Президенту України
Гаранту Конституції України
Януковичу Віктору Федоровичу

Громади села Софіївська Борщагівська Києво-Святошинського району Київської області

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний пане президент Вікторе Федоровичу, звертаємося до Вас, до людини чесної та справедливої, яка може допомогти нам жителям села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.
В жовтні 2010 року був обраний головою Софіївсько-Борщагівської сільської ради-Денисенко Ю.М.
Починаючи свою діяльність на посаді голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради він поставив свою діяльність за ціль – боротьбу з корупцією та повернення у власність громадян земельних ділянок, які були роздані попередником Кремцем С.В, який втілюючи у життя злочинні схеми по передачу у власність земельних ділянок «підставним» особам. Так на перших сесіях була створена тимчасова депутатська комісія по встановленню фактів незаконної передачі земельних ділянок.
На протязі всього періоду роботи комісії натикались на різні перепони: так на життя Денисенка Ю.М. було вчинено замах, проте правоохоронні органи вирішили, що йому нанесенні тілесні пошкодження середньої тяжкості, які не пов’язанні з його службовою діяльністю, також протиправні дії здійснювалися і на членів депутатської комісії.
Результатом роботи комісії став звіт у якому зафіксовані численні порушення закону під час передачі у власність із земель запасу Софіївсько-Борщагівської сільської ради в період з 2006-2010 року.
З грудня 2010 року по теперішній час група депутатів зривала проведення сесій, за хабарі вмовляли інших депутатів перейти на бік бунтівників.
На протязі цього часу голова відмовлявся підписувати документи, які необхідні були для узаконення незаконно розданих земельних ділянок перед виборами 2010 році.
В зв’язку з цим о 04 годині ранку 05.07.2011 року група депутатів а саме: Перегінець В.М., Шупик В.М., Шевченко О.І., Коробчук М.Г., Кулік С.Ф. Гладка Ю., Бабій І.С., Романчик В.В. Кривопишин О.П. та в минулому заступник голови Кудрик О.Т. та близько 20 чоловік невідомих осіб неправомірно проникли до приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради, захопили його, користуються ним чим заважають нормальному функціонуванню та здійснення свої службових обов’язків працівників сільської ради. Такі їхні дії спрямовані на те, щоб узаконити незаконно роздані земельні ділянки та узаконити незаконно збудовані багатоповерхові житлові будинки. Це підтверджується тим, що на протязі періоду їхнього перебування, з приміщення сільської ради виносилися пакети з паперами та принтери на яких роздруковувалися документи. Дані факти зафіксован головою сільської ради та працівниками Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області, проте ми маємо сумнів, що даний факт буде розслідуватися і буде надана правова оцінка.
Починаючи з 05.07.2011 року зазначені вище особи перебуваючи в приміщенні сільської ради зі щілин біля дверей випускали газ в обличчя людей, які зібралися біля дверей сільської ради на підтримку голови та прояву громамадської свідомості стосовно незаконного «рейдерського» захвату Софіївсько-Борщагівської сільської ради, викидали з вікон різні скляні вироби, та погрожували застосувати зброю, на другому поверсі палили документацію, підсилали до мирних жителів провокаторів які погрожували та били та провокували до незаконних дій.
Всі ці події були зафіксован відеокамерами, направленні числені повідомлення до правоохоронних органів, а саме : Генеральної прокуратур, прокуратури Київської області та району, Служби Безпеки України та її територіальних підрозділів, Міністерства внутрішніх справ України, Управління МВС України в Київській області, ГУБОЗ МВС України в Київській області, Києво-Святошинське РУ ГУ МВС Украни в Київській області.
Допомоги від жодного ДЕРЖАВНОГО органу не надійшло.
На даний час сільська рада повноцінно не працює, в приміщенні знаходиться біля 20 чоловік з ТОВ «Домінант плюс» та вище зазначені депутати. Працівників сільради на роботу не пускають, в грубій формі та досить зухвало повідомляють про звільнення, не надаючи при цьому наказу про звільнення, ні трудових книжок, ні розрахунку по заробітній платі.
Правоохоронні органи підтримують злочинні дії Шупик В.М., Левченко О.І., Перегінець В.М., Коробчук М.Г. Кулік С.Ф., Бабій І.С., Романчук В.В., Кривопишин О.П. та минулий заступник голови Софіївсько – Борщагівської сільської ради Кудрик Л.Т. охороняючи їх та не надають звіту оперативно-слідчої групи, стосовно законності захоплення приміщення.
На підставі вище зазначеного просимо ВАС припинити беззаконня та порушення Конституції України ст.5, ст. 7, та на вести лад в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, та повернути законно обраного голову сільської ради Денисенка Ю.М. та працівників сільської ради які вірою та правдою служать народу України.

З ПОВАГОЮ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ЖИТЕЛІ С, СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА

Реклама