2010 рік після виборів. На другій сесії Софіївсько-Борщагівської сільської ради був обраний секретар сільської ради Фоміна Е.Б.. За цю кандидатуру проголосувала більшість депутатів, голосували бюлетенями. Ніхто з депутатів це рішення не оскаржував у суді, прокуратурі чи депутатським протестом. Дане питання обговорювалося на робочій зустрічі до сесії та під час сесії.
На другій сесії був обраний виконком та заступник голови.. Проголосувала більшість депутатів – за. Це питання обговорювалося на робочій зустрічі до сесії та під час сесії.
На третій сесії за пропозицією одного з депутатів склад виконкому був переглянутий, і зі складу був виключений один із членів – Зінченко Л.П.. За новий склад виконкому проголосувала більшість депутатів (це питання обговорювалося на робочій зустрічі до сесії, та перед голосуванням під час сесії).
На другій сесії був прийнятий регламент, затверджені комісії та голови комісій (ці питання обговорювалися на робочій зустрічі до сесії, та перед голосуванням).
Після другої сесії, на якій були затверджені комісії, було підготовлене розпорядження голові комісії з питань законності та правопорядку Перегінцю В.М. що до, підготовки положення про комісії та проект рішення для затвердження, але це не було зроблено. У роботі по підготовці положення про комісії активну участь брав депутат Кузьміч А.М. – член Бюджетної комісії.
У черговий раз група депутатів продемонструвала свою безвідповідальність під час прийняття бюджету. Проект бюджету готувала бюджетна комісія. На першому пленарному засіданні бюджет не був прийнятий. На друге пленарне засідання була запрошена – начальник фінансового управління Києво-Святошинського району – Краснощокова , але роз’яснення не були сприйняті. Тільки після пропозиції поіменного голосування – бюджет був прийнятий (до речі ніхто з депутатів ніяких змін та доповнень не пропонував). Ці обставини підтверджують, що спроба не прийняття бюджету була запланована. Така ж ситуація була із передачею у оперативне управління Центральній Районній лікарні – сільської Медичної амбулаторії. По даному питанні на сесії була утворена депутатська комісія у складі депутатів Шпак Г., Кулік С.Ф., Короткова О.М. для проведення інвентаризації майна медичної амбулаторії та підготовки звіту. На 05.06.2011 р. Звіт не був підготовлений, амбулаторія не була передана, хоча ці питання не одноразово вносилися у порядок денний сесії, а ці депутати більше як півроку не з’являлися на сесії.
Твердження про те, що депутатів не запрошували на сесії не відповідає дійсності, це підтверджується роздруківкою телефонних дзвінків секретаря сільської ради Фоміної Е.Б. Вона телефонувала депутатам 02.02.2011 року та запрошувала на позачергову сесію яка проводилися 03.02.2011 року . За дорученням сільського голови комісія з питань ЖКГ підготувала пропозиції, щодо зниження тарифів (при знижених тарифах обслуговуюче комунальне підприємство мало б стабільний прибуток) більшість депутатів на цю сесію не з’явилися. На наступні сесії депутати запрошувалися поштовими повідомленнями.
Твердження Перегінця В.М., що він 15.03.2011 року обраний секретарем, і що 15.03.2011 року обраний заступник голови Кудрик О.Т. є безпідставним, тому, що сесія (згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» сесії скликаються та проводяться головою сільської ради) скликалася та проводилася 14.03.2011 року і була відкрита та закрита сільким головою, і ніякі призначення не відбувалися. Друге пленарне засідання було призначене на 17.03.2011 р тому всі рішення від 15.03.2011 року є не законні.
Про так звану сесію 15.03.2011 року, де нібито переобрали секретаря ради Фоміну Е.Б. та заступника, нікого не повідомляли та на дану сесію не були запрошенні голова сільської ради, секретар ради Фоміна Е.Б. та заступник, тим самим не давши їм можливість прозвітувати.
Є протокол сесії, підписаний Пере гінцем В.М., першого пленарного засідання 5 сесії 6 скликання. У цьому протоколі не зазначено час та місце проведення сесії, а достеменно відомо, що збори які назвали сесією, та був складений цей протокол, проходили у приміщенні церковної школи, на території церкви. Згідно порядку денному, у якому зазначається, головуючим обрано Перегінця В.М., лічильну комісію у складі Коротков О.М., Шпак Л.Г., Кулік С.Ф., тобто був обраний новий склад лічильної комісії, а це порушення Закону України «Про місцеве самоврядування, так як лічильна комісія була обрана на 2 сесії, і повинна працювати весь термін скликання ради. У протоколі не зазначено, хто був секретарем та вів протокол сесії. У протоколі зазначено, що заступником обрано Кудрика О.Т., але на той момент він не був у складі виконкому, а згідно законодавства заступник повинен бути членом виконкому, про це у протоколі нічого не сказано.
У протоколі зазначено, що на цій сесії головуючим був обраний Перегінець В.М., і він же одноосібно підписав протокол, який сам і вів. Виходячи з цього всі рішення, на які посилаються про обрання секретарем Перегінця В.М. та заступника Кудрика О.Т. незаконні.
16.03.2011 року відбулася перша спроба захоплення депутатами приміщення сільської ради. Група депутатів Перегінець В.М.
Кривопишин О.П., Шупик В.М., Левченко О.І., Гарницький В.А. та колишній заступник Кудрик Олесь Тимофійович забігли у приміщення сільської ради, заблокували приймальню сільської ради, почали вимагати документацію та печатки, намагалися заволодіти гербовою печаткою та книгою реєстрації, але після втручання представників громадськості, які знаходилися у приміщенні сільської ради напад був відбитий. По даному інциденту було звернення до Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області.
Також хочу наголосити, що приймаючи 15.03.2011 року рішення про переобрання секретаря сільської ради Фоміної Е.Б. та заступника голови, депутати навмисно намагалися заблокували роботу сільської ради, так як, сільський голова офіційно, знаходився на лікарняному, а начебто призначені секретар ради
Перегінець В.М. та заступник Кудрик ,О.Т. до роботи не приступили, аж поки не захватили рейдерським шляхом державну установу, сільську раду 05.07.2011 року, а це більше як 3.5 місяці.
29.06.2011 року  головою сільської ради була скликана сесія у приміщенні сільської ради. Питання про недовіру голові не змогли розглянути, хоча воно було включене у порядок денний сесії. Рішення від 29.06.2011 року, про висловлення недовіри голові, на яке посилається група депутатів в т.ч. Перегінець В.М., є безпідставним, не зрозуміло де воно приймалося, та на якій сесії, а відтак чітко видно, що порушена процедура: скликання сесії, місця проведення сесії, проведення сесії, обрання лічильної комісії, голосування , без секретаря який мав би вести протокол сесії, без заслуховування звіту голови сільської ради, та недопущення до приміщення школи депутатів сільської ради, де проводилися збори-сесія.
Також 29.07.2011 року повторився сценарій проведення сесій, на яку не були допущенні депутати сільської ради, які не підтримують заколотників.
Під час нічного рейдерського захоплення сільської ради 05.07.2011 року, депутатами ради, заступником голови минулого скликання
Кудриком О.Т. та 20 чоловіками спортивної статури, були зламаті двері, при цьому спрацювала сигналізація (підтверджується листом з ВДСО). «вскрили» сейфи, заволоділи печатками (підтверджується копіями двох розпоряджень за підписом Перегінця В.М. з гербовою печаткою сільської ради старого зразка). «вскрили» сейф касира Бугери Л.П. (єдиний ключ, який знаходиться у неї, її саму не допустили до роботи). «Зламали» паролі на комп’ютерах, в т.ч. землевпорядника Прокопенка Г.В. (якого до речі також не допустили до роботи як і решту працівників сільської ради). В цьому захоплені «допомагала» міліція Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України , також на відео Озброєна рейдерська атака»працівник міліції, ховає пістолет в кобуру, яким погрожував мешканцям с. Софіївська Борщагівка. Також за «особливі заслуги» у захоплені сільської ради, до складу виконкому, включили колишнього дільничного інспектора, Сіренка Миколу Олексійовича, який має взаємини з працівниками Києво-Святошинської міліції.
Через сім днів 12.07.2011 року з сільської ради до прокуратури надійшов лист, з проханням надати дозвіл на виготовлення нової печатки. Виникає питання де ділася стара печатка, якою були завірені два розпорядження за № 97 та №98 підписані Перегінцем В.М, і чому
Перегінець В.М. не звернувся раніше з цього питання.
03.08.2011 року депутати сільської ради вчинили напад на палатки  ( заяви до Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України реєстраційними номерами  від 04.08.2011 року та інших), а 05.08.2011 року депутати разом з міліцією та виконавчою службою повторно потрощили майно громади.
Також, після захоплення сільської ради, не було ніякої передачі документації, печаток та офісної техніки, про що, було інформовано Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області, прокуратуру — Києво-Святошинського району, Київської області та Генеральну прокуратуру, Головне управління МВС України, Службу Безпеки України (копії додаються).
По даному інциденту, були звернення до Губернатора Київської області Присяжнюка А.Й., до комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією – Бевзу В.А., прем’єр міністру України – Азарову М.Я., Президенту України – Януковичу В.Ф.
Наслідки незаконного та насильницького перекладення владних повноважень та захоплення будівлі сільської ради, призвели до негативних наслідків:
1. Сільська рада повноцінно не працює. Людей пропускають вибірково  Працівники сільської ради не допущені до роботи, а на їхньому місці працюють інші люди . Не заслуханий на сесії звіт тимчасової комісії, а сама комісія розпущена, як результат прямої зацікавленісті депутатів Перегінця В.М., Шупика В.М., Левченка О.І., та особистої зацікавленісті, гр. Головка Олександра Яковича, який є членом новообраного виконкому, (дивіться на Sobo.org. ua додатки №1 до рішення № 6, 7 сесії 6 скликання), так як комісія виявила, що ці громадяни незаконно отримали земельні ділянки на себе та своїх близьких родичів, на мисі верхнього ставу р. Нивка, на території, яка згідно планування території та генерального плану села Софіївська Борщагівка є територією археологічних розкопок та досліджень .

мис річки Нивка археологічні розкопки рішення Перегінця Василя

мис річки Нивка археологічні розкопки рішення Головку Олександру

мис річки Нивка археологічні розкопки рішення Левченко Оксані Миколаївні

мис річки Нивка археологічні розкопки рішення Шупика Максима Валерійовича

Так само, особиста зацікавленість депутата виборчого округу №5 Гладкої Юлії Олександрівни, яка була звільнена з посади технічного секретаря в зв’язку з незаконною реєстрації довідки за № 3542 від 10.12.2010 року, яку ні землевпорядник ні сільський голова не підписували , яка після рейдерського захвату, 12.07.2011 року «вийшла» на роботу і на даний час працює знов у сільській раді (виникає запитання, на якій підставі?). Також до складу виконкому був обраний один із самовільних забудовників багатоповерхівок, поблизу м. Вишневе, Мартинов А.М. тобто проявляється особиста зацікавленість в узаконенні самочинно побудованих будівель. Також у звіті чітко були вказані корупційні схеми незаконного вилучення у громади села більше 100 га землі, та недоотримання більше 120 млн. грн. податків до державного бюджету. Депутати заколотники, цей звіт проігнорували, тим самим засвідчили свою «байдужість» до розвитку села, та зацікавленості у його приховуванні.
2. Всіх працівників сільської ради, після захвату сільської ради, не допустили на робочі місця. Вони неодноразово зверталися у відповідні органи. Виникає запитання, чому з ними не розрахувалися та не виплатили їм заробітну плату, а землевпоряднику Прокопенку Г.В. до того ще відпускні, соціальну та матеріальну допомогу. Так працівники не можуть отримати зароблені гроші вже протягом 6 місяців!!! Та їх не допускають та погрожують.
Свої погрози депутат Шупик В.М. та Левченко О.І. вміють гарно застосовувати. Так вони 02.05.201о року побили жительку села Кучерук, яка на той момент була вагітна, а її чоловік у наслідок побиття дістав струс мозку, та дві різані рани. 09.05.2011 року депутат Левченко О.І. побив громадянку Страшенно Н.. Заяву цієї громадянки, я доручив вивчити та прийняти рішення голові комісії з законності та правопорядку Перегінцю В.М., але це питання не було розглянуте. (дивіться в Інтернеті сайт v-k.org.ua/pages/view/617 та статтю Пане депутате сільради, а навіщо вам Силка?).
3. У приміщені сільської ради цілодобово знаходяться люди спортивної статури, та державна служба охорони (за чий рахунок і на підставі яких договорів?), які перетворили приміщення сільської ради у гуртожиток. Також вони вдень чергують біля дверей, та вибірково пропускають людей у приміщення сільської ради. Хоча після побиття Кудриком О.Т. та охороною жителів села в Софїівсько-Борщагівській сільськкій раді, які приходили по своїм робочим питанням, на початку  грудня 2011 року її»терміново» забрали, бо надвигалися вибори м. Вишневому. Дана охорона під командуванням Заславського М. себе «вдало» показала результатами виборів — де переміг член з Партії Регіонів.
4. За цей період з 05.07.2011 року по сьогоднішній день з боку представників ради, були допущені ряд порушень чинного законодавства. Безпідставно змінений склад депутатських комісій, замінені голови комісій без обговорення.  Безпідставно переобраний склад виконавчого комітету сільської ради, без обговорення та заслуховування звіту кожного члена виконкому. Приймаються незаконні рішення. Наприклад: надається дозвіл виконавчого комітету на будівництво молодіжного центру гр.. Петровському В.П., на ділянці по вул. Гагаріна. На дану земельну ділянку Софіївсько-Борщагівська сільська рада рішенням № 50 від 02 липня 2009 року на підставі протесту прокуратури Києво-Святошинського району від 05.06.2009 року за №Н-46, скасувала рішення сесії за № 15 від 23.12.08 року про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення СПД  Петровському В.П.  Надається дозвіл на розробку технічної документації авто гаражному кооперативу «Олімпієць», та підписується акт погодження та передачу межових знаків від 20 січня 2011 року Пере гінцем В.М., хоча він не мав на те право.
Одночасно громада с. Софіївська Борщагівка зверталася з письмовими заявами, щодо вирубки беріз, біля пам’ятника невідомому солдату , та засипання природоохоронної зони річки Нивка по вул.  Пушкіна, до Міжрайонної природоохоронної прокуратури, яка листом за № 80-64-11 від 12.09.2011 року, дала відповідь про те, що рішенням за № 250 від 10.09.2011 року виконавчий комітет Софіївсько-Борщагівської сільської ради надав дозвіл на рубку дерев, які вже були зрубані, а по засипанню природоохоронної території виконком надав рішення за № 269 від 13.09.2011 року (лист від державної екологічної інспекції за № 3612/07-13 від 16.09.2011 року). Виникає запитання невже виконавчий комітет практично кожного дня породить засідання та приймає рішення?
5. Не законно звільнений, виконуючий обов’язки заступника голови Дідковський А.В., батько багатодітної родини (копії додаються).
6. Також не виконується постанова за № 2-4а-2445від 25.01.2011 року, яка надійшла на адресу сільської ради та виборчої комісії, про зобов’язання сільської виборчої комісії с. Софіївська Борщагівка оголосити результати виборів в окрузі № 22, на підставі протоколу дільничої виборчої комісії №13068, та постанова ВП №24171690 від 31.03.2011 року про обрання депутатом даного округу Ященко Тетяни Михайлівни.
7. Після захвату сільської ради 05.07.2011 року, рейдери неодноразово виносили мішки з паперами, в яких люди знаходили порвані документи. Серед паперів ,які знищувалися була знайдена заявка на видачу готівки, та перерахування коштів на вкладні рахунки від 12 вересня 2011 року. Цей документ підписаний Пере гінцем В.М. та головним бухгалтером Прус О.М., касиром у цьому документі зазначена Бугера Людмила Миколаївна, але Бугеру Л.М. 05.07.2011 року до роботи не допустили, і вона аж ніяк не могла 12.09.2011 року отримувати готівку.
Цей перелік можна було б доповнити, але адміністрація сільської ради відмовляється, надавати будь-яку інформацію та матеріали, які можна було б використати, як докази про численні порушення закону Пере гінцем В.М. та Кудриком О.Т., та громадянами які знаходяться в приміщенні сільської ради.

Крім того Київський апеляційний адміністративний суд по справі №2а-3418/11 від 01.06.2011 року виніс постанову згідно якої — Визначити протиправним та нечинними рішення Софіївсько-Борщагівської сільскої ради від 15.03.2011 року за № 1 «Про відкликання секретаря сільської ради, секретаря виконкому» №2 «Про обрання секретаря сільскої ради Перегінця В.М.» № 3 «Про відкликання заступника сільського голови по виконавчій роботі» № 4 «Про обрання заступника по виконавчфй роботі Кудрика О.Т.»

КААС від 08.12.2011 року, по справі 2а-3418/11 Фоміна Е.Б, Перегінець В.М., Василенко Кудрик О.Т.

КААС від 08.12.2011 року, по справі 2а-3418/11 Фоміна Е.Б, Перегінець В.М., Василенко Кудрик О.Т.

Після захоплення приміщення Софіївсько-Боорщагівської сільської ради з 05.07.2011 року до 08.12.2011 року депутати-рейдери провели 3 сесії.
Сьома сесія відбулася 29.07.2011 року тривалість сесії 40 (сорок?) хвилин прийнято 240 рішень. Депутатів які не підтримували захоплення сільської ради не пустили на сесію.
Восьма сесія  відбулася 29.09.2011 року, було прийнято 170 рішень тривала сесія 1 годину 40 хвилин. Депутатів які не підтримували захоплення сільської ради не повідомили про сесію.
Дев’ята сесія відбулася 22.11.2011 року, і  знову депутатів які не підтримували захоплення сільської не повідомили про проведення сесії.
По даному факту депутат Мудрий І.В. подав скаргу до Прокуратури Київської області та Генеральної прокуратури.
Деякі порушення допущені Перегінцем В.М. та депутатами сільської ради, під час проведення  8 сесії 6 скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 29.09.2011 року.
Перегінець В.М. поставив питання, про затвердження проектів землеустрою. Землевпорядник Якимаха О.О. почала зачитувати  прізвища ім’я та по батькові громадян, місце розташування земельної ділянки та площа .При цьому, за цей час вона зачитала 32 прізвища громадян, не розділяючи проекти землеустрою від технічної документації, та затвердження проектів щодо зміни цільового призначення земельної ділянки. Що є грубим порушенням, так як це юридично різні документи, Перегінець В.М. після  оголошення  списку землевпорядником, зразу поставив питання на голосування, але депутат Бугера С.М. зауважив дослівно:- «Є питання по трьом ділянкам, де по 0,47 га».  (Верещакова О.М., Верещакова А.В., Верещаков В.В. по одній адресі різними площами вул. Київська 8б, де розташовані 16 електричних кабелів по 10 кВ, оптоволоконний та телефонний кабель, 2 труби газу високого тиску. Даний технічний коридор, де роздані земельні ділянки цим громадянам, є республіканського призначення). Але, Перегінець В.М. слухати не хотів, а зразу поставив на голосування, хоча депутати Фоміна Е.Б., Бугера С.М., Кузьміч А.М., просили дане питання обговорити по кожному громадянину окремо. Окремо не було виділено затвердження технічної документації та затвердження  проектної документації по земельним ділянкам, які знаходяться під посиленим контролем та розглядом Держкомзему, Києво-Святошинським управлінням по земельним ресурсам, прокуратурою Києво-Святошинського району. Рішення 38 та 39 сесій, (масив 61,85 га по вул. Білогородська, Тарасівська, Бишівська, Затишна),  по яким надавали дозвіл на розробку проекту землеустрою були вилучені прокуратурою Києво-Святошинського району та на них відповідно зроблені протести прокурора. Якимаха О.О. почала зачитувати прізвища, адресу та площу земельної ділянки. Першою була Кулах Валентина Сергіївна, провулок Боголюбова 8, площа 0,07 га., при цьому з якого цільового призначення на яке змінюється, землевпорядник Якимаха О.О. не вказувала, при цьому  в державній податковій інспекції земельна ділянка на Кулах В.С. не зареєстрована, і за неї не сплачується земельний податок. Виникає питання, чому на сесію виноситься питання про дану земельну ділянку, якщо земельний податок за неї не сплачений? Щодо зміни цільового призначення (якого саме призначення землевпорядник не сказала та не зазначила), по вул. Івана Франка 10, та 12, при цьому вона зазначила дослівно: – «Там теж питань ніяких нема, в генеральному плані вже закладена зміна». Виникає питання, невже генеральний план села Софіївська Борщагівка затверджений, та по ньому, можна без висновку «УкрНДІпроцивільсільбуд», надавати дозвіл на зміну цільового призначення по земельним ділянкам? На даний час, генеральний план села Софіївська Борщагівка незатверджений та знаходиться в стадії погодження, та громадського обговорення, і без висновку «УкрНДІпроцивільсільбуд» надавати дозвіл, на зміну цільового призначення земельної ділянки, — не можна. А ось у відповідь від в.о сільського голови Перегінця В.М. за № від значиться, що генеральний план села знаходиться в завершеній стадії.
Рішення про затвердження проректу землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється на землі комерційного використання гр. Верещакову Віталію Вікторовичу за № 66 від 29. вересня 2011 року підписане в.о. сільського голови Перегінцем В.М.. , а на цій ділянці технічний коридор республіканського значення ( розміщення двох газових труб високого тиску, Київської каналізації, та кабелі електричні та телефоні).

рішення Верещакову про затвердження проекту зміну цільового призначення

Також у червні 2011 року, до Держкомзему направлений лист, по
гр. Татосяну Рубіку Андраніковичу, за земельну ділянку площею 0,5 га по вул. Промислова, яку він використовує не за цільовим призначенням, реакції не має.
Також Виконавчий комітет Софіївсько-Борщагівської сільської ради надав дозвіл гр.. Петровському Володимиру Прокоповичу будувати молодіжний центр по вул.. Гагаріна, 28а. Видно гр.. Кудрик О.Т. та Шумейко С. (який був депутатом 5 скликання, а зараз в виконкомі) забули про протест прокуратури Києво-Святошинськогорайону за № Н-46 від 05.06.2009 р та про рішення сільської ради за № 50 від 02.07.2009 року яким вони скасували рішення за № 15 від 23.12.2008 року, на підставі якого гр.. Петровський В.П. виготовив (уявіть) – Державний акт на право приватної власності з цільовим призначенням – під розміщення молодіжного центру? При цьому в.о. сільського голови Перегінець В.М. у відповіді за № 932 від 16.11.2011 року вказує – гр.. Петровський В.П. веде будівництво згідно чинного законодавства. В також в даній відповіді сільська рада повідомляє, що дозволи на будівництво в районі р. Нивка по вул.. Васнецова сільська рада не надавала, також не було змінено цільове призначення наданих земельних ділянок. А як же рішення сілької ради про зміну цільового призначення надані Шупик Максиму Валерійовичу (сину депутата 5 скликання голови земельної комісії Шупика В.М.),  Головку Олександру Яковичу (який після 05.07.2011 року вели в склад виконавчого комітету сільської ради), Коваль Івану Петровичу, Левченко Оксані Миколаївні (дружині депутата 5 скликання Левченка О.І.)- це тількі поверхневі порушення сільської ради під «головуванням» в.о. сільського голови Перегінця В.М.. Про це свідчить і лист від Прокуратури Київської області за № 05/3-920 вих-н від 19.12.2011 р .

Депутату Моцак В.П. яка робила запит на отримання публічної інформації в Софіївсько-Борщагівської сільську раду, щодо Тимчасової комісії з питань законності та доцільності виділення земельних ділянок за період 2006-2010 рр., їй сільська рада дала відповідь за № 968 від 24.11.2011 року, що тимчасова комісія розпущена, а як же за слухання звіту  цієї комісії? Звіті чітко були вказані корупційні схеми незаконного вилучення у громади села більше 100 га землі, та недоотримання більше 120 млн. грн. податків до державного бюджету. Депутати заколотники та в.о. сільського голови Перегінець В.М., цей звіт проігнорували, тим самим засвідчили свою «байдужість» до розвитку села, та зацікавленості у його приховуванні.
Також при ведення в експлуатації магазину «Арктика» та двох десятиповерхових будинків по вул.  Боголюбова та вулиці Академіка Амосова,  не були укладені інвестиційні угоди.
Також на колегії райдержадміністрації, яке відбулося 22 грудня 2011 року Начальник районного контрольно-ревізійного відділу Віталій Зубченко доповів, що за результатами ревізії використання бюджетних коштів у Софіївсько-Борщагівські    й сільській раді виявлено порушень на 965,59 тис. грн..
Восени 2011 року на території села два рази розповсюджувалася газета «Собор» , яка містила брехливу інформацію, щодо життя сільської громади, та розхвалювала депутатів-бандитів, уводячи в оману селян. У розділі засновників значилися районна державна адміністрація Києво-Святошинського району, про що був зроблений відповідний запит (копія додається).
05.01.2012 року сталася подія, яка з новою силою спалахнуло все село, приблизно 17.00 годині до приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради приїхав голова Києво-Святошинської районної ради – Луцюк В.В., у присутності якого депутати-бандити Перегінець В.М., Шупик В.М., Левченко О.І., Коробчук М.Г. забрали у секретаря сільської ради Фоміної Е.Б. гербову печатку, погрожуючи Фоміній Е.Б.
06.012012 року о 15.00 год. розпочалася сесія з прийняття бюджету. На сесії головував депутат Перегінець В.М.. Тобто з моменту передачі печатки, а відтак підготовки відповідного розпорядження про проведення сесії, було менше доби, що є порушенням чинного законодавства.
На сесії не був заслуханий звіт виконання та використання бюджету за 2011 рік, а сам бюджет на 2012 рік був прийнятий без розгляду та був прийнятий одним пакетом. Зауваження депутата Кузьмича А.М. з приводу не законності прийнятого бюджету таким чином, головуючий на сесії Перегінець В.М. та інші депутати не врахували.

Так що не відомо скільки і куда розподілилися кошти Софіївсько-Борщагівської сільскої ради за 2011 рік.

Реклама