовано задав питання: « А що там?». На допомогу йому прийшов один з присутніх, якого мені представили як Валерій Цибуля, який сказав: «що там миші, та охорона». Дивно, що, та від кого та охорона – охороняє? І чи невідана вже ферма в приватну власність, бо охорона вже зовсім знахабніла, і погрожує «Стій стріляти буду — дістаючи з кобури пістолет, та додає — Не можна бо приватна власність».
Один з присутніх в залі, якого представили мені як Микола Шугайло, народно обраний депутат, але призначили на його округ іншого, 21-одного річного хлопця з селища Буча якого ніхто не знає але зручного для влади «болванчика», спитав: «Що буде з лісом?». Тут на допомогу прийшов Кудрик Олесь Тимофійович, призначений Київською обласною держадміністрацією, головою сільської ради села Софіївська Борщагівка, для приховування злочинів у наслідок яких було викрадено у громади села більше 100 гектарів землі, та недоотримання державним бюджетом більше 120 млн. гривень. Так ось цей Олесь-байкар, ходять чутки, що за своє призначення сільським головою пообіцяв відмовитися від всіх вільних земель села Софіївська Борщагівка на користь районної, та обласної державної адміністрації. Так ось цей Олесь-байкар почав розповідати, що лісники наполягають, щоб ліс приватизували. (Цікаво в чиї руки, та в які приватні руки відійдуть 32 гектари лісу?). Далі Кудрик Олесь-байкар розповідав, що на поле прийдуть інвестори та будуть будувати 12-поверхові будинки. За 20 млн. грн. побудують водогін та каналізацію, бо таких грошей в селі немає. Та не уточнив при цьому куди буде йти водогін і каналізація до багатоповерхівок, чи по старому сектору. (Цікаво, що Кудрик О.Т. в передвиборчій програмі обіцяв в кожен дім каналізацію та воду побудувати за рік, тобто на початок 2013 року). Це передвиборче гасло згадав один з присутніх в залі чоловіків.
Одна з присутніх в залі, громадянок, представилася Тоноян Любов Василівна, та задала питання: «А куди поділися 20 млн. грн. податків, які кожен рік платить ринок «Столичний» які повинні надходити до місцевого бюджету?». Отут Олесь-байкар питання залишив без відповіді, мабуть не розчув, але йому на допомогу прийшов Валерій Цибуля заявивши: «Треба закінчувати бо їсти хочеться». Невгамовна Любов Василівна задала питання Валерію Цибулі: «Валера якщо нас будуть зносити де ми будемо жити?» На що Валерій відповів: «Я за себе вже потурбувався», — напевне вигідно бути сільським депутатом, судячи по цьому Валерію!
Як мені розповіли, Валерій Цибуля, у 2006 році був обраний сільським депутатом по вулиці Пушкіна. Відомо, що сільські депутати заробітної плати не отримують, але Валерій зразу після отримання депутатського мандату звільнився з роботи. За цей час придбав новенький позашляховик, бус «Мерседес», для родини декілька квартир, побудував «хатиночку», не гіршу як в першого президента України. Він дійсно за себе потурбувався.
Хтось з присутніх поцікавився «хто ініціював розробку цього генплану?», який під кінець зустріч селяни перейменували як «План знищення села Софіївська Борщагівка». На що лектор відповів «сільська рада»., і добавив «що на протязі місяця можна вносити пропозиції до генплану». Далі селяни активніше піднімали руки і намагалися задавали питання, але їх лектор «не чув».
.
Присутні також запитали і про долю ставків. На що Олесь-байкар заявив, що і треба їх почистити, але немає можливостей, бо нижній зарибнили, а приватизовані городи підходять до води, і нікуди дівати мул, і взагалі ми обговорили всі питання давайте закінчувати зустріч». І знову не забарився Валерій вставивши свої п’ять копійок: «Давайте поаплодуймо доповідачеві».
Присутні селяни його не почули, так само як не чули їх, тому що лектору все рівно було чи є в селі клубу чи немає і чи є життя на Марсі?.
Нажаль було мало жителів з багатоповерхівок старого села. Я думаю це через непоінформованість громади села. А взагалі весь цей кулуарний захід був організований з наступних причин:
Агрокомбінат «Пуща-Водиця» листами відмовилися від 350 гектар землі, передавши їх до запасу, та в адміністративні межі Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Міністерство агрополітики

Міністерство агрополітики

Державне підприємство "Пуща Водиця"

Державне підприємство «Пуща Водиця»


Лист Міністерства юстиції стосовно надходження  село Софіївська Борщагвка 350 га землі в жовтні-грудні 2012 року

Лист Міністерства юстиції стосовно надходження село Софіївська Борщагвка 350 га землі в жовтні-грудні 2012 року


Лист Міністерства юстиції стосовно надходження  село Софіївська Борщагвка 350 га землі в жовтні-грудні 2012 року ст.2

Лист Міністерства юстиції стосовно надходження село Софіївська Борщагвка 350 га землі в жовтні-грудні 2012 року ст.2

Якщо брати по 8 соток з урахуванням доріг це 3500 земельних ділянок. На черговій сесії яка відбулася 14.12.2012 року Кудрик О.Т. заявив що село землі не отримало. Виникає питання а де 350 гектар поділися? Невже чутки, що за своє призначення Кудрик О.Т. відав усю землю районній та обласній адміністрації правда? Також стало відомо що Кудрик О.Т. звернувся листом до Києво-Святошинської райдержадміністрації з проханням надати 150 земельних ділянок для сільських депутатів, членів виконкому, працівникам сільської ради (які працюють не один десяток літ і вже декілька раз отримували земельні ділянки) та працівникам соціальної сфери, у список були включені, Загваздін і Загваздіна. Мабуть більше з села ніхто не потребує і нікому вже не потрібні земельні ділянки. І знову виникає запитання а де обіцяні земельні ділянки працівникам «Совки» які після виборів будуть роздаватися? Чому намагаються проштовхнути генеральний план села Софіївська Борщагівка, де землі сільськогосподарського призначення відразу «перетворюються» на землі під будівництво багатоповерхівок? Чому не передбачається приватна забудова – для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель? Відповідь одна, так легше буде забрати земельну ділянку шляхом тиску психологічного, інформаційного а потім і фізичного.
Як це було з масивом що біля м. Вишневе. Розповідали що Валерій Цибуляк з своїм другом Барашиком Олександром приїздили у гості до власників земельних ділянок по вулиці Ак. Амосова та Боголюбова і «просили по доброму» продати (звісно не за ринковими цінами) свою земельну ділянку. Також до «цього заробітку» підключилися і працівники сільської ради Кудрик О.Т. та Сиротюк Л.П. які «інтелігентно» казали селянам, що ви свої ділянки не приватизуєте, що це клопіт, тому легше продати, а оформленням вже займеться новий власник…
Чому цим генеральним планом не передбачається благоустрій лісу, як паркової зони, благоустрій ставків, будівництво сільської інфраструктури з новітнім клубом або центром дозвілля, нові школи та дитячі садочки, так як населення за рахунок багатоповерхівок стрімко зростає, а потреби людей не враховуються. Чому «народний генплан» неначе кота в мішку сватають селянам. Навколо села багатоповерхівки – сьогодні вже в селі постійні пробки, автотраспорт гасає по всіх вулицях неначе гонщики, а що буде коли добавиться 60 тисяч населення? Які ж до того згодом заявлять що вони бажають бути Києвом ? Тоді плакала самоврядованність села Софіївська Борщагівка, і за кожною «бумажкою» прийдеться бігати в місто, та іще платити шалені податки за землю, як це роблять Жуляни та Теремки. До того в генплані не можуть знайти місце для Ощадбанку, для проведення розрахунків та отримання пенсії, чи сідати на велосипеди, та їхати вирішувати свої питання, як говорив Мельник П. один з кандидатів в депутати до Верховної Ради?
Може ці питання та багато інших соціальних питань потрібно вирішии ,а потім братися за міфічний генеральний план, міфічних інвесторів забудовників, яким начхати на існування приватних садиб та селян.
Плюси та мінуси «Народного генплану» або «Плану знищення села Софіївська Борщагівка»:

1. За рахунок багатоповерхової забудови чисельність населення збільшиться на 60 тисяч чоловік. На сьогоднішній день по статистиці в селі проживає біля 9 тисяч чоловік офіційно, а по неофіційним даним більше 12 тисяч і вулиці вже заблоковані рухом автотранспорту.
2. «Народний генплан» передбачає одну потужну магістраль за рахунок жителів вулиць Пушкіна, частково Шевченка, Ярової – куди подіти людей, коли заплановані для відселення землі — 8,9 гектар були роздані Кремцем С.В., Кудриком О.Т. та Сиротюк Л.П. в 2010 році потрібним людям з усіх державних структур. А нових площ для цього не передбачено.
3. «Народний генплан» не передбачає ніякої інфраструктури, каналізації водопостачання по існуючому житловому сектору.
4. «Народний генплан» не передбачає будівництва дитячих садків та шкіл, я їх на таку кількість населення (60 тисяч) повинно бути не менше 5-ти садків та 4-х шкіл.
5. «Народний генплан» не передбачає прокладку потужнішого сільського центрального каналізаційного колектора (існуючий вже вичерпав ресурси та перевантажений) .
6. «Народний генплан» не передбачає будівництво нових закладів по наданню послуг – магазинів, ощадбанків, зон відпочинку, побутових послуг дитячих майданчиків, тощо.
7. «Народний генплан» не передбачає реконструкцію сільських доріг, які не розраховані на таку кількість автотранспорту, яка з’явиться в селі.
8. «Народний генплан» взагалі не передбачає приватної забудови на «ново виділених» земельних ділянках. Селяни відкрийте очі! А де будуть давати обіцяну працівникам АК «Пуща Водиця» відділення «Совки» та жителям села. Де ці ділянки, може хтось захоче собі або дітям щось побудувати?
Не будьте байдужі готуйте свої пропозиції, клопотання, заяви та подавайте їх до сільської ради та УкрНДІпроцивільсільбуду, тільки нехай Ваші заяви належним чином реєструють.
А з приводу забудови процес інтенсивно іде, хто хоче побачити далеко ходити не потрібно між м. Вишневе в нашому селі вже практично зведений масив багатоповерхової забудови де заплановано біля 20 тисяч населення. Не краща ситуація і в центрі села, по провулку Шкільному біля шкільного стадіону вже збудовані багатоповерхові житлові будинки. Іще один чекає будівництва на площадці біля житлового будинку по провулку Шкільний 6, де депутату Ахмеяну А. сільська рада за його послуги надали йому у власність 12 соток землі. Лишилося не довго чекати скоро вже розпочнеться будівництво та виросте нова багатоповерхівка.
Може досить слухати байкарів та поцікавитися на кого виписані перед новим роком у грудні 2012 року – 1800 державних актів на право приватної власності на землю у селі Софіївська Борщагівка. І що тепер залишилося від 350 гектар від яких відмовилися АК «Пуща Водиця» і які погодили Міністерство агрополітики. Чому Кудрик О.Т. каже, що землі немає, районна державна адміністрація каже землі немає, а Київська обласна адміністрація каже, що взагалі ніякого відношення до землі в селі Софіївська Борщагівка не має. Чому вони всі вперто «лізуть», біцяють, приїздять перед виборами? Але масив наполегливо на 60 тисяч чоловік планують, та хочуть без громади – простих селян, жителів села затвердити. Може треба було у жовтні 2012 року спитати Присяжнюка А.Й., а не нахилятися перед ним в трипогибелі — «в позі Z» та не кричати що його підтримуєте. Може треба було заявити про свої права на землю, на якій живете, на якій жили батьки діди, прадіди, і яку не один десяток років обробляєте та працюєте на ній, не один рік труїлися ядами на теплицях і на полях.
Селяни на мою думку всім бажаючим на отримання земельної ділянки буде доцільно написати заяву до Софіївсько-Борщагівської сільської ради, і для під страховки до Києво-Святошинської райдержадміністрації. Адреса Києво-Святошинської райдержадміністрації м. Київ, проспек Перемоги, 126, канцелярія к.4. Тим більше, що деякі працівники з дитячого садка вже отримали державні акти на земельні ділянки.
На кінець цього матеріалу хочу проінформувати про напад на сільського голову села Петропавлівська Борщагівка Кадебського О. На щастя, він лишився живий, виписався з лікарні вже вдома проходить курс реалібітації. Ця людина, яка 30 років вірою та правдою служить громаді, протистоїть бандитам – забудовникам багатоповерхівок, розуміючи, якщо навколо будуть багатоповерхівки то селу буде кінець. Ця ЛЮДИНА за своє село готова віддати себе. За це на нього зчинили напад, намагаючись вбити, б’ючи молотком лише по голові. Так само як у 2011 році дісталося і Денисенку Ю., який підтримав громаду і почав наводити порядок у селі, боротися з розкраданням землі та незаконним будівництвом багатоповерхівок.
Від громади села Софіївська Борщагівка хочу ЛЮДИНІ з великої літери Кадебському О. побажати скорішого видужування та повернення на своє робоче місце. А Софійчанам прокинутися, розплющити очі, згуртуватися та не дати себе в черговий раз ошукати. І ще було б доцільніше 23 січня 2013 році у день його прийому, приїхати до губернатора Київської області Присяжнюка А.Й. і нехай він відповість з приводу землі села Софіївська Борщагівка…

Як ділиться земля села Софіївська Борщагвка Києво-Святошинськ4ого району Київської області, після виборів 2012 року, та приїзду делегації Зайця, Присяжнюка, замміністра агрополітики Бісюка

Як ділиться земля села Софіївська Борщагвка Києво-Святошинськ4ого району Київської області, після виборів 2012 року, та приїзду делегації Зайця, Присяжнюка, замміністра агрополітики Бісюка


Заєць, Присяжнюк А.Й. та замміністра агрополітики Бісюк 12.10.2012 року  в селі Софіївська Борщагівка

Заєць, Присяжнюк А.Й. та замміністра агрополітики Бісюк 12.10.2012 року в селі Софіївська Борщагівка

Реклама