Може досить брехунів — байкарів Присяжнюка А.Й, Шкаврона М.І., Кудрика О.Т. Зайця О.В. які не знають куди поділися 20 (двадцять) мільйонів гривень податків від оптового ринку «Столичний».
З кожним днем все менше та менше лишається часу до 28 жовтня 2012 року, коли кожен з наших односельців буде робити свій вибір керманичів нашої неньки України, тобто вибирати народних депутатів до Верховної Ради України на наступні 5 років.
Село Софіївська Борщагівка віднесено до 95 виборчого округу, де зареєструвалася найбільша кількість кандидатів в депутати по всій Україні, аж 48 чоловік хочуть позмагатися «за ласий шматок». Тому Софіївська Борщагівка привертає увагу усіх кандидатів в депутати, які зареєстровані по мажоритарному округу № 95, та політичних партій. Дехто навіть до людей заїхав поспілкуватися.
Першим пролетів Войцех. Про щось намагався розповісти, когось брудом облив і полетів далі..
Не забарився і невеликий мітинг і об’єднаної опозиції.
«Свобода» обмежилася розміщенням розтяжки по вулиці Пушкіна, між електроопорами з своєю патріотичною символікою. Краще так себе показати, аніж робити як керівник районної організації ВО «Свобода», говорити про демократію та боротьбу з бандитами, а самому підтримувати цих ж бандитів.
«Удар» з людьми села Софіївська Борщагівка не має часу зустрічатися. Ця політична сила вирішує питання розповсюдження агітаційної реклами, ударними темпами, навіть розповсюджуючи її і в приміщенні Софіївсько-Борщагівської сільської ради.
«Україна вперед» – причаїлася, мабуть запланувала якусь несподіванку, або взагалі вирішила, що будучі проектом Партії регіонів свої 5% голосів і так відтягне від опозиції. Хіба є різниця за кого голосувати за Юлію чи Наташку?
Ще ніяк не проявила себе «Наша Україна», яка повністю продалася регіоналам, мабуть розраховує на рекламу по телебаченню.
Приїхав на зустріч з людьми і кандидат від комуністичної партії України Медведев. На зустріч не багато людей прийшло, це і не дивно бо завзятий регіонал Кудрик Олесь Тимофійович, послав гінців по багатоповерхівкам, а ті в свою чергу казали, щоб люди не йшли бо горе їм буде. А справді навіщо когось слухати крім Петі Мельника? Тим більше, що Кудрику О.Т. борг необхідно віддавати за займане крісло голови сільської ради.
9 травня 2012 року на день села на сцену Петро Мельник, регіонал зі стажем, будячи у гарному настрої та ще більшому підпитку, на сцену вивів свого одно партійця члена Партії регіонів Кудрика Олеся Тимофійовича. А Кудрик О.Т. відповідно відпрацював зустріч Мельника П.В. з жителями села Софіївська Борщагівка 13.09.2012 року, назбиравши людей – всіх працівників дитячого садочка, школи, жеку тобто всіх державних установ. Також прийшли і працівники «Совки» та не байдужі жителі села.
Мельник П.В. привіз з собою партійний бомонд, перед яким поставлена була задача – оберігати свого патрона Мельника П. від усіх недругів та їхніх незручних запитань. Серед масовки був присутній і Гусятинський М., який улесливо до всіх посміхався, і як тільки бачив якісь незручності для свого боса-господаря викликав молодиків, які погрожувала та заважали проводить зйомку виступу на відео, або вони перебивали незручні запитання кандидату в депутати до Верховної Ради України.
Петро Мельник гарно розповідав і про покращення життя, про надходження коштів до місцевого бюджету, про ремонт дитячого садка та облаштування зон відпочинку.
І тут селяни почали задавати питання. Одна із селянок задала запитання – Чому одно партієць Партії регіонів Братчук В., який проживає по вулиці Щорса, 82 засипав та загородив ділянку прямо в ставок, та загородив прохід до ставу. На що Петро Мельник відповів, що дасть завдання Кудрику О.Т. розібратися. Але, нове запитання працівників «Совки» — ЯКА політична партія розвалила «Совки» і чому Партія регіонів знищила ферму. Це зовсім не сподобалося Петру Мельнику і він розлючений в пориві пристрастей відповів: « Що я ніякого відношення до Партії регіонів не має. Що я Петро Мельник іду як мажоритарчик, і буду працювати з будь-якою політичною силою, щоб туди потрапити». Аналогічна ситуація була в селі перед 27.05.2012 року коли Кудрик О.Т. заявляв, що до Партії регіонів він ніякого відношення не має, хоча у Партії Регіонів він числиться з березня 2011 року, іще до рейдерського захоплення сільської ради.
Виникло багато запитань у присутніх коли Мельник Петро, заявив що за власні кошти відремонтував дитячий садок. Серед присутніх прокотилося: «Дивно сільська рада заявляє, що вона виділяла кошти на ремонт в дитячому садку. Коли Мельник П. відав свої кошти то чому з батьків збирали по 500 гривень, знову ж таки на ремонт садочка та вони самі робили ремонт власними силами».
Коли Мельник П. сказав, що побудував дитячі майданчики за свій кошт, люди знову обурилися «І де ж ті дитячі майданчики?»
Не була забута і школа, Мельник заявляв, що купив у школу нові плити та відремонтував столову. Такі ж заяви робить і сільська рада. А директор школи, яка зараз призначена депутатом сільської ради, залежно від ситуації то Кудрику О.Т. дякує то Мельнику П.В. то іншим міфічним спонсорам, за допомогу у ремонті школи, але чомусь ні разу не подякувала батькам – за кошти яких усе це і робиться. Так, що у Мельника П. зі школою також «нескладуха» вийшла.
Після питання до Мельника Петра де 20 мільйонів гривень, які надходять до місцевого бюджету від ринку «Столичний» (про ці 20 мільйонів гривень офіційно написано в агітаційному матеріалі Партії регіонів» нашому варязькому гостю якось стало не по собі, мабуть не очікував, що прості селяни та читають уважно агітаційні матеріали, про що ж там Партія регіонів бреше,і які роздають біля будинку по вулиці Леніна, 46. Він так ясної зрозумілої відповіді не дав, та відійшов, бо якось йому стало лячно та зле, моторошно та роздратовано. (Мабуть із-за того що необхідно ПРАВДУ людям казати, а не розказувати побрехеньки).

Мельник Петро 13.09.2012 рік село Софіївська Борщагівка, не знає де ділись 20 мільйонів гривень, або хто забрихався він чи Партія регіонів

Мельник Петро 13.09.2012 рік село Софіївська Борщагівка, не знає де ділись 20 мільйонів гривень, або хто забрихався він чи Партія регіонів


Розуміючи, що Мельник П. не переконав Софійчан, 11 жовтня 2012 року присланий був «молодий джигіт» — голова районної партійної організації Партії Регіонів, та перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкаврон М.І.. Нормальний мужик, а про що говорив не зрозуміло. На запитання про 20 мільйонів які надходять в місцевий бюджет від ринку «Столичний», про що написано в офіційних агітаційних матеріалах сказав, що це «опечатка» дослівно: «чесно та відверто це помилка. … що неправильно написали» Тоді незрозуміло, чому так вперто наголошує обласна організація Партії Регіонів про це в своїй агітаційній брошурці: « ! Ви повинні знати правду. Опозиція про це не говорить», та в газеті «Київщина регіональна» в спецвипуску від 12 жовтня 2012 року ст. 8- в статті «На благо громади, заради людей « в абзаці «Найбільший в Україні ринок «Столичний» дослівно: — «У 2011 році на Київщині запрацював сільськогосподарський ринок «Столичний». Він дав області не тільки робочі місця, сучасну розгалужену інфраструктуру, але й 20 мільйонів гривень податків, які надходять в місцевий бюджет». Виникає дивне запитання, або Шкаврон М.І. бреше або не знає що у Києво-Святошинському районі робиться, або вся ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ВІДКРИТО БРЕШЕ ЛЮДЯМ. А ці газети роздаються офіційно в усіх агітаційних наметах Партії регіонів по Київській області. Скільком людям Партія Регіонів бреше, щоб дорватися до влади?
Шкаврон М.І.. 11.10.2012 р в селі Софіївська Борщагівка

Шкаврон М.І.. 11.10.2012 р в селі Софіївська Борщагівка


Агітаційний матеріал Партії регіонів "!Ви повині знати правду опозиція про це не говорить"

Агітаційний матеріал Партії регіонів «!Ви повині знати правду опозиція про це не говорить»


Київщина регіональна спецвипуск від 12 жовтня 2012 року

Київщина регіональна спецвипуск від 12 жовтня 2012 року

Агітаційні матеріали Партії регіонів

А про землю 200 гектарів які начебто будуть виділенні працівникам (чи всім «нужним людям»?) Шкаврон М.І. озвучив, що землю роздадуть як ОСГ, бо вона за межами населеного пункту, а там рік, два, три будете оформляти і не відомо куди вона дінеться! Мабуть так само як «розділяв» і Кудрик О.Т перед виборами 27.05.2012 року, за теплицями, 62 гектари і вже кудись подів?
На наступний день, бачачи провал та не дію «виступу» Шкаврона М.І. в село Софіївська Борщагівка підтяглася «важка артилерія» особисто прибув , коли вже стало темно, Присяжнюк А.Й. Який не забув привезти з собою і піврайону міліції, видно дуже він боїться селян. У його свиті був Заєць О.В. — голова Києво-Святошинської райдержадміністрації, та призначений Присяжнюком А.Й – голова сільської ради Кудрика О.Т. та інші представники уряду.
Коли в 2011 році рейдери захопили приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради в Присяжнюка А.Й. «не було» бажання приїжджати, а як пахне провалом Партії Регіонів, до Верховної Ради України, то швиденько приїхав, треба обіцяти все, щоб лише тільки проголосували за Партію регіонів, бо як не проголосують плакало його губернаторство.
На жаль Присяжнюк А.Й. як досвідчений аксакал та майстер різних інтриг не знайшов можливості відразу поспілкуватися з людьми, а відразу шуснув в приміщення сільської ради, де його вже чекали добре знайомі рейдери – Шипик В.М., Левченко О.І., Сіренко М. та інша братва. Від імені працівників Совки пішов «Дробіков» О.О.
Після недовгої розмови за закритими дверми Присяжнюк вийшов і сказав, що він за 15 хвилин вирішив питання із землею, що буде створена комісія яка буде вирішувати це питання, і сказав, що він також дізнався, що має право на земельну ділянку, і буде сусідом та односельцем. Дивна річ працює губернатором і цього не знав. Цікаво скільки він собі візьме землі? А, «Дробіков» заявив, що вирішилося для нього краще, ніж він думав.
Присяжнюк А.Й. пообіцяв золоті гори, бачачи, що працівники «Совок» дуже люблять, байки та локшину на вухах, як видно з досвіду «Дробікова» О.О., який із 2011 року кожного разу на зборах твердить людям, буде земля завтра, через місяць, в серпні, після виборів як оберете Кудрика О.Т., пізніше, і цими цяцянками-обіцянками іще з наївних «совчан» заробляє собі не малі кошти, кожен місяць мінімум 15 тисяч гривень, а його довірені люди ведуть звітність, хто здав хто ні, бо сам боїться бо знає, що за таке можна і до в’язниці потрапити, а так він під чужим прізвищем, та особисто в руки гроші не бере… Видно точно як хоче Бог покарати то розум відбирає…Мабуть і працівники, із-за землі втратили ясний розум, та здатність аналізувати та осмислювати події. Пан Шкаврон М.І. на зустрічі ж ясно сказав, що не всі отримають землю, хто отримував згідно Конституції вже не отримає, та і Присяжнюк А.Й. сказав, що буде для вас по конституції. А ви самі знаєте де коли і скільки хто отримував… Робіть висновки та вибір самі.

Присяжнюк А.Й. 12.10.2012 року  в селі Софіївська Борщагівка

Присяжнюк А.Й. 12.10.2012 року в селі Софіївська Борщагівка


Як подивишся на «правдивого» Мельника Петра та на «щирого» Кудрика О.Т., Шкаврона М.І., Зайця О.В., Присяжнюка А.Й., та керівництво державних структур під Патронатом Партії регіонів, які розповідають про байки – як вони зробили ремонти в школах, дитячих садках, майданчики – і все це незрозуміло чи за державні кошти (тобто кошти всіх громадян України), чи за їхні власні, а насправді це все робиться тільки за кошти батьків то виникає запитання – А куди діваються бюджетні кошти, які виділяються на ці ремонти? Та хіба мало виділялось на ремонти земельних ділянок?
А з таким сільським керівництвом та обласним смотрящем «толи ище будет…» .А на що ви сподівалися? Якщо Центральна сама «Правдива» влада, влада бандитів-байкарів, то таку владу і призначили нам 27 травня 2012 року.
«Наслухавшись» на коврику у Присяжнюка А.Й. «лекцій» та всіляких виговорів Шкаврон М.І. вирішує врятувати ситуацію та випускає листівку «Дорогі співвітчизники!» — де закликає всіх людей — робітників, селян, трудову інтелегенцію — всіх громадян України в найкоротший термін відновити єдність рядів Партії регіонів….
…розквіт корупціїї. тоді чому корупціонери Кудрик О.Т. та Сиротюк Л.П. які розікрали землі в громади на 120 мільйнів гривень знову працюють та призначені Партією регіонів на керівні посади Софіївсько-Борщагівської сільської ради? Чому після рейдерського захвату адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільскої ради 05 липня 2011 року не були допущенні на робочі місця працівники сільської ради? Чому розформована депутатська комісія яка виявила факти корупційних дій влади 2006-2010 рр (Кудрика О.Т., Сиротюк Л.П. Кремця С.В) і не заслухали звіту???? Чому був здійснений замах на життя сілського голови Денисенка Ю.М.? та цей злочин ніхто не розслідує? Чому людей, які отримали земельні ділянки — забудовники багатоповерхівок Журба О. та Мартинов В. шантажують різними методами, в тому числі натякають на фізичну розправу? І таких чому при правлінні Партії регіонів багато не лише в маленькому селі біля Києва, а в усіх населених пунктах. Ось вам і ваша «прозорість, чесність та боротьба з корупцією» Ви і є владою бандитів! Мабуть дуже «смаленим запахло» бо тираж листівки 60 000 екземплярів, на бумазі високої якості. Видно Шкаврону М.І. ніде кошти діти…
Шкаврон М.І. "Дорогі співвітчизники"

Шкаврон М.І. «Дорогі співвітчизники»


Може досить слухати байки і треба зробити вірний вибір 28 жовтня 2012 року, обрати гідних та чесних депутатів до Верховної Ради України.
Вибір за ВАМИ.

Реклама