14.08.2011 року група громадян, яку очолював зять Кашуби Дмитра Миколайовича (людина предентувала на виборах 2010 року на голову сільської ради) власника магазину «Водолій», що напроти памятника,  разом з громадянином Брайчевим  Володимиром Ігоровичем, який займається в с. Софіївська Борщагівка ремонтом автомашин, тримає  кафе «Бусік», без повідомлення почали зрізати всі дерева, а це вісім берез та один каштан. При прохані надати відповідну документацію, вони відповіли, що виконком сільської ради (до речі не має законих підстав його проводити, так як в Києво-Святошинському районому суді розглядається позовна заява Денисенка Юрія Миколайовича, про визнання не дійсним рішення від 29.06.2011 року про недовіру голові сільської ради) який начебто відбувся  10.08.2011 року надав їм відповідне рішення, яке саме вони не показали. При звернення до гр. Перегінця Василя Миколайовича, надати офіційно на  дане рішення, відповіді ніякої не має. Невже ця рейдерська, бандитська «влада» не погребує святинею, памятником невідомого солдата, кістками тих хто відав своє життя за волю, читсе небо над головою в боях за Софіївську Борщагіка в 1941-1943 роках? Громадяне Перегінець Василь Миколайович, надайте будь-ласка відповідь, за що ви незнавиділи людей які полягли в боях та їх потомків коріних жителів села Софіївська Борщагівка? Чому Ви приїхали Бог зна з куда почали з памятників? Невже у Вас відсутня совість? Для Чого здійснюється це зухвальство, невже в селі Ви мало надали дозволів для встановлення ганделиків, розливайок, міні кафе де будуть споювати громадян? Чого Ви хочте дайте громаді план своїх дій, та кого Ви підтримуєте?

зять Кашуби Д.М.

ініціатор зрізу дерев на памятнику невідомого солдату

Звертаюся до зятя Кашуби Д.М.,  невже за рішення виконкому від 10.08.2011 року  про надання дозволу на оформлення свідоцтва на право власності на самовільно побудований магазин «Водолій»  ти, (на ви не можу після варварської надруги над могилою), здатен продати свою душу?
жіві дерева, берези з памятника невідомого солдата в с. Софіївська Борщагівка пиляють без жалю і сорому

на "це все" надає дозвіл незаконий виконком на чолі з Перегінцем Василем

 Звертаюся і до Брайчева  Володимира Ігоровича, за рішення виконкому від 10.08.2011 року про визнання права власності на кафе «Бусік» та направлення листа про те, що у тебе все законо, ти (на ви не можу після варварської надруги над могилою), здатен вчиняти незаконі дії і надругатися над тими хто захистив нашу Україну? Невже «дрова» будеш використовувати для приготування шашликів в кафе «Бусік»?

Реклама