«У Сєлє будет так как я сказав» або як виконавчий комітет села Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області після виборів 27.05.2012 року — працює.

Погано дуже, страх погано!
В оцій пустині пропадать.
А ще поганше на Украйні
Дивитись, плакать – і мовчать!
Т.Г. Шевченко

Присвячується Софійчанам до дня НЕЗАЛЕЖНОСТІ 24 серпня 2012 року

І не лише у нашому селі
Багато де по Київщині
Людей у ярма запрягли, або
Цинічно обікрали
Пани лукаві обласні,
районні паничі,
разом з сільською шантропою
І Гинуть! Гинуть! Патріоти
У ярмах лицирські сини
Від палиць, кривди та брехні
А препаганії пани, разом
З сільською шантропою
Любим ділкам, братам своїм хорошим
Останні продадуть штани,
(звичайно не свої )
Шматки громадської землі
і Вашу хату і ділянку.
Погано дуже, страх погано!
В оцій пустині пропадать
А ще поганше Софійчани
Дивитись, плакать – і мовчать!
Та нічого не робить!

І не мовчіть брати мої
І закотіте рукава, візьміть
У руки пера, коси, і вижить
Цього тхора давно пора,
який воня під носа людям,
і лащиться до панича.
Та обіцяє їм усі користі
Забувши про своїх селян.
Тоді навіщо нам селянам, такі
Присоски до села.
Які сосуть та багатіють
На нашій громадській землі.
Коли ж насмокчуться вони?
Чекать не будемо селяни
Роздавим гадяче кубло.
Мабуть, ти ждеш? Добра не жди,
Не жди сподіваної волі —
Вона заснула: Її приспали паничі
А збудити цю волю, нам треба миром,
Громадою устать і об’єднавшись,
Та й заходиться вже будить.
Таким шляхом свободу ми здобудем
І незалежності від шантропи.
А, вольним воля-така наша доля.
З днем НЕЗАЛЕЖНОСТІ БРАТТЯ
Шевченкові нащадки

17 липня 2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулася чергова демонстрація бандитського «безпрєдела» з боку влади, а саме виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради.
Події розгорталися наступним чином. У ніч з 16 на 17 липня близько 02.00 годині троє молодиків спортивної статури, а точніше «мордоворотів» (інакше не назвати), під’їхали на таксі до намету, який був встановлений біля приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради рік назад (з 05.07.2011 року ) в знак протесту проти рейдерського захоплення адміністративного приміщення групою депутатів на чолі з Кудриком О.Т. та групою молодиків з ТОВ «Домінант плюс».

Хлопці з ТОВ «Домінант-плюс» повертаються до «хати» Софіївсько-Борщагівської сільської ради, після нічного «полювання по селу». (фото з архіву липень 2011 року)


Пильно стоять «на стражі» хлопці з ТОВ «домінант плюс» нікого з людей які підтримують Денисенка Ю.М. не допустимо в сільську раду. «Бо бандити-рейдери депутати гарно платять, за місяць собі новий автомобіль куплю» (фото з архіву липень 2011 року)


На поміч ТОВ «Домінант плюс» прислали Державну службу охорони. Браво хлопці охороняйте рейдерів-бандитів. (фото з архіву вересень 2011 року).


ДСО та ТОВ "Домінант плюс" серпень 2011 року Софіївсько-Борщагівська сільська рада.

ДСО та ТОВ «Домінант плюс» серпень 2011 року Софіївсько-Борщагівська сільська рада.


ДСО серпень 2011 року

Державна служба охорони (ДСО) серпень 2011 року. «Прогавили, знову наклеїли «портрет вождя». Ех, уріжуть зарплатню. Чого Іван стоїш дивися, бери драбину та здирай поки по шиї не получив…»


Тов "Домінант плюс" та Державна служба охорони в ділі. "Нам приказали пікетувальників не пускати в сілську раду"

Тов «Домінант плюс» та Державна служба охорони в ділі. «Нам приказали пікетувальників не пускати в сільську раду»


Державна служба охорони проводжає депутатів шостого скликання. "Покажемо що не даром гроші нам платять, постоїмо подивимося..."

Державна служба охорони проводжає депутатів шостого скликання. «Покажемо що не даром гроші нам платять, постоїмо подивимося…»


ТОВ "Домінант плюс" та ДСО (Державна служба охорони) - "Нам приказ Кудрика О.Т. - Нікого чужих в сільську раду не пускати, особливо всяку пресу, яка сує свій ніс куди не слід. Бачте "серйозні люди" зайнялись Софіївською Борщагівкою, бо землі нагреблись як собака бліх". Село Софіївська Борщагівка 05.08.2012 року коли міліція та депутати потрощили намети.

ТОВ «Домінант плюс» та ДСО (Державна служба охорони) — «Нам приказ Кудрика О.Т. — Нікого чужих в сільську раду не пускати, особливо всяку пресу, яка сує свій ніс куди не слід. Бачте «серйозні люди» зайнялись Софіївською Борщагівкою, бо землі нагреблись як собака бліх». Село Софіївська Борщагівка 05.08.2012 року коли міліція та депутати потрощили намети.


газетна вісті київщини про село 2011 рік

газетна вісті київщини про село 2011 рік

Цей намет став СИМВОЛОМ непокори, непохитної волі та небажанням селян жити у своєму селі, яким намагаються керувати зайди, пройдисвіти та брехуни, ставленні обласним та районним керівництвом, яких запропонував Кудрик О.Т.

Пікетувальники селяни в наметі лютий 2012 року, село Софіївська Борщагівка. «Переживимо і мороз і холода»


намет пікетувальників село Софіївська Борщагівка, весна 2012 року

намет пікетувальників село Софіївська Борщагівка, весна 2012 року

Так ось, під’їхавши до намету «мордовороти», без зайвих слів та не довго думаючи (бо знали чого приїхали і за що їм заплатили грошенят), накинулися на намет, «мов скажені пси», і пошматали його за лічені хвилини у «дребезки», не залишивши шансів на відновлення, при цьому нападники селянам наказали «поставите намет ще раз, — спалимо його разом з вами».

17.07.2012 року зруйнований намет пікетувальників селян села Софіївська Борщагівка

Хочемо звернути увагу, що в селі Софіївська Борщагівка абсолютно всі «добрі справи» робляться в ночі і тільки в ночі, і складається враження, що всі ці спектаклі готує один і той же режисер, а керує ними один і той же диригент. Це і не дивно бо весь працьовитий та чесний люд стомлений від тяжкої праці, спить в своїх домівках. А шкоду в ночы робити «легше» наче і шкоду не робив та і людям «МОЖНА» дивитися у вічі не соромлячись за «содєєноє».

Події 05.07.2011 року рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області

Події 05.07.2011 року рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області


ніч з 04 на 05 липня 2011 року рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Село Софіївська Борщагівка

ніч з 04 на 05 липня 2011 року рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Село Софіївська Борщагівка


міліція охороняє рейдерів. Ніч 05.07.2012 року. Село Софіївська Борщагівка. Підполковник міліції Копітько Сергій Дмитрович, запевняє селян, що все законно

міліція охороняє рейдерів. Ніч 05.07.2012 року. Село Софіївська Борщагівка. Підполковник міліції Копітько Сергій Дмитрович, запевняє селян, що все законно


Не дивно, що така активність проявилася після того, як за декілька днів до цієї події, в селі Софіївська Борщагівка у приміщенні сільської ради, вів особистий прийом голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Заєць О.В.
Заєць Олександр Віталійович Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації 2012 рік

Заєць Олександр Віталійович Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації 2012 рік

Вочевидь йому не дуже сподобалося, що приїжджі громадяни його запитували «А, що це за намет?», та, що люди не сприймають ставлеників та призначених «чесних та прозорих» сільського голови, його заступника та депутатів Софіївсько-Борщагіської сільської ради, досі стоять та проводять мирну акцію протесту. А Зайцю О.В. та керівництву області цього не потрібно, бо на носі вибори до Верховної Ради України, а про події в селі Софіївська Борщагівка і так знають усі, навіть за межами України.
Крім цього селяни які пікетують не вдоволенні «покращенням життя», чесним розподілом землі громади, використанням бюджетних коштів на розвиток села, затвердженням «прозорих» тарифів на комунальні послуги, очищенню ставків річки Нивка, благоустроєм території, та іще багато якими життєвими проблемами села.
Отримавши вказівку від своїх «господарів» «любою ціною прибрати намет» пан Кудрик Олесь Тимофійович почав виплачувати борги, але не з власної кишені, а з бюджету села, до якого кожен з жителів села платить податки за землю, підприємницьку діяльність, оренду тощо, бо за «своє пропихування» на голову сільської ради треба відпрацювати та віддати у три рази більше ніж взяв, і це необхідно зробити за будь-що і любими методами, чого б це не коштувало, бо «благодєтєли» можуть за минулі гріхи і на нари посадити, де прийдеться їсти не червону ікру, а «сьорбанку баланду».

Передвиборна програма Кудрика Олеся Тимофійовича село Софіївська Борщагівка

Передвиборна програма Кудрика Олеся Тимофійовича село Софіївська Борщагівка

Так ось, ці «мордовороти» розправившись з наметом та опором людей, які були у наметі, сіли в таксі, яке їх чекало та й поїхали (зникнувши в темряві ночі). Цікавий факт в день нападу всі фонарі не освічували територію сільської ради, це вказує на спланованість даної «операції Ы».
Під час проведення «операції Ы» приклад сміливості, мужності та непохитності, продемонструвала Ніна Федорівна, яка перша схватила підручні засоби, та почала відбиватися (справжня дружина пана Сотника «Слава Україні — Героям слава» «Слава нації – Смерть ворогам»), інші селяни (прізвище сміливців не вказуємо із-за постійних погроз на їхню адресу зі сторони влади місцевої та районної), щоб господарі не сказали «фас» скаженим собакам на розправу зі сміливцями, тим більше, що один з нападників отримав стосуна по яйцям, а другому попав тумак-стусак в щелепу, селяни виявилися «не ликом шиті».

Ну що дівчата? Ніч простояли, і день протримаємося!

Ну що дівчата? Ніч простояли, і день протримаємося!

Коли все вщухло, дочекалися ранку і перед очима постала жахлива картина цієї нічної «розправи».

Розгромлений намет 17.07.2012 року. Ох і важка ніч була в чергових. село Софіївська Борщагівка


Почали підтягуватися не байдужі громадяни та однодумці пікетувальників.
Будемо оборонятися!

Будемо оборонятися!


Близько 09.00 години ранку підійшла бригада заробітчан, та намагалася завантажити на вантажівку все, що залишилося від намету, але їм на шляху стали відважні та не зламні Софійчани, і заробітчани відступили, бо зрозуміли, що їм тут іще жити та працювати, хоч і тимчасово, і з людьми краще не сваритися.

Заробітчани

Заробітчани відійшли, не захотіли гріх брати на душу 17.07.2012 рік

Головко Олександр Якович, призначений депутат 21 виборчого округу села Софіївська Борщагівка, який привів заробітчан.


Організатори нічної «операції Ы» були обурені громадським опором пікетувальників-селят та людським відношенням заробітчан до людей, їхнім небажанням виконувати наказ «застосувати будь яку силу, та погрузити все що є на вантажівку». Тоді організатори почали шукати іншу альтернативу Ударну бригаду — «БЕЗПРИДЕЛЬЩИКОВ». І знайшли, мабуть із тих самих хто і вночі зробив чорну роботу «гончих скажених псів», які за гроші готові і матір рідну не те що відлупцювати а і удавити.

«Цепні пси чекають від господарів команду — фас» село Софіївська Борщагівка17.07.2012 рік

Так і сталося під’їхавши близько 17.00 години «гончі скажені пси» з «толком и растановкой» взялися до справи, змітаючи все на своєму шляху, та викидати на вантажівку всі речі від виделки, стола до особистих речей громадян таких як покривал, рушників, одягу, при цьому самих селян які сиділи на лавках почали «струшувати» неначе грушу з дерева, а тих хто опирався, силою розкидали в різні сторони неначе якийсь непотріб.

Цепні пси грузять награбоване, може збагатіють? село Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року

Загружаєм все майно селян, та толкнемо на толкучшці. 17.07.2012 року село Софіївська Борщагівка

Ватажок  "скажених псів" - "Вставайте з лавок бо силою візьмем"

Ватажок «скажених псів» — «Вставайте з лавок бо силою візьмем»

Тряси сильніше, бо селяни не хочуть вставати

Шумейко, член виконкому активно помагає цепним псам


Актив виконкому села Софіївська Борщагівка «…стоять в сторонке, платочками …». Немає їм чого руки пачкати, нехай «цепні скажені пси» відпрацьовують. 17.07.2012 року

"Скажені гончі пси" грузять на Камаз награбоване майно селян. 17.07.2012 рік. Село Софіївська Борщагівка.

«Скажені гончі пси» грузять на Камаз награбоване майно селян. 17.07.2012 рік. Село Софіївська Борщагівка.

Гарну гору краму награбили. Кому б його продати? 17.07.2012 року село Софіївська Борщагівка

Під час цього злочину та бандитського «безпрєделу» були присутні два вироби одноразового використання» колишні депутати, які себе не погано почувають у виконкомі Софіївсько-Борщагівської сільської ради «Хоч і не депутати, але хвости заносити можуть в сільську раду» серед яких були: Бондаренко В.М., Шупік В.В., Левченко О.І., Сіренко М.О., Шумейко С.С..Новоявлений «член» виконкому Бойко С.В, який по вулиці Пушкіна має бордель «БІ-52», та новоспечені «новопреставлені», та призначені депутати по округу №2 Буханенко Василь Романович та по 21 округу Головко Олександр Якович.

Шумейко, Шупик, Левченко Буханенко


Вся «братва» як на підбор, село Софіївська Боррщагівка 17.07.2012 року


На передньому плані Пан Бойко С.В. — новоявлений та новопредставлений член виконкому сказав: «у Сєлє будет так як я сказав». Село Софіївська Борщагівка 17.07.2012 року


Головко Олександ Якович «пропонує» пікетувальникам отримати у Кудрика О.Т. рішення на землю.


Останій 06.08.2012 року з «доброю посмішкою» пропонував всім пікетувальникам отримати у Кудрика О.Т. рішення на землю забувши, що декілька днів назад разом з «гончими скаженими псами» застосували фізичну силу проти мирних громадян.
Закінчивши брудну роботу погрузивши особисті речі пікетувальників на автомобіль КАМАЗ д/н АА2673 СХ і вивезли у невідомому напрямку.
Камаз д/н АА2673 СХ вивозить награбоване

Камаз д/н АА2673 СХ вивозить награбоване


Зі слів нападників на смітник. А «пан» Бойко С.В. заявив «там місце і всім тим хто незгідний з новою владою». Останній також сказав: — « У сєлє будет так как я сказал».
Пан Бойко власною персоною

Пан Бойко власною персоною

Цей «член» виконкому проявив себе іще коли подавалися документи як кандидатів у депутати, розштовхавши чергу та забравши список де була записана черга хто за ким іде, волаючи, як божевільний на всю гортань «не «розойдетесь» буду стрелять», але тоді він був сам а громадян було багато, і йому пістолет тоді не допоміг. А при підтримці такої «гвардії БРАТВИ ВИКОНКОМУ» та «гончих скажених псів» кількість яких у тричі перевищила кількість селян які опиралися нападу, можна показати себе і «показовим героєм безпредєльщиком» штурхати жінок, серед яких є такі, що в матері і бабусі годяться.
Скинувши увесь нехитрий скарб селян на КАМАЗ д/н АА2673 СХ, а точніше приховавши своє нічне «злодіянніє та безпредєл» вся ця «добра гоп-компанія» розбіглася по норам, а точніше в нору борделю, де святкували свою «перемогу», у компанії дівчат «легкої поведінки» яких там вистачає.
За всіма цими подіями спостерігав наглядач від губернатора Київської області Присяжнюка А.Й. та його заступника Спаського А.С. -, «смотрящий» Чечет В.В, який за свої заслуги перед господарями, завдяки яким пустив свої коріння як заступник сільського голови.

Заступник Чечет В.В. - нарешті розтрощили намети, може тепер ці "бабки" розійдуться?

Заступник Чечет В.В. — нарешті розтрощили намети, може тепер ці «бабки» розійдуться?


Уважно спостерігаючи із-за штори привідчиненого вікна сільської ради, знімаючи все що відбувається на відеокамеру і через годину стояв на «коврику на задніх лапках» рапортуючи та докладаючи про «якісно проведену операцію Ы», і що він не даром їсть хліб, і про те що земля села Софіївська Борщагівка, яку чекають селяни, буде «чесно розділена» але не селянам, а потрібним людям, «а точнее настоящим человечещам». До речі на святкуванні першої сесії в п’яному угарі Чечет В.В. сказав: — «Мені двісті гектарів пристроїть, а потім ваша Софіївка мені і на х… не треба».
Такої ж думки дотримується і секретар Дудка Р.П., який «чесно» отримав 22 голосів після першого підрахунку голосів на виборчій дільниці, з легкої руки голови Сільської виборчої комісії Шевчук Ірини Степанівни «іще чесніше» набрав 63 голоси, і маючи юридичну освіту, розумів «з юридичної точки зору законність» даної афери. У справі законності він добре знає, бо разом зі своєю колегою Побережець С.В. представляв інтереси людей у судах різних інстанцій, де жодну справи навмисно не виграв, але ставив «палки в колеса» та збиваючи з «правильного курсу». Він добре спрацював, бо довів справу до тої ситуації яка зараз є. Ура юристам, зрадникам-продажникам та шпигунам.
Головко О.Я. та Дудка Р.П.

Головко О.Я. та Дудка Р.П.. Секретарь Дудка Р.П. — «Суди програв, у депутати засунули, ментов викликав, провокації робив. Щоб ще придумати щоб селюків з під сільської ради прибрати?»


Дудка і Холодницький

Дудка і Холодницький

Після зробленої «чорної та темної нічної» справи сам Кудрик О.Т. стрибаючи до стелі кричав «нарешті вдалося, а щоб на цьому місці не з’явився новий намет в той же день привезли вантажівку щебіню, та ніби розпочали проводити роботи, які мабуть будуть довго тривати «КАК ЗАЕВШАЯ ПЛАСТИНКА ГРАМОФОНА».

"Пофіг клумби, головне гроші заплатили"

«Пофіг клумби, головне гроші заплатили»

Скоріш висипай

«Скоріш висипай»

Але селяни пікетувальники не здалися і кожен день приходять, і проводять мирні акції протесту на щебені, проти того беззаконня та «безпредєлу» який розпочався в ніч з 04 на 05 липня 2011 року, з повтором 27.05.2012 року коли внаслідок продажності та корумпованості членів сільських виборчих комісій по вісімнадцяти виборчих округах були призначені сільські депутати та сільський голова Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Зручні обласному керівництву, а депутатів призначили.Згідно списку, який надав Кудрик О.Т., і які за це будуть підтримувати всі злочині для громади рішення, але зручні господарям…
Наслідок цих призначень громада села Софіївська Борщагівка відчує найближчим часом.
Дуже цікаво, що тепер людям розповідає Дробіков О.О.?

"Дробіков"  насправді Болотюк О.О. Чому і для яких цілей він скриває справжнє прізвище?

«Дробіков» насправді Болотюк О.О. Чому і для яких цілей він скриває справжнє прізвище? Село Софіївська Борщагівка


Якщо раніше для отримання землі заважав намет, то хто зараз заважає отримати земельну ділянку? Пан «Дробіков» О.О. бився в істериці запевняв та заявляв людям, що через два місяці, а значить у серпні Кудрик О.Т. всім роздасть землю. ЦІКАВО ЯКУ, КОМУ, ДЕ І У ЯКОМУ СЕРПНІ? І чому на зборах , які він організовує кожну середу на початку серпня він заявив, щоб «совхозні» здавали йому 1500 доларів, буцімто для оформлення документів на земельні ділянки. Які саме і де вони розташовані він так і не пояснив. Крім цього Болотюк О.О. (Дробіков) запевняє людей, що Міністерство аграрної політики — Присяжнюк підписав листа, де не заперечує стосовно передачі землі Агрокомбінату «Пуща Водиця» віділення «Совки» для роздачі земельних ділянок. Але нікому ніколи цього листа не показав, а «тупо» бреше в людям в очі виманюючи в них чесно зароблені копійки. За період його активної діяльності починаючи з липня 2011 року по даний час пройшло 13 місяців, і кожен місяць кожен «совхозний», а їх біля 400 чоловік платив по 50 грн. Арифметика проста = 400*50=20000 грн в місяць. 20000*13=260000 грн він заробив лише тим що «пудрив мозги» наївним «совхозним» обіцяючи їм, «що ось в цьому місяці отримаєте землю». Так можна і на «Джипі» їздити та давати взятки Києво-Святошинській міліції, яка начебто його «пресує і не дає можливості захищати людей». Шкода людей, яким очі затьмарила земля, і які ведуться на пройдисвіта Болотюка О.О. (Дробікова), якого «гнали в три шиї» з усіх найближчих населених пунктів як «мошеніка та пройдисвіта», одна лише Софіївська Борщагівка «пригріла» на свою біду…

А тим часом, 30.07.2012 року розпочалася передвиборча кампанія по підготовці до виборів до Верховної Ради України. Софійчани цей день «відсвяткували» по своєму, був поставлений новий намет на місці зруйнованого. Також пікетувальники вирішили, щоб не піддавати загрозі життя селян, в ночі не ночувати, та не чергувати. 30 липня 2012 року близько 15.00 годині два працівника міліції, а саме старший лейтенант міліції слідчий Києво-Святошинського РВ Порядін Олег Юрійович, посвідчення КО № 074623 та капітан міліції Лобас (далі не представлявся та посвідчення не пред’являв), підійшли до пікетуючи селян і почали нищити агітаційні плакати, не звертаючи на спротив людей.

30.07.2012 року міліція "наїхала" на селян. Махаючи рішенням виконавчого комітету села Софіївська Борщагівка за № 46 від 10.07.2012 року. З яких це пір міліція виконує рішення виконавчих комітетів сілської ради?

30.07.2012 року міліція «наїхала» на селян. Махаючи рішенням виконавчого комітету села Софіївська Борщагівка за № 46 від 10.07.2012 року. З яких це пір міліція виконує рішення виконавчих комітетів сілської ради?


Порядін О.Ю "будемо протокол складати, про незаконе встановлення намету"

Порядін О.Ю «будемо протокол складати, про незаконе встановлення намету, ЗГІДНО рішення виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради»


Рішення Виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сіслької ради за № 46 від 10.07.2012 року

Рішення Виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сіслької ради за № 46 від 10.07.2012 року


Міліція Києво-Святошинського району Київської області: - "Нас береже, акти складає, на людей забиває, бандитам спину підтирає та гроші за це бере"

Міліція Києво-Святошинського району Київської області: — «Нас береже, акти складає, на людей забиває, бандитам спину підтирає та гроші за це бере»


При цьому, вони посилалися на рішення Виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради за № 46 від 10.07.2012 року, яке підписане Кудриком О.Т., в якому ні слова не сказано ні про намет-палатку та агітаційні матеріали. Після цього вони намагалися зруйнувати палатку, але в них це не вийшло.
При цих вчинках, працівники міліції порушили Закон України «Про міліцію» виконуючи рішення Виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради, що не входить до службових обов’язків працівників міліції, та перевищили свої службові обов’язки.
02 серпня 2012 року таж ситуація повторилася, але під’їхали інші двоє працівників міліції та дільничний інспектор, один з них представився Олексіюк Олександром Вікторовичем, а решта не представилася. Ці працівники забрали інформаційні плакати громадян і погрожуючи селянам пішли. При цих діях вони не надавали ніяких документів та пояснень стосовно своїх дій. Відомо лише, що їх привіз та увіз депутат сьомого скликання Дудка Руслан Петрович, який на даний час займає посаду секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради. При цьому безсловесні «міліціонери» розмахували рішенням яке підписав начебто Кудрик О.Т., на прибирання намету – от ВАМ і відповідь хто прислав нічних бандитів на жінок. І подібні бандитські дії даром не пройдуть.
Не налякавши селян міліцією, сільрадівські добродії 09.08.2012 року облили паркан, щебінь та плитку, на тому місці де сиділи пікетувальники, відпрацьованим автомобільним чи трансформаторним маслом перемішаним з соляркою. Мабуть таким чином «доводять до санітарного та екологічного (непридатного) стану територію».
Щебінь та мазут біля сільської ради села Софіївська Борщагівка, як прояв демократії по Софіївськи

Щебінь та мазут біля сільської ради села Софіївська Борщагівка, як прояв демократії по Софіївськи


Щебінь та мазут біля сільської ради села Софіївська Борщагівка, як прояв демократії по Софіївськи

Щебінь та мазут біля сільської ради села Софіївська Борщагівка, як прояв демократії по Софіївськи. Плакат.

"Нічого, голод пережили, німця пережили, всіх  ...-тів пережили і бандитів пережевимо"

«Нічого, голод пережили, німця пережили, всіх …-тів пережили і бандитів пережевимо»


Як ці селяни їх дістали, мабуть було б краще, якби село було з землею, а селян не було. «От зажили бы некоторые» неначе в республіці «Гуляй поле», де панує «Анархия мать порядка».Це мабуть в сільрадівських бандитів увірвується терпець…

ЧА С ПОКАЖЕ…
«In the Village will be so as I said,» or as the Executive Committee of the village of Ivano-Frankivsk, Kyiv-Sviatoshyn district, Kyiv region after the elections 27.05.2012 year — works.

A very bad, fear bad!
In this desert disappear.
And yet поганше in Ukraine
Watch, cry and keep silent!
Of the current YEAR. Shevchenko

Dedicated to Софійчанам until the day of INDEPENDENCE on August 24, 2012

And not only in our village
Many places in Kiev region
People in the yoke harnessed, or
Cynically robbed
The Lord sly oblast,
district панычи,
together with the rural шантропою
And Die! Die! Patriots
In ярмах лицирські sons
From sticks, lies and lies
And препаганії of the Lord, together
With the rural шантропою
Love the traffickers, his brethren good
The recent sell pants,
(of course not their own)
Pieces of public land
and Your house and plot.
A very bad, fear bad!
In this desert disappear
And yet поганше Софійчани
Watch, cry and keep silent!
And does nothing!

And do not be silent my brothers
And закотіте sleeves, take
In the hands of the pen, spit, and выжыть
This ferret it’s time
which it under the noses of the people,
and caresses to the master.
And promises them the benefit of all
Forgetting about their peasants.
Then why do we need to farmers, such
The suction Cup to the village.
Which сосуть and get richer
On our public lands.
When the насмокчуться they?
Чекать won’t peasants
Роздавим Kamenka slot.
I guess you’re waiting for? The good do not wait,
Do not wait expected of freedom —
She fell asleep: Her put to sleep панычи
And to awaken this will, we need to peace,
Community tired and together,
And the witness is already awakened.
In this way the freedom we здобудем
And independence of the шантропи.
And, with a free will-that is our destiny.
With the INDEPENDENCE day of the BRETHREN
Shevchenko descendants

on July 17, 2012, in the village of Ivano-Frankivsk Kyiv-Sviatoshynsky district of Kyiv region was held another demonstration of the bandit «безпрєдела» by the government, namely the Executive Committee of the Софіївсько-borshchahivska of the village Council.
Events unfolded as follows. In the night from 16 to 17 July at about 02.00 hours of three young people of athletic build, and more specifically the «brute» (otherwise not be called), arrived by taxi to the tent, which was installed near the premises Софіївсько-borshchahivska of the Board a year ago (with 05.07.2011 year) in protest against the raider capture of the administrative premises of the group of deputies headed by Кудриком of A. T. and a group of young people with OOO «Dominant plus».

Guys with OOO «Dominant-plus» return to the «house» Софіївсько-borshchahivska of the Council, after a night of «the hunt for the village». (photo from the archive of July 2011)


Vigilantly are on guard of» guys with OOO «dominant plus» nobody of the people who support Denisenko YU.M. not allowed in the village Council. «Because the bandits-raiders deputies are well paid, for the month of a new car purchase» (photo from archive of July 2011)


To the aid of LLC «Dominant plus» have sent the State security service. Bravo guys make-raiders of the bandits. (photo from the archive of September 2011).


Guys with OOO «Dominant-plus» return to the «house» Софіївсько-borshchahivska of the Council, after a night of «the hunt for the village». (photo from the archive of July 2011)


Vigilantly are on guard of» guys with OOO «dominant plus» nobody of the people who support Denisenko YU.M. not allowed in the village Council. «Because the bandits-raiders deputies are well paid, for the month of a new car purchase» (photo from archive of July 2011)


To the aid of LLC «Dominant plus» have sent the State security service. Bravo guys make-raiders of the bandits. (photo from the archive of September 2011).


geo, Ltd. " the Dominant plus" August 2011 Софіївсько-Borschagovskaya rural Council.

GSO and LLC «Dominant plus» August 2011 Софіївсько-Borschagovskaya the village Council.


GSO August 2011

State security service (GSO) August 2011. «We missed again pasted «the portrait of the leader». Oh, will cut salaries. What Ivan standing see, take the stairs and здирай while on the neck’t got…»


LLC " the Dominant plus" and the State security service in the case. " We were ordered people not to let the сілську the Council of"

LLC «Dominant plus» and the State security service in the case. «We ordered the people not to let the village Council»


State security service escorts of deputies of the sixth convocation. " Show that not the gift of the money we pay, let's see..."

State security service escorts of deputies of the sixth convocation. «Show that not the gift of the money we pay, we’ll stay we’ll see…»


LLC " the Dominant plus" and GSO (State security service) - " We order kudryk A.T.. - One of the strangers of the village Council not to let, especially all the mass media, which puts his nose in where it should not. You see " serious people" engaged in Sophia borschagovke, for the earth нагреблись like a dog fleas". The village of Ivano-Frankivsk 05.08.2012 year, when the police and deputies pitched the tents.

LLC «Dominant plus» and GSO (State security service) — «We order kudryk A.T.. — One of the strangers of the village Council not to let, especially all the mass media, which puts his nose in where it should not. See «serious people» to start Sophia borschagovke, for the earth нагреблись like a dog fleas.» The village of Ivano-Frankivsk 05.08.2012 year, when the police and deputies pitched the tents.


the newspaper news of the Kyiv region of the village of 2011

newspaper news of the Kyiv region of the village of 2011

This tent has become a SYMBOL of disobedience, unbending will and the reluctance of farmers to live in the village, which are trying to manage come, charlatans and impostors, the attitude of regional and district administration, which proposed kudryk A.T..

Picketers peasants in a tent February 2012, the village of Ivano-Frankivsk. «Переживимо and frost and cold»


the tent of the picketers the village of Ivano-Frankivsk, spring 2012

tent of the picketers the village of Ivano-Frankivsk, spring 2012

So, he came to the tent «мордовороты», without superfluous words and not long thinking (because we knew what came and for which they paid a ton of money), attacked the tent, «languages reservoir dogs», and пошматали him for a few minutes in the «дребезки», leaving no chance at recovery, when it forwards the peasants ordered to «put the tent again, » burn it with you.»

17.07.2012 year destroyed the tent the picketers peasants of the village of Ivano-Frankivsk

We want to draw attention, that in the village of Ivano-Frankivsk absolutely all of the «good works» are made in the night and only in the night, and there is an impression, that all these performances prepares one and the same Director, and manages one and the same conductor. This is not surprising because all the hard-working and honest people tired from the hard work, asleep in their homes. And the damage in ночы do «easier» as if the damage is not done and the people «CAN» look into the eyes of not ashamed of «содєєноє».

the Events of the 05.07.2011 year raider Софіївсько-borshchahivska of the Board of the Kyiv-Sviatoshynsky district of Kyiv region

Events 05.07.2011 year raider Софіївсько-borshchahivska rural the Board of Kyiv-Svyatoshyno district, Kyiv region