Заславський М.

Софіївсько-Борщагівський осередок Партії Регіонів Києво-Святошинського району знаходиться під тотальним контролем , в минулому головою Києво-Святошинською районною державної адміністрації, Заславським Михайло Віталійович, який на теперішній час, керує Києво-Святошинською районною організацією Партії Регіонів, та який активно втрутився у вибори 11.12.2011 року які відбувалися в м. Вишневе. За командою Заславського М.В. який разом зі своєю командою «бритоголових», (які теж приймали участь у рейдерському захопленні приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05.07.2011 року), нахабним злочиним шляхом вкидували в урни для голосування цілі оберемки бюлетнів, і різко зникали.

Тепер про Софіївську Борщагівку, почнемо з витоків створення  осередку Партії Регіонів в с. Софіївська Борщагівка, засновником був депутат 5-го скликання Янченко Микола, який ходив по всіх хатах, розказував «небилиці» про золоті гори, про добробут, підвищення зарплати та пенсії — які партія зробить для людей, знаходив наївних та зразу ж виписував партійний квиток. Але, перед самими виборами в жовтні 2010 року, вище керівництво Парії Регіонів, відсовує Янченка Миколу, та на вибори ставить свого кандитата на голову сільмської ради, голову осередка Костенка Вадима, та надіялися, що на виборах 31.10.2010 року «підтасують» результати. Але не так, склалося, як гадалося, люди, громада села 75% голосів проголусувала за Денисенка Юрія Миколайовича.

Невтішився результатами виборів в с. Софіївська Борщагівка, Партія Регіонів, до якої увійшли депутати 6-го скликання Шупик Валерій Михайлович Левченко Олександр Іванович (були членами Партії Сильна Україна -Тігіпка),  Кривопішин Олексій Павлович, Перегінець Василь Миколайович, Розпутній Анатолій, Бондаренко, Коробчук Микола Григорович, Бабій Ігор Станіславочич, та інші які 05.07.2011 року о 03.00 год. захопили приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради. В цьому, їм активно допомогала еліта Партії Регіонів Достатній Андрій Федорович та Заславський Михайло Віталійович, та в минулому працівники правоохоронних органів Сіренко Микола Олексійович, Головко Олександ Якович, та на той час діючі Заводнюк Олександр Анатолійович (опер) та дільничий Підлісний Євген Миколайович.

Коротка інформація:

Депутат Перегінець В.М. в минулому працівник міліції начальник державної патрульної служби уКиївській області, за два роки до пенсії був звільнений, офіційна версія – вийшов не пенсію, не офіційна – проти нього була порушена кримінальна справа – за вбивство.

Депутат Кривопишин О.П. бувший працівник ДАІ – був звільнений за порушення дисципліни.

Депутат Шупик В.В. бувший працівник міліції, був звільнений за порушення дисципліни.

Депутатат Шупик В.М. та Левченко О.І. у 2010 році Києво-Святошинським РУГУ МВС України була порушена кримінальна справа, по факту побиття вагітної жінки Кучерук та її чоловіка.

05.07.2011 року група депутатів Перегінець В.М., Шупик В.М., Шевченко О.І., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. та минулий заступник голови Софіївсько – Борщагівської сільської Кудрик О.Т. о 3.00 год. вдерлися при приміщення  Софіївсько-Борщагівської сільської ради, яке було під сигналізацією, взломавши двері та сейфи. На сьогоднішній день, по даному факту після

Під час виборів у жовтні 2010 р. його дружина Новикова В.В. була головою дільничої комісії. Під час підрахунку голосів по депутатам у приміщенні виборчої комісії нікого не було з кандидатів та спостерігачів так як Новикова попросила звільнити приміщення. Депутатаа Гарницький В.А. під час виборів у жовтні 2010 р його дружина Гарницька О.Б. була СВК  (головою сільської виборчої комісії). Є рішення апеляційного суду, що Гарницький не є депутатом, але Гарницька О.Б. це рішення не виконує. На саму Гарнцьку О.Б. Києво-Святошинського району, для порушення кримінальної справи Києво-Святошинської прокуратури, матеріали справи вихідний номер з УДСБЗ № 12/2349 від 14.04.2011 р. вхідний номер прокуратури № 1532 від 18.04.2011 р.

Депутат Гладка Ю.О. працювала у сільській раді діловодом. У січні 2011 року була звільнена. Було виявлено та доведено, що вона самовільно видала та зареєструвала довідку без підпису землевпорядника та голови.

16.03.2011 року депутати Перегінець В.М., Кривопішин О.П., Шупик В.М., Левченко О.І., Гарницьким В.А., та бувший заступник Кудрик О.Т. намагалися заволодіти пачатками та документами, але ми тоді напад відбили.

06.07.2011 року коли із захопленого приміщення  виходили депутати Кулік С.Ф. та Кривопишин О.П., вони проти людей застосували силу, а син депутата Кулік С.Ф. застосував зазовий балончик, цей факт зафіксований міліцією та працівниками швидкої допомоги.

03.08.2011 та 05.08.2011 року депутати Шупик В.М.,
Левченко О.І., зчинили на палатки та людей, ці факти фіксувалися на відео, писалися заяви людей до міліції, але реакції ніякої. Явні ознаки зацікавленості міліції не порушувати кримінальної справи.

Не зрозуміла реакція голови районної державної адміністрації Заславського М., який приїхав 05.07.2011 року, в день захвату рейдерського захвату, до сілької ради, розмахував якимсь папірцем, та заявляв, що все що відбувається законно, це так само зафіксовано на відео. Заславським М. приїзжав декілька разів, що є прямим втручанням у місцеве самоврядування.

Далі осередком Партії Регіонів в с. Софіївська Борщагівка, відбуваються дивні речі в вересні скликаються збори, але запрошують не всіх, а лише «перевірених» членів. Крім цього на зборах Достатній Андрій Федорович оголошує саморозпуск членів осередку Партії Регіонів, начебто за те, що вони не платять членські внески.

Кривопішин Олексій Павлович, Достатній Андрій Федорович

В подальшому не вручаючи членам Партії Регіонів виписки з протоколу засідання (зборів), створюється новий очищених осередок Партії Регіонів с. Софіїввська Борщагівка, яким командує Достатній А.Ф. під чутким керівництвом Заславського М.В., а рядових членів, які не підтримують злочинні дії виключають із списку…

p.s. шановні користувачі прохання надсилати коментарі, які увійдуть у нові статті з повагою….

Реклама