Верховна Рада України 23.02.2012 року прийняла законопроект за №10024, Про перевибори Софіївсько-Борщагівської сільської ради та Софіївсько-Борщагівського сільського голови.

Звісно могли бути, за ініціативи громади, лише перевибори депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради, але на жаль  в селі Софіївська Борщагівка є люди «не чисті на руку», які використали підписи жителів села, для того щоб відбулися і вибори сільського голови.

Так Світлана Побережець використала списки громадян жителів села, які підписувалися на зборах 17.07.2011 року, 24.07.2011 року та частину списків 07.12.2011 року (які були викрадені у громади) для того, щоб подати з  листом, пану губернатору Київщині Присяжнюку Анатолію Йосиповичу, що вони просять і перебрати сільського голову.

Присяжнюк А.Й. дуже зрадів коли отримав цей лист від Побережець С. (начебто від громади і підписи є), та швиденько направив свого заступника Спаського в Комітет Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування та будівництва, до Омельченка О.О. 08.02.2012 року.

Спаський всіляко доводив Омельченку О.О. про те що необхідно провести і перевибори сільського голови. До речі в цей день Комітет Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування та будівництва  був готовий винести та проголосувати питання про перевибори лише депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, але на жаль Спаський якимсь чином переконав Омельченка О.О. про те що Київський апеляційний адміністративний суд відмовить Денисенку Ю.М., (невже він став Нострадамусом ? чи інша сила у вигляді $$$  затьмарила йому розум?).  Хоча суд по Денисенку Ю.М. відбувся 09.02.2012 року, і то дивним чином затягували з вересня 2011 року та казали, що відбудеться в березні. Але комусь таки встало вигідно щоб суд відбувся саме перед розглядом питань в Комітеті Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування та будівництва, неначе все було заплановано заздалегідь.

Але як могли точно на всі 100% знати Спаський та Омельченко О.О. про те, що Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнить позов Денисенка Ю.М. Софіївсько-Борщагівського сільського голови?

Але найгірше те, що людина яка називає себе адвокатом захисником жителів села зрадила громаду.  Нехай Побережець С. іде на вибори як вона хоче, але їй ніколи не бути сільським головою, надто багато помилок вона зробила коли скликала збори 04.03.2012 року обізвавши та зганьбила  чесні імена людей, які день і ніч борються за справедливість в селі, а саме депутатів Мудрого І.В., Фоміну Е.Б. та активістку села Тоноян Л.В.Дивіться ютуб http://www.youtube.com/watch?v=AxUU-eun7AU&feature=g-upl&context=G23c2ec0AUAAAAAAACAA

Побережець Світлана 04.03.2012 року

Крім цього коли депутати начебто провели сесію у церкві 15.03.2011 року, та громадянка Сазонова подала позовну заяву до суду з проханням визнати незаконними ці рішення від 15.03.2011 року про обрання Перегінця В.М. секретарем Кудрика О.Т. застипником сільского голови,  (дуже гарно складена та заплутана заява), то юрист-адвокат Побережець С. та, двоє іще таких самих «грамотних» в суді заявили, що ніякі рішення Софіївсько-Борщагівська сільська рада 15.03.2011 року не приймала, і що вони не задовольняють позовну заяву. А тепер скажіть ЧОМУ юристи, аж троє чоловік, не подали від ІМЕНІ сільської ради позовну заяву на скасування рішень від 15.03.2011 року? Відповідь мабуть  криється в їхній особистій користі.  Руслану заплатили зразу, Світлані Побережець пообіцяли і дали, Світлані Цілуванській ??? Але факт є фактом.

Побережець Світлана тісно співпрацює з Партією Регіонів членом якої вона є до цих пір, але дивно вона є помічником помічника депутата Верховної Ради Тищенка О. Останній до речі приїздив в село Софіївська Борщагівка 29 червня 2011 року, коли депутати Софіївсько-Борщагівської сільської ради наче винесли рішення про недовіру сільському голові. Він перед громадою села сказав, що все законно було 23 депутати дивіться на ютубі http://youtu.be/mCTKGA4W-mw.  Але якщо подивитися відео sobo.org.ua  6 сесія відбулася… (яке до речі викладене на сайті який підтримує рейдерів-депутатів та Перегінця В.М., а керує цей сайт член виконкому Литвиненко Олександр) то видно, що серед депутатів є не депутати сільської ради та САМА Вікторія, яка довгий час виуджувала інформацію та зливала Достатньому Андрію Федоровичу (лейбі) ,Кудрику Олесю Тимофійовичу та Перегінцю Василю Миколайовичу, так і незнайомі люди. При цьому хлопці з охороної служби Спрут нікого з жителів села не допустили в приміщення Софіївсько-Борщагівської середньої школи.

Спрут 29.06.2011 року Софіївсько-Борщагівська середня школа

Спрут був найнятий особисто Перегінцем Василем Миколайовичем для забезпечення його охорони. Дивно і школа дала згоду на проведення зборів депутатів і депутати з районної ради приїхали, керівник Києво-Святошинського партійного осередку Партії регіонів та депутат з Верховної Ради України. Чи не дивний збіг обставин?

Тому ВСІ політичні партії які були в Верховній Раді Україні в 2000-2012 році, всі причетні до розкрадання землі у громади села Софіївська Борщагівка. Продивіться на ютубі http://youtu.be/TCMwb_CI1M0 і ВИ зрозумієте масштаби викрадання та маніпуляцій із землею у селі Софіївська Борщагівка. Крім цього активну допомогу у «узаконенні» прав власності надавав і надає Києво-Святошинський районний відділ по земельним ресурсам, який підпорядкований Києво-Святошинській райдержадміністрації. Тому є розшук Литвина В.В. — начальника Києво-Святошинського Держкомзему, але ніхто його не заарештовує, бо він відпрацював своє, і живе в Україні і на всіх начхати йому.

Що громаді села дадуть вибори? По-перше згуртування та вміння долати перешкоди та виборювати у власній країні правду (дожилися до демократії де панують гроші та зневага до простих людей).

По-друге необхідно більш ретельно обирати депутатів, а не за  «кусок хліба» продаватися на один день.  Необхідно зрозуміти, що вони дадуть на день прожитку а на гребуть собі на все своє життя і дітям їхнім вистачить, а ВИ так і будете бідкатися — чому так погано живите.

По-третє побачили хто є хто, і яка влада в нас в Україні, що міліція прокуратура і суди тільки захищають магнатів, які їм платять з награбованих коштів — наших з вами коштів, коштів держави України. Як вони вміють гарно брехати та розказувати побрехеньки.

 

Ймовірно, на сільського голову підуть, але це тільки припущення яке  зібране тільки зі слів жителів села Софіївська Борщагівка.

Денисенко Юрій Миколайович не встиг себе повністю проявити, але позитив є почав інвентаризацію земель села Софіївська Борщагівка, та не пішов на поводу банді, яка розграбувала землі  ставки та кошти села.

Денисенко Юрій Миколайович

Кашуба Дмитро Миколайович замочив репутацію тим що його зять активно зрізав берези біля пам’ятника невідомому солдату, бо бачте не видно магазин «Водолій», який належить його родині. дивіться в ютубі http://youtu.be/GX4o9Bu7cho

 

пам'ятник невідомому солдату зять Кашуби Д.М.

15.08.2011 року зять Кашуби Д.М. зрізає берези біля пам'ятника невідомому солдату

Перегінець Василь Миколайович своїми діями 05.07.2011 року при захваті сільської ради спаплюжив своє і так нечесне ім’я. Брехливими рішеннями, після захвату сільської ради, він надав змогу узаконити багатоповерхові будинки Мартинова та Журби, які не заплатили в бюджет села а ні копійки, а мав би бути інвестиційний договір не менше  4 % вартості будівель — а це мільйони гривень в бюджет, а так нічого для села і все для Перегінця В.М. та Кудрика О.Т. і решту на прикривання їхніх злочинних діянь — міліції, прокуратурі, суддям  та чиновникам адміністрацій. Його «грязь» минулого —   не дає йому шансів бути обраним.

Перегінець Василь Миколайович проводить агітацію

Перегінець В.М

Рішення Перегінцю В.М. земельну ділянку на мисі річки Нивка, в природоохоронній зоні

Штурхетський Віталій Григорович так собі ніяк (як колись казали про одного політика ні риба ні м’ясо).

Побережець Світлана — скандальна особа, невмілий юрист та перебіжчик з партії у партію (читайте вище).

Костенко Вадим Петрович з 2006 року очолював громадське формування з охорони громадського порядку, (в березні 2009 року зареєстроване як ГФ «СБ-АЛЬФА»). При каденції Кремця Сергія Володимировича був при виконкомі Софіївсько-Борщагівської сільської ради був заступником голови адміністративної комісії.

Звісно будуть іще, але подивимося.

Ми є Українці

Думайте аналізуйте та робіть висновок.

Verkhovna Rada of Ukraine 23.02.2012, adopted the bill for the number 10024, on re-Sophia Borshchagivka village council and Sophia-Borschagovskogo village head.

Certainly could be initiated by community members only re-Sophia Borshchagivka village council, but unfortunately in the village of Sophia Borschagivka people are «not clear on the arm,» which used the signatures villagers in order to place and election of village head.

So Svetlana Poberezhets used lists of citizens of the village residents who signed at the meeting of 24.07.2011, and 07.12.2011, the lists (which were stolen in the community) in order to submit a letter, Mr. Governor Kievschine Prysyazhnyuk Anatoly I. that they request and take over the rural head.

Prysyazhnyuk AI very happy when he received this letter from Poberezhets S. (allegedly from the community and is signed), and quickly sent his deputy Spassky in The Verkhovna Rada of Ukraine on local government and construction, Omelchenko to AA 08.02.2012 year.

Spassky A. Omelchenko strongly argued about the need to hold and re-village head. By the way on this day the Committee of Verkhovna Rada of Ukraine on local government and construction was ready to submit and vote on elections of deputies only Sophia-Borshchagivka Village Council VI convocation, but unfortunately somehow persuaded Spassky A. Omelchenko the fact that Kyiv Appeal Court refuses Denisenko YM, (really it was Nostradamus? or other power in the form of $ $ $ overshadowed his mind?). Although the court by Denisenko Y. held on 09.02.2012 year, and it miraculously delayed from September 2011 and said to take place in March. But someone still arose beneficial to the court was held just before the consideration of the Committee of Verkhovna Rada of Ukraine on local government and construction, as if everything was planned in advance.

But how could just 100% know Spassky and Omelchenko A. that the Kyiv Administrative Court of Appeal did not satisfy the claim Denisenko Y. Sophia-Borschagovskogo village head?

But the worst thing that a man who calls himself a lawyer advocate villagers betrayed the community. Let Poberezhets S. stands for election as she wants, but it will never be the village head, too many mistakes she made when convened a meeting of 04.03.2012, the obizvavshy and disgraced the names of honest people who day and night fighting for justice in the village, namely Deputies Wise IV, Fomin EB and village activist Tonoyan L.V.Dyvitsya yutub http://www.youtube.com/watch?v=AxUU-eun7AU&feature=g-upl&context=G23c2ec0AUAAAAAAACAA

Poberezhets Svetlana 04.03.2012 year

In addition, when deputies allegedly conducted the session in the church, the 15.03.2011, and Sazonov citizen filed a petition to the court to recognize this illegal decision of 15.03.2011 on the election Perehintsya V. Secretary Kudrik OT zastypnykom silskoho head (very well made and intricate statement), the lawyer-lawyer Poberezhets S., and yet two of the most «literate» in the court said that no decision Sophia-Borschahivska village council 15.03.2011 has not hosted, and that they do not satisfy the claim. So tell WHY lawyers, until three people are not filed on Behalf of the village council petition to repeal decisions of 15.03.2011 year? The answer probably lies in their personal benefit. Ruslana paid immediately, Svetlana Poberezhets promised and given, Svetlana Tsiluvanskiy??? But fact is fact.

Poberezhets Svetlana works closely with the Party of Regions member of which he is so far, but surprisingly it is the assistant deputy assistant Parliament Tishchenko O. The last things came to a village Sophia Borschagivka June 29, 2011, when deputies Sophia-Borshchagivka village council as a decision rendered distrust of village head. He stood before the congregation of the village said that it was legally 23 deputies look at yutubi http://youtu.be/mCTKGA4W-mw. But if you watch video sobo.org.ua 6 session held … (Which incidentally contained on the site that supports Raiders deputies and Perehintsya VM, and manages this site is a member of the executive committee of Alexander Litvinenko) we can see that among the deputies are not members of the village council and the same Victoria, has long vyudzhuvala information and poured Andrei Fedorovich sufficient (Life), Kudrik Oles Tymofiyovych and Perehintsyu Vasyl and strangers. At the same guys with security service Octopus none of the villagers are not allowed in the room Sophia-Borshchagivka school.

Octopus 29.06.2011, the Sophia-Borschahivska school

Octopus was hired personally Perehintsem Vasyl for his protection. Surprisingly, and the school agreed to hold a meeting of deputies and members of District Council arrived, the head of the Kyiv Svyatoshin party center Party of the Regions and Deputy of the Verkhovna Rada of Ukraine. Is not strange coincidence?

Therefore, all political parties that were in the Verkhovna Rada of Ukraine in 2000-2012 by all involved in the theft of land in village communities Sophia Borschagivka. Look at yutubi http://youtu.be/TCMwb_CI1M0 and you will understand the scale abduction and manipulation of land in the village of Sophia Borschagivka. In addition, active assistance in the «legalization» of property rights and has provided Kiev Svyatoshinsky District Department of Land Resources, which is subordinate to Kiev Svyatoshinsky district administration. So is searching V. Lytvyn — Head of the Kyiv Svyatoshin State Committee, but no one arrested, because he worked his hand, and living in Ukraine and for all hell to him.

What will the community village elections? Firstly cohesion and ability to overcome obstacles and win in their own country the truth (dozhylysya to democracy dominated by money and contempt for ordinary people).

Secondly to more carefully choose deputies, not the «sop» sold for one day. You must understand that they will provide daily sustenance and to grab the rest of their lives and their children enough, and you and will whine — why so bad live.

Thirdly see who is who and what power we have in Ukraine, police prosecutors and the courts only protect the barons who looted them pay with money — our money with you, the funds of the state of Ukraine. How well they can lie and tell tale.

Who will submit their nominations for village head?

Probably, but this assumption.

Yuri Denisenko had not fully express themselves, but positive is begun an inventory of lands of the village Sophia Borschagivka, and did not go on about gang that plundered the land rates and costs of the village.

Yuri Denisenko

Kashuba Dmytro zamochyv reputation by his son actively zrizav birch near the Tomb of the Unknown Soldier because you see no visible shop «Aquarius», which belongs to his family. See yutubi http://youtu.be/GX4o9Bu7cho

cenotaph son DM Kashuba

08/15/2011, the son DM Kashuba cut birch near the Tomb of the Unknown Soldier

Perehinets Vasyl their actions at 05.07.2011, the delight of the village council outraged his name and so dishonest. False decisions after the capture of the village council, he had to legitimize tall buildings Martynov and sorrow that are not paid to the budget of the village and a dime, and would be an investment contract not less than 4% of the buildings — and a million in the budget, as well nothing for the village and everything Perehintsya V. and Kudrik OT and the rest of shielding their criminal acts — police, prosecutors, judges and officials of administrations. His «mud» of the past — does not give him a chance to be elected.

Perehinets Vasyl conducts campaign

Perehinets VM

Decision Perehintsyu V. land at Cape River Nyvka in the environmental area

Vitaly G. Shturhetskyy so-so does (as one once said about politics or fish or meat).

Poberezhets Svetlana — scandalous person, inexperienced lawyer and defector from the party in the party (see above).

Course are yet, but look.

We are Ukrainian

Think analyze and make a conclusion.

Реклама