багатоповерхівки вул. Боголюбова вул Академіка Амосова

По вулицях Боголюбова,  Академіка Амосова, Південна, Київська в с. Софіївська Борщагівка ведеться інтенсивне будівництво багатоповерхівок. Громадяни які бажають купити квартири задають питання, а всі документи впорядку? Виясняється, що є певні питання до забудовників, а саме:

 1) чому земельні ділянки виділялися для ведення особистого селянського господарства, а буквально через короткий термін «випливають» державні акти для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, та де  зазначено що має будувати багатоповерхових будинок?

2) чому будівлі, будуються самочинно, без дозвільної документації?

3)хто дозволив будувати над коридорм авіарейсу, аеропорту «Жуляни»

4)хто обслуговує будинки, чи відповідає вони санітарним протипожежним, екологічним нормам, та де відповідні сертфікати ?

5) чи сплачується податок на нерухоме майно ?

6) хто підрядник виконаних робіт, і чи є ліцензія на проведення робіт по будівництву багатоповерхівок?

7) кому належать земельні ділянки на яких розташовані багатоповерхобі будівлі, та чи сплачується земельних податок до державної податкової інспекції та органу місцевого самоврядування?

8) чи зареєстровані договора-купівлі продажу в органах місцевого самоврядування, та в податковій відомості?

9) по якій ставці платиться земельний податок?

По даним отриманих від відгуків громадян з інтернету, які купують квартири в багатоповерхових будинках, виявляється, що вони цікавляться лише ціною та комунікаціями, а все решту не обговорюють, і не задумуються.

Хто є забудовником багатоповерхівок по вулиці Південна, Академіка Амосова, Миру, Київська, Боголюбова це двоє громадян, які ведуть між собою війну за клієнта, — гр. Журба Людмила Михайлівна, яка проживає в місті Києві, та гр. Мартинов Валерій, проживає село Борова. Дані громадяни не хочуть допомагати громаді села Софіївська Борщагівка згідно чинного законодавства, а саме не укладена інвестиційна угода з Софіївсько-Борщагівською сільською радою.

Насправді ситуація по багатоповерхівкам вище згаданого масиву критична, а саме жоден будинок не введений в експлуатацію через виконком сільської ради.Рішення, дозвіл на будівництво, які частково  (Журбі  Л.М) , надавав виконком Софіївсько-Борщагівської сільської ради 5 скликання, головуючим якого був Кремець Сергій Володимирович, стосувалися індивідуальних житлових будинків на 3 сімї. В подальшому, ці будинки були «узаконені» через суд, але не введені в експлуатацію, хоча людейзавіряли та завіряють досі, що все гаразд не має чого хвилюватися, все законно. Хто купив квартиру в даному районні зайдіть в податкову та запитайте, чи сплачений земельних податок на земельну ділянку по вашій адресі? Переконанайтесь, що відповідь отримає, що ні, або взагалі такої земельної ділянки (по адресі) в відомості не існує. Ви справно сплачуєте комунальні платежі, а Ваші «квартиродавці» ці кошти привласнюють собі до кишені, при цьому не сплачується (згідно Бюджетного Кодексу України) податок на нерухоме майно.

Цікаве питання і по виділенню цих ділянок по вулиці Боголюбова та Академіка Амосова, виявляється сільський голова Кремець С.В. разом зі своїм заступником Кудриком Олесем Тимофійовичем та Сиротюк Ларисою Петрівною навмисне роздавали там земельні ділянки, або родичам депутатів, або громадянам яких ніхто не захитстить. Спитаєте навіщо? Так легше було Мартинову Валерію викупити за безцінь (давали зо тисяч долярів за 8 (вісім) соток), а хто не хотів, в хід пішли спочатку умовлянння, лекції про віру в бога, якщо це не допомогали тоді засилалися депутати сільської ради 5 скликання Шупик Валерій Михайлович та Левченко Олександр Іванович, та вірний слуга Мартинова — Сергій, які обробляли людей і ті змушенні були продавати свої ділянки, цільове призначення яких на той час — для ведення особистого селянського господарства.  Після купівлі-продажу виготовляли новий державний акт на право власності на земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговуання індивідуального житлового будинку. При цьому жодного договру купівлі-продажу та копій державних актів в сільську раду та податкову не надавали, все робилося «бігом», щоб втигути до виборів.

Те саме питання стосовно висоти забудови, згідно детально пла забудови висота будівлі над повітряним коридором авіарейсу повинна бути не більше 12 метрів (не більше 4 поверхів), що маємо 10 та 11 поверхівки.

Згідно чинного законодавства, проводити та встановлювати газові плити дозволенно в багатопорховх будинках які мають не більше 9 (девяти) поверхів. Спитайте в газової контори, чи є дозвіл на проведення газу? Коли купляєте квартиру в будинку вище ніж девять поверхв, спитайте власника чи обладнана квартира елетричною плитою?  

До речі про власність зайдісь до Бюро технічної інвентаризації та поцікавтесть про обєкт нерухомого майна, чи є свідоцтво право власності на нерухоме майно?

Що стосується будівництва воно іде прискореним темпом і де гарантія якості, чи відповідає дана будівля нормам ДБН-360-92**, поцікавтесь в Державній архітектурно-будівельній інспекції?

Крім того, ви купити «голі стіни» без електричної проводки , до яких прийдеться докласти чимало зусиль, але голвне читайте зверху, бо є вже громадяни які хочуть продати «свою» квартиру по даному масиву, а їм кажуть — у Вас папери не «порядку» тож думайте, аналізуйте, і зайве лишній раз спитати.

 

вул. Боголюбова

 

Реклама