Цього року 9 травня в селі Софіївська Борщагівка, Софіївсько-Борщагівська сільська рада, яку після захвату 05 липня 2011 року очолює Кудрик Олесь Тимофійович,   святкували на широку ногу . На даний час Кудрика О.Т.  Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія не зареєструвала як кандидата на посаду сільського голови. 08 травня 2012 року Кудрик О.Т. подає позовну заяву, для реєстрації його на виборах як кандидата сільськьго голови і суддя Києво-Святошинського районого суду Дубас Тетяна Володимирівна, яка відома своїм «непривзятим» відношенням та за гроші винести будь-яке рішення, тим паче, що Кудрика вона вже знає 5 років,  виносить рішення про реєстрацію Кудрика кандидатом на посаду сільського голови. З цим рішенням не погоджується Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія та подає на апеляцію, яка має відбутися 12 травня 2012 року.

Щоб зробити таке свято, та запросити артистів : Аллу Кудлай, Віа Кобза, «Хор В. Лисенка» «Берегиню» «Сузір’я»  Наталю Валевську, Діму Каднай, «Asturia» «D.Lemma» «А.Р.М.І.Я» необхідні не абиякі кошти (скільки саме з бюджету села Софіївська Борщагівка було використано коштів Софіївсько-Борщагівська сільська рада не розголошує), не обійшлося і без коштів спонсорів Бі-52, БУ-7, Віді-груп, забудовників Мартинова А.М. та Журби О. «Камелії».

Виникає запитання — чому і за що дані «спонсори» фінансували таке дороге дійство?

Бі-52 розташоване в селі Софіївська Борщагівка по вулиці Пушкіна. Раніше ці землі належали до садового товариства «Залізничник» з цільовим призначенням для ведення садівництва. По генеральному плану села Софіївська Борщагівка по вулиці Пушкіна має бути дорога по червоним лініям 80 метрів, і по містобудівній документації відповідно не можлива зміна цільового використання. Але з’являються потрібні люди (депутат вулиці Пушкіна Шупик Валерій Михайлович тадепутат вулиці Жовтнева  Левченко Олександр Іванович, які були в земельній комісії) та пропонують «надати » рішення на розробку проекту землеустрою по зміні цільового використання земельних ділянок з ведення садівництва для — ведення комерційної діяльності, обіцяючи, що всі питання з керівництвом сільської ради (Кремцем Сергієм Володимировичем,  Кудриком Олесем Тимофійовичем, Сиротюк Ларисою Петрівною,  вони вирішать. Так і сталося на сесії дане питання не розглядалося зате рішення щодо зміни цільового призначення є.

БУ-7 будівельне управління № 7, яке очолює Черноусько Валерій Трохимович який проживає м. Київ, вул. Новопольова, 97,  якому виділяють по вулиці Київська 0,3800 га, ведення особистого селянського господарства. Дану земельну ділянку Черноусько В.Т. продає  Сокольцовій Ірина Зіновіївні а та в свою чергу «Натур продукт вега». Останні звертаються в сільску раду та Черноусько «допомагає» змінити цільове призначення з ведення особистого селянського господарства для комерційної діяльності. І це при всьому тому, що на даній земельній ділянці проходять РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО значення комунікації, а саме біля двох десятків електричних кабелів по 10 кВ, лінії зв’язку, дві газові труби високого тиску, дві каналізації, та водогін. Не зважаючи на все це знову сільська рада в особі ((Кремця Сергія Володимировича,  Кудрика Олеся Тимофійовича , Сиротюк Лариси Петрівни та Шупика Валерія Михайловича) надає дозвіл на зміну цільового використання, і на даний час на одній із труб та електричних кабелях побудована АВТОМИЙКА (як заїжджати на вулицю Софіївська). Крім цього Черноусько В.Т. іще за часів Ковінченка А.Л. допомагав будувати церкву, за надання не-однієї земельної ділянки, але прикро те, що Черноусько В.Т. по сметі виконаних робіт ставив завищені ціни, таким чином «відмивав» гроші з бюджету.

Віді-груп( колишня назва ЗАТ «Автор» ) тепер Тойота, Шевроле, по вулиці Велика Кільцева, один з монополістів по продажу автомобілів відомих зарубіжних фірм «брендів». За що вони такі щедрі? Памятатаєте, як неодноразово спускали Верхній став річки Нивка. Так ось, під цим виглядом Софіївсько-Борщагівська сільска ради під керівництвом тих же (Кремця Сергія Володимировича,  Кудрика Олеся Тимофійовича, Сиротюк Лариси Петрівни) відали спочатку в оренду на 49 років 2,8 га ставка, а пізніше і у власність і це все для комерційного використання. Крім цього допомогла обійти податкову, а саме змінила назву » Автор» на Віді, а пізніше на Тойота Шевроле. Крім цього за правління Ковінченка А.Л. було їм віддано територію від «Мухомора» до майже повороту вулиці Київська. Відавалися ці території як не пригодні заболочені землі, ось вам і відповідь чому так часто спускали ставок річки Нивка.  На сьогоднішній день ні обіцяних очисних споруд, ні дренажної системи а асме головне очищеного та зарибленого Верхнього ставу річки Нивка не має, іще не буде, якщо знову прийде Кудрик О.Т., бо це не вигідно ні Віді -груп, ні «щасливчикам» які отримали на мисі земельні ділянки, ні керівництву теперішньої сільської влади Кудрику О.Т. та Сиротюк Л.П. бо як же » списати» 2,5 мільйони гривень( які знаходяться на рахунку сільської ради від втрат сільськогосподарських угідь — для проведення меліоративних , та сільськогосподарських робіт )  на чистку ставу.

Забудовники багатоповерхівок  Журба Олександр. та Мартинов Андрій. По цим «кадрам» іще краща історія, а саме в 2006 році при Ковінченку А.Л. готовляться списки, які Кремець С.В. на сесії влітку 2006 року затверджує, виділяються земельні ділянки по вулиці Миру, Лесі Українки, Академіка Амосова, Південна на потрібних осіб, але більша частина де стоять багатоповерхівки Журби О., роздалися студентам, які здали копію паспорта та ідентифікаційного номеру (за суму від 100 до 200 доларів), і на них виготовляють державні акти. По довіреності ці земельні ділянки продаються та оформлюються на найближчу рідню Журби О. (жінку, дочку). Та сама ситуація і по 0,17 га, біля кафе «Ягуар» яка була в оренді на 49 років , по вул. Велика Кільцева,  так зване ТОВ «Пан Тао» де різко по статуту та  зборам директором стає Журба Т.,  а згодом розроюляється експертна грошова оцінка що майже в сім разів нижча за нормативну (державну) оцінку і Софіївсько Борщагівська сільська  рада в особі тих же людей, Кремця Сергія Володимировича,  Кудрика Олеся Тимофійовича , Сиротюк Лариси Петрівни та Шупика Валерія Михайловича) надає дозвіл на викуп земельної ділянки, за заниженою ціною. Згодом на цій земельній ділянки розташовується центр по продажу автомобілями, який тримає СИН Кремця С.В..  Мартинов Андрій а точніше його родич Мартинов Валерій (який проживав та був підданий Великобританії) з Софіївсько-Борщагівською сільскою радою (Кремцем Сергієм Володимировичем, Кудриком Олесем Тимофійовичем , Сиротюк Ларисою Петрівною та Шупиком Валерієм Михайловичем) пішли  іншим шляхом. А саме як найскорше розділити масив біля Вишневого, де знаходиться Маяк  аеропорту «Жуляни». В 2009 році готовиться технічна документація для виділення 20 га землі, але водночас Кремець С.В. та Кудрик О.Т. ставлять вимогу, що буде розглядатися два списку, один начебто люди з райдержадміністрації та райради (по 0,5 га кожному), а інший це громадяни села (по 0,07 до 0,08 га),  і без голосування першого списку, не буде розглядатися другий (тобто жителі села). Тим депутатам які були необхідними в цьому масиві дали ділянки, а саме Шумейку С.  (депутат 5 скликання по вулиці Пролетарська) , Фисаку М. (депутат 5 скликання по провулку Шкільний 1-а), та інших, працівникам сільської ради та міліції, а також біля п’яти  земельних ділянок на Достатнього Андрія Федоровича (лейбу), решту на тих людей яким необхідні гроші або легко буде змусити продати. Так, і вийшло депутати найперші продали іще збиралися колективно та з Федоренком Сергієм (який до речі є правою рукою по незаконним справам Мартинова А.) у нотаріуса здійснювали нотаріальні дії — договори купівлі продажу земельних ділянок.

Федоренко Сергій , Мартинов Андрій та Кашуба Дмитро на святі 9 травня

Крім цього, людям з села які  які отримали свої 0,07-0,08 га всіляко в самій сільскій раді Сиротюк Лариса Петрівна натякала, що ви землю не оформити, вам краще її продати, те саме але в грубшій формі розповідав і Кудрик Олесь Тимофійович. Якщо це не допомогло до людей виїжджали депутати Шупик Валерій Михїайлович Левченко Олександр Іванович та «розмовляли» про продаж земельної ділянки. Під таким натиском, прості селяни здебільшого здавалися та продавали за безцінь свою земельну ділянку,  самі лиш рішення по договору суперфіції, але державний акт оформляли на цих людей, а після виготовлення, Мартинов по довіреності від цих людей подавав в Софіївсько-Борщагівську раду заяву та документацію і на цих людей надавалися нові рішення про зміну цільового призначення. Все робилося в короткий термін за два-чотири  місяці і Державні акти були переоформлені на Мартинова Валерія. При цьому до бюджету села через податок на землю не було сплачено Мартиновим В. жодної копійки, не наче цих земельних ділянок не існувало взагалі. Але, виявилися люди які не захотіли продавати свої земельні ділянки, таких оброблювали всі вище перераховані представники і не один раз, сам Мартинов А. при зустрічі включав фільм про бога про всепробачення проводив «агітаційну роботу» і вже трішки ішов на поступки, так давав взамін або нову приватизовану земельну ділянку, або одно — двокімнатну квартиру. І все ж таки залишилося декілька чоловік, які сказали категоричне НІ, тоді Мартинов А. та Федоренко С. домовилися з погоджувальними організаціями не надавати дозволи, або різко у тих людей зникала документація в державних установах де подавалися документи. На сьогоднішній день Мартинов веде агітацію по продажу квартир не збудованих будинках, але той будинок який планується вести в експлуатацію в грудні 2013 року якраз і «знаходиться» на земельних ділянках власників які не бажають продавати, і які вже написали у відповідні державні структури.

«Камелія» дана організація займається вирощуванням квітів, квіти до речі хороші, про що не скажеш  про поступки представників «Камелії. А саме на одній із сесій  Софіївсько-Борщагівської сільскої ради  5 скликання Кремцем С.В.  , Кудриком О.Т. був зачитаний лист «Камелії» про надання їм земельної ділянки 0,15 га для розташування теплиць, взамін вони зобовязуються зробити ремонт по всій школі та дитячому садку, та замінити в них мебель, представляв «Камелію» депутат 5 скликання Граждан Володимир (який до речі на даний час депутат райради, і був разом зЗаславським М.В. коли захопили 05.07.2011 року Софіївсько-Борщагівську  сільську раду та допомагав захватникам Кудрику О.Т. та іншим вирішити це питання тобто узаконити захват) . В результаті Кремець С.В. Сиротюк Л.П. та Кудрик О.Т. надали дві земельні ділянки по 0,15 га кожна по вулиці Київська, (там де і БУ -7) де на земельній ділянці проходять РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО значення комунікації, а саме біля двох десятків електричних кабелів по 10 кВ, лінії зв’язку, дві газові труби високого тиску, дві каналізації, та водогін. для ведення особистого селянського господарства. Виготовляється державний акт і Виконавчий комітет який фактично очолював (та очолює) Кудрик О.Т. надає дозвіл на збір проектної документації для будівництва комплексу споруд. Але в жовтні 2010 року змінюється влада і приходить в сільску раду новий голова Денисенко Ю.М., який пропонує укласти інвестиційну угоду та вяти відповідний висновок в УкрНДІ Процивільсільбуд, але представник «Камелії» Граждан В. наодріз відмовляється, та чекає моменту захвату сільської ради, 05.07.2011 року Кудриком О.Т та «командою» де на першому ж виконкомі йому узаконюють проект, та на сесії надають дозвіл на зміну цільового використання земельної ділянки, без всякого інвестиційної угоди.

Тепер до самого дійства 09 травня 2012 року. Кого вітали. Та тих ж самих Журбу о, Мартинова А. Граждана В., Кашубу Д, БУ-7, та інших людей які підтримали злочинну владу Кудрика О.Т. та його підручників.

Журба Олександр та Мартинов Андрій на сцені 09 травня 2012 року

Кудрик Олесь Тимофійович вручає грамоту Граждану Володимиру, представнику «Камелія»

Також, не забарився на святі і народний депутат Петро Мельник, про якого не одноразово з негативної сторони були публікації в інтернеті.

РЕГІОНАЛ МЕЛЬНИК НАКИНУВСЯ НА ГЕРАЩЕНКО НА

http://www.pravda.com.ua/news/2012/…/696093… — Перевести эту страницу

19 бер. 2012 – Нардеп від Партії регіонів Петро Мельник намагався силою А потім заявився нардеп від ПР Петро Мельник, взяв мене під руки, підняв ..

Регіонал накинувся на Ірину Геращенко на виборчій дільниці

zik.ua/ua/news/2012/03/19/339502 — Перевести эту страницу

19 бер. 2012 – Нардеп від Партії регіонів Петро Мельник намагався силою витіснити З сюжету зрозуміло, що потрібна була картинка для закордону,

Регионал Мельник набросился на Геращенко с «искренними

Билборды Петра Мельника облили краской из-за Геращенко

lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html

21 мар 2012 – Жители города Вишневое заявляют: билборды скандально известного «Петр Мельник, как провластный депутат, должен был

білборд народного депутата Петра Мельника облитий фарбою

Жители города Вишневое заявляют: билборды скандально известного нардепа от ПР Петра Мельника облили краской в отместку за то, что он пытался вытолкать депутата от НУ-НС Ирину Геращенко с избирательного участка в Обухове.

Об этом сказано в открытом письме от жителей города Вишневое, которым располагает LB.ua.

Напомним, ранее стало известно, что в городе Вишневом несколько поздравительных билбордов Петра Мельника были «обстреляны» краской.

«Петр Мельник, как провластный депутат, должен был способствовать прозрачному подсчету голосов на избирательном участке в Обухове, прибегнул к действиям, которые свидетельствуют о другой цели его пребывания на выборах», — сказано в обращении жителей города Вишневое.

Напомним, 20 марта депутат Мельник извинился перед Геращенко и подарил ей букет роз. Он объяснил, что действовал с «самыми искренними намерениями – чтобы никто не нарушал закон».

Источник: <a href=»http://lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html»>http://lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html</a&gt;
Источник: <a href=»http://lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html»>http://lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html</a&gt;

Регионал Мельник набросился на Геращенко с «искренними

та багато інших  посилань нарізних сайтах.

Петро Мельник, Луцюк Володимир та Кудрик Олесь на сцені 09 травня 2012 року

Також приїхав і голова Києво-Святошинської районої ради Люцюк Володимир Володимирович, який 06 січня 2012 року допоміг рейдерам-депутатам та Кудрику О.Т. забрати у секретаря сільської ради Фоміної Е.Б. гербову печатку.

Неодноразово громада зверталася у відповідні органи, та спочатку Луцюка В.В. відсторонили,Ю пізніше поновили через суд на роботу.

До комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Бевзу Валерію Ананійовичу

 

Громади села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення про злочин

 

Шановний Валерію Ананійовичу! У черговий раз звертаємося до Вас за допомогою, у зв’язку з приниженням, беззаконням та свавіллям, яке відбувається в нашому селі з боку купки «наших» сільських депутатів-бандитів Перегінця В.М., Шупика В.М., Левченка О.І., Коробчука М.Г. Кулік С.Ф., Бабія І.С., Романчука В.В., Кривопишина О.П та інших за підтримки минулого голови Києво-Святошинської державної адміністрації Заславського М.В.. У минулому році група депутатів у кількості 9 чоловік Перегінець В.М., Шупик В.М., Левченко О.І., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. з гр.. Кудриком Л.Т., та групою невідомих осіб близько 20 чоловік з ТОВ «Домінант плюс» у ніч з 04 на 05.07.2011 року о 3.00 год. Ночі вдерлися у приміщення сільської ради нашого села Софіївська-Борщагівка. Приміщення було під сигналізацією. Не зважаючи на ці протиправні дії, на підтримку депутатів-рейдерів та бандитського формування з ТОВ «домінант плюс», замість припинення беззаконня, у перший ж день приїхав голова Києво-Святошинської райдержадміністрації – Заславський М.В.. Пан Заславський почав розмахувати перед людьми якимсь папірцем, і доводив, що це рішення суду і цей захват у рамках закону.

Тобто депутата Перегінець В.М. самочинно присвоїв собі повноваження секретаря ради, а Кудрик О.Т. повноваження заступника сільського голови по виконавчій роботі. Це доведено Постановою Київського апеляційного адміністративного суду – 08.12.2011 року.

У процесі судового розгляду з’явилася можливість ознайомитися з документами-підробками, на підставі яких Перегінець В.М. став секретарем сільської ради, а кудрик О.Т. –заступником голови по виконавчій роботі.

За півроку з 05.07.2011 року до 08.12.2011 року депутати-рейдери провели 3 сесії.

Сьома сесія відбулася 29.07.2011 року тривалість сесії 40 (сорок?) хвилин прийнято 240 рішень. Депутатів які не підтримували захоплення сільської ради не пустили на сесію.

Восьма сесія  відбулася 29.08.2011 року, було прийнято 170 рішень тривала сесія 1 годину 40 хвилин. Депутатів які не підтримували захоплення сільської ради не повідомили про сесію.

Дев’ята сесія відбулася 22.11.2011 року, і  знову депутатів які не підтримували захоплення сільської не повідомили про проведення сесії.

На момент 12.12.2011 року, коли до роботи, згідно Постанови  Київського апеляційного адміністративного суду від 08.12.2011 року, приступила секретар Фоміна Е.Б. – Протокол дев’ятої сесії був відсутній (рішення не підписанні та завірені печаткою). Хоча після сесії минуло більше двадцяти днів. Це порушення було зафіксоване у акті комісії з обласної ради, та нашими сільськими депутатами.

Також були зафіксовані чисельні порушення, щодо прийняття рішень, підготовки та винесення їх на всіх трьох останніх сесіях, які «проводилися» сільською радою.

Не зважаючи на вище викладені порушення закону з боку депутатів-заколотників, те що вони більше півроку не з’являлися на сесії ради в минулому році, не були проведені щорічні звітні збори ради, з 32 депутатів тільки п’ять провели звіти-збори у себе на округах і то ці п’ять депутатів з тих хто не підтримує переворот. Незважаючи на це все 05.01.2012 року приблизно 17.00 годині до приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради приїхав голова Києво-Святошинської районної ради –Луцюк В.В., у присутності якого депутати-рейдери Перегінець В.М., Шупик В.М., Левченко О.І., Коробчук М.Г. забрали у секретаря сільської ради Фоміної Е.Б. гербову печатку, погрожуючи Фоміній Е.Б., та шантажуючи Луцюка В.В., якщо вона не віддасть печатку вони зірвуть сесію – прийняття бюджету. На заперечення депутатів Мудрого І.В., Моцак В.П. та мешканців села, що це незаконно пан Луцюк В.В. заявив, що все це в межах закону.

06.01.2012 року о 15.00 год. розпочалася сесія з прийняття бюджету. На сесії головував депутат Перегінець В.М.. Тобто з моменту передачі печатки, а відтак підготовки відповідного розпорядження про проведення сесії, було менше доби, що є порушенням чинного законодавства.

На сесії не був заслуханий звіт виконання та використання бюджету за 2011 рік, а сам бюджет на 2012 рік був прийнятий без розгляду та був прийнятий одним пакетом. Зауваження депутата Кузьмича А.М. з приводу не законності прийнятого бюджету таким чином, головуючий на сесії Перегінець В.М. та інші депутати не врахували.

З огляду на вище викладене ПРОСИМО:

  1. Дати правову оцінку діям депутатів Перегінця В.М., Шупика В.М., Левченка О.І., Коробчука М.Г. які  заволоділи гербовою печаткою Софіївсько-Борщагівської сільської ради.
  2. Дати правову оцінку депутату Перегінцю В.М., щодо скликання сесії, головування на сесії та прийняття бюджету без обговорення.
  3. Дати правову оцінку законності 7,8,9,10 сесій які були проведені Софіївсько-Борщагівською сільською радою.
  4. Дати правову оцінку діям голови Києво-Святошинської районної ради пана Луцюка В.В.
  5. Підняти питання перед прокуратурою про порушення кримінальної справи по факту рейдерського захоплення сільської ради та захоплення та заволодіння гербовою печаткою Софіївсько-Борщагівської сільської ради.
Як бачимо Кудрик О.Т. принципово «показав» жителям села Софіївська Борщагівка, хто його підтримує та кому він служить.
Робіть висновки., приходьте 27 травня 2012 року на вибори Софіївсько-Борщагівських сільских депутатів та сільского голови, та робіть правильний вибір як підказує вам ваше серце.
This year May 9 in the village of Sophia Borschagivka Sophia-Borschahivska village council that after the capture of 5 July 2011 headed Kudrik Ole T., celebrated in grand style. Currently Kudrik OT Sophia-Borschahivska Village Election Commission is not registered as a candidate for village head. May 8, 2012 Kudrik OT submits a claim for registration of his election as a candidate silskho head and judge Kiev Svyatoshinsky District Court Dubas Tatiana, who is known for its «nepryvzyatym» attitude and for the money to make any decision, especially since she already knows Kudrik 5 years , makes the decision to register Kudrik candidate for village head. With this solution does not agree Sophia-Borschahivska Village Election Commission and appeals, to be held May 12, 2012.To make a feast, and invited artists: Alla Kudlay, Via Kobza, «Chorus Lysenko» «Keeper» «Constellation» Natalia Valevskaya, Dima Kadnay, «Asturia» «D.Lemma» «A.R.M. I.YA «need not horrible money (how much is the budget of the village Sophia Borschagivka used funds Sophia-Borschahivska Village Council will not disclose), there were no funds and sponsors Bi-52, BU-7, ViDi groups, developers Martynov A. M. and sorrow O. «Camellias».

The question is — why and what data «sponsors» financed a costly action?

Bi-52 located in the village of Sophia Borschagivka Street Pushkin. Previously, this land belonged to the horticultural society «Railroaders» with the purpose for doing gardening. In the general plan of the village Sophia Borschagivka on Pushkin Street should be the way to the red lines of 80 meters, and in accordance with urban planning is not possible change of use. But there need people (MP Pushkin Street Shupik Valeriy tadeputat Zhovtneva Alexander Levchenko, who were in the Land Commission) and offered «to» decision to develop a land use change on the proper use of land for the maintenance of gardening — of businesses , promising that all issues with the village council (Kremtsem Sergei Vladimirovich, Kudrik Oles Timofeevich, Sirotyuk Larisa, they decide. This happened at the session the issue was not discussed but the decision to change the purpose is.

BU-7 construction of number 7, which is headed by Valery T. Chernous’ko living in Kyiv, str. Novopolova, 97, which emit Street Kiev 0.3800 hectares of subsidiary farming. This land Chernous’ko VT sells Sokoltsoviy Irina and Zinoviyivni and, in turn, «Nature Vega product.» The last turn in the village council and Chernous’ko «help» change the purpose of operating a farm for business. And this is all that on this land are of national importance of communication, namely about two dozen electric cables of 10 kV lines, two gas pipes high pressure, two sewerage and water supply. Despite all this again in the person of the village council ((Kremtsya Sergei Vladimirovich, Kudrik Oles Timofeevich, Sirotyuk Larisa and Valery Mikhailovich Shupyk) consents to the change of use, and now one of the pipes and electric cables built Car Wash (as pick up outside Sophia). addition Chernous’ko VT even during Kovinchenka AL helped build the church, by providing no-one land, but sorry that Chernous’ko VT Smet in the works set high prices thus «vidmyvav» money from the budget.

ViDi groups (the former name for «Author») is now Toyota, Chevrolet, Street Great Belt, one of the monopoly on the sale of cars known foreign companies’ brands. » What are they so generous? Pamyatatayete as repeatedly lowered upper river was Nyvka. So, under this guise of Sophia-Borschahivska village council under the same (Kremtsya Sergei Vladimirovich, Kudrik Oles Timofeevich, Sirotyuk Larisa) knew initially leased for 49 years 2.8 ha pond, and later in the property and it is for commercial use. Also helped to circumvent the tax, namely, changed the name «Author» on ViDi and later Toyota Chevrolet. Also on board Kovinchenka AL they were given to the territory of «mushroom» to almost turn the streets of Kyiv. Vidavalysya these areas as the cooker is not wetlands, are you the answer why it is often lowered rates Nyvka river. To date, no promise of treatment facilities or drainage system and main asme purified and zaryblenoho Upper Pond River Nyvka not, yet will not, if he comes Kudrik OT, because it is not profitable nor ViDi groups, or «lucky» have received on Cape land, not the current management of rural power Kudrik OT and Sirotyuk LP For how can «write off» 2.5 million (which are on account of the village council from loss of agricultural land — for land reclamation and agricultural work) to clean the pool.

Builders-rise Zhurba Alexander. and Andrew Martin. For these «shots» even better story, namely in 2006 when Kovinchenku AL hotovlyatsya lists that Kremets S. in summer 2006 session approved, allocated land on the street, Mira L. Ukrainian, Academic Amos, South to the right people, but most of which are multistory sorrow O. rozdalysya students that have a copy of passport and ID card (the amount of 100 to $ 200), and they made their titles. By warrant these plots are sold and issued in the near relatives sorrow A. (wife, daughter). The same situation on 0.17 hectares at the cafe «Jaguar» which was leased for 49 years on the street. A large ring, the so-called of «Mr. Tao» which sharply by statute and is director of assembly Zhurba T., and later rozroyulyayetsya expert money estimation that nearly seven times lower than the regulatory (state) assessment and Sophia Borschahivska village council in the person of the same people , Kremtsya Sergei Vladimirovich, Kudrik Oles Timofeevich, Sirotyuk Larisa and Valery Mikhailovich Shupyk) grants permission to buy land at a lower price. Subsequently, this land is located center for sale cars, which keeps SON Kremtsya SV. Martynov Andrey rather his cousin Martin Valery (who lived and was subjected to the UK) in Sophia-Borshchagivka village council (Kremtsem Sergei Vladimirovich, Kudrik Oles Timofeevich, Sirotyuk Larisa and Valery Mikhailovich Shupyk) went the other way. And just as nayskorshe separate array at Cherry, where the lighthouse airport «Zhulyany». In 2009 hotovytsya technical documentation for the allocation of 20 hectares of land, but also Kremets S. and Kudrik OT put the request to be considered two lists, one if the people of district administration and district council (0.5 ha each) and the other citizens of this village (by 0.07 to 0.08 ha), and without a vote, the first list will not be considered the second (ie villagers). Those MPs who have been required in the array given area, such as C. Shumeyko (5 MP calling on the street Proletarian) Fysaku AM (5 MP calling for Lane School 1st), and other employees of the village council and the police and also at five land at a sufficient Andrew F. (Life), the rest of the people who need money or easy to get sold. Yes, it happened the very first members sold yet met collectively and Sergei Fedorenko (which incidentally is the right hand in illegal affairs Martynov A.) a notary performed notarial acts — the contracts of sale of land.

Sergei Fedorenko, Andrei Martynov and Dmitriy Kashuba at the festival on May 9

In addition, people from the village who have received their 0,07-0,08 ha in the most rural country in every possible way pleased Sirotyuk Larisa hinted that you dont make you better sell it, but in the same form thicker and told Kudrik Ole T. . If that does not work for people’s deputies went Shupik Valery Levchenko Myhyiaylovych Alexander and «talked» about the sale of land. Under such pressure, simple peasants seemed mostly sold for a song and its land, the most just decision on the contract superficies, but the act of state decorations on these people, and after manufacture, by attorney Martin of the men filed in Sophia-Borschahivska Council statement and documentation and these people provided new solutions to change the purpose. Everything was done in a short period of two to four months and state acts are transferable to the Valery Martynov. Thus the budget through the village land tax was not paid a penny V. Martynov, not like this land did not exist at all. But were people who refused to sell their land, such obroblyuvaly all above listed representatives and more than once, he Martynov A. at the meeting included a film about the god of vseprobachennya spent «propaganda work» and has little going for concessions, so give in return or a new privatized land, or one — two room apartment. Yet only a few people who said a categorical NO, then Martin A. Fedorenko and S. agreed to conciliation organizations do not give permission, or abruptly disappear in those documents in government offices where the documents submitted. To date, Martin leads campaign to sell apartments not built houses, but the building is planned to conduct in December 2013 just «is» to land owners who refuse to sell, and have already written to the appropriate government agencies.

«Camellia» This organization is engaged in growing flowers, flowers for good things, which can not be said about concessions representatives «Camellias. Namely, on one of the sessions of the Sophia-Borshchagivka rural council convocation 5 Kremtsem S., Kudrik OT was read letter «Camellias» to grant them land 0.15 hectares for the location of the greenhouses, in return they zobovyazuyutsya make repairs throughout the school and kindergarten, and replace them furniture, represented by «Camellia» deputy Vladimir 5th convocation of citizens (who by the way for now time deputy district council, and was with zZaslavskym when MV took 05.07.2011, the Sophia-Borschahivska village council and helped zahvatnykam Kudrik OT and others to solve this problem is to legitimize the seizure). a result Kremets S. Sirotyuk L . VP and OT Kudrik given two plots of 0.15 ha each street Kiev, (where BU and -7) where the land are of national importance of communication, namely about two dozen electric cables of 10 kV , lines, two gas pipes high pressure, two sewerage and water supply. for subsidiary farming. made public act and the Executive Committee which actually led (and leads) Kudrik OT authorizes the collection of project documentation for construction complex structures. But in October 2010 changed the power and comes in a new village council chairman M. Denisenko, who offers to conclude an investment agreement and vyaty appropriate conclusion in UkrNII Protsyvilsilbud, but representative of «Camellias» W. naodriz citizens refused, and waits until capture of the village council, 05.07.2011, the Kudrik O.T and «command» where the first executive committee legitimize his project, and the session authorize the change of use of land without any investment agreement.

Now up to the event May 9, 2012. Who welcomed. And those are the most grief at, A. Martynov citizens V., Kashuba E, BU-7, and others who supported the criminal power Kudrik OT and his books.

Zhurba Alexander and Andrew Martin on stage May 9, 2012

Kudrik Ole T. presents letter of citizens Vladimir, Representative of «Camellia»

Also, do not delay on a holiday and MP Peter Miller, of whom more than once with the negative sides have been publishing on the Internet.
Regions MELNYK attacked Gerashchenko ON …
http://www.pravda.com.ua/news/2012/…/696093 … — Transfer page of эtu

March 19. 2012 — People’s Deputy from the Party of Regions Peter Miller tried to force … Then zayavyvsya MP from PR Peter Miller, took me under his hands raised ..
Regions attacked Irina Gerashchenko at the polling station
zik.ua/ua/news/2012/03/19/339502 — Transfer page of эtu

March 19. 2012 — People’s Deputy from the Party of Regions Peter Miller tried to push the power … From the plot it is clear that needed a picture for foreign …

Regionalization Miller nabrosylsya on Gerashchenko with «sincerely

Bylbordы Peter Miller poured kraskoy because of Gerashchenko …
lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html
21 Mar 2012 — Residents of the city Vishnevoe zayavlyayut: bylbordы scandalous of famous … «Peter Miller, as a provlastnыy deputy dolzhen was a …

billboard MP Peter Miller pour paint

Residents of the city Vishnevoe zayavlyayut: bylbordы scandalous of famous MP from PR Peter Miller poured kraskoy in retaliation for what online pыtalsya vыtolkat MP from OU Irina Gerashchenko with the electoral section of in Obukhov.

This was openly stated in the letter from residents of the city Vishnevoe, kotorыm raspolahaet LB.ua.

Recall previously it became known that in the town of Cherry A few pozdravytelnыh bylbordov Peter Miller bыly «obstrelyanы» kraskoy.

«Peter Miller, as a provlastnыy deputy dolzhen was a sposobstvovat prozrachnomu counting of votes in the electoral section of in Obukhov, prybehnul k Actions, who svydetelstvuyut at Different goals ego prebыvanyya in the elections», — stated in the treatment of residents of the city Vishnevoe.

Remember, March 20 Deputy Miller yzvynylsya before Gerashchenko and has presented the bouquet de la. On obъyasnyl that the deystvoval s «samыmy sincerely intent — When no one narushal law.»
Source: <a
Source: <a
Regionalization Miller nabrosylsya on Gerashchenko with «sincerely
and many other references threaded sites.

Peter Miller, and Vladimir Luciuk Kudrik Oles on stage May 9, 2012

Also come and chairman of Kiev Svyatoshinsky District Council Lyutsyuk Vladimir that January 6, 2012 raiders helped deputies and Kudrik OT take the secretary of the village council Fomina EB official stamp.

Repeatedly community appealed to the appropriate authorities, and first Lutsyuk among V. suspended, Y later renewed by the court to work.

Go to the Verkhovna Rada of Ukraine on combating organized crime and corruption

Bevza Valery Ananiyovych

Community village Sophia Borschagivka Kiev Sviatoshynsky Kyiv region

Reporting a crime

Now up to the event May 9, 2012. Who welcomed. And those are the most grief at, A. Martynov citizens V., Kashuba E, BU-7, and others who supported the criminal power Kudrik OT and his books.

Zhurba Alexander and Andrew Martin on stage May 9, 2012

Kudrik Ole T. presents letter of citizens Vladimir, Representative of «Camellia»

Also, do not delay on a holiday and MP Peter Miller, of whom more than once with the negative sides have been publishing on the Internet.
Regions MELNYK attacked Gerashchenko ON …
http://www.pravda.com.ua/news/2012/…/696093 … — Transfer page of эtu

March 19. 2012 — People’s Deputy from the Party of Regions Peter Miller tried to force … Then zayavyvsya MP from PR Peter Miller, took me under his hands raised ..
Regions attacked Irina Gerashchenko at the polling station
zik.ua/ua/news/2012/03/19/339502 — Transfer page of эtu

March 19. 2012 — People’s Deputy from the Party of Regions Peter Miller tried to push the power … From the plot it is clear that needed a picture for foreign …

Regionalization Miller nabrosylsya on Gerashchenko with «sincerely

Bylbordы Peter Miller poured kraskoy because of Gerashchenko …
lb.ua/news/2012/03/21/142084_bilbordi_petra_melnika_oblili.html
21 Mar 2012 — Residents of the city Vishnevoe zayavlyayut: bylbordы scandalous of famous … «Peter Miller, as a provlastnыy deputy dolzhen was a …

billboard MP Peter Miller pour paint

Residents of the city Vishnevoe zayavlyayut: bylbordы scandalous of famous MP from PR Peter Miller poured kraskoy in retaliation for what online pыtalsya vыtolkat MP from OU Irina Gerashchenko with the electoral section of in Obukhov.

This was openly stated in the letter from residents of the city Vishnevoe, kotorыm raspolahaet LB.ua.

Recall previously it became known that in the town of Cherry A few pozdravytelnыh bylbordov Peter Miller bыly «obstrelyanы» kraskoy.

«Peter Miller, as a provlastnыy deputy dolzhen was a sposobstvovat prozrachnomu counting of votes in the electoral section of in Obukhov, prybehnul k Actions, who svydetelstvuyut at Different goals ego prebыvanyya in the elections», — stated in the treatment of residents of the city Vishnevoe.

Remember, March 20 Deputy Miller yzvynylsya before Gerashchenko and has presented the bouquet de la. On obъyasnyl that the deystvoval s «samыmy sincerely intent — When no one narushal law.»
Source: <a
Source: <a
Regionalization Miller nabrosylsya on Gerashchenko with «sincerely
and many other references threaded sites.

Peter Miller, and Vladimir Luciuk Kudrik Oles on stage May 9, 2012

Also come and chairman of Kiev Svyatoshinsky District Council Lyutsyuk Vladimir that January 6, 2012 raiders helped deputies and Kudrik OT take the secretary of the village council Fomina EB official stamp.

Repeatedly community appealed to the appropriate authorities, and first Lutsyuk among V. suspended, Y later renewed by the court to work.

Go to the Verkhovna Rada of Ukraine on combating organized crime and corruption

Bevza Valery Ananiyovych

Community village Sophia Borschagivka Kiev Sviatoshynsky Kyiv region

Reporting a crime

Dear Valery Ananiyovych! Once again ask your assistance in connection with humiliation, lawlessness and arbitrariness, which occurs in our village by a handful «of our» rural deputies bandits Perehintsya VM, Shupyk VM, Levchenko A. I. Korobchuka MG Kulik SF, Babiy IS, Romanchuk VV Krivopishin OP and other support for the past chairman of the Kyiv State Administration Svyatoshinskoy M. Zaslavsky. Last year a group of deputies in the number of 9 people Perehinets VM, Shupik VM, Levchenko A., Korobchuk MG Kulik SF, Babij IS, Romanchuk VV Krivopishin AP from Dec. .. Kudrik LT, and a group of unknown persons about 20 people with LLC «Dominant plus» on the night of 04 on 05.07.2011, at 3.00 pm. Night raid on the village council building our village Sophia-Borshchaghivka. The room was in alarm. Despite these illegal actions in support of MPs raiders and bandits with LLC «dominants plus» instead of stopping lawlessness, on the first day it came the head of the Kyiv State Administration Svyatoshinskoy — M. Zaslavsky. Mr. Zaslavsky started waving to the people some piece of paper, and argued that this court and this delight in the law.

That deputy Perehinets V. arbitrarily assigned a secretary of the authority and Kudrik OT powers of deputy village head of the executive work. This brought the Resolution of the Kyiv Administrative Court of Appeal — 08.12.2011 year.

During the trial the opportunity to review the documents, counterfeiting, on which the VM Perehinets became secretary of the village council and Kudrik OT -Deputy Chairman of the executive work.

Six months from 05.07.2011 till 08.12.2011, the members-raiders had 3 sessions.

The seventh session was held 07/29/2011, the duration of the session 40 (forty?) Minutes made 240 decisions. Deputies have not supported the capture of the village council was not allowed to bring.

Eighth Session held 8/29/2011, was adopted 170 decisions a long session of 1 hour 40 minutes. Deputies have not supported the capture of the village council was not informed about the session.

The ninth session was held 22.11.2011 Year, and then members who did not support the capture of the village was not informed about the session.

At the time of 12.12.2011, when to work, according to Resolution of the Kyiv Administrative Court of Appeal of 12/08/2011, the secretary came Fomin EB — Minutes of the ninth session was absent (solution not signed and stamped). Although after the session has been more than twenty days. This violation was recorded in the act of commission of the regional council, and our rural MPs.

Were also recorded numerous violations of the decision-making, training and making them all the last three sessions, which «held» village council.

Despite the above stated violations by members, rebels, that they are more than six months did not appear at the session of the Council last year, were not conducted annual reporting meeting of council of 32 members had only five reports, meeting in a to districts and then the five members of those who do not support a coup. Despite it all 05.01.2012 at about 17.00 pm for premises Sophia-Borshchagivka village council chairman came to Kiev Svyatoshinsky District Council-Luciuk V., in the presence of a deputy-raiders Perehinets VM, VM Shupik, Levchenko A., Korobchuk MG took the secretary of the village council Fomina EB official stamp, threatening Fomin EB, and blackmailing Lutsyuk among VV, if it does not give a seal they frustrate session — adoption of the budget. In opposition MPs Wise IV, Motsak VP and villagers, it’s illegal Luciuk Mr. V. said that all this within the law.

06.01.2012, at 15.00. session began with the adoption of the budget. The session was chaired by Deputy Perehinets VM. That is, since the transfer printing, and then prepare the appropriate order of the session was less than a day, in violation of applicable laws.

The session was not a report of the implementation and use of budget in 2011, and the budget for 2012 was adopted without consideration and was adopted as one package. Note: MP Kuzmich AM about no law adopted budget so presiding at the session Perehinets V. and other members have not considered.

Given the above set forth PLEASE:

Give legal assessment of the actions of deputies Perehintsya VM, Shupyk VM, Levchenko A., Korobchuka MG which captured the official stamp of Sophia-Borshchagivka village council.
Give legal assessment deputy Perehintsyu VM, for the convening of the session, chairing the session and adoption of the budget without discussion.
Give legal assessment of the legality 7,8,9,10 sessions were held Sophia-Borshchagivka village council.
Give legal assessment of the actions of the head of the Kyiv-Svyatoshinskoy District Council Mr Lutsyuk among V.
Raise the issue with the prosecution of a criminal case on fact raider capture of the village council and the capture and occupation of official stamp of Sophia-Borshchagivka village council.

As you can see Kudrik OT essentially «proved» the inhabitants of the village Borschagivka Sophia, who supports it and whom it serves.
Do conclusions., Come May 27, 2012 in Sophia-election Borschagovsky rural deputies and village heads, and make the right choice as tells you your heart.

Реклама