Громада с. Софіївська Борщагівка запитує всі контролюючі та виконавчі органи України, хто буде відповідати за рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради? Невже репутація України не варта того, щоб дотримуватися в державі верховенства право та законності? А як же майбутнє ЄВРО 2012 року, як про нас Україну будуть думати за межами нашої неньки України?
Вся історія захвату Софіївсько-Борщагівської сільської ради почалася з того, що була створенна тимчасова комісія з розляду законості та доцільності прийнятих рішень за період 2006-2010 років. Чотири депутати минулого 5 скликання, а саме Шупик Валерій Михайлович, Левченко Олександр Іванович, Харченко Тетяна та Кулік Світлана разом з депутатом Перегінцем Васлем Миколайовичем, почала правдами і неправдами, шляхом шантажу, підкупу та залякування збирати так звану «більшість». Велися переговори обох сторін в Києво-Святошинській державній адміністрації, зустрічі проводив Заславський Михайло Віталійович, але він «прислухався» лише до групи Перегінця В.М.
14.03.2011 року була запланована сесія сільськкої ради, але вв звязку з тим що депутати заколотники захотіли поставити першим питанням переобрання секретаря та заступника в хід втрутилася громада села Софіївська Борщагівка, і голові Денисенку Юрію Миколайовичу не залишалося нічого іншого , як закртити перше пленарне засідання та перенести друге пленарне на 17.03.2011 рік. Але депутати на чолі з Перегінцем В.М. вирішили посвоєму, вони 15.03.2011 року збираються в приміщені церкви та «проводять» там сесію, до речі жодного разу в сільську раду не надали протокол сесії та рішення, про недовіру секретаря сільської ради Фоміній Елеонорі Борисівні та заступнику голови сільської ради Василенка Сергія, обирають вони секретарем Перегінця Василя Миколайовича та заступником Кудрика Олеся Тимофійовича. Реально всі повноваження та підписи до подій 05.07.2011 року робив голова Денисенко Ю.М. , секретарь ради Фоміна Е.Б. та виконуючий обовязки заступника голови Дідковський Анатолій Володимирович, сідбсбка рада працювала в звичному режимі.
Сільський голова Денисенко Ю.М. назначив сесію сільської ради на 29.06.2011 року, але в звязку з відсутністю кворуму вона була закрита, є відповідний протокол, але депутати на чолі з Перегінцем В.М. вирішують по своєму, не питаючи думки свої виборців вони приймають рішення про дострокове припинення повноважень голови сільської ради с. Софіївська Борщагівка Денисенка Ю.М., є тільки підписи присутніх депутатів 23 чоловіки, але двоє не голосували, а як відомо для того щоб зробити недовіру голові необхідно 2/3 голосів, (довідка в с. Софіївська Боорщагівка 32 депутати). До цього часу, згідно закону України «Про інформацію» отримати протокол та рішення цієї сесії (яка до речі відбулася в приміщені сільської школи та охороняли депутатів, щоб люди не чули та не бачили процедури, найнятим Перегінцем В.М. охорона служба «Спрут» не можливо. Чому, відповіді також немає.

"Спрут" охорона служба найтята .Перегінцем В.М.

біля сільської школи. Приказ "Нікого не запускати"

безрегламенту "сесія" 15.03.2011 р

охорона служба

 Далі події 05.07.2011 року, про які вже описано, але скзано не все, а саме про те, що проти мирних жителів села були застосованні газові балони, вогнегасника, та загроза застосування вогнепальної зброї, є відповідні акти опитування громадян, відео, але правоохороні органи мовчать, ніби чого сталося. Є заяви, акти звернення громадян с. Софіївська Борщагівка до всіх органів влади, але нігто не реагує, чи не хоче?

Реклама