мирний мітинг громади с. Софіївська Борщагівка хочуть розігнати і цьому допомагає нинішня влада. Так депутат сільської ради Шупик Валерій Михайлович через Київський окружний конституційний суд позивається на громадянина Достатнього Андрія Федоровича (з його рейдерської компанії), про те, що б йому заборонили проведення будь-яких мітингів, походів, маніфестацій на території с. Софіївська Борщагвка Києво-Святошнського району Київської області (межа з м. Києва), на період з 28.07.2011 року до 01.09.2011 року. Суд приймає позов та по справі за № 2а-3434 від 28.07.2011 року виносить рішення про заборону в проведені мітингів в с. Софіївська Борщагівка по провулку Шкільний.
Доводимо до відома, що 05.07.2011 року група депутатів на чолі з Перегінцем Василем Миколайовичем, Шупиком Валерієм Михайловичем та колишнім заступником сільського голови 5 скликання Кудриком Олесем Тимофійовичем з невідомими особами заволоділи приміщенням Софіївсько-Борщагівської сільської ради, та знищують і підмінюють документацію, вирішують питання стосовно забудовників багатоповерхівок по вулицях Південна, Академіка Амосова, Боголюбова, Лесі Українки, Миру.
06.08.2011 року о 13.30 годині в присутності міліції старший був Парфілов Олексій Льович, депутати Шупик В.М. та Левченко олександр Іванович повторно здійснили руйнування палаток, та нанесли тілесні пошкодження мирним жителям села. Як ці депутати мають право виконувати судове рішення? Вони ніякого відношення до судових виконавців не мають і ніколи не мали. При цьому Парфілов О.Л. ні судовий виконавець не надали рішення суду громаді для ознайомлення та його оскарження. Потураються права та свода громадян, які згідно ст. 39 Конституції України мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
які були повідомлені. Вночі 05.08.2011 року невідомі особи в кількості 10 чоловік застосували сльозогіний газ, і все це робиться під Києвом. Найняті Перегінцем В.М. охорона ТОВ «Домінант плюс» вечері виходить з пустими сумками, а під ранок вертається з повними і ніхто з правоохоронців їх не перевіряє, а селі різко зросла кількість пограбувань питається хто їх здійснює?
Прокуратура та міліція Києво-Святошинського району не вбачаюють в даних діях злочину. Тоді запитується, а чи не є вони організованою бандою, яка це все прикриває на всіх рівнях влади?

Реклама