Громада села Софіївська Борщагівка зверталася до природоохоронної прокуратури Київської області стосовно зрізання беріз, в с. Софіївська Борщагівка по вул. Леніна, біля пам’ятника невідомому солдату. Комісія 25.08.2011 року виїжджала на місці, і дійсно зафіксувала факт зрізання дерев.

Міжрайонна природоохоронна прокуратура, листом від 12.09.2011 року за № 80-64-11, надала відповідь про те, що згідно рішення виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району від 10.09.11 №250, виконавчий комітет Софіївсько-Борщагівської сільської ради надав згоду на рубку дерев біля пам’ятника невідомому солдату, який розташований по вул. Леніна, в с. Софіївська Борщагівка та вирішив привести в належний стан вказану територію з насадженням нових дерев. І ні слова не описується про меморіально-паркову зону де монумент танка (вірніше самохідної установки).

Громада села Софіївська Борщагівка зверталася до природоохоронної прокуратури Київської області стосовно засипання природоохоронної зони р. Нивка вул. Пушкіна 1-а біля магазину «Софія», який належить гр. Гарапачу Андрію Івановичу (дуже близька людина до депутата вул. Пушкіна – Шупика Валерія Михайловича). І Міністерство охорони навколишнього природного середовища державна екологічна інспекція в київській області листом від 16.09.2011 року пише —  Рішенням виконкому Сфієвсько Борщагівської сільської ради від 13.09.2011 № 269, земельна ділянка зазначена у зверненні надається для розміщення дитячого майданчика. Але, всі хто проїжджає по вул. Пушкіна, за містком біля магазину бачить новий паркан, точнісінько такий як і напроти, де авто мийка, який належить гр. Шупику Сергію Васильовичу (який до речі практично родич депутату з вул. Жовтнева – Левченко Олександру Івановичу). А, де обіцяна дитяча площадка, та не видуться роботи по встановленню дитячого майданчика?

Також дивно, що тільки після звернення громади села Софіївська Борщагівка, та приїзду відповідних комісій виконавчий комітет Софіївсько-Борщагівської сільської ради, який очолює депутат Перегінець Василь Миколайович, надається рішення виконкому села, та  без скликання самого виконкому, та в різні дні, невже виконком став збиратися практично не щодня???

Додатки:

Прокуратура України

МІЖРАЙОННА ПРИРОДООХОРОННА ПРОКУРАТУРА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03179, м. Київ, в\ \. Верховинна, 87, тел./факс 424-03-23
Громаді с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, 08131

Міжрайонною природоохоронною прокуратурою Київської області проведена перевірка колективного звернення Прокопенка Г.В. та ін. щодо законності рубки дерев в меморіально-парковій зоні, біля пам’ятника невідомому солдату, який розташований по вул. Леніна, в с. Софіївська Борщагівка та законності будівництва магазину «Водолій», який розташований по вул. Леніна, 21-а в с. Софіївська Борщагівка.

Перевірка проведена із залученням Державної екологічної інспекції в Київській області.

Встановлено, що згідно рішення виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району від 10.09.11 №250, виконавчий комітет Софіївсько-Борщагівської сільської ради надав згоду на рубку дерев біля пам’ятника невідомому солдату, який розташований по вул. Леніна, в с. Софіївська Борщагівка та вирішив привести в належний стан вказану територію з насадженням нових дерев.

Згідно інформації ДП «Український державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного сільського будівництва» ДП «УкрНДІпроцивільсільбуд» від 01.09.11 територія на якій розміщено пам’ятник невідомому солдату, який розташований по вул. Леніна, в с. Софіївська Борщагівка, відповідно до генерального плану с. Софіївська Борщагівка є меморіальною зоною.

Відповідно до п. 9 Постанови КМУ від 01.08.06 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» передбачено видалення земельних насаджень на території меморіального комплекс} та кладовищ здійснюється за рішенням балансоутримувача без сплати їх відновної вартості.

Враховуючи викладене, ордер на знесення зелених насаджень на території на якій розміщено пам’ятник невідомому солдату, який розташований по вул. Леніна, в с. Софіївська Борщагівка в даному випадку не потрібний.

У зв’язку з наведеним, підстав для прокурорського реагування не вбачається.

Щодо законності будівництва магазину «Водолій», який розташований по вул. Леніна, 21-а в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району звернення направлено 18.08.11 до Інспекції державного архітектурного-будівельного контролю в Київській області. Про результати перевірки Вас буде повідомлено Інспекцією державного архітектурного-будівельного контролю в Київській області

В.о. міжрайонного природоохоронного прокурора Київської області

О.Гуцуляк

  УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

03680, м. Київ, І. Лепсе,4 , тел./факс (044) 454-05-56  

Про розгляд зверненняГромаді с. Софіївська Борщагівка

Державна екологічна інспекція в Київській області в межах повноважень розглянула колективне звернення мешканців с. Софіївська Борщагівка щодо проведення робіт по вул. Пушкіна 1-а біля магазину «Софія» яке надійшло від міжрайонної природоохоронної прокуратури Київської області і повідомляє.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції в Київській області, з виїздом на місце, здійснено перевірку тверджень, викладених у зазначеному зверненні і встановлено, що дійсно за вище вказаною адресою облаштовано земельну ділянку приблизною площею 5 соток.

Рішенням виконкому Сфієвсько Борщагівської сільської ради від 13.09.2011 № 269, земельна ділянка зазначена у зверненні надається для розміщення дитячого майданчика.

На час перевірки будь які роботи на вказаній земельній ділянці не проводились.

За результатами перевірки в. о. голови Софієвсько Борщагівської сільської ради надано припис щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства при використанні земель на території с. Софієвська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

Начальник

В.Г. Сидоренко

Ілюшин 454 04 67

Реклама