В Українській владі, незалежно від кольору чи біла,, чи помаранченва, чи синьо-голоба, чи кольору шоколаду ПОСТІЙНО ОДНЕ І ТЕ Ж — ГРАБУНОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

Зокрема активістами села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області до Генеральної прокуратури були подані звернення наступного змісту:

Шановний Вікторе Михайловичу, починаючи з 2011 року до Генеральної прокуратури України були неодноразові звернення від нас особисто та від громади села Софіївська Борщагівка щодо чисельних порушень чинного законодавства України. Так жителі села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області намагаються протистояти свавіллю будівельної мафії, рейдерам, та розкраданню земель громади села , але на жаль ваше відомство нас не чує, і навпаки допомагає бандитам.

У 2011 році до Генеральної прокуратури України був поданий Звіт тимчасової депутатської комісії у якому були викладені факти не законного вилучення у громади села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області більше 100 га землі і не доотримання бюджетами різних рівнів більше 120 мільйонів гривень. У 2011 році на Звіт прокуратура не відреагувала.

09.04.2015 року за № 56 на ваше ім’я було подано Повідомлення про кримінальне правопорушення. Чому воно не внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань?

04.12.2014 року за № 2764 першому заступнику прокуратури Київської області Грбцю І.Н . було подано Повідомлення про кримінальне правопорушення, яке не було внесено до ЄРДР. ЧОМУ?.

На повідомлення було дві відповіді не по суті за № 07/1-102-14 від 29.12.2014 року та № 05/3-4550 від 31.12.2014 року.

Була Скарга за № 52 від 15.01.2015 року до прокурора Київської області на Грабця І.Н.. Надали відповідь за №05/1-326 від 23.02.2015 року у якій не має жодного слова про вжиті заходи до Грабця. ЧОМУ?

Була Колективна скарга №923с від 11.02.2015 року до прокуратури Києво-Святошинського району – реагування ніякого. ЧОМУ?

Була Колективна скарга за №311 від 11.02.2015 року до прокуратури Київської області – реагування аніякого. ЧОМУ?

Була Колективна скарга до вас, як Генерального прокурора України № 40 від 25.03.2015 року. На яку надали відповідь за № 04/2/2 від 31.03.2015 року яим повідомлено, що наше звернення направлено до прокуратури Київської області. ЧОМУ до прокуратури області, якщо ви порушуєте ст.. 7 Закону України «Про звернення громадян»     (Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються). ЧОМУ?

19.03.2015 року за № 2 на ваше ім’я було подано повідомлення про громадян які організовували підтримку анти майдану. ЧОМУ відсутні будь-які слідчі дії з боку прокуратури?

Чому першим заступником прокурора АР Крим працює Н.І. Холодницький? Людина яка у 2011 році контролювала (був смотрящим) за рейдерський захват адміністративної будівлі Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Холодницький Н.І. приховував незаконні оборудки з землею у Києво-Святошинському районі і конкретно у селі Софіївська Борщагівка, приховував порушення з боку забудовників багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків, приховува фальсифікацію перевиборів які відбулися 27.05.2012 року у селі Софіївська Борщагівка. Виникає питання за які кошти він придбав не одну квартиру у селі Софіївська Борщагівка та у місті Вишневе, за які кошти купив новий іноземний дорогий автомобіль? ЧОМУ

Чому на земельному масиві 61,85 га у селі Софіївська Борщагівка прокуратура Києво-Святошинського району Київської області наклала арешт у 2011 році, зявився один власник у якого більше 21 га землі, і зараз активно ведеться будівництво багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків, а пересічні селяни не можуть оформити свої 0,08 га бо арешт? ЧОМУ?

Чому не проводяться слідчі дії прокуратурою Київської області по кримінальному провадженню відносно Красно ярова Ф.Ф. колишнього начальника Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області? ЧОМУ?

Чому не проводяться слідчі дії відносно колишнього начальника слідства Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області Лемківської? ЧОМУ?

Чому не проводяться слідчі дії прокуратурою Київської області по кримінальному провадженню відносно прокурора Києво-Святошинської прокуратури О. Павлюк? ЧОМУ?

Чому не проводяться слідчі дії відносно прокурора Києво-Святошинського району Федоренка В.В. та його першого заступника Любарця ? ЧОМУ?

Чому після проведення позачергових виборів сільського голови та сільських депутатів 27 травня 2012 року у селі Софїівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області працює рада VII скликання замість ради VІ скликання? Чому?

Чому ви як голова Генеральний прокурор України не докладаєте зусиль для зменшення соціальної напруги та негативу у суспільстві громадян України,  жителів Київщини зокрема села Софіївська Борщагівка по відношенню до влади на місцях, до органів прокуратури, особисто до себе та до Президента України?

Та багато інших які стосуються ЗАБУДОВИ БАГАТОПОВЕРХОВИМИ БАГАТОКВАРТИРНИМИ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА СОФІЇВСЬКА бОРЩАГІВКА.

Результат? Як горохом об стінку — НІЯКОГО.

Ось що відписує Прокуратури Київської області.

Прокуратурою області розглянуто Ваше звернення, яке надійшло з Генеральної прокуратури України, щодо можливих неправомірних, на Вашу думку, дій з боку окремих суддів Київської області та з інших питань.

Повідомляю, що за результатами проведених у 2014 році прокуратурою

області перевірок законності надання земельних ділянок, які перебували у постійному користуванні ДП «НДВА «Пуща-водиця» пред’явлено 2 позовні заяви.

Так, рішенням Києво-Святошинського районного суду від 27.11.14 у справі № 369/10182/14 та у справі № 367/7719/14 відмовлено в задоволенні 2

позовів заступника прокурора області в інтересах держави в особі Головного

*

управління Держземагентства у Київській області, Регіонального відділення Фонду державного майна в Київській області, ДП «НДВА «Пуща-водиця» до Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Амброскіної О.В., Соколан HJL, Колосюк LI., Шляхтіна І.О., Косяка В.М., Рябого Б.К., Балатюка О.О., Дробікової К.О., Галки К.І., Кравчунського О.С., Щевич HJL, Корінчук В.Ф., Красільнікова М.С., Литвиненко В.І., Шульгіної К.О., Білінської O.A. Реєстраційної служби Києво-Святошинського районного управління юстиції в Київській області, треті особи: Брижицький М.О., Шевченко OJB., Нахвостач О.М. про визнання протиправними та скасування розпоряджень Києво-Святошинської районної державної адміністрації, визнання недійсними державних актів на право приватної власності на земельні ділянки та витребування земельних ділянок загальною площею 22,9 га.

Не погоджуючись із вказаними рішенням суду, прокуратурою області їх оскаржено в апеляційному порядку. Рішення на даний час не прийнято.

Також, за результатами ознайомлення з цивільними справами Києво-Святошинського районного суду № 2-1826/2007, № 2-2436/2007 та № 2-4190/2007 про визнання права власності на самочинне будівництво за Журбою Л.М. прокуратурою Києво-Святошинського району внесено апеляційні скарги на вказані рішення суду.

Ухвалами апеляційного суду Київської області відмовлено у поновленні строку на апеляційне оскарження даних рішень суду. Скаргу заступника прокурора району залишено без розгляду.
Згідно з ч. 1 ст. 47 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання. Суддя здійснює правосуддя на основі Конституції і законів України, керуючись при цьому принципом верховенства права. Втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя забороняється і тягне за собою відповідальність, установлену законом.

Статтею 212 ЦПК України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об’єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жоден доказ не має для суду наперед встановленого значення. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв’язок доказів у їх сукупності. Результати оцінки доказів суд відображає в рішенні, в якому наводяться мотиви їх прийняття чи відмови у прийнятті.

З приводу доводів щодо перевірки можливої несплати податків до державного і місцевого бюджетів забудовниками багатоповерхових будинків у с. Софіївська Борщагівка дане звернення раніше скеровувались за належністю до Головного управління Міндоходів у Київській області для розгляду в межах компетенції та в подальшому до Державної фіскальної служби України.

Роз’яснюю, що відповідно до ч. 1 ст. 2 КК України підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину, передбачений цим Кодексом.

Підставою вважати заяву чи повідомлення саме про злочин є наявність в такій заяві або повідомленні об’єктивних даних, які дійсно свідчать про ознаки злочину.

Ваша заява за своїм змістом та суттю не є повідомленням про злочин, оскільки не містить достатніх даних про вчинення злочинів з боку окремих суддів Київської області за викладених Вами обставин.

Враховуючи, що реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) підлягають не будь-які заяви чи повідомлення, а лише ті з них, які містять достатні відомості про кримінальні правопорушення, підстав для внесення відомостей до ЄРДР на цей час не вбачається.

Окрім того роз’яснюю, що у разі незгоди з прийнятим рішенням щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР, Ви маєте право оскаржити його в порядку п. 1 ч. 1 ст. 303, ст. 306 КПК України до слідчого судді місцевого суду.

У зв’язку з викладеним роз’яснюю, що неправомірні, на Вашу думку, дії суддів Київської області Ви можете оскаржити в порядку і у спосіб, передбачені ст. ст. 92-96 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
 

Прокуратура про Дробікова, Балатюка і ін. 2

Прокуратура про Дробікова, Балатюка і ін. 2

Прокуратура про Дробікова, Балатюка і ін. 1 село Софіївська Борщагівка

Прокуратура про Дробікова, Балатюка і ін. 1 село Софіївська Борщагівка

А ТИМ ЧАСОМ Дробіков (БалатюК) та інші спокійнісінько продав 5 гектарів землі в селі Софіївська Борщагівка і отримав 500 000 американських доларів.

Дробікова Катерина  Олександрівна державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 2

Дробікова Катерина Олександрівна державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 2

Дробіков  Балатюк Олександр Олександрович державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 1

Дробіков Балатюк Олександр Олександрович державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 1

Дробіков  Балатюк Олександр Олександрович державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 2

Дробіков Балатюк Олександр Олександрович державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 2

Дробіков Балатюк Олександр Олександрович село Софіївська Борщагівка кадастрова карта України

Дробіков Балатюк Олександр Олександрович село Софіївська Борщагівка кадастрова карта України

Дробікова Катерина  Олександрівна державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 1

Дробікова Катерина Олександрівна державний акт на 2 га село Софіївська Борщагівка 1

Адії Києво-Святошинської прокуратури нагадують гру в дітей в пісочку.
То не вчасно подали позов, то забулися подати апеляційну скаргу, то всі терміни пропустили — ОДНИМ СЛОВОМ ДІЮТЬ ТА ПРАЦЮЮТЬ НА ЗАБУДОВНИКІВ БАГАТОПОПЕРХОВИХ БУДИНКІВ.
Як говорив Яценюк А.П. — ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТОРИ ЇМ ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО.

Ось чому вже сам Яценюк вліз у село Софіївська Борщагівк Києво-Святошинського району Київської області. Та іще як — вручив ключі від квартир в ЖК Софія Київська (депутата від Ляшка Скуратівського)
ТО ЯК ВИ ДУМАЄТЕ БОРОТИ ЦЮ КОРУПЦІЮ В ЯКІЙ ВИ ЗАГРУЗЛИ ПО САМІ Я..ЦЯ?

яценюк і коломойський 04.09.2014 року

Яценюк та Софія Київська село Софіївська Борщагівка

Яценюк та Софія Київська село Софіївська Борщагівка

Зато з трибуни Верховної Ради України можна кричати все що завгодно тільки СЛОВА І СПРАВИ ЧОМУСЬ ПРОТИЛЕЖНІ.
Кажете ДОБРОВІЛЬНЕ обєднання а зганяєте всіх палкою, як колись в колгоспи.

Яценюк про ДОБРОВІЛЬНЕ ОБЄДНАННЯ ГРОМАД про село Софіївська Борщагівка та село Петропавлівська Борщагівка схатить з 1 години 15 хвилин

Яценюк про ДОБРОВІЛЬНЕ ОБЄДНАННЯ ГРОМАД про село Софіївська Борщагівка та село Петропавлівська Борщагівка схатить з 1 години 15 хвилин

ДОСІ БЛОКУВАТИ САЙТ ЯКИЙ ДОНОСИТЬ ЛЮДЯМ ПРАВДУ, ЧИ ЦЕ І Є ВАША ДЕМОКРАТІЯ?

Реклама