Вибори в селі Софіївська Борщагівка 27 травня 2012 року були сфальсифіковані владою.

27 травня 2012 року в селі Софіївська Борщагівка відбулися вибори сільського голови та депутатів до Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

При цьому Партія Регіонів відпрацювала сценарій виборів які відбудуться восени 2012 року. А саме, з самого початку знайшла людину (Денисенка Ю.М.) якій довіряє населення села та пообіцяла золоті гори та підтримку, та висунула його як провладного кандидата. При цьому фактично Партія Регіонів Києво-Святошшинського району на чолі з паном Луцюком Володимиром Володимировичем та депутатом Верховної Ради України Мельником Петром Володимировичем 09 травня 2012 року показали кого насправді підтримує влада та Партія Регіонів , а саме Кудрика Олеся Тимофійовича, який є членом Партії Регіонів (був в Сильній Україні).

Мельник Петро Володимирович, Кудрик Олесь Тимофійович, Луцюк Володимир Володимирович в селі Софіївська Борщагівка 09 травня 2012 року

Крім цього Денисенку Юрію Миколайовича навязали людину, яка займалася виборами в місті Вишневе та місті Обухів — Сітенкова Максима, який вміло маніпулював та підкидав матеріал проти самого Денисенка Ю.М.

Крім цього так як Денисенко Ю.М. був начебто провладним кандидатом то на нього посипалися всі «шишки» та наклепи начебто його зареєстрували а опозиційних кандидатів ні. Цим самим частину виборців які підтримували Денисенка Ю.М. відпала.

Дивіться на сайтах

У Софіївській Борщагівці зареєстрували лише провладних кандидатів

Участь у виборах на посаду сільського голови Софіївської Борщагівки братимуть лише провладні кандидати, опозиційним відмовили через неточності в документах. За законом, 2 травня був останній день прийняття документів від бажаючих взяти участь у виборчому процесі. Про це повідомили в прес-службі Київської обласної організації «Батьківщина».
За словами народного депутата, голови Київської обласної організації політичної партії «Батьківщина» Костянтина Бондарєва, виборча комісія зареєструвала лише члена Партії регіонів Юрія Денисенка, якого рік тому було відсторонено від посади сільського голови Софіївської Борщагівки, та ще шість кандидатів-самовисуванців.

«Кандидатам від опозиції відмовляли навіть через те, що в них не має досвіду громадської діяльності чи тому, що  раніше вони не приймали участь у виборах», — зазначає Костянтин Бондарєв.

«Влада сьогодні розуміє, що в чесній боротьбі виграти вибори їй не вдасться, тому починає використовувати адмінресурс та забороняє виборчій комісії реєструвати опозиційних кандидатів», — наголошує Костянтин Бондарєв.

Костянтин Бондарєв також зазначає, що вартість землі в цьому елітному селі дуже висока і команда Януковича не хоче втрачати такий заробіток.

«Більша частина землі була продана з грубими порушеннями закону, землю, фактично,продавали без жодних дозволів і документів, тому якщо  сільським головою стане представник опозиції, то всі брудні махінації стануть відомими з прізвищами тих, хто цю землю отримав», — каже політик Бондарєв.

Нагадаємо, що 27 травня 2012 року відбудуться позачергові вибори голови та депутатів сільської ради в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району

Опозицію не допустили до виборів у Софіївській Борщагівці — Новини… перевод

3 мая 2012Участь у виборах на посаду сільського голови Софіївської Борщагівки, що на Київщині, братимуть лише провладні кандидати, опозиційним відмовили через неточності в документах. Про це повідомляє прес-служба київської обласної організації
tyzhden.uaNews/49131

…вимагають чесних і прозорих виборів у селі Софіївська Борщагівка перевод

апрель 2012«27 травня 2012 року відбудуться позачергові вибори голови та депутатів сільської ради в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району.
klichko-obl.kiev.ua?p=2790
та інші.
Але ключовим фактором була реєстрація «чорної конячки» кандидата на посаду сільського голови Павлової Людмили Олександрівни, начебто для допомоги Денисенку Ю.М. на виборах.
На передодні виборів, а саме 26 травня 2012 рок проти Денисенка Ю.М. був розкиданий матеріал, який не відповідає дійсності, але дуже вплинув на вибір виборців, так як на зворотній стороні було рішення Софіївсько-Борщагівської сіслької ради, яке підписане Ковінченком Л.А. датоване 14 лютого 2004 року за № 6/27 (а хто має достоп до архіву звісно той хто сидить в сільській раді а саме Кудрик Олесь Тимофійович та Сиротюк Лариса Петрівна)  про надання дозволу ПП Денисенку Ю.М. на складання технічної документації із землеустрою про оформлення права користування земельною ділянкою під існуючим ставком площею 9,5 га з струмком та 7,5 га для облаштування зони відпочинку та спортивних майданчиків.
Але, Сітенков Максим та його команда разом з Кудриком Олесем Тимофійовичем дуже гарно зіграли на ттому, що люди не любять Партію Регіонів, а так як провладний кандидат Денисенко Ю.М. то всю грязь вилили на нього.
агітка проти Денисенка Ю.М. 26 травня 2012 року в "день мовчання"

агітка проти Денисенка Ю.М. 26 травня 2012 року в «день мовчання»

рішення №6/27 від 14 лютого 2004 року

Тобто люди не зрозуміли що їх водять в оману так як дане рішення було скасоване чи при Кремцю Сергію Володимировичу і про цей факт Кудрик Олесь Тимофійович дуже добре знав, і використав цю махінацію.

Крім цього Кудрик Олесь Тимофійович не розказав істину правду про те як він з Кремцем Сергієм Володимировичем та Сиротюк Ларисою Петрівною продали 2,8 га ставу за святкування дня села 09 травня 2008-2010 роках ТОВ «Автору» на даний час Віді груп (Віді Автострада).

Віді Автострада

Віді Автострада

дивіться на ютуб  http://youtu.be/TCMwb_CI1M0

Чому так сталося? А тому, що Кудрик Олесь Тимофійович та Сиротюк Лариса Петрівна пограбували громаду та пояться сісти за грати, не хочуть відповідати, та і землевласники магнати які на «шару» отримали від 0,5 до 9 га земельні ділянки не зацікавлені в розслідувані «темних справ». Крім цього є криша з депутатів Верховної ради яких неодноразово бачили разом з Кудриком Олесем Тимофійовичем в одному із закладів в селі Софіївська Борщагівка а саме в ТОВ «Грін-Грей» або «Міраж». де вони часто обідають та ходять в баню.

Автомобілі О.Т. Депутатів Верховної Ради України покровителів Кудрика

Та де Кудрик Олесь Тимофійович та ці народні депутати дають вказівку судді Києво-Святошинського району Усатову Дмитру Дмитровичу, як потрібно вести справи по виборам.

Автомобіль Усатова Д.Д. біля "Міражу"

Автомобіль судді Усатова Д.Д. біля «Міражу»

Тепер про самі вибори які відбулися 27 травня 2012 року. Команда Кудрика О.Т. підвозила на бусіках невідомих осіб, які голосували по додатковим спискам. По вулицям їздили збирали пяниць та за бутилку горілки їх привозила голосувати за Кудрика О.Т.

На виборчих дільницях були рішенням дільниць відведені спеціальні місця для спостерігачів та кандидатів в депутати.

Постанова місце для спостерігачів

Постанова місце для спостерігачів

місце спостерігачів 27 травня 2012 року виборча дільниця № 13069

Тобто практично бажаючі спостерігачі та кандидати на посаду сіслького голови та кандидати в депутати не мали вільного місця, та не мали можливість спостерігати за дотриманням виборчого процесу, так як виходячи за рамки відведеного місця голова дільничної комісії робила попредження , а три попередження і працівники міліції більш не допустять до виборчої дільниці.

Крім цього на виборчих дільницях як спостерігачами зареєструвалися кремезні молодики спортивної статури. Одна із кандидатів в депутати впізнала молодика, який 05 червня 2012 року захоплював приміщення Софіївсько-Борщагівської сіслької ради з ТОВ «Домінант Плюс». Крім цих молодиків були також зареєстровані люди які мають відношення до МВС, УБОЗ були звісно в цивільному прислані паном губернатором  Присяжнюком Анатолієм Йосиповичем. Який до речі начебто підтримував Денисенка Ю.М., але все робив аби йому завадити.

«»Спортсмени» молодики спостерігачі на виборах 27 травня 2012 року село Софіївська Борщагівка Спортсмени»

Чого варта його обіцянка приїхати до громади села Софіївська Борщагівка ? Чи обіцяного три роки чекають? А його присланий «шпіон» Чечет В.В. тільки і «винюхував» що відомо громаді та швиденько про це докладав Кудрику О.Т. та його банді.

Ще один діяч, якого Присяжнюк А.Й. обіцяв покарати, за слова, що він (Дробіков О.) діє за прямою вказівкою Присяжнюка. Так Ви Анатолію Йосиповичу і не покарали Дробікова Олександра, виходить, що він дійсно говорив, що він діє по Вашій прямій вказівці, та агітував за Кудрика Олеся Тимофійовича.

Дробіков Олександр під час виборів 27 травня 2012 року дає вказівки як голосувати , потрібно саме за Кудрика Олеся Тимофійовича.

Дробіков Олександр під час виборів 27 травня 2012 року дає вказівки як голосувати , потрібно саме за Кудрика Олеся Тимофійовича.

Членів Виборчих дільниць, які просив зареєструвати Денисенко Ю.М. всіх відхилили натомість поставили людей якими легко маніпулювати, а в випадку чого і можна пригрозити роботою чи родиною.

Про сам процес виборів можна подивитися на ютуб

Софіївська Борщагівка вибори 27.05.2012 року

Софіївська Борщагівка вибори 27.05.2012 року. Результати повиборчій дільниці № 13069 , виборчому округу № 2 фальсифіковані! Виборчий округ № 2 має

Міліція виштовхує жінку на виборах у С.Борщагівці

На виборах сільського голови та депутатів у селі Софіївська Борщагівка, які відбулись 27 травня 2012 року, вже після закриття виборчої дільниці

Фальсифікація виборів в Софіївській Борщагівці

27 травня 2012 року Анатолій Присяжнюк відправив контролювати за позачерговими виборами в село Софіївська Борщагівка справжніх жлобів. Для яких

Софіївська Борщагівка вибори 27.05.2012

Софіївська Борщагівка на виборах 27.05.2012 року були зареєстровані спостерігачами громадяни України які не є жителями села. Sophia Borschagivka

Софіївська Борщагівка вибори дільниця 13069

Софіївська Борщагівка вибори 27 травня 2012 року дільниця № 13069. Дуже гарно чутно як по виборчому окрузі №1 підряд (понад 10 раз) говорять

Вибори село Софіївська Борщагівка 27.05.2012 року

Село Софіївська Борщагівка вибори 27.05.2012 року дільниця № 13069. Як видно з відео ніхто не перераховував виборчі бюлетні, немає гарантії, що

та інші.

Але саме цікаве це те що Протоколи дільничної комісії та Софіївсько-Борщагівської сіслької виборчої комісії відрізняються.

Тобто  27 травня 2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися не вибори сільських депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради, але фактично відбувається призначення депутатів та сільського голови.

По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці № 13069 найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією стало Шпак Людмила Григорівна 22 голоси, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.

По другому округу відбулася фальсифікація, а саме округ № 2 розділений на дві вулиці – Берегова, та Пролетарська (1-50) і бюлетені видавалися на двох столах. Під час підрахунку кількості відривних талонів та виданих бюлетенів пролунали цифри 77 зі столу який взагалі ніякого відношення до округу номер 2 не має, 47 зі столу де голосували виборці з вулиці Пролетарська, та 19 де голосували виборці з вулиці Берегова. Таким чином під час розкладання бюлетенів по кандидатам понад 15 раз по декілька раз звучало прізвище Буханенка Василя Романовича. Який згідно Протоколу дільничної комісії від 28 травня 2012 року  набрав 77 голосів. Крім цього в Протоколі Сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14.18 годині вже зазначений переможцем інший кандидат в депутати, а саме Буханенко Сергій Олександрович і в нього 77 голосів. В  обох протоколів є розбіжності в кількості виборців внесених до списку виборців на виборчій дільниці, а саме Протоколі Дільничної комісії 234 чоловіки, в Сільської виборчої комісії 237, така сама ситуація і по кількості виборчих бюлетенів визнаних недійсними відповідно 5 та 8. Але саме головне згідно протоколів прийшло на вибори по виборчому округу № 2 дільниці 13069,  143 виборці, але це не так фактично було лише 47 по вулиці Пролетарська (1-50) та 19 по Берегова, так як вівся підрахунок виборців одним з кандидатів депутата (в селі один одного знають. Але, саме цікаве це те, що Сільська виборча комісія після третього перерахунку переможцем знову ставить Буханенка Василя Романова з тими ж 77 голосами.

По округу номер 3. Після першого підрахунку голосів на дільниці 13069 перемогу отримав Мудрий Іван Васильович, який набрав 37 голосів, найменше набрав Медвідь Олександр Вікторович (який не проживає навіть в нашому селі і люди його не знають) 21 голос. Після перерахунку голосів Сільською виборчою комісією 30.05.2012 року цифри змінилися – за Мудрого Івана Васильовича стало 21 голос, за Медвідя Олександра Вікторовича 37 (копія протоколу додається).

Округ номер 5. Після першого підрахунку голосів Дільничною комісії перемогу отримала Швець Валентина Петрівна кількістю 50 голосів, на останньому місці був Литвиненко Олександр Миколайович – 3 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Швець Валентина Петрівна – 3 голоси, а в Литвиненка Олександра Миколайовича – 50.

Округ номер 6. Під час проведення підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримала Павлюк Тетяна Анатоліївна яка згідно Протоколу дільничної виборчої комісії набрала 32 голоси, а її суперник по виборам Ковнацький Олег Сігизмундович набрав 16. Однак після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Ковнацького Олега Сігизмундовича – 32, а в Павлюк Тетяни Анатоліївни – 16.

Округ номер 8. Перемоги, згідно підрахунку Дільничною виборчої комісії Бондаренко Володимир Михайлович отримав 67 голоси, а Криницький Олександр Васильович 7 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Бондаренко Володимир Михайлович 7 голосів, а в Криницького Олександра Васильовича 67 голоси (протокол комісії додається).

Округ номер 9. Під час проведення підрахунку бюлетенів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13069 перемогла Шульженко Ніна Анатоліївна набравши 52 голоси, а Грінченко Віктор Геннадійович 9 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Грінченко Віктор Геннадійович 52 голоси, а в Шульженко Ніни Анатоліївни – 9 голоси.

По округу номер 14. По підрахунку голосів на дільничною виборчою комісією переміг Шугайло Микола Борисович набравши 46 голосів, Булат Анатолій Сергійович 18, Кушик Анатолій Васильович 15, Федорський Сергій Володимирович 8, а найменше набрав Османов Хапил Темразович 5 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало те, що Османов Хапил Темразович набрав 38 голосів, Шугайло Микола Борисович 36 голосів, Булат Анатолій Сергійович 8 голосів, Кушик Анатолій Васильович 8 голосів , Федорський Сергій Володимирович 5 голосів.

По округу № 16. по результатам підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримав Бугера Сергій Миколайович 56 голосів, а найменше голосів набрала Пушенко Оксана Іванівна (до речі директор Софіївсько-Борщагівської середньої школи) рівно 8 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року Пушенко Оксана Іванівна перемогла.

Округ № 17. По результатам підрахунку голосів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13067 перемогу одержала Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 42 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голосів, Сільянов Олексій Валерійович 0. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року складений о 14.48 годині цифри змінилися місцями, а саме Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 7 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 42 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0, цей протокол отримували 01 червня 2012 року. Але згодом повторний перерахунок, і станом на 05.06.2012 рік Софіївсько-Борщагівська Сільська виборча комісія  робить  Протокол «Уточнений» від 30 травня 2012 року але не вказує годину, і результати знову змінені, а саме: Шупик Вікторія Анатоліївна 42 голоси, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 55 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0. Тобто Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія вдвічі змінює результати виборів по округу № 17 маніпулюючи голосами не наче в якійсь грі

Округ № 18 По результатам підрахунку кількості виборців, що прийшли голосувати 27 травня 2012 року, і кількість виданих бюлетенів виявилося, що було видано більше 30 бюлетенів, ніж прийшло виборців голосувати на цей округ.

Округ № 21. По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 15 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу.

Округ № 23 По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 35 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу.

Округ № 26 По результатам підрахунку дільничною виборчою комісією переміг Шупик Володимир Васильович 51  голосів., Кашуба Дмитро Миколайович 12  голосів. . Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Кашуба Дмитро Миколайович набирає найбільшу кількість голосів, а саме 51 голос.

Округ № 27. У бюлетені для голосування по виборчому округу № 27 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Шульженко Максим Михайлович, а було видрукувано у бюлетенях Шульженко Максим Миколайович, тобто зовсім іншу особу.

Округ № 28 Перемогу отримав  якого ніхто на вулиці ні разу не бачив, а під підрахунків використаних бюлетенів виявилося на 40 штук більше аніж дійсно прийшло голосувати виборців.

У день голосування на всіх трьох дільницях №13067, №13068, №13069 були виявлені додаткові списки виборців, які не були завірені мокрою печаткою виборчої дільниці . По цьому факту булла складена та подана скарга та відповідно поданий позов до суду. Суд позов ще не розглядав. (Копія скарги додається)

По факту численних порушень до сільської виборчої комісії була подана одним з кандидатів з проханням провести перерахунок бюлетенів якими голосували за голову. Погодившись  з вказаними у скарзі порушеннями Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія прийняла рішення про повторний перерахунок бюлетенів, який розпочався 28.05.2012 року, та був зупинений головою сільської виборчої комісії Шевчук Іриною Степанівною, після дзвінка невідомої особи. Відновився підрахунок 29.05.2012 року під час якого комісія відмовилася перераховувати усі бюлетені, посилаючись на відсутність інших кандидатів на посаду сільського голови. Не перерахував всі бюлетені комісія прийняла рішення оголосити переможцем Кудрика Олеся Тимофійовича.

Не погоджуючись з таким рішенням до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії та Територіальної виборчої комісії були подані скарги, які залишилися без розгляду. Під час виборів були зафіксовані факти підкидання бюлетенів. Під час підрахунку голосів з виборчої дільниці № 13068 були видалені усі спостерігачі та кандидати в депутати та кандидати на посаду сільського голови . Всі ці порушення зафіксовані на відео, так як на всіх трьох дільницях були встановлені відеокамери. На звернення до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії надати копії відеозапису, комісія відмовила

Протокол Виборчої дільниця № 13069 округ №2

Протокол Виборчої дільниця № 13069 округ №2

Протокол Виборчої дільниця № 13069 округ №2

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №2

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №2

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №2

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №2

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №3

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №3

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №3

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №3

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №3

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №4

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №4

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №4

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №4

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №4

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №4

По округу №4 є уточнений протокол де Достатнього Андрія Федоровича (лейбу)  убрали, як і Шупика Валерія Михайловича (цибулю) та Левченка Олександра Івановича, які будуть не просити у Кудрика О.Т. а наглим чином вимагати за свої послуги.

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №5

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №5

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №5

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №5

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №5

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №5

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №5

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №5

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №5

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №5

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №6

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №6

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №6

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №6

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №7

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №7

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №7

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №7

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №7

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №7

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №8

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №8

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №8

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №8

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №8

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №8

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №9

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №9

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №9

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №9

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №9

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №9

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №9

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №9

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №9

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №9

Дільничної виборчої комісії округ №14

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №14

Дільничної виборчої комісії округ №14

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №14

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №16

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №16

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №16

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №16

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №16

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №16

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №17

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №17

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №17

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №17

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №17

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №17

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Але самий цікавий «Уточнений» Протокол.

Протокол "Уточнений" Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол «Уточнений» Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол "Уточнений" Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол «Уточнений» Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол "Уточнений" Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Протокол «Уточнений» Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №17

Голова Софіївсько-Борщагівської сілської виборчої комісії Шевчук Ірина Степанівна так «забулася тазапрацювала», що сама забула кому і які Протоколи видавала.

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №21

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №21

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №21

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №21

Чи хоча б взяти округ № 21 де вибрали людину Головка Олександра Яковича, який проживає в місті Києві по  вулиці  Якубовського , 7 кв. 388, яка навіть не проживає в цьому округу та не знає нікого, але дуже вигідна Кудрику Олесю Тимофійовичу, так як був активним учасником рейдерського захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року.

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №23

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №23

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №23

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №23

А по округу №23 також обрали людину яка проживає в Житомирській області, але вже вигідна Павловій Л.О.

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №26

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №26

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №26

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №26

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №26

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №26

По округу № 26 замість Шупіка Володимира Васильовича поставили Кашубу Дмитра Миколайовича. А навіщо Кудрику Олесю Тимофійовичу та Павловій Людмилі Олександрівні ( а фактично району та області Шкаврону та Присяжнюку) людина яка сама приймала участь у рейдерському захваті та знає що їй за це дали і як зробити знову переворот.

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №32

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №32

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №32

Протокол Дільничної виборчої комісії округ №32

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №32

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №32

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №32

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №32

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №32

Протокол Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії округ №32

По округу №32 спочатку поставили людину Семенчук Вікторію Олексіївну, якій обіцяли депутатство за  її заслуги перед Кудриком О.Т. А саме вона інтенсивно та періодично обгаджувала та говорила брехню про Денисенка Ю.М. та його заступника, але Кудрик Олесь Тимофійович вирішив краще поставити свою коханку Шевчук Світлану Григорівну, яка все зробить, що він скаже ніж ту яка тріпає язиком та всіх зраджує.

Ось результати оголошені ЦВК станом на 09.06.2012 рік

№ зп № округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1

31

Самосват Юлія Іванівна

30.05.2012

Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, студентка
Політична партія «Велика Україна»
1

32

Шевчук Світлана Григорівна

30.05.2012

Освіта вища, позапартійна, ПП «Житлосервіс Софіївка!, паспортист
Самовисування
1

1

Дудка Руслан Петрович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, ТОВ «Юридична фірма «ЛЄКС», генеральний директор
2

2

Буханенко Сергій Олександрович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, ДП «Укрдержбудекспертиза», начальник відділу
3

3

Медвідь Олександр Вікторович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, КП «Реклама», начальник відділу контролю
4

4

Гаврилюк Любов Павлівна

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ «Сервісенерго», прибиральниця
5

5

Литвиненко Олександр Миколайович

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ «Алсан Плюс», директор
6

6

Ковнацький Олег Сігизмундович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, ТОВ «Еталон-2», заступник директора
7

7

Полозюкова Галина Митрофанівна

30.05.2012

Освіта вища, позапартійна, ВПЗ с. Софіївська Борщагівка, начальник
8

8

Криницький Олександр Васильович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, ПрАТ «Плодовоч», директор
9

9

Грінченко Віктор Геннадійович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, СК «СОВКИ-Музичі», заступник директора
10

10

Гарницька Ольга Борисівна

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, спецшкола №317 м. Київ, вчитель
11

11

Моцак Валентина Петрівна

30.05.2012

Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
12

12

Гладка Юлія Олександрівна

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, Софіївсько-Борщагівська сільська рада, секретар
13

13

Фисак Микола Володимирович

30.05.2012

Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
14

14

Османов Халіль Темразович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
15

15

Коротков Олександр Миколайович

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, Методичне об’єднання учителів іноземної мови Києво-Святошинського району, голова
16

16

Пушенко Оксана Іванівна

30.05.2012

Освіта вища, позапартійна, ЗОШ І-ІІІ ст, с. Софіївська Борщагівка, директор
17

17

Розпутній Анатолій Миколайович

30.05.2012

Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
18

18

Шевель Микола Олександрович

30.05.2012

Освіта середня, член Партії регіонів, Автогосподарство ГУ МВС України в Київській області, водій
19

19

Коробчук Микола Григорович

30.05.2012

Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ «Відрадненський ТК», черговий
20

20

Кулік Світлана Федорівна

30.05.2012

Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ «Базіс Трейдінг», директор
21

21

Головко Олександр Якович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, ТОВ «Тексіка», управитель логістики
22

22

Зайченко Любов Михайлівна

30.05.2012

Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ «Миронівський хлібопродукт», головний бухгалтер
23

23

Мудревська Лариса Анатоліївна

30.05.2012

Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
24

24

Ахмеян Азіз Суренович

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
25

25

Бабій Ігор Станіславович

30.05.2012

Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство «Київське лісове господарство», водій
26

26

Кашуба Дмитро Миколайович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
27

27

Харченко Тетяна Миколаївна

30.05.2012

Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КМКЛ №6, сестра-господарка
28

28

Мусієнко Володимир Іванович

30.05.2012

Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
29

29

Кожемяченко Михайло Григорович

30.05.2012

Освіта середня, член Партії регіонів, ДК «Укрспецекспорт», старший інспектор охорони
30

30

Тертичний Михайло Григорович

30.05.2012

Освіта середня, член Партії регіонів, Будівельна компанія «Косіба», маляр-висотник

Як бачити результати по виборчим округам різняться від офіційно вивішених 31 травня 2012 року в приміщенні Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

В знак такого протести представники від громади села Софіївська Борщагівка 06 червня 2012 року протестували біля Верховної Ради України місті Києві по вулиці Грушевського, 5.  та вручили звернення народному депутату України Гордієнку Сергію Володимировичу, Заєць Івану Олександровичу, Кириленку В’ячеславу Анатолійовичу які пообіцяли розібратися та допомогти.

Голові Верховної Ради України та депутатам Верховної Ради України

Громади села Софіївська-Борщагівка

Києво-Святошинського району

Київської області

Та представників інших населених пунктів Київщини

Відповідь просимо надіслати за адресою:

08131, Київська область Києво-Святошинський район

село Софіївська Борщагівка

Звернення

Шановний голова та депутати Верховної Ради України. 27 травня 2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області відбулися вибори сільських депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради, але фактично відбувається призначення депутатів та сільського голови.

По виборчому округу №1 після підрахунку голосів на виборчій дільниці № 13069 найбільшу кількість голосів набрала Шпак Людмила Григорівна, 67 голосів, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича було 22 голоси. Після проведення перерахунку бюлетенів Сільською виборчою комісією стало Шпак Людмила Григорівна 22 голоси, а в кандидата в депутати Дудки Руслана Петровича 67 голоси.

По другому округу відбулася фальсифікація, а саме округ № 2 розділений на дві вулиці – Берегова, та Пролетарська (1-50) і бюлетені видавалися на двох столах. Під час підрахунку кількості відривних талонів та виданих бюлетенів пролунали цифри 77 зі столу який взагалі ніякого відношення до округу номер 2 не має, 47 зі столу де голосували виборці з вулиці Пролетарська, та 19 де голосували виборці з вулиці Берегова. Таким чином під час розкладання бюлетенів по кандидатам понад 15 раз по декілька раз звучало прізвище Буханенка Василя Романовича. Який згідно Протоколу дільничної комісії від 28 травня 2012 року  набрав 77 голосів. Крім цього в Протоколі Сільської виборчої комісії від 30 травня 2012 року о 14.18 годині вже зазначений переможцем інший кандидат в депутати, а саме Буханенко Сергій Олександрович і в нього 77 голосів. В  обох протоколів є розбіжності в кількості виборців внесених до списку виборців на виборчій дільниці, а саме Протоколі Дільничної комісії 234 чоловіки, в Сільської виборчої комісії 237, така сама ситуація і по кількості виборчих бюлетенів визнаних недійсними відповідно 5 та 8. Але саме головне згідно протоколів прийшло на вибори по виборчому округу № 2 дільниці 13069,  143 виборці, але це не так фактично було лише 47 по вулиці Пролетарська (1-50) та 19 по Берегова, так як вівся підрахунок виборців одним з кандидатів депутата (в селі один одного знають. Але, саме цікаве це те, що Сільська виборча комісія після третього перерахунку переможцем знову ставить Буханенка Василя Романова з тими ж 77 голосами. (копії протоколів додаються).

По округу номер 3. Після першого підрахунку голосів на дільниці 13069 перемогу отримав Мудрий Іван Васильович, який набрав 37 голосів, найменше набрав Медвідь Олександр Вікторович (який не проживає навіть в нашому селі і люди його не знають) 21 голос. Після перерахунку голосів Сільською виборчою комісією 30.05.2012 року цифри змінилися – за Мудрого Івана Васильовича стало 21 голос, за Медвідя Олександра Вікторовича 37 (копія протоколу додається).

Округ номер 5. Після першого підрахунку голосів Дільничною комісії перемогу отримала Швець Валентина Петрівна кількістю 50 голосів, на останньому місці був Литвиненко Олександр Миколайович – 3 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Швець Валентина Петрівна – 3 голоси, а в Литвиненка Олександра Миколайовича – 50.

Округ номер 6. Під час проведення підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримала Павлюк Тетяна Анатоліївна яка згідно Протоколу дільничної виборчої комісії набрала 32 голоси, а її суперник по виборам Ковнацький Олег Сігизмундович набрав 16. Однак після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Ковнацького Олега Сігизмундовича – 32, а в Павлюк Тетяни Анатоліївни – 16.

Округ номер 8. Перемоги, згідно підрахунку Дільничною виборчої комісії Бондаренко Володимир Михайлович отримав 67 голоси, а Криницький Олександр Васильович 7 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Бондаренко Володимир Михайлович 7 голосів, а в Криницького Олександра Васильовича 67 голоси (протокол комісії додається).

Округ номер 9. Під час проведення підрахунку бюлетенів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13069 перемогла Шульженко Ніна Анатоліївна набравши 52 голоси, а Грінченко Віктор Геннадійович 9 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало Грінченко Віктор Геннадійович 52 голоси, а в Шульженко Ніни Анатоліївни – 9 голоси.

По округу номер 14. По підрахунку голосів на дільничною виборчою комісією переміг Шугайло Микола Борисович набравши 46 голосів, Булат Анатолій Сергійович 18, Кушик Анатолій Васильович 15, Федорський Сергій Володимирович 8, а найменше набрав Османов Хапил Темразович 5 голосів. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало те, що Османов Хапил Темразович набрав 38 голосів, Шугайло Микола Борисович 36 голосів, Булат Анатолій Сергійович 8 голосів, Кушик Анатолій Васильович 8 голосів , Федорський Сергій Володимирович 5 голосів.

По округу № 16. по результатам підрахунку на виборчій дільниці перемогу отримав Бугера Сергій Миколайович 56 голосів, а найменше голосів набрала Пушенко Оксана Іванівна (до речі директор Софіївсько-Борщагівської середньої школи) рівно 8 голоси. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року Пушенко Оксана Іванівна перемогла.

Округ № 17. По результатам підрахунку голосів 28 травня 2012 року на виборчій дільниці 13067 перемогу одержала Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 42 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голосів, Сільянов Олексій Валерійович 0. Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року складений о 14.48 годині цифри змінилися місцями, а саме Шупик Вікторія Анатоліївна 55 голосів, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 7 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 42 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0, цей протокол отримували 01 червня 2012 року. Але згодом повторний перерахунок, і станом на 05.06.2012 рік Софіївсько-Борщагівська Сільська виборча комісія  робить  Протокол «Уточнений» від 30 травня 2012 року але не вказує годину, і результати знову змінені, а саме: Шупик Вікторія Анатоліївна 42 голоси, Розпутній Анатолій Миколайович набрав 55 голоси, Косолап Тетяна Петрівна 27 голосів, Кравченко Тетяна Іванівна 10 голосів, Михайленко Володимир Іванович 7 голоси, Сільянов Олексій Валерійович 0. Тобто Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія вдвічі змінює результати виборів по округу № 17 маніпулюючи голосами не наче в якійсь грі (копії всіх трьох протоколів додаються).

Округ № 18 По результатам підрахунку кількості виборців, що прийшли голосувати 27 травня 2012 року, і кількість виданих бюлетенів виявилося, що було видано більше 30 бюлетенів, ніж прийшло виборців голосувати на цей округ.

Округ № 21. По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 15 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу.

Округ № 23 По результатам підрахунку виявилося, що бюлетенів на 35 штук видано більше, аніж насправді прийшло голосувати виборців по даному округу.

Округ № 26 По результатам підрахунку дільничною виборчою комісією переміг Шупик Володимир Васильович 51  голосів., Кашуба Дмитро Миколайович 12  голосів. . Після проведення перерахунку Софіївсько-Борщагівською Сільською виборчою комісією  протокол від 30 травня 2012 року стало навпаки Кашуба Дмитро Миколайович набирає найбільшу кількість голосів, а саме 51 голос.

Округ № 27. У бюлетені для голосування по виборчому округу № 27 були внесені невірні дані кандидата в депутати. Вірно Шульженко Максим Михайлович, а було видрукувано у бюлетенях Шульженко Максим Миколайович, тобто зовсім іншу особу.

Округ № 28 Перемогу отримав  якого ніхто на вулиці ні разу не бачив, а під час підрахунку, використаних бюлетенів виявилося на 40 штук більше аніж дійсно прийшло голосувати виборців.

У день голосування на всіх трьох дільницях №13067, №13068, №13069 були виявлені додаткові списки виборців, які не були завірені мокрою печаткою виборчої дільниці . По цьому факту булла складена та подана скарга та відповідно поданий позов до суду. Суд позов ще не розглядав. (Копія скарги додається)

По факту численних порушень до сільської виборчої комісії була подана одним з кандидатів з проханням провести перерахунок бюлетенів якими голосували за голову. Погодившись  з вказаними у скарзі порушеннями Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія прийняла рішення про повторний перерахунок бюлетенів, який розпочався 28.05.2012 року, та був зупинений головою сільської виборчої комісії Шевчук Іриною Степанівною, після дзвінка невідомої особи. Відновився підрахунок 29.05.2012 року під час якого комісія відмовилася перераховувати усі бюлетені, посилаючись на відсутність інших кандидатів на посаду сільського голови. Не перерахував всі бюлетені комісія прийняла рішення оголосити переможцем Кудрика Олеся Тимофійовича.

Не погоджуючись з таким рішенням до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії та Територіальної виборчої комісії були подані скарги, які залишилися без розгляду. Під час виборів були зафіксовані факти підкидання бюлетенів. Під час підрахунку голосів з виборчої дільниці № 13068 були видалені усі спостерігачі та кандидати в депутати та кандидати на посаду сільського голови . Всі ці порушення зафіксовані на відео, так як на всіх трьох дільницях були встановлені відеокамери. На звернення до Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії надати копії відеозапису, комісія відмовила (копія додається).

Звертаючи увагу на викладені факти та чисельні порушення та фальсифікацію виборів  просимо підтримати ініціативу громади у визнанні результатів виборів які відбулися 27 травня 2012 року з обранням сільських депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради не дійсними та призначити повторне голосування.

Крім цього 01 червня 2012 року в Києво-Святошинський районий суд як Адміністративному суду були подані позови стосовно скасування рішення Софіївсько-Борщагівської сільської виборчої комісії. Києво-Святошинський суд відмовив посилаючись на ст. 172 п. 8 Кодексу адміністративного судочинства. Але Київський Апеляційний Адміністративний суд скасував постанови Києво-Святошинського районого суду та судовий процес триває. Але чітко видно особиста зацікавленість судд Усатова Дмитра Дмитровича, який веде судові справи. Воно і не дивно раз його неодноразово бачили в компанії Кудрика Олеся Тимофійовича та народних депутатів України в селі Софіївська Борщагівка по вулиці Гагаріна біля кафе-бару «Міраж».

Автомобіль Усатова Дмитра Дмитровича після засідання суду по справам по виборам в селі Софіївська Борщагівка

Автомобіль Усатова Дмитра Дмитровича після засідання суду по справам по виборам в селі Софіївська Борщагівка

Автомобіль Усатова Дмитра Дмитровича після засідання суду по справам по виборам в селі Софіївська Борщагівка

Автомобіль Усатова Дмитра Дмитровича після засідання суду по справам по виборам в селі Софіївська Борщагівка з іншими крутими

Автомобіль Усатова Дмитра Дмитровича після засідання суду по справам по виборам в селі Софіївська Борщагівка та автомобілі народних депутатів

Автомобіль Усатова Дмитра Дмитровича після засідання суду по справам по виборам в селі Софіївська Борщагівка та автомобілі народних депутатів

Як після цього вірити суддям Києво-Святошинського районого суду? Які так судять і не мають совісті.

продовження буде….

 


Реклама