В інтернеті практично нічого не залишилося про «бурхливу» діяльність гр. Перегінця Василя Миколайовича, добто служба підчистила «підмочену» репутаціію», але дещо залишилося.

Дивимося, що є.
«Божественні» лайт-бокси 09:42

Столичні вулиці і метрополітен заполонили бокси з рекламою «Відчуй силу змін!». До «божественних» лайт-боксів причетні нетрадиційні церкви, зокрема «Посольство Боже» на чолі з духовним наставником нинішнього мера — Сандеєм Аделаджі. На перехожих з лайт-боксів дивляться начальник ДПС ДАІ в Київській області Василь Перегинец, міс Україна-2007 Лиця Роман бізнесмен Петро Кучугурний, чемпіон світу по фехтуванню Володимир Лукашенко і колишній футболіст київського «Динамо» Стефан Решко.
Політики побачили в цьому початок кампанії по виборах мера. «Успіх нинішнього мера на минулих виборах багато в чому був забезпечений прихожанами всім відомої концесії. Черновецкий хоче повторити цей трюк», — розповів депутат Київради Дмитро Андрієвській.
Одна з осіб рекламної кампанії організації «Сила змін» — Володимир Лукашенко чемпіон світу по фехтуванню, на плакаті із зображенням якого написано «Бог повернув мені батька», — розповів подробиці своєї участі в акції. «Це соціальний проект, який направлений на те, щоб показати проблеми нашого суспільства — алкоголізм, бандитизм, руйнування сім’ї. І всі люди, які беруть участь в цій кампанії, і я зокрема, роблять це безкорисливо», — розповів він. За словами Лукашенко, проект не закликає ходити в якусь певну церкву. «Людина сама в праві вибирати», — вважає чемпіон.
В той же час він не став заперечувати, що є прихожанином однієї з християнських церков. Правда, відмовився сказати, в яку. Спортсмен також акцентував, що «Сила змін» — це не проект Києва. «Цей проект пройшов вже в 20 містах миру, включаючи Росію і Канаду», — заявив він. Проте конкретні міста і дати проведення акцій чемпіон не назвав.
На «гарячій лінії» запевняють, що проект підтриманий всіма ортодоксальними православними церквами, зокрема Українською православною церквою Київського і Московського патріархатів, Українською автокефальною церквою і протестантами.
Голова прес-служби Української православної церкви Київського патріархату архімандрит Евстратій сказав, що їх Церква не бере участі в цьому проекті. «Вище духовенство церкви не має ніякого відношення до «Відчуй силу змін!», — прокоментував архімандрит Евстратій.
В той же час старший пастор «Посольства Божого» Сандей Аделаджа не став приховувати своєї участі в цьому проекті. «Силу змін» підтримує не тільки наша організація, але і багато інших, зокрема харизматичні, — сказав він.
— Цим ми вирішили оздоровити країну, утомлену від політики». За словами пастора Сандея, проект здійснюється за рахунок грошей братів і сестер за кордоном, а також за пожертвування українських громадян.
У церкві «Перемога», якою керує соратник Сандея Аделаджі Генрі Мадава, секретарі повідомили, що нічого не знають про цей проект. Не знають, хто стоїть за цим проектом, і в Асоціації зовнішньої реклами України.
Виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами України Роман Паламарчук розповів, що оренда одного щита розміром 3х6 метра може обходитися в 550-800 доларів в місяць, сіті-лайта — 250-400 доларів. Реклама на світильниках балюстради ескалатора коливається в районі 100-150 доларів.
Якщо врахувати, що скоро меру Києва Леоніду Черновецкому може здорово стати в нагоді перевірений електорат «Посольства Божого», то, швидше за все, Сандею Аделаджі можуть робити знижки на зовнішню рекламу в місті, а в метро — і зовсім розміщувати безкоштовно. Подібне допускають і в Асоціації зовнішньої реклами.

посилання на сайт Божественні» лайтбокси — Православний портал — ΛΟΓΟΣ // Orthodox

«Божественні» лайтбокси. 09:42. Столичні вулиці і метрополітен заполонили бокси
з рекламою «Відчуй силу змін!». До «божественних» лайт-боксів причетні

logos.at.ua/news/2007-11-08-183
 
Далі дізнаємося що гр. Перегінаць Василь Миколайович був членом СХПУ (Спілки християнських письменників України )

 
Інтерв’ю з Романом Корнійко
04.03.2011 19:52
На сьогоднішній день членами Спілки християнських письменників України являються 76 осіб, серед них:
• Шаповалов Костянтин Андрійович (голова Спілки християнських письменників України, пастор церкви «Ранкова Зірка»);
• Савочка Пилип Михайлович (пастор церкви «Спасіння») та Вознюк Віталій Володимирович (пастор церкви «Емануїл») — Голови «Релігійного Центру Божа Церква України»;
• Балюк Сергій Васильович (Голова Закарпатського об’єднання християнських євангельських церков Живого Бога);
• Грисенко Борис Саулович (пастор Київської єврейської месіанської общини);
• Павлюк Петро Аркадійович (ректор Гуманітарно-теологічного Інституту, доктор, професор);
• Малюк Володимир Іванович (відомий український вчений, доктор медичних наук, професор);
Перегінець Василь Миколайович (начальника ДПС ДАІ у Київській обл.);

Історія
Перша Установча Конференція Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України» відбулась 28 січня 2007 року в місті Києві. Тоді християнські письменники відкрито заявили про себе як про силу, що має намір принести в культурне середовище нашої країни те, в чому ми всі маємо відчутну потребу – духовність, етику та мораль, як їх розуміють істинно віруючі християни. Для досягнення цієї мети у спілці християнських письменників України об’єдналися християни всіх конфесій.

В Спілці християнських письменників України об’єдналися християни різних конфесій, представники сходу і заходу, півночі і півдня, різного віку й статі, прозаїки, поети та публіцисти, ті, хто пише, і ті, хто видає твори.

Головою Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України» обрано пастора помісної Київської церкви «Ранкова Зірка» Костянтина Андрійовича Шаповалова.

До Ради, як до вищого керівного органа Спілки, обрано таких відомих у християнському суспільстві осіб, як єпископ Пилип Савочка, єпископ Віталій Вознюк.

В Установчій Конференції Спілки прийняли участь та виступили християнські письменники: Звіришин Марія (м Стрий, Львівська обл.), Семчук Анастасія (м. Бровари, Київська обл.), Коник Олег (м. Скадовськ, Херсонська обл.), Монда Юрій, Евдокімова Тетяна, Перегінець Василь (м. Киів) та багато інших.

Спілка християнських письменників України, насамперед, ставить перед собою такі завдання:
1. Зібрати разом всіх, хто пише книги на християнську тематику;
2. Об’єднати їх єдиними стратегічними цілями з метою активно впливати на всі соціальні та духовні процеси в суспільстві;
3. Домагатися впливу християнських письменників на суспільство завдяки тому, що вони є культурним та інтелігентним прошарком суспільства, провідниками передових ідей, носіями істинних, біблійних моральних цінностей.

На цей час створені місцеві Осередки Спілки християнських письменників України в таких регіонах: Київська обл., Львівська обл., Херсонської обл., Донецька обл., Волинська обл., Одеська обл., Чернігівська обл., Тернопільська обл., Сумська обл., Вінницька обл., Дніпропетровська обл., а також в містах Севастополь, Київ та Сімферополь.

24 грудня 2010 року Спілка християнських письменників України була зареєстрована в Міністерстві юстиції України і набула офіційного статусу всеукраїнської громадської організації.

Під час опитування свої голоси за Романа Івановича віддала Українська Автокефальна Православна Церква (Митрополит Мефодій), Всеукраїнський союз церков християн віри євангельської п’ятидесятників (Михайло Паночко), Всеукраїнський Союз Церков Євангельських християн-баптистів (В’ячеслав Нестерук), Об’єднання церков «Спасіння» (Пилип Савочка), Братство незалежних церков та місій Євангельських християн-баптистів України (Сергій Дебелинський), Собор незалежних євангельських церков (Анатолій Калюжний), релігійні організації Союзу Церкви Божої України (Олексій Демидович), «Релігійний Центр Божа Церква України» (Віталій Вознюк), СХПУ та 10 видавництв.
— Без такого чудового колективу, який є у «Отчому домі» я б ніколи не зміг досягнути тих результатів, які на сьогоднішній день ми маємо. Ці нагороди — не моя заслуга. Це заслуга колективу. Ми стараємось, в першу чергу, робити все, як для Бога. І на першому місці у нас інтереси дитини, а не нагороди. Ми будемо старатись зробити, скільки нам дозволять сили, а все інше оцінять люди, оцінить Бог, — зазначив цьогорічний переможець.
Голова організації, Костянтин Шаповалов розповів про причини виникнення Спілки, аналогічної якій немає зараз ні в Росії, ні в Білорусі, ні в жодній з країн пост-радянського простору. Однією з них є та, що до Національної Спілки Письменників приймають тільки тих авторів, які мають у своєму доробку виключно художні твори. Авторам, які пишуть на християнську тематику, не було раніше де зібратися з колегами, не було можливості обмінятися досвідом, допомогти один одному…

посилання на сайт Головна — Сайт СХПУ

4 бер. 2011 Нещодавно Спілка християнських письменників України(СХПУ) провела
Всеукраїнський Фестиваль християнської малої прози. Ця подія

http://www.shpu.com.ua/index.php?option…2
 
 
 
Є Перегінець Василь Миколайович і в посилані на «Отчий дім»
Але яким би щирим не було бажання зробити знедолених дітей щасливими, душевного тепла для цього замало — потрібні ще й гроші. «Отчий дім» невдовзі має розширити свою площу. Необхідні кошти на Програму сімейного виховання. Працівники фундації дуже вдячні усім, хто надавав допомогу. А таких чимало: це голова Петрівської селищної ради Василь Мнишенко, майор міліції Юрій Рудик, начальник ВКМСН Києво-Святошинського РВ ГУМВС у Київській області, майор міліції Василь Перегінець, начальник ДПС ДАІ ГУМВС у Київській області, та багато інших.
Для тих, кому небайдужа доля дітей вулиць, повідомляємо адресу «Отчого дому»: 08141, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Петрівське, вул. Петрівського;
e-mail: info@otchiy-dim.org;
Лариса КОСТЕНКО.
 
 
 

Виникає запитання, яку книгу про Бога (якого) написав гр. Перегінець Василь Миколайович? Та чому коли дивися біографію членів СХПУ, завжди наткнеся як не на баптистів, то на якесь «біле братство»  ?

посилання на сайти

4 бер. 2011 … Савочка Пилип Михайлович (пастор церкви «Спасіння») та …
http://www.shpu.com.ua/index.php?…id… — Сохраненная копия — Похожие
4. Старший пастор
Пилип Михайлович Савочка — почесний доктор теології, єпископ об’єднання церков «Спасіння» та старший пастор центральної церкви «Спасіння». …
salvationchurch.com.ua/…/seniorpastor-ua.html?&… — Сохраненная копия — Похожие
5. Новини
19 чер. 2011 … Пилип Михайлович Савочка назвав три головні речі, які …
http://www.salvationchurch.com.ua/…/641-news-20110619-ua.html?&… — Сохраненная копия — Похожие
6. Официальный сайт церкви Утренняя Звезда
12 квіт. 2011… обрано такі відомі християнському середовищу духовні постаті, як-от: пастор і письменник Савочка Пилип Михайлович, м. …
http://www.morningstar.kiev.ua/news%5B4%5D.php
. Блог франшизы €кономная Авоська | Франч
У неділю, 7 лютого, на центральному служінні церкви під час проповіді під назвою «Вовки» старший пастор церкви «Спасіння» Пилип Михайлович Савочка зробив …
franch.biz/blog/franch/737/ —

 РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СПАСІННЯ
Лідер: САВОЧКА ПИЛИП МИХАЙЛОВИЧ. Адреса: 08132. Київська обл.. Києво-Святошинський район. місто Вишневе. Кількість членів: Телефон: …
civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/…/detail;… — Сохраненная копия — Похожие
 Савочка Пилип — Мои статьи — Каталог статей — Персональный сайт
4 дн. назад … Сегодня Филипп Михайлович Савочка, доктор теологии,. епископ Религиозного центра «Божья Церковь» ХВЕ Украины, куда входят …
uhm.ucoz.org/publ/1-1-0-23 —

1. Балюк Сергій Васильович — Вікіпедія
Балюк Сергій Васильович. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Перейти до: навігація, пошук. Сергій Васильович Балюк (*5 жовтня 1962, …
uk.wikipedia.org/…/Балюк_Сергій_Васильович — Сохраненная копия — Похожие
2. БАЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – ЄПИСКОП — ОБ’ЄДНАНА …
Он-лайн версія видання Закарпаття автентичне. Детальна інформація про: БАЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – ЄПИСКОП. Розділ ОБ’ЄДНАНА …
who-is-who.com.ua/bookmaket/…/42/350.html — Сохраненная копия — Похожие
3. Балюк, Сергей Васильевич — Генштабъ
28 мар 2011 … Балюк Сергей Васильевич. Балюк, Сергей Васильевич.jpg. Председатель Всеукраинской политической партии «Экология и социальная …
genshtab.info/index.php?title=Балюк,_Сергей… — Сохраненная копия — Похожие
4. Балюк Сергій — Мои статьи — Каталог статей — Персональный сайт
5 дн. тому … Вже через 12 років, у квітні 1992 року, Сергій Балюк розпочав … будучи рукоположеним у єпископи, Сергій Васильович Балюк. На …
uhm.ucoz.org/publ/1-1-0-16 — Сохраненная копия — Похожие
5. Реєстр політичних партій — Мiнiстерство юстицiї України
94, Всеукраїнська Політична партія — Екологія та Соціальний захист, 07.11.2003 №9-п.п. м.Київ, вул. Харківське шосе, б. 160, Балюк Сергій Васильович …
http://www.minjust.gov.ua/0/499 — Сохраненная копия — Похожие
6. Балюк Сергій Васильович | ВЫБОРЫ-2007
9 окт 2007 … Прізвище, імя, по батькові: Балюк Сергій Васильович. Число, місяць, рік народження: 1962 р. Громадянство: громадянин України …
www2.segodnya.ua/candidates/…/11994.html — Сохраненная копия — Похожие
7. JobCast. Запрос: «сергей васильевич».
Балюк Сергей. Резюме Балюк Сергей Васильевич Должность: менеджер ( с перспективой профессионального роста). Место проживания: г. Днепропетровск, ул. …
jobcast.com.ua/search.php?s… — Сохраненная копия — Похожие
Б — Укрпромбанк: грошові перекази, платіжні картки, депозити
БАЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. БАММАТОВ ВОЛОДИМИР ГУСЕНОВИЧ. БАНДУРА ЄВГЕН СТЕПАНОВИЧ. БАНДУРА ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ …
http://www.ukrprombank.ua/flists.jsp?list=2
 РЕЛIГIЯ НА ЗАКАРПАТТI
Церква «Живого Бога» — Мукачево Берегівська 28/17 Балюк Сергій Васильович. 21. Церква Іісуса Христа святих останніх днів (мормони) (Рачинський …
all.zakarpattya.net/ZNasel4.html — Сохраненная копия — Похожие
10. Члени СХПУ
4 бер. 2011 … Балюк Сергій Васильович (Голова Закарпатського об’єднання християнських євангельських церков Живого Бога); • Грисенко Борис …
http://www.shpu.com.ua/index.php?…id… — Сохраненная копия — Похожие

 «Економна авоська » — Фінансові афери та кримінал — Форумы на …
… назвою «Вовки» старший пастор церкви «Спасіння» Пилип Михайлович Савочка зробив … Пастор Пилип повідомив, що організатор цієї компанії Сергій Проценко … Пилип Михайлович нагадав, що у церкві «Спасіння» заборонено …
forum.finance.ua/topic52516.html?p=617318 —

та інші шукайте їх багато.

Про діяльність гр. Перегінця Василя Миколайовича на посаді начальника ДПС ДАІ у Київській області все «підтерто» не наче він ніколи і не займав дану посаду, в чому причина? Є не велике посилання на сайт, але чомусь він заблокований
 
 . Додаток до розпорядження голови адміністрації від 28.09.2009 …
Перегінець. Василь Миколайович. -. заступник начальника управління Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київський області (за …
http://www.kyiv-obl.gov.ua/Docs/847_dodatok.doc
 
 
Далі газетні публікації.
 
У нас на районі

№ 10 (30) 9 червня 2011
У боротьбі за печатку сільради всі засоби хороші
Ось уже п’ятий місяць жителі Софіївської Борщагівки по черзі охороняють сільську раду. Ніхто їх до цього не змушує. Люди самі добровільно приходять, щоб захистити законно обраного сільського голову і не допустити до влади самозванців із так званої опозиційної більшості.

Софіївсько-Борщагівська народна самооборона береже останній бастіон свободи
Останнім часом, коли над сільською радою нависла реальна загроза рейдерського захоплення, місцева самооборона збільшила число охоронниць (хоч як не дивно, але сільраду здебільшого охороняють жінки, зокрема бабусі) і посилила пильність. Ніхто без попередньої перевірки особи і дозволу охорони до сільської ради не проникне.
Коли я побачив ту охорону, подумав: «Це ж як треба дістати людей, щоб вони проміняли прохолоду своєї хати на розпечений асфальт і бетон на вході до сільради, яку добровільно визвалися охороняти!»
– Усе почалося з того, – розповідає бабуся, яка назвалася Марією Іванівною, – що колишній сільський голова Сергій Кремець не пройшов на виборах. Ми вибрали дуже порядного чоловіка Юрія Денисенка. Банда думала, що й далі буде правити в селі. Набрали земель, а тепер хочуть їх оформити. Денисенко відмовився підписувати акти на землю, поки тимчасова депутатська комісія не перевірить законності виділення кожної ділянки. Банда нервує. Їм треба печатку. Тиснули на Юрія з усіх боків. А він стоїть на своєму.
– Саме за це сьомого лютого його й побили, – додає інша молодиця, яка навіть імені свого не назвала, остерігаючись помсти. – Перебили руку, проломили голову. І, думаєте, міліція чи прокурор шукають нападників? Як би не так! Тому ми й вирішили охороняти нашого голову і сільську раду.
– Досі дивуюся, звідки у нашого голови стільки живучості й життєвої сили, – приєднується до розмови голова депутатської комісії з соціального розвитку та будівництва села, член тимчасової комісії з перевірки діяльності сільської ради 5 скликання Іван Мудрий, – що він вибрався буквально з того світу. Я не буду висловлювати навіть припущення, хто це зробив. То справа слідства, хоча воно не кує й не меле. Але насторожує послідовність деяких подій. Після того як Юрія Денисенка не вдалося знищити фізично чи бодай залякати, робиться спроба захопити владу в селі іншим шляхом.
– На п’ятій сесії шостого скликання, – розповідає далі Іван Мудрий, – з ініціативи так званої опозиції на розгляд депутатів були винесені питання про відкликання заступника сільського голови Сергія Василенка та секретаря сільради Елеонори Фоміної. Доповідачем був претендент на посаду секретаря, депутат Василь Перегінець. Його пропозицію висловити недовіру Елеонорі Фоміній та Сергієві Василенку підтримало троє депутатів із числа опозиціонерів. На захист виступило нас куди більше. Я, зокрема, прямим текстом сказав про те, що метою такої відставки є заволодіння печаткою сільради і правом підпису на документах. І навів кілька прикладів масового розбазарювання землі з тієї безлічі кричущих випадків, які ми виявили. Тож коли ініціатори відставки зрозуміли, що так легко добитися свого їм не вдасться, зробили все для того, щоб зірвати сесію. Голові нічого не залишалося, як закрити перше пленарне засідання і призначити друге на 17 березня.
– Я не дарма так детально зупинився на цих подіях, – продовжує депутат. – Вже наступного дня, тобто 15 березня, вони дістали несподіване продовження. 18 депутатів сільради, включаючи самозванця В. А. Гарницького, який отримав мандат внаслідок фальшування його дружиною – головою сільської виборчої комісії результатів голосування, у приміщенні церкви провели своє пленарне засідання. Тих, кого хотіли, «повідправляли у відставку», а на їхнє місце «обрали»: секретарем сільради з повноваженнями секретаря виконкому і правом вчинення нотаріальних дій Василя Перегінця, а головою виконкому – Олеся Кудрика, який обіймав цю посаду в минулій каденції. Тобто до печатки, права підпису і навіть права нотаріального посвідчення документів добралися ті, хто так успішно трудився на ниві земельних відносин під орудою Сергія Кремця.
– Залишалося тільки реально заволодіти головними атрибутами сільської влади, – веде далі пан Іван. – Вже 16.03.11 р. група учасників підпільного другого сесійного засідання під куполом храму на чолі з секретарем-самозванцем Олесем Кудриком вдерлася до приміщення сільради й спробувала заволодіти печаткою та журналом реєстрації державних актів на право власності на земельні ділянки. Однак несподівано наштовхнулися на спротив селян, які охороняли сільраду й вчинили з ними бійку. Люди відстояли і сільського голову, і печатку з документами.
Як писали жителі Софіївської Борщагівки у зверненні до Президента України, на місце злочинних дій вони викликали аж три наряди міліції, і хоча нападники були відомі, ніхто їх до відповідальності не притягнув. А начальник Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області Ф. Ф. Краснояров, якому адресовали письмову заяву від громади села, на неї належним чином не відреагував.

А далі був суд
– Ні, не подумайте, що судили нападників. Їх ще, мабуть, навіть «не знайшли». Навпаки, депутати з опозиційної більшості таким способом намагаються узаконити свої незаконні і неправомірні рішення, – пояснює сільський юрист Світлана Побережець. Спочатку позивачкою виступала така собі жителька Софіївської Борщагівки Марія Олексіївна Сазонова. Та сама, якій на 36 сесії 5 скликання рішенням № 18 від 10.03.10 затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для житлової забудови в межах села Софіївська Борщагівка по вул. Боголюбова, ділянка №5-6, площею 0,4468 га, і яка не встигла виготовити державний акт на право власності цією землею. Пані Сазонова вимагала визнати протиправними і нечинними згадані нами вище рішення 5 сесії сільради 6 скликання від 15 березня 2011 р. Суддя Людмила Ковальчук, вивчивши матеріали позову, залишила справу без розгляду. Пані Сазонова вдруге подала той самий позов, тільки подописувала туди третіх осіб. На цей раз інший суддя – В. В. Нікушин прийняв його до провадження і довів справу до потрібного Перегінцю, Кудрику та іншим завершення. Жодного документа чи аргументу, які надавала сільська рада, а також жодного свідчення суддя до уваги не брав. Усе відбувалося ніби за написаним заздалегідь сценарієм. І я не здивуюся, що після апеляційного суду, якщо, не приведи Господи, і там судочинство відбуватиметься так, як в райсуді, вже на другий день у супроводі бійців загону спецпризначення прийде судовий виконавець, щоб посадити нам на голови самозванців. І боюся, що тоді бабусі самі не впораються із захистом останнього в селі бастіону свободи.

 Посилання на сайт.

 У боротьбі за печатку сільради всі засоби хороші
…секретаря, депутат Василь Перегінець. Його пропозицію висловити недовіру Елеонорі Фоміній та
до потрібного Перегінцю, Кудрику та іншим завершення. Жодного документа чи аргументу…
v-k.org.ua • 6 КБ

9 чер. 2011… депутат Василь Перегінець. Його пропозицію висловити недовіру Елеонорі Фоміній та Сергієві Василенку підтримало троє депутатів …
v-k.org.ua/pages/view/589

Тобто, до захоплення Софіївсько-Борщагівської сільської ради 05 липня 2011 року, гр. Перегінець Василь Миколайович разом з гр. Кудриком Олесем Тимофійовичем, підготовлювалися ретельно.

Депутат Житомирської міськради поїхав розбиратися із захопленням ради під Києвом
06.07 10:27
Під Києвом силове захоплення через землю?

У Софіївській Борщагівці під Києвом Партія регіонів намагалася захопити районну раду, щоб висловити недовіру голові сільради Юрію Денисенку.

Про це «Українській правді» розповів мешканець селища.

«Зараз біля сільської ради в Софіївській Борщагівці 400 осіб. Тут вночі було рейдерське захоплення — правляча партія хоче висловити недовіру голові, і я так розумію, що вони силою захопили раду», — сказав він.

«Сюди приїхали голова райдержадміністрції, голова Київсько-святошинського району Михайло Заславський, призначений президентом», — додав він.

«Мешканці села не пускають їх і міліцію у сільську раду», — зазначив він.

За його словами, люди, які захопили приміщення, все ще перебувають у ньому.

Після місцевих виборів сільський голова і депутати змогли провести лише декілька сесій.

З березня жодної сесії проведено не було через присутність на сесії менше половини депутатів сільської ради Софіївської Борщагівки.

29 червня знову було здійснено спробу провести засідання сесії. В приміщенні сільської ради зібралося чимало жителів села, які перешкоджали відкриттю та проведенню сесії, повідомляв сайт громади Софіївської Борщагівки.

Тому більшість депутатів перейшли до приміщення школи, де вони провели сесію, на якій проголосували за дострокове припинення повноважень голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Денисенка.

За їхнім рішенням, повноваження Софіївсько-Борщагівського сільського голови тимчасово здійснює секретар сільської ради Перегінець В.М.

Наразі біля приміщення сільради перебуває голова Голова Києво-Святошинської адміністрації Михайло Заславський. За словами активістів, він запропонував, щоб мешканці дозволили протягом двох місяців працювати Перегінцю.

Попередня сільрада своїми рішеннями роздавала землі у Києво-Святошинському районі людям, які жодного стосунку до неї не мають, стверджують активісти.

Денисенко, який пройшов на посаду під гаслами боротьби з корупцією та незаконною роздачею земельних ділянок, намагається розібратись з діяльністю попередників. Було створено спецальну комісію, яка вивчала питання виділення земель попередниками.

Рупор Житомира нагадує, що голова Київсько-святошинського району Михайло Заславський є також депутатом Житомирської міської ради та балотувався в мери Житомира на минулих місцевих виборах.

Посилання на сайт.

 Депутат Житомирської міськради поїхав розбиратися із захопленням ради…
…секретар сільської ради Перегінець В.М. Наразі біля приміщення сільради перебуває голова
двох місяців працювати Перегінцю. Попередня сільрада своїми рішеннями роздавала землі у…
ruporzt.com.ua • 20 КБ

Для чого «…Голова Києво-Святошинської адміністрації Михайло Заславський. За словами активістів, він запропонував, щоб мешканці дозволили протягом двох місяців працювати Перегінцю» відповідь проста, для того щоб закрити всі невирішені питання, які «намутив» Кремець Сергій Володимирович, для цього начебто вже гр. Перегінець Василь Миколайович не знайшов печатку Софіївсько-Борщагівської сільської ради (див. перші розпорядження Перегінця В.М. на сайті Софіївська Борщагівка — Софиевская Борщаговка  sobo.org.ua) та виготовив нову печатку (на якій підставі).

 

Є посилання на сайт.
 Аналіз виконання передвиборної програми сільського голови Ю…
Скоро в сільській раді будуть справжні господарі. Кудрик -заступник, Перегінець-секретар! Це вам не заволоки, це наші люди! Вони врятують
sofbor.ucoz.ru • 12 КБ
Запитується,  а давно Перегінець Василь Миколайович став «нашою людиною»  та чи взагалі він приписаний в с. Софіївська Борщагівка? Як відомо зі звіту Тимчасової комісії гр. Перегінець Василь Миколайович «отримав» земельну ділянку площею 0.10 га на мисі верхнього ставка р. Нивка, де ведуться археологічні розкопки, так ось в рішенні квітня-травня 2010 року, в заяві стої м. Київ, вул Якуба Колоса, запитується коли він став «нашим» коли він справжній заволока, навіть на даний час давно є заява та продає він квартиру по вул. Леніна, 46.

Оглядаючи сайти інтернету часто бачиш посилання  на сайт sobo.org.ua, але проглядаючи відгуки різко кидається в очі, що прості громадяни, жителі села негативно висловлюються про «нову владу» Перегінця В.М., а він все вихваляється, що дитячий садок зроблений, дороги ремонтуються, тощо. Хоча, є відгук «вільний» про те, що в газеті новий день від 20 вересня 2011 року, …проведено капітальний ремонт дитячого садка, але насправді батьки дітей самі власними силами, та за свій рахунок 8-9 вересня проводили ремонті роботи, як це розяснити?  Та як стало відомо від депутатів 5 скликання неоднаразово при виділенні земельних ділянок заступник голови Кудрик Олесь Тимофійович, наголошував, що необхідно виділити декілька земельних ділянок на ремонт дитячого садка та школи, взагалі на дитячий садок виділено вісім земельних ділянок. За ці кошти (якби вони надійшли в бюджет села) можна було побудувати новий дитячий садок. 

 Дивіться посилання на сайтах.
1. Звернення секретаря сільської ради Перегінця В.М.
11 лип. 2011 … Виконуючий обов’язки голови сільської ради — секретар сільської ради Перегінець Василь Миколайович звернувся до жителів села. …
sobo.org.ua/rada/rada-news/42-pereginec.html —

1 день тому … Адреса Софіївсько-Борщагівської сільської ради Перегінець В.М. 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Софіївська …
sobo.org.ua/rada.html — Сохраненная копия — Похожие
1. У боротьбі за печатку сільради всі засоби хороші
копия — Похожие
1. Сільска рада
2 дн. тому … Адреса Софіївсько-Борщагівської сільської ради Перегінець В.М. 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Софіївська …
s.borschagivka.org.ua/index.php?…id… — Сохраненная копия — Похожие

Також скудна інформація про вибори, відсутня біографія  гр. Перегінця Василя Миколайовича,

посилання на сайт
http://www.cvk.gov.ua/…/WM02815?… —
Результати виборів депутатів ради
Станом на : 31.08.2011
Київська область Києво-Святошинський район
Софіївсько-Борщагівська сільська рада

Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб’єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 23 71,9
Партія регіонів 5 15,6
Політична партія «Сильна Україна» 3 9,4
Політична партія «Велика Україна» 1 3,1

№ зп № округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата

5 6
Перегінець Василь Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер

Та посилання на сайт

 Вибори 2010 — результати
4 дн. тому … Перегінець Василь Миколайович (Округ 6 — вул.Леніна, 46 (багатопов.буд.)) 1964 року народження, вища юридична освіта, проживає в …
sobo.org.ua/school/school…/14-vibori-2010.html

Перегінець Василь Миколайович
(Округ 6 — вул.Леніна, 46 (багатопов.буд.))
1964 року народження, вища юридична освіта, проживає в селі Софіївська Борщагівка, вул.Леніна, місце роботи: громадська діяльність, самовисування

Що, стосується самої події 05 липня 2011 року, то Києво-Святошинська райдержадміністрація хоче довести, що все законно і немає чого «сіпатись», або вирішуйте все через суд. Але наш Києво-Святошинський суд діє по принципу, хто заплатив той і виграв справу, не залежно від фактів та доказів.

У Софіївській Борщагівці під Києвом Партія регіонів намагалася захопити районну раду, щоб висловити недовіру голові сільради Юрію Денисенку.
Про це «Українській правді» розповів мешканець селища.
«Зараз біля сільської ради в Софіївській Борщагівці 400 осіб. Тут вночі було рейдерське захоплення – правляча партія хоче висловити недовіру голові, і я так розумію, що вони силою захопили раду», — сказав він.
«Сюди приїхали голова райдержадміністрції, голова Київсько-святошинського району Михайло Заславський, призначений президентом», — додав він.
«Мешканці села не пускають їх і міліцію у сільську раду», — зазначив він.
За його словами, люди, які захопили приміщення, все ще перебувають у ньому.
Після місцевих виборів сільський голова і депутати змогли провести лише декілька сесій.
З березня жодної сесії проведено не було через присутність на сесії менше половини депутатів сільської ради Софіївської Борщагівки.
29 червня знову було здійснено спробу провести засідання сесії. В приміщенні сільської ради зібралося чимало жителів села, які перешкоджали відкриттю та проведенню сесії, повідомляв сайт громади Софіївської Борщагівки.
Тому більшість депутатів перейшли до приміщення школи, де вони провели сесію, на якій проголосували за дострокове припинення повноважень голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Денисенка.
За їхнім рішенням, повноваження Софіївсько-Борщагівського сільського голови тимчасово здійснює секретар сільської ради Перегінець В.М.
Наразі біля приміщення сільради перебуває голова Голова Києво-Святошинської адміністрації Михайло Заславський. За словами активістів, він запропонував, щоб мешканці дозволили протягом двох місяців працювати Перегінцю.
Попередня сільрада своїми рішеннями роздавала землі у Києво-Святошинському районі людям, які жодного стосунку до неї не мають, стверджують активісти
Денисенко, який пройшов на посаду під гаслами боротьби з корупцією та незаконною роздачею земельних ділянок, намагається розібратись з діяльністю попередників. Було створено спецальну комісію, яка вивчала питання виділення земель попередниками.
Українська правда

Посилання на сайт.

 Києво-святошинська райдержадміністрація — СОФІЇВСЬКА …
5 лип. 2011 … Так пояснив ситуацію секретар сільради Василь Перегинець — Я зателефонував, у свою чергу, до міліції, ми під’їхали сюди і …
www.ks-rda.gov.ua/…/sofiyivska-borshagivka-protistoyannya-trivaye/
СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА: ПРОТИСТОЯННЯ ТРИВАЄ
Додав Сергей Серков 5 липня 19:05
Про ситуацію, що склалася в Софіївській Борщагівці, вже неодноразово писала наша газета. Протистояння між депутатською більшістю та сільським головою Юрієм Денисенком набирало обертів. Зрештою, минулого тижня 23 із 32 обраних депутатів сільської ради проголосували за позбавлення повноважень сільського голови. Новий виток у розвитку подій відбувся 5 липня. Цього разу епіцентром подій стала Софіївсько-Борщагівська сільська рада. Повідомлення про її нібито захоплення надійшло ще з самого ранку. Відтак на місце подій поспішили представники районної влади – голова Києво-Святошинської РДА Михайло Заславський, заступник голови райради Віктор Костина та правоохоронних органів.
Біля сільської ради вже було людно. Як пояснив начальник Вишнівського ВМВ Сергій Меньшиков, який був в епіцентрі подій, мешканці зібралися тут ще з 4-ої години ранку. За словами мітингуючих, у сільській раді забарикадувалися депутати. Як і чому вони туди потрапили так рано, власне, і намагаються з’ясувати правоохоронці та представники районної прокуратури, які також приїхали на місце подій.
Юрій Денисенко під’їхав до сільської ради близько 10-ої години. Він так прокоментував ситуацію: «Навіть не знаю, хто знаходиться в приміщенні сільської ради, що там роблять ці люди і хто їх туди впустив. Які в них наміри – також не знаю. Тому ми тут. І хто вам сказав, що мені депутати виявили недовіру? У мене, наприклад, такої інформації немає. Так, остання сесія була 29-го червня. Це питання стояло в порядку денному, але не було кворуму і сесія не відбулася».
В той же час голова райдержадміністрації Михайло Заславський намагався вгамувати скандуючих. Перше, з чим він звернувся до людей, було прохання заспокоїтися:
— Давайте відразу домовимося не влаштовувати безладу, а дамо міліції та представникам прокуратури зайти до приміщення сільської ради. Без цього ми не зможемо розібратися в тому, що ж відбувається, та вчинити по закону… А відповідати за помилки колишньої влади я апріорі не можу — я працюю в Києво-Святошинському районі лише 4 місяці. А конфлікт зародився значно раніше.
Я не є представником прокуратури чи судового органу, тому не можу давати правову оцінку всіх подій, які відбуваються в Софіївській Борщагівці. Але ті документи, які передані мені, свідчать, що сесія 29-го червня відбулася, на ній були присутні 23 депутати. У порядку денному було питання про висловлення недовіри сільському голові. Всі присутні депутати проголосували «за » та призначили секретаря ради виконуючим обов’язки голови. Зараз ці документи вивчаються прокуратурою. Залежно від того, яке рішення прийме суд, стане зрозумілим, наскільки легітимним було рішення депутатської більшості. А ось, для того, щоб зрозуміти, що відбувається в стінах сільської ради, нам потрібно потрапити всередину.
Та люди протестували і не хотіли чути жодних конструктивних пропозицій, перебивали на кожному слові. Мітингуючі перешкоджали працівникам «Беркуту», прокуратури, міліції виконувати свої обов’язки, хоча одночасно вимагали, щоб представники влади розібралися в усьому. Згадували помилки та недоліки попереднього сільського голови, не розуміючи, що помилки попередників автоматично проектують на нову владу.
Та все ж здоровий глузд переміг. Представники органів правопорядку, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Заславський разом із представником преси змогли потрапити до заблокованої сільської ради. У той же час позбавлений повноважень сільський голова Юрій Денисенко зайти всередину відмовився без жодних пояснень. Як з’ясувалося, в приміщенні знаходилися секретар сільради Василь Перегинець і 9 депутатів, які надали представникам правоохоронних органів документи по сесії, що відбулася 29 червня з фото та відеоматеріалами. З кожним із присутніх депутатів переговорили слідчі. Пакети документів передано в прокуратуру та експертам й слідчим. Потому відбувся огляд
кабінетів на виявлення зломів.
— Мені зателефонував один із депутатів нашої сільської ради і повідомив, що сільська рада з невідомої причини відчинена, з неї виносять якісь речі та документи. — Так пояснив ситуацію секретар сільради Василь Перегинець — Я зателефонував, у свою чергу, до міліції, ми під’їхали сюди і переконалися, що справді – вхідні двері відкриті. Піднялися на другий поверх – там двері теж були відчинені. Коли ж підходили до сільради, побачили, що десь чоловік пять виходять звідти. Було темно, хто це був – не розгледіли.
Ми змушені були забарикадуватися, бо нам взагалі не дають працювати. Вже о 4-ій ранку тут стояло повно людей, які не лише заважали нам вийти, а й намагалися силою взяти сільську раду – у нас не залишилося вибору. Мітинтуючі повністю паралізували роботу сільської ради.
Свою думку з приводу подій в Софіївській Борщагівці висловив і заступник голови районної ради Віктор Костина:
— Ми намагалися примирити і депутатський корпус, і сільського голову. Був навіть певний період, коли настало деяке «потепління». Але якби було досягнуто хоч якесь порозуміння між сільським головою та депутатами, впевнений, що ми не були б свідками подібних подій. Ми – за цивілізоване вирішення цього конфлікту. Адже село має жити та працювати, мають функціонувати всі установи й організації. І сільська рада
повинна виконувати свої функції. – Таку оцінку подій дав заступник голови Києво-Святошинської райради Віктор Костина.
1. Під Києвом силове захоплення через землю? | Українська правда — Київ
5 лип. 2011 … За їхнім рішенням, повноваження Софіївсько-Борщагівського сільського голови тимчасово здійснює секретар сільської ради Перегінець В.М. …
kiev.pravda.com.ua/news/…/view_print/ — Сохраненная копия — Похожие

Постійна адреса публікації: http://kiev.pravda.com.ua/news/4e12ddc713f9b/

Під Києвом силове захоплення через землю?
05.07.2011 12:47

У Софіївській Борщагівці під Києвом Партія регіонів намагалася захопити районну раду, щоб висловити недовіру голові сільради Юрію Денисенку.
Про це «Українській правді» розповів мешканець селища.
«Зараз біля сільської ради в Софіївській Борщагівці 400 осіб. Тут вночі було рейдерське захоплення — правляча партія хоче висловити недовіру голові, і я так розумію, що вони силою захопили раду», — сказав він.
«Сюди приїхали голова райдержадміністрції, голова Київсько-святошинського району Михайло Заславський, призначений президентом», — додав він.
«Мешканці села не пускають їх і міліцію у сільську раду», — зазначив він.
За його словами, люди, які захопили приміщення, все ще перебувають у ньому.
Після місцевих виборів сільський голова і депутати змогли провести лише декілька сесій.
З березня жодної сесії проведено не було через присутність на сесії менше половини депутатів сільської ради Софіївської Борщагівки.
29 червня знову було здійснено спробу провести засідання сесії. В приміщенні сільської ради зібралося чимало жителів села, які перешкоджали відкриттю та проведенню сесії, повідомляв сайт громади Софіївської Борщагівки.
Тому більшість депутатів перейшли до приміщення школи, де вони провели сесію, на якій проголосували за дострокове припинення повноважень голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Денисенка.
За їхнім рішенням, повноваження Софіївсько-Борщагівського сільського голови тимчасово здійснює секретар сільської ради Перегінець В.М.
Наразі біля приміщення сільради перебуває голова Голова Києво-Святошинської адміністрації Михайло Заславський. За словами активістів, він запропонував, щоб мешканці дозволили протягом двох місяців працювати Перегінцю.
Попередня сільрада своїми рішеннями роздавала землі у Києво-Святошинському районі людям, які жодного стосунку до неї не мають, стверджують активісти.
Денисенко, який пройшов на посаду під гаслами боротьби з корупцією та незаконною роздачею земельних ділянок, намагається розібратись з діяльністю попередників. Було створено спецальну комісію, яка вивчала питання виділення земель попередниками.
Українська правда

 Джерело: під Києвом Партія регіонів намагалася захопити …
5 лип. 2011 … За їхнім рішенням, повноваження Софіївсько-Борщагівського сільського голови тимчасово здійснює секретар сільської ради Перегинець …
ukranews.com/uk/news/ukraine/2011/…/47534 —

Повідомляється, що люди, які захопили приміщення, все ще перебувають в ньому. Ілюстрація із сайту pravo.ru
У Софіївській Борщагівці під Києвом Партія регіонів намагалася захопити районну раду, щоб висловити недовіру голові сільради Юрію Денисенку. Про це «Українській правді» розповів мешканець селища.
«Зараз біля сільської ради у Софіївській Борщагівці 400 осіб. Тут вночі було рейдерське захоплення — правляча партія хоче висловити недовіру голові, і я так розумію, що вони силоміць захопили раду», — сказав він.
«Сюди приїхали голова райдержадміністрації, голова Києво-Святошинського району Михайло Заславський, призначений президентом», — додав він.
«Жителі села не пускають їх і міліцію в сільську раду», — сказав він.
З його слів, люди, які захопили приміщення, все ще перебувають у ньому.
Зазначається, що після місцевих виборів сільський голова і депутати змогли провести лише кілька сесій. З березня жодної сесії проведено не було через присутність на сесії менше ніж половини депутатів сільради.
29 червня знову було здійснено спробу провести засідання сесії. У приміщенні сільської ради зібралося чимало жителів села, які перешкодили відкриттю і проведенню сесії.
Тому більшість депутатів перейшли у приміщення школи, де вони провели сесію. Там проголосували за дострокове припинення повноважень голови Софіївсько-Борщагівської сільради.
За їхнім рішенням, повноваження Софіївсько-Борщагівського сільського голови тимчасово здійснює секретар сільської ради Перегинець В.М.
Зараз біля приміщення сільради перебуває голова Києво-Святошинської адміністрації. Зі слів активістів, він запропонував, щоб жителі дозволили протягом двох місяців працювати секретареві сільради.
Активісти також стверджують, що попередня сільська рада своїми рішеннями роздавала землі в районі людям, які жодного стосунку до них не мають.
Денисенко, який пройшов на посаду під гаслами боротьби з корупцією і незаконною роздачею земельних ділянок, намагається розібратися з діяльністю попередників.
Ним було створено спеціальну комісію, що розслідує виділення земель.
 Софіївська Борщагівка — Софиевская Борщаговка
Сільська рада в особі секретаря сільської ради — виконуючого обов’язки голови сільської ради Перегінця В.М. працює не тільки для прийому громадян, …
sobo.org.ua/ — Сохраненная копия — Похожие

Посилання на сайт

 Києво-святошинська райдержадміністрація — ЩЕ ОДНА СПРОБА …
11 лип. 2011 … Є рішення суду від 1 липня, яке доводить нам, що секретар Софіївсько-Борщагівської сільської ради Василь Перегінець на законних …
http://www.ks-rda.gov.ua/…/she-odna-sproba-primirennya/ —

Крім, цього голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Заславський , посилався на рішення суду від 01 липня 2011 року, хоча його нікому не надав.

Далі депутати так званої «більшості» почали обливати грязю голову сільської ради Денисенка Ю.М. дивиться статтю. Говорили про примирення, а коли попросили дати мікрофона Денисенку Ю.М. включили музику на всю громкость, та відимкнули мікрофон, не дали і слова сказати, а описують таке.

ЩЕ ОДНА СПРОБА ПРИМИРЕННЯ
Додав Сергей Серков 11 липня 19:31
9 липня у Софіївській Борщагівці відбувся мирний мітинг, ініційований депутатською більшістю сільської ради та тими жителями села, які прагнуть, аби в їхньому населеному пункті нарешті запанували мир та злагода.
Ще до початку мітингу біля сільради почали збиратися люди. Прихильники сільського голови Юрія Денисенка розташувалися ближче до адміністративної будівлі, голосно перемовляючись між собою. Ті, хто прийшов послухати представників депутатської більшості, підійшли з плакатами з написами: «Наше село — єдина велика родина», «Доля села — в наших руках». Однак чомусь перших такі гасла обурювали.
Чекаючи на відкриття мирного зібрання, люди перемовлялися, дискутували, ті, хто мав протилежні думки, гаряче сперечалися. Та, загалом, було видно, що жителі села вже втомилися від напруженої атмосфери, яка панує в їхньому населеному пункті. Тож більшість учасників зібрання була налаштована на конструктивне розв’язання конфліктної ситуації. Люди жваво перемовлялися та коментували ситуацію.
Дехто відверто стверджував, що у виникненні протистояння винен позбавлений повноважень сільський голова Юрій Денисенко. Навіть сусіди, як розповідав Павло Кулик, дружина якого є депутатом сільради і входить до більшості, перестали вітатися з ними, а поруч прожили ж у мирі 20 років… А ось, на думку колишнього депутата сільради Миколи Фісака, якщо сільському голові оголосили недовіру і суд визнав дії депутатів законними, немає чого продовжувати баламутити людей.
Обурює жителів Софіївської Борщагівки і той факт, що в реальності Юрій Денисенко набрав на виборах не 90 %, а лише 18 % голосів від загальної кількості виборців — за нього проголосувало лише 1101 осіб із 5989. Ці ж дані підтверджує і секретар постійно діючої ТВК с. Софіївська Борщагівка Ірина Шевчук.
— Ситуація в селі почала загострюватися, ще коли голосували за виконком, — коментує Олексій Кривопишин, депутат VI скликання. — Юрій Миколайович відкидав усі наші пропозиції, навіть не намагаючись прислухатися. Він пропонував свої кандидатури, але ми не знали, що це за люди, хто вони. Голова просто нас повідомив: я хочу з ними працювати. І все обговорення. А обрання заступника? Запропонована головою на цю посаду людина досі знаходиться в розшуку за хабарі, ховається від слідства. І це — «чесна» людина, як характеризував його тоді голова. От і виходило, що всі рішення він приймав одноосібно. Або ж із обраним ним самим виконкомом. І тому меншість стрімко переросла в більшість, яка вже не могла далі підтримувати дії сільського голови. Робота депутатського корпусу звелася до протистояння з сільським головою.

— Виконком працював непрофесійно, — підтверджує його слова Олександр Литвиненко — діючий член виконкому. — На останніх його засіданнях сільський голова узагалі був відсутній. Чому не професійно? Ніхто не міг піддати жодним сумнівам дії та рішення Юрія Денисенка. Засідання виконкому попередньо не готувалися, вони проходили хаотично і без протоколів.
Депутатська більшість ініціювала цей мітинг, щоб довести до людей свою позицію, примирити розбурхане село, розповісти про мотивацію власних дій. Тож депутати ознайомили односельців з рішенням сесії від 29 червня про позбавлення сільського голови Юрія Денисенка повноважень.
Депутати зачитали колективного листа за більш ніж 600 підписами, у якому мешканці села також виявили недовіру сільському голові та просять навести лад. Адже в селі установи досі не працюють, інвестиційних надходжень, за їхніми словами, немає. Додатково було перелічено також усі порушення, яких припустився сільський голова під час своєї роботи. Присутні прослухали аудіозапис сесії, під час якої обирали заступника сільської ради, і на власні вуха змогли переконатися в тому, що процедуру його обрання було порушено.
«Ми прийшли до вас на мітинг, щоб розповісти вам правду, довести до вас нашу позицію, примирити село,» — таким був лейтмотив виступаючих на мітингу. Та хіба їм давали хоч слово мовити? У прихильників Юрія Денисенка не було бажання поважати не тільки депутатів, а й голову Києво-Святошинської РДА Михайла Заславського.
«Ви не хочете нас почути — в цьому і є ваша проблема, — мовив, звертаючись до мешканців Софіївської Борщагівки, Михайло Віталійович. — Ви не хочете просто почути один одного. Вам потрібно, щоб село розвивалося, чи ні?» У відповідь люди скандували лише одне: що Денисенко — їхній голова, намагаючись перекричати виступаючого. «Кожен із вас має право на власну позицію, — тим часом намагався продовжити Михайло Заславський. — Але від того, що ви перекрикуєте один одного, роботи не буде. Я готовий допомагати вам, як і всім іншим селам району. Я хочу, щоб у Софіївській Борщагівці були взаєморозуміння та злагода між депутатським корпусом, головою й жителями. Тому далі — слово за вами».
Коментуючи ситуацію після мітингу, голова Києво-Святошинської РДА Михайло Заславський зазначив:
— Це була спроба досягти взаєморозуміння. Але ми явно побачили небажання однієї зі сторін чути, бачити й розуміти, що відбувається. Для чого людям дають неправдиву інформацію? Щоб спровокувати їх і використати цю ситуацію у власних інтересах.
— Я з великою гіркотою завжди перебуваю на таких заходах, — приєднується в оцінці ситуації й заступник голови Києво-Святошинської райради Віктор Костина, — де люди не можуть порозумітися між собою. Це прикро, особливо коли врахувати, що цей конфлікт триває не один місяць. Сільський голова ніяк не може змиритися з тим, що є депутати, які мають власну позицію. Щоб вирішити конфлікт, потрібно було проявити толерантність, в тому числі й політичну, обом сторонам. Але, на жаль, такий шанс було втрачено. Є рішення суду від 1 липня, яке доводить нам, що секретар Софіївсько-Борщагівської сільської ради Василь Перегінець на законних підставах обраний виконуючим обов’язки сільського голови.
А помічник-консультант народного депутата України Петра Мельника Микола Гусятинський резюмував:
— У нашій державі Закон — передусім. І це повинен пам’ятати кожен. Депутатський корпус намагався виконувати покладені на нього обов’язки: бюджет села прийнято, вирішувалися деякі поточні питання, що стосувалися життя села. Але ж виконком, наприклад, досі не працює. Як член колегії райдержадміністрації, скажу: нині найменше позитивних зрушень у розвитку — саме в Софіївській Борщагівці.
P.S. Є надія, що невдовзі жителі села, які не хочуть прислухатися до голосу здорового глузду, все ж таки порозуміються з односельцями. І в Софіївській Борщагівці нарешті запанує лад. На користь громаді.

На незаконні дії міліції, прокуратури, Києво-Святошинської райдержадміністрації,  громада села проводить мітинг (акцію-протесту) біля Києво-Святошинської держадміністрації, відповіжно повідомляючи про це відповідні органи.

19 лип. 2011 … Інформуємо Вас, що 20 липня 2011 року мешканці села Софіївська-Борщагівка, що під Києвом, проведуть пікет Києво-Святошинської …
regionews.com.ua/…/6215-borshagivka

Хоча більшість засобів масової інформації правдиво висвітлювали події, що відбувалися. На жаль (по чийомусь приказу), зараз вони бояться виїзджати в с. Софіївська Борщагівка та давати коментарі.

Дивіться посилання.

 Рейдери вподобали землі Софіївскої-Борщагівки — DELFI Репортер
15 июл 2011 … 5 липня 2011 року о 4 годині ранку спрацювала сигналізація в сільській раді та кабінеті сільського голови села Софіївська-Борщагівка. …
reporter.delfi.ua/…/rejderi-vpodobali-zemli-sofiyivskoyi-borschagivki.d?

 У Софіївській Борщагівці тривають протистояння | Новини | Вікна …
6 лип. 2011 … Сільські депутати Софіївської Борщагівки не поділили приміщення сільради. Кілька тижнів тому «Вiкна» вже розповідали про земельні …
vikna.stb.ua/ua/news/2011/7/6/66541/ —

 
Багатостраждальна Софіївська Борщагівка? Або що робить з людьми дорога земля … Софіївська Борщагівка, що під Києвом досить бурхливу діяльність …
sofbor.ucoz.ru/ — Сохраненная копия — Похожие
1. Боротьба за землю в Софіївській Борщагівці на Київщині …
6 лип. 2011 … Голова Юрій Денисенко приїхав до місця роботи після того, як спрацювала сигналізація. Каже, одразу звернувся до правоохоронців.
http://www.ukr.net/…/borotba_za_zemlju_v_sof_vsk_j_borwag_vc_na_ki_vwin-7336549-1.html — Сохраненная копия — Похожие
1. На Київщині селяни намагаються повернути власну землю …
22 чер. 2011 … Люди в Софіївській Борщагівці чекають на рішення судів та реакцію урядників. Утім, якщо землі їм не повернуть, селяни обіцяють …
vikna.stb.ua/ua/news/2011/6/22/65145/ — Сохраненная копия — Похожие
12.07.2011 Відкритий лист громади с. Софіївська Борщагівка

Відкритий лист громади с. Софіївська Борщагівка
Несправедлива й неймовірно напружена, а на сьогоднішній день навіть критична ситуація, що склалася в нашій територіальній громаді, змушує нас, мешканців села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, звернутися до Вас із закликом про допомогу і підтримку. Після піврічного поневіряння по владних кабінетах, наполегливих спроб достукатися до влади ми зрозуміли, що добитися справедливості ми можемо, лише об’єднавши наші зусилля
1. Наголос :: ВАРТА
Софіївська Борщагівка. Несправедлива й неймовірно напружена, а на сьогоднішній день навіть критична ситуація, що склалася в нашій територіальній …
vartainfo.com.ua/…/_font_color_white_ru_1037.html — Сохраненная

Трохи про сімю гр. Перегінця Василя Миколайовича. Старша дочка в цьому році на випускному вечорі прийшла в джинсах, напилася «до чортиків» приїзжав наряд міліції, і вона дослівно «А Вы знаете хто мой папа? Он башку оторвет.» . Крім, цього хто памятає події, коли біля памятника де танк, було вбито хлопця, так ось по деяким даним саме дочка Пергінця Василя Миколайовича «добивала» лежачого хлопця, стрибаючи на ньому мов на батуті. Звісно «папочка» діло замяв, так як і справу Шупика Валерія Михайловича та Левченка Олександра Івановича — про побиття вагітної жінки.

 

Висновок робіть самі, читайте, шукайте, провіряйте, але міліція , прокуратура та суд Києво-Святошинського району не хочуть розслідувати цю справу, і в цьому допомогає Києво-Святошинська райдержадміністрація, говорячи, що все законно і не має підстав до відкриття кримінальної справи.

Реклама