Голові Київської обласної
державної адміністрації
Присяжнюку Анатолію Йосиповичу
м. Київ пл. Лесі Українки, 1
т. 286-82-30
Громада с. Софіївська Борщагівка

ЗВЕРНЕННЯ (ЗАЯВА)

Шановний Анатолій Йосипович, Громада с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області просить Вас відреагувати на події які сталися, в с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області.
Ви, в засобах масової інформації інформуєте, про те, що правоохоронні органи активізували боротьбу з корупцією і хабарництвом, але на жаль Києво-Святошинський район весь корумпований (прокуратура, райдержадміністрація, РВ ГУ МВС України, УБОЗ, Територіальна та сільська виборча комісія), фактично хто мав вести боротьбу з корупцією, її прикриває. Фактично ніяких дій не здійснено та не має реакції на злочинне (рейдерське) захоплення приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, а як же Ваші слова дослівно мовою оригіналу «Я не позволю позорить власть, поотбиваю руки тем, кто разворовывает бюджетные средства, зарабатывает на земельных богатствах Киевщины на ее жителях. Боротьба со взяточеством будет осуществляться вне зависимо от должностей и партийных цветов» — газета Власть від 16 червня 2011 року.
05.07.2011 року о 3.00 год. відбувся рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради групою депутатів (Перегінець В.М., Шупик В.М., Шевченко О.І., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. та минулий заступник голови Софіївсько – Борщагівської сільської Кудрик О.Т.
Те що відбувається з 05.07.2011 року по сьогоднішній день в
с. Софіївська Борщагівка, захват державної установи (сільської ради) та зупинення її роботи, можна аналізувати, як зговір проти Президента України Януковича Віктора Федоровича, який в своїй програмі поставив ціль боротьби з корупцією, та виконання поставлених урядом України цілей, а саме провести інвентаризацію землі. І цей процес почався в с. Софіївська Борщагівка, так на 3 сесії 6 скликання більшість депутатів проголосували за створення тимчасової комісії, з питань інвентаризації землі, законності та доцільності виділення земельних ділянок за період 2006-2010 років. Дана комісія зробила аналіз всіх протоколів та рішень сесій та склала Звіт тимчасової комісії на 64 аркушах, де чітко описані корупційні схеми розкрадання земель. На підставі Звіту була розроблена Аналітична довідка, яку ми Вам надаємо (див. додаток).
Коротко проінформуємо, що на виборах в жовтні 2010 року, на голову сільської ради в с. Софіївська Борщагівка, переміг Денисенко Юрій Миколайович. Ця людина була не зручна минулій владі, це було видно у день виборів, коли фіксувалися численні порушення та територіально-виборча комісія цьому всіляко перешкоджала, та планувала підробити результати виборів (двічі перевішували протоколи виборів, а по деяким депутатам місцевої ради тричі).
До ради 6 скликання пройшли чотири депутати минулого скликання, які приймали активну участь у розпродажу землі, та почали активно саботувати роботу сільської ради, шляхом підкупу, шантажу та залякування вони почали формувати «свою» більшість.
Коли рішенням 3 сесії 6 скликання була утворена тимчасова комісія по розгляду доцільності, законності рішень за період 2006-2010 років, для проведення інвентаризації земель с. Софіївська Борщагівка, депутати Шупик В.М., Левченко О.І., Кулік С.Ф, Харченко Т.В., Перегінець В.М. та інші почали активно дестабілізувати роботу ради. Перша їхня спроба була при затвердженні бюджету, шляхом його не прийняття, а далі вони не відвідували жодного разу на протязі півроку жодну з сесій. За ці півроку сталося чимало подій, а саме:
• У січні-лютому хтось розповсюджував листівки, в яких була неправдива та неперевірена інформація, яка паплюжила честь та гідність голови та інших нових працівників сільської ради;
• У кабінеті голови співробітники СБУ демонтували прослуховуючі пристрої, та дві відеокамери;
• 08.02.2011 року на голову сільської ради напали, у вечері коли той виходив з сільської ради, та нанесли йому тілесні пошкодження середньої тяжкості, поламавши руку та пробивши голову. 3 (три) місяці довелося йому провести на лікарняному.
Незважаючи на погрози тимчасова комісія підготовила Звіт комісії, який шокував усю громаду, масштаби корупції вражали своїми розмірам, і це залишила нам минула влада (Кремець С.В. (голова) Кудрик О.Т. (заступник голови) Сиротюк Л.П. (секретар)).
У звіті чітко описані механізми незаконного вилучення земель у громади села та передачу її по кримінальним схемам окремим громадянам по гектарам, на одну людину чи на сім’ю яка складалася з декількох осіб. В цілому площа викрадених земель становить трохи більше 100 га. Також у звіті розписана схема, по якій забудовники багатоповерхівок отримували землю, на якій розпочинали самовільне будівництво, та здійснювали продаж не узаконеного житла у хиляючись від сплати податків до державного та місцевого бюджету, попередній підрахунок не до отриманих коштів до державного бюджету становить біля 120 млн. грн.
05.07.2011 року о 03.00 годині ранку група депутатів на чолі з Перегінцем Василем Миколайовичем з невідомими особами проникли до приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського р-ну, Київської області, та окупували всі кабінети, при цьому з 05.08.2011 року по 12.07.2011 рік, працівників, ради, та громадян не запускали до приміщення. Невідомі особи з ТОВ «Домінант плюс», які ніби уклали договір (невідомо коли), про охорону приміщення сільської ради, з
гр. Перегінцем В.М., знаходяться в обрядовій кімнаті, сушать там одяг та білизну, грають в карти, днюють та ночують, тобто перетворили дане приміщення сільської ради на гуртожиток і вже 3 (три) пари молодят, які планували одружитися забрали свої заяви про одруження.
В приміщення сільської ради з 12.07.2011 року пропускають лише тих хто пройшов так звану перевірку, а саме, на вході (які до речі укріпилися двома засовами, як в фортецях на брамах) стоять три охоронці та два депутати 6 скликання, які і вирішують пропускати громадянина чи ні, далі варта на сходах та на коридорі, декого обшукують. Також, були набрані нові працівники, невідомо яким розпорядженням, і як так можна коли не звільнені існуючі працівники, які кожен день сидять біля входу в сільську раду в палатці, та консультують громадян , які проходять за порадою.
Приміщення сільської ради не тільки забруднене, але й забарикадовано всі входи-виходи, що є порушенням протипожежних норм, до речі всі вогнегасники пусті, так як вони були використані проти мирного населення з 05.07.2011 року.
Також, на даний час відключена сигналізація Державної служби охорони, та в приміщені цілодобово знаходяться деякі депутати (Перегінець Василь Миколайович) та Кудрик Олесь Тимофійович (був заступником голови сільської ради Кремця С.В. 5 скликання), останній жодного разу не був зафіксований ні в яких документах (начебто він відсутній в приміщенні).
Оперативно слідча група до цього часу не надала інформацію щодо законності захвату сільської ради.
06.07.2011 р. відбулося побиття та отруєння жителів села, які зібралися біля сільської ради, невідомими особами. Бригадою Вишнівської станції швидкої допомоги № 2 зафіксовано нанесення тілесних ушкоджень жителями села (лікар Матвійчук Н.Є.).
07.07. 2011 року о 05 год. ранку, особи, які захопили сільську раду, спробували застосувати зброю проти мирних жителів села.
В сільській раді знаходяться біля 40 чоловік.
Ми 20.07.2011 року офіційно звернулися та отримали дозвіл на проведення демонстрації біля Києво-Святошинською районною адміністрацією, та на наземному переході «зебра» в с. Софіївська Борщагівка напроти 9-ти поверхового будинку вул.. Леніна, 46 громадяни мешканці
с. Софіївська Борщагівка почали переходити дорогу, в цей час міліція та беркут почали застосовувати фізичну силу, це можуть засвідчити телеканал 1+1 та citi. Дана акція відбулася щоб нас почули і державні органи зреагували.
Численні звернення до правоохоронних органів не дали результату. Так, 26.07.2011 року була надана відповідь, на звернення працівників сільської ради, до начальника РВ ГУ МВС України в Київській області Красноярова Ф.Ф. заява від 07.07.2011 року, про те що група депутатів а саме
Перегінець В.М., Крипопишин О.П., Шупик В.М., Шевченко О.І.,Бабій І.С., Кулік С.Ф., Коробчук М.Г., Романчик В.В. 05.07.2011 року, 0 2.45 год. дізналися про те, що двері сільської ради відчинені (далі див. додаток) і вони передзвонивши один одному (хто перший дізнався та звідки?), 0 3.00 год. вирішили зайти до приміщення сільської ради, (але Державна служба охорони зафіксувала виклик, щодо проникнення сторонніми особами в приміщенні сільської ради о 3.02 год.), потім побачивши громадян які збиралися вони зачинилися (запитується якими ключами?) та депутат Перегінець В.М. для забезпечення охорони майна, уклав договір з охороною організацією «ТОВ Домінант плюс» (запитується де взялася охорона в 3.00 години ночі?). написали, що під час огляду місця події (коли саме оглядалося і ким, де акт?) в приміщенні сільської ради порушення обстановки не виявлено та все стояло на місці (виникає запитання, чом в кабінетах землевпорядника, голови, секретаря паспортиста з 05.07.2011 рік по 11.07.2011 рік світилося світло від комп’ютерів, та хто зламував паролі та на яких підставах, ці люди почали користуватися службовою інформацією?).
За робочим комп’ютером спеціаліста-землевпорядника Прокопенка Григорія Васильовича знаходиться інша особа (на якій підставі), та використовує його інформацію. згідно (ч 1 статті 41 Конституції України передбачено право кожного володіти, користуватися і розпоряджатися результатами своєї інтелектуальної та творчої діяльності. Згідно частини 1 статті 54 Конституції, громадянам гарантується свобода літературної, художньої, наукової творчості, захист інтелектуальної власності, їхніх авторських прав, моральних і матеріальних інтересів, що виникають у зв’язку з різними видами інтелектуальної діяльності. Відповідно до частини 2 статті 54 Конституції, кожен громадянин має право на результати своєї інтелектуальної, творчої діяльності; ніхто не може використовувати або поширювати їх без його згоди, за винятками, встановленими законом Закон України «Про власність» чітко і однозначно проголосив в ст. 13, п. 2, що «об’єктами права власності громадян є твори науки, літератури, мистецтва, відкриття, винаходи, промислові зразки та інші результати інтелектуальної праці». В даному комп’ютері знаходяться результати інтелектуальної праці землевпорядника Прокопенка Григорія Васильовича, а саме всі схеми, які розроблені в програмі автокад, довідки надані громадянам, підготовлені рішення його фотографії та відсканований матеріал.
Дані запитання були поставлені начальника РВ ГУ МВС України в Київській області Красноярова Ф.Ф. заява зареєстрована через чергову частину 28.07.2011 року за № 1699, але з відповіддю він не поспішає. Тому ГРОМАДА села Софіївська Борщагівка щиро Просить ВАС зясувати у начальника РВ ГУ МВС України в Київській області Красноярова Ф.Ф., чому немає відповіді на поставлені питання, та щоб він, надав копії правовстановлюючих документації, на які він спирається при відмові в порушенні кримінальної справи, а саме:
• Рішення 5-ї сесії 6 скликання від 15.03.2006 року про відкликання секретаря сільської ради Фоміної Е.Б та заступника Василенко С.Л. (офіційно сесія відбувалася 14.03.2011 року та 17.03.2011 року, на даних сесіях ці питання не голосувалися).
• Рішення 6ї сесії 6 скликання від 29.06.2011 року про припинення повноваження сільського голови Денисенка Ю.М. (офіційно дана сесія була відкрита, але в зв’язку з відсутністю кворуму вона не відбулася є розпорядження та протокол);
• Договір про надання послуг по охороні приміщення сільської ради з ТОВ «ДОМІНАТ ПЛЮС» (якою датою зареєстровий).
Громада с. Софіївська Борщагівка ПРОСИТЬ ВАС розібратися та допомогти в вирішенні питання повернення на свої робочі місця голови та працівників Софіївсько-Борщагівської сільської ради, які вірою та правдою служать народу України, громаді села.
У зв’язку з вище викладеним просимо: допомогти звільнити приміщення від загарбників. До прийняття рішення судом, щодо законності відсторонення голови сільської ради Денисенка Ю.М. та секретаря ради Фоміної Е.Б. надати можливість для виконання свої службових обов’язків. Сприяти в тому щоб громадяни, які вчинили захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради були притягнуті до кримінальної відповідальності, згідно чинного законодавства України, та посприяти розслідувані питань незаконної роздачі землі біля 100 га, в с. Софіївська Борщагівка, при яких бюджет недотримав понад 120 млн. грн..
Додаток: 10 аркушів (аналітична довідка)
02.08.2011 рік З повагою Громада села Софіївська Борщагівка

Реклама