Президенту України
Гаранту Конституції України
Януковичу Віктору Федоровичу

Громади села Софіївська Борщагівська
Києво-Святошинського району Київської області

Звернення
Шановний пане президенте Вікторе Федоровичу, вдруге звертаємося до Вас, до людини чесної та справедливої, яка може допомогти нам жителям села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.
На минулих виборах, які відбулися в жовтні 2010 року був обраний головою Софіївсько-Борщагівської сільської ради — Денисенко Ю.М. – людина не зручна минулій владі. Він розпочав свою роботу за підтримки Вашого курсу по боротьбі з корупцією.
До ради 6 скликання пройшли чотири депутати минулого скликання, які приймали активну участь у розпродажу землі, та почали активно саботувати роботу сільської ради, шляхом підкупу, шантажу та залякування вони почали формувати «свою» більшість.
Коли рішенням 3 сесії 6 скликання була утворена тимчасова комісія по розгляду доцільності та законності рішень за період 2006-2010 років, для проведення інвентаризації земель с. Софіївська Борщагівка, депутати Шупик В.М., Левченко О.І., Кулік С.Ф, Харченко Т.В., Перегінець В.М. та інші почали активно дестабілізувати роботу ради. Перша їхня спроба була при затвердженні бюджету, шляхом його не прийняття, а далі вони не відвідували жодного разу на протязі півроку жодну з сесій. За ці півроку сталося чимало подій, а саме:
• У січні-лютому хтось розповсюджував листівки, в яких була брехлива інформація, яка паплюжила честь та гідність голови та працівників сільської ради;
• У кабінеті голови співробітники СБУ демонтували прослуховуючі пристрої, та дві приховані відеокамери;
• 08.02.2011 року на голову сільської ради напали, у вечері коли той виходив з сільської ради, та нанесли йому тілесні пошкодження середньої тяжкості, поламавши руку та пробивши голову. 3 (три) місяці довелося йому провести на лікарняному.
Незважаючи на погрози тимчасова комісія підготувала Звіт (64 аркуші) комісії, який шокував всю громаду. Масштаби корупції вражали своїми розмірам, і це залишила нам минула влада (Кремець С.В. (голова) Кудрик О.Т. (заступник голови), Сиротюк Л.П. (секретар)).
У звіті чітко описані механізми незаконного вилучення земель у громади села та передачу її по кримінальним схемам окремим громадянам по гектарам, на одну людину чи на сім’ю яка складалася з декількох осіб, в цілому площа викрадених земель становить трохи більше 100 га. Також у звіті розписана схема, по якій забудовники багатоповерхівок отримували землю, на якій розпочинали самовільне будівництво, та здійснювали продаж не узаконеного житла ухиляючись від сплати податків до державного та місцевого бюджету, попередній підрахунок недоотриманих коштів до державного бюджету складає приблизно біля 120 млн грн..
На нашу думку саботаж ради депутатами був спланований завчасно шляхом не явки на сесії, що не унеможливлювало нормальну роботу ради, але подія яка вдбулася 28.06.2011 року підштовхнула депутатів на прискорений розвиток подій. 28.06.2011 року загальні збори села прийняли рішення щоб голова, згідно ст.. 78 ч.1, ч4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою захисту виборчих прав територіальної громади села подав клопотання, до відповідного комітету Верховної Ради про дострокове припинення повноважень усіх депутатів ради 29.06.2011 року таке клопотання було подане. 29.06.2011 року в приміщенні сільської ради сільським головою була проведена сесія яку депутати заколотники ігнорували зібравшись у приміщенні школи, де прийняли рішення про недовіру голові. Не дочекавшись рішення суду, щодо законності цього рішення 05.07.2011 о 03.00 год. року відбувся рейдерський захват Софіївсько-Борщагівської сільської ради групою депутатів (Перегінець В.М., Шупик В.М., Шевченко О.І., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. та минулий заступник голови Софіївсько – Борщагівської сільської ради Кудрик Л.Т. та групою невідомих осіб близько 20 чоловік які охороняють їх. Ця подія через засоби інформації облетіла всю Україну та вийшла за її межі.
03.08.2011 року та 05.08.2011 року депутати Шупик В.М. та Левченко О.І. застосували фізичну силу побили громадян та пошкодили палатки.
З приводу захоплення Софіївсько-Борщагівської ради були числені звернення громадян та працівників ради до відповідних органів, а саме до:
• Києво-Святошинського РВС;
• управління МВС У Київській області;
• Внутрішньої безпеки МВС;
• Міністерста МВС;
• Прокуратури всіх рівнів (генеральної, обласної, районної)
• СБ Київської області;
• СБ України.
• Міністерство юстиції;
• Казначейства тощо
Були складені численні акти про факти застосування сили проти громадян, побиття депутатами та працівниками міліції жителів села, погрози застосування зброї, знищення та вивезення документації та майна Софіївсько-Борщагівської сільської ради, але на жаль ніякої реакції від правоохоронних органів та прокуратури Києво-Святошинського району немає. За цей час 2 рази проводилися загальні збори, де ставилося питання підтримки голови та відкликання усіх депутатів громада підтримала ці питання, та голосувала так.
На даний час сільська рада повноцінно не працює, в приміщенні знаходиться біля 20 чоловік з ТОВ «Домінант плюс» та вище зазначені депутати. Працівників сільради на роботу не пускають, в грубій формі та досить зухвало повідомляють про звільнення, не надаючи при цьому наказу про звільнення, ні трудових книжок, ні розрахунку по заробітній платі.
На підставі вище зазначеного просимо ВАС припинити беззаконня та порушення Конституції України ст.5, ст. 7, та на вести лад в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області. Повернути законно обраного голову сільської ради Денисенка Ю.М. та працівників сільської ради які вірою та правдою служать народу України. Порушити кримінальну справу проти рейдерів. Взяти під контроль як розслідується справа по вивченню звіту тимчасової комісії Генеральною прокуратурою, районною прокуратурою, ГУБОЗ у Київській області, СБУ, ці всі структури отримали звіт більше місяця назад реакції ніякої. Підтримати громаду села, щодо відкликання всіх депутатів ради 6 скликання. Переобрати Територіальну виборчу комісію.
Додатки: Копії звернень, аналітична довідка по звіту тимчасової комісії.
З ПОВАГОЮ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ЖИТЕЛІ С, СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА.

Реклама