Міністерству юстиції України
Лавріновичу Олександру Володимировичу
м. Київ, вул. Архітектора Годецкого, 13
т. (044)-279-66-64
т. 2783723

Громада с. Софіївська Борщагівка
Києво-Святошинський район
Київської області

ЗАЯВА

Просимо Вас надати юридичну та правову оцінку, щодо виготовлення нової печатки Софіївсько-Борщагівської сільської ради с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, Київської області, та законність знаходження в приміщенні колишнього заступника голови сільської ради 5 скликання Кудрика Олеся Тимофійовича та депутата, який сам себе призначив секретарем сільської ради гр.. Перегінця Василя Миколайовича, які цілодобово знаходяться в приміщенні сільської ради, порушуючи графік роботи сільської ради (в нас з 9.00 по 18.00 год).
05.07.2011 року стався рейдерський захват приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради групою депутатів, та невідомими особами.
«Новий секретар» сільської ради гр. Перегінець Василь Миколайович розпорядженням Софіївсько-Борщагівської сільської ради сам себе призначив на посаду секретаря сільської ради, та іншим розпорядженням звільнив голову сільської ради та поклав його на себе (див. додаток). На цих розпорядженнях поставлена печатка, якою Софіївська-Борщагівська сільська рада постійно користувалася (зареєстрована в Мінюсті). Пізніше він сказав, що печатка відсутня та виготов нову.
Також просимо Вас надати обґрунтовану відповідь, чи має право Київський обласний конституційний суд заборонити проведення зборів мітингів в
с. Софіївська Борщагівка, боржник Достатній Андрій Федорович справа за № 2а-3434 від 28.07.2011 року, та на підставі цього виконавча служба руйнувати майно яке належить громадянину (Мудрому Івану Васильовичу додаток квитанція).
Прошу Вас розібратися по суті поставлених питань, та надати відповідь передбачений законом термін.
10.08.2011 р

Реклама